לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2205622,056 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *
x
הודעה מהנהלת הפורום
שיתוף הפעולה בין הפורום לערוץ הספורט מתמצה בשלב זה בלינקים הדדיים. אין למנהל הפורום קשר עם ערוץ הספורט, ואין להם כל אחריות לגבי החלטות הערוץ בנושאים השונים. לפניות ותלונות בנוגע לערוץ הספורט יש לפנות להנהלת ערוץ הספורט בלבד. הודעות כנגד מנהל הפורום בשל מעורבותו לכאורה בפעילות ערוץ הספורט, יימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-' הקפצה'
הקפצה
<< ההודעה הנוכחית
03/10/2012 | 15:27
104
607
שימו לב

הודעה זאת נכתבה כדי להקפיץ את שירשור האירוח כלפי מעלה בכדי שניתן יהיה לנעוץ את הודעת האירוח (כיוון שהשירשור המקורי נפתח ביום ראשון ועברו יותר מ 72 שעות מרגע פתיחת ההודעה המקורית)

אני מבקש לא לשרשר שאלות דרך ההודעה הזאת אלא רק דרך ההודעה המקורית שנפתחה ביום ראשון (זאת שנמצאת מתחת להודעה הזאת)

תודה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'נדב יעקבי מתארח בפורום!'
נדב יעקבי מתארח בפורום!
30/09/2012 | 08:18
87
1442
הסופר קלאסיקו בפתח, ואין זמן טוב מזה לארח בפורום את נדב יעקבי, פרשן הכדורגל המוביל של ערוץ הספורט!
נדב יעקבי  הוא עיתונאי בעל נסיון רב, שדרן ופרשן כדורגל בערוץ הספורט משנת 1990.
בין היתר נדב כותב ב"ידיעות אחרונות" ובמגזינים "בלייזר" ו"סיגאר" ומשדר ברדיו מהות החיים.
נדב יתארח בפורום ביום רביעי 3/10 משעה 17:00 ויענה על שאלות הגולשים בנושא הסופר קלאסיקו ושאלות אחרות שתרצו לשאול אותו
אתם מוזמנים לשאול את נדב שאלות כתגובה להודעה זו.

סופר קלאסיקו
הקבוצות הטובות בעולם במפגש ענקים – שידור ישיר באיכות HD!
ספורט 5HD מזמין אתכם למשחק בין הקבוצות הטובות בעולם למפגש ענקים, ברצלונה מול ריאל מדריד, משחק כזה רואים רק באיכות שידור HD לחווית צפייה מושלמת!
להצטרפות חייגו יס *2080  הוט *6900
כדורגל >>
לצפיה ב-'כסף ועניינים אחרים'
כסף ועניינים אחרים
30/09/2012 | 10:50
182
ברור לי שלהיכנס לכיס יכול להיות די חצוף, ולא בטוח שיהיה לך כזה נח.
לכן אתה כמובן (כמו בעצם לכל שאלה פה) רשאי לא לענות, או לענות חלקית.

כמו רבים בגילאי העשרים+ גם אני חושב על לעבוד בתקשורת הספורט וכמו כל אחד שרואה אתכם על מסך אולפן ליגת האלופות תוהה כמה מיליונים אתם עושים מזה.
אז קודם כל יהיה נחמד אם תספר איך אתה אישית התחלת את העבודה בערוץ הספורט איתו אתה הכי מזוהה ואיך כיום רב החבר'ה החדשים מגיעים לערוץ.
כמה מהם נגיד עושים כמו את הדרך כמו עמיחי בהתחלה מאחורי הקלעים ואז למסך וכמה מתחילים ישירות מהתפקידים הנקרא להם מרגשים יותר.

לא קשה לשים לב שאתה עובד במספר עבודות במקומות שונים, ברור גם (בלי להעליב כמובן זו פשוט האמת בשורה התחתונה) שהעבודה היא לא מאד קשה ונעשית ממקום של אהבה לספורט וכדורגל.
אבל האם אתה עושה את זה משיקולים פיננסים הכרחיים? כלומר אם לדוגמא הייתה לך רק את המשרה בידיעות אחרונות או בלייזר היית יכול להסתדר כלכלית או שהמשכורות כאלה עלובות שהיית חייב עבודה נוספת גם אם לא בתחום התקשורת?

בערוץ הספורט כולם מרוויחים חודשית או שיש פרשים ושדרים שמקבלים פר משחק.
אם מקבלים פר משחק כמה בערך מקבלים למשחק?

איך ומי קובע מי מבניכם ישב באולפן ליגת האלופות ומי ישדר אילו משחקים?
לדוגמא שגיא כהן די הודח מהאולפן בשנים האחרונות אבל הרבה פעמים זוכה לשדר מהאטצדיון בשלבי הנוק אאוט מה שאתה ואבי לא זוכים לו.
אתה מבקש לפעמים לשדר משחק מסוים בספרד או איטליה נגיד או נותנים מה שנותנים וזהו?

היית מעוניין לפרשן את נבחרת ישראל לדוגמא?
זה אולי במבט ראשון לא כזה משנה ואני בטוח שאתה צופה במשחקים בבית. אבל בעצם לפרשן במהלך המשחק יש הרבה השפעה מה תהיה דעת הקהל על הנברחת אחרי המשחק.

ולסיכום היה מעניין לשמוע ממך על הכימיה הבין אישית בערוץ הספורט או צ'רלטון שעבדת שם בזמן היורו.
יש באמת יחסים טובים או שזה פשוט יכולות טלוויזיות מאד טובות (שזה בעצם יותר חשוב לצופים). נדמה שהיחסים במקום עבודה בו לאנשים יש מכנה משותף מאד חזק יהיו טובים יותר מאשר חברת תרופות, הייטק או דואר שם האנשים רק באים לעשות את העבודה שכנראה אינה נמנית באחד התחביבים שלהם ולכן אין זה להם מכנה משותף.
אם השאלה לא מובנית אז בפרקטיקה האם מירי ואלי כאלה חברים טובים?
ברור לגביך ולגבי מלר אבל האם אתה ומודי נניח מדברים מחוץ לעבודה? נשארים לאיזה דרינק אחרי השידור או השיחות מסתכמות באולפן?
קופמן ורסקה מריצים כאלה דאחקות גם במסדרונות? עכשיו נראה לי שהנקודה ברורה יותר...

גם אם תענה רק חלקית אני אודה לך מאד.
כדורגל >>
לצפיה ב-'האם אתה רואה אור בקצה המנהרה.?'
האם אתה רואה אור בקצה המנהרה.?
30/09/2012 | 11:02
163

יש אומרים שהכדורגל הישראלי לא זז לשום מקום, אני חושב שהוא הולך כמעט תמיד אחורה.

אני מעלה כאן שתי טענות, אני קושר ביניהן, אשמח אם תתייחס לשתיהן..

ברמת הקבוצות הישראליות - אחרי שזכינו ל"מתנה" של פלטיני עם הגרלות קלות בדרך לליגת האלופות, אנחנו ממשיכים לעשות שנה אחר שנה במכנסיים. אבל זה עוד הרע במיעוטו.

הדבר המכפיש באמת הוא הדרדרות הנבחרת. הייתי במשחק מול רוסיה ופשוט לא האמנתי. במשך 3 קמפיינים (ושני משחקים רשמיים של אלי) נבחרת ישראל מפקירה את החלק האחורי של המשחק.
המלצתי כאן אתמול בפורום לעשות קופי-פייסט להגנה ולקישור של מ.ס. אשדוד לנבחרת ישראל. אני עדיין מחזיק בדעתי.
כדורגל >>
לצפיה ב-'אל קלאסיקו ולא סופר קלאסיקו'
אל קלאסיקו ולא סופר קלאסיקו
30/09/2012 | 11:48
4
220
שלום נדב.

מדוע ספורט 5,הערוץ בו אתה עובד, ממשיך במסורת הקבועה שנים על גבי שנים לקרוא למשחק הענקיות בין ברצלונה לריאל מדריד הסופר קלאסיקו כאשר ברור לכולכם שם בפאנל,שיש לקרוא למשחק הזה האל קלאסיקו? סופר קלאסיקו זה כינוי למשחק גדול בארגנטינה ולא נראה לי שברצלונה או מדריד משחקות בליגה הארגנטינאית..

זה כ''כ צורם בכל פעם מחדש לשמוע את מודי ויתר הפאנל באולפן מכנים את המשחק סופר קלאסיקו בידיעה ברורה שהם טועים,וחמור מכך מטעים,בכל פעם מחדש...אני בטוח שאתה אישית יודע שלמשחק הזה קוראים אל קלאסיקו ולא סופר קלאסיקו,אז למה לא להעמיד את הדברים על דיוקם פעם אחת ולתמיד, ולהפסיק את הפארסה המגוחכת הזו ?

כדורגל >>
לצפיה ב-'והנה פרומו של ערוץ 5 לסופר קלאסיקו...הקרוב'
והנה פרומו של ערוץ 5 לסופר קלאסיקו...הקרוב
01/10/2012 | 01:56
249
עד מתי ימשך השקר הזה של ערוץ 5 ??? ועוד במודע.זה פשוט מאכזב.

http://www.youtube.com/watch?v=7kboCO5J0Ik&fea...
כדורגל >>
לצפיה ב-'תנסה להבין לבד'
תנסה להבין לבד
01/10/2012 | 02:55
2
168
סופר קלאסיקו זה שם נכון יותר מבחינה שיווקית
כדורגל >>
לצפיה ב-'מעניין אם היו קוראים לילד בשמו(אל(ה- קלאסיקו)'
מעניין אם היו קוראים לילד בשמו(אל(ה- קלאסיקו)
01/10/2012 | 11:53
124
זה היה משנה משו מבחינת עניין
לדעתי גג חצי ילדון
א-קיצער חלאס להמציא את הגלגל מחדש כל פעם
כדורגל >>
לצפיה ב-'ברוכים הבאים לפורום '
ברוכים הבאים לפורום
01/10/2012 | 23:47
54
לצפיה ב-'שלום נדב-שאלה לגבי הליגה הספרדית'
שלום נדב-שאלה לגבי הליגה הספרדית
30/09/2012 | 13:01
196
זה כבר מס' שנים שהליגה הספרדית מחולקת ל-2,ברצלונה וריאל מדריד בליגה אחת מעל כולם ו-18 קבוצות בליגה משלהן.מוטל'ה שפיגלר אמר בזמנו שיש נתניה ועוד 15 תרשה לי לומר שבספרד יש 'ברצלונה,ריאל מדריד ועוד 18'.

פעם היו קבוצות כגון לה קורוניה,ולנסיה,אתלטיקו מדריד וסביליה שנתנו פייט בצמרת אבל בשנים האחרונות אין אף קבוצה שמדגדגת לא את בארסה ולא את ריאל.מתי לדעתך אם בכלל נראה בספרד קבוצה זוכה באליפות,קבוצה שהיא לא ברצלונה ולא ריאל מדריד?

כדורגל >>
לצפיה ב-'אהלן נדב'
אהלן נדב
30/09/2012 | 13:02
4
242
סוגיה מאוד כאובה לפחות אצלי היא המצב של תקשורת הספורט בישראל.
זה לא סוד שישנם אנשים במדיה שעושים קריירה מהדלפות של שחקנים מתוך חדרי ההלבשה (שחקנים בקבוצה אומרים), מחממים (רק התערבות של שחקן X מנעה עימות פיזי בין A ל-B), מתבטאים באופן ובסגנון שמעליב הן אותם והן את הצופה (אני יודע שאתה כקולגה לא תנקוב בשמות ולכן לא אקשה עליך, אבל אני חושב שאתה יודע על איזו תוכנית בערוץ הספורט או על איזו תוכנית רדיו אני מדבר) ויחד עם זאת זה לא סוד שזו המדיה שמוכרת הכי הרבה ומביאה הכי הרבה רייטינג.

עכשיו השאלות שלי הן:
1. מה דעתך על התרבות הזו? האם יש מקום להכניס עוד קצת קלאסה כמו אולפן ליגת האלופות (המצוין, שאפו לכם) כדי לדחוק הצידה את הצהוב, או פשוט לתת לאנשים לשמוע/לקרוא את מה שמביא הכי הרבה רייטינג? האם יש סיכוי שבאמת ישתנה משהו בנושא הזה?
2. האם ידוע לך על סגנון דומה של עיתונות ספורט במדינות אחרות, או שזו תופעה שייחודית רק לנו?
3. האם זה אומר משהו עלינו? על הרמה שלנו כצרכנים? על הרמה שלנו כמדינה?
4. אתה חושב שלרמה העיתונאית הזאת יש קשר ישיר (או עקיף) למצב העגום של הכדורגל בישראל?

ועוד שאלה לא קשורה:
מה המדיניות לגבי שידורי הליגה האיטלקית? אתם חולקים את זכויות השידור יחד עם צ'רלטון - מה החוקיות? למי שייך המשחק המרכזי? או שזה הולך באופן שונה בכל מחזור?

תודה רבה וחג שמח.
כדורגל >>
לצפיה ב-'מצטרף בחום לכל השאלות'
מצטרף בחום לכל השאלות
30/09/2012 | 17:50
3
137
באמת חשוב לשמוע את דעתו של עיתונאי שמבין את המקצוע, שמכין שיעורים לפני שהוא מדליק את המיקרופון ושנותן כבוד לפרנסה שלו.
כמי שמלווה, בעוונותיו, פרחי עיתונאים היוצאים אל שוק העבודה, אני נמלא חלחלה מהאופן שבו הם מוצאים לבסוף את הפירורים לפרנסה. מאחר שאינני רוצה להלבין את פני ה"קולגות" של נדב, אומר רק שאני מתקשה למצוא עיתונאי ספורט אינטליגנטים ורהוטים ומה שיותר חמור, אני מתקשה למצוא עיתונאים 'נקיים'. יש אחד, לא אזכיר את שמו כאמור, שמסקר את מכבי חיפה (כבר רעה חולה להצמיד עיתונאים לקבוצה). האיש חגג לפני כשנתיים בר-מצווה לבנו, אליה הוזמנו שחקנים מהקבוצה, חברי הנהלה וצוות מקצועי... אחר כך, "מסקר" אותו "עיתונאי" את הקבוצה ששחקניה בילו במסיבה שלו והביאו לבנו בר המצווה מתנות... איך אפשר לצפות מ'עיתונאי' שכזה לבצע את מקצועו?? רוב עיתונאי הספורט שכחו מזמן את המשמעות של המלה "ביקורת" והם עסוקים בעיקר בפילוס דרכם לחדר ההלבשה...
זאת ועוד! שתי תכניות ספורט יומיות משודרות במקביל בערוצי רדיו מסחריים. בשתיהן מתקיימת התופעה הנזכרת, אלא שהיא עולה לדרגות של בהמיות של ממש: יש שם אנשים שזוכים לקיתונות של בוז, קללות ונאצות שאפילו שפת רחוב לא תכיר אותן, ולעמותם יש כמה שהם ה"מאמי" של התכנית. הם מתראיינים קבוע, לא מופרעים בשיחה ומתקבל הרושם שדעתם היא הרבה יותר מ"תורה מסיני".
אל אלה אפשר לצרף את אתרי הספורט ואת העיתונות הכתובה... קשה לי מאד להצביע על עיתונאי חף מאינטרס, שאינו נותן הנחות ל"מקורבים", שאינו מזמין אף שחקן לבר מצווה של בנו, ולא משלם דמי לא יחרץ למי שנותן לו מידע מחדר ההלבשה אותו הוא מתרגם ל:"בסביבת השחקן אומרים", או "מקורביו של פלוני אלמוני מזהירים שאם הוא לא ישחק אז...." או שאר מרעין בישין שכאלה.
איך יוצאים מזה, נדב. איך מייצרים כתבי ספורט שיהיו כמו כתבים פוליטיים. לא חברים של אף אחד, ובכך - משרתים נאמנים של רוח הספורט ושל תרבות הספורט שלנו???
לפיכך, הייתי מאד שמח לשמוע את דעתו של נדב יעקבי בעניי
כדורגל >>
לצפיה ב-'ואם צריך דוגמה טרייה'
ואם צריך דוגמה טרייה
30/09/2012 | 20:01
2
137
הנה היא כאן
כדורגל >>
לצפיה ב-'אתם מזהם את הפורום עם האתר הזה....'
אתם מזהם את הפורום עם האתר הזה....
03/10/2012 | 15:48
1
44
לצפיה ב-'אתה צודק, ובכל זאת'
אתה צודק, ובכל זאת
03/10/2012 | 18:02
57
אני חושש שהאתר הזה הוא מרכז המידע העיקרי לחובבי הכדורגל בארץ.. לטוב, ובעיקר לרע. אתה לא יכול להוקיע את מה שאתה לא מכיר... העיתונאי שכותב שם גם מדבר ברדיו בתכנית שמנהלת האתר משדרת מדי יום, כך שדבריו מגיעים לארבה אוזניים ועיניים. אני לא שומע ביקורת כלפי האתר הזה וגם לא כלפי הכתבות המופיעות בו שברובן נגועות במחלה שסייד ואני ציינו אותה. אולי לנדב יהיה משהו חשוב להגיד בעניין הזה, ולכן... נתגבר על תחושות הגועל המובנות כשמדובר באתר הזה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'נדב היקר'
נדב היקר
30/09/2012 | 13:17
136
קודם כל הרשה לברך אותך בברכת חג שמח ולהודות לך על שבאת לבקרנו כאן בפורום ולחלוק איתנו את חכמתך. זה לא מובן מאליו שאדם עסוק כמוך מפנה לנו זמן ואנחנו (או לפחות אני באופן אישי יכול להעיד על כך) מאוד מעריכים את זה, אז תודה מראש.

כמה שאלות:

1. רבים ניסו להסביר את ההצלחה המרעישה ויוצאת הדופן של בובה של לילה. כאיש ערוץ הספורט, מה דעתך בנושא
2. אתה ואבי מלר (להלן "מלרק'ה") נראים תמיד כצמד חמד, כמעט תמיד ביחד, אם בשידורים של משחקים ואם בערוץ הקיבוץ (המועדף שלי, אגב). ממש משלימים משפטים אחד לשני ואפילו שמעתי על מופע שהעליתם ביחד. מעניין אותי לשאול, ממתי אתם "ביחד" האם החברות שלכם היא גם מחוץ לגבולות הכדורגל איך בדיוק התחלתם לשתף פעולה
3. עושה רושם שמבין שניכם, מלרק'ה הוא הפחות רציני, עם קצת הומור והרבה משחקי מילים מטופשים ואילו אתה הרציני והמחושב יותר. האם אכן כך הדבר
4. במידה ואתה גם צופה בכדורגל בביתך (במשחקים שלא משודרים בערוץ הספורט- דוגמת ערוצים 1, 2, 10 וכד') ולא רק יושב באולפן, מי השדרנים והפרשנים האהובים עלייך
5. האם אתה מתעניין גם בספורט בכלל או רק בכדורגל ואם כן, באילו ענפים במיוחד
6. איזו מוסיקה אתה אוהב

זהו לבינתיים ושוב תודה רבה שהגעת. תמשיך להחכים את כולנו דרך המסך.
כדורגל >>
לצפיה ב-'שאלה לנדב'
שאלה לנדב
30/09/2012 | 13:38
2
130
אני לא אוהדת את הפועל ב"ש אבל הקבוצה הזו נוגעת לי ללב באופן מיוחד. השאלה שלי היא כזו: בכל שנה נראה כי לב"ש יש סגל לא רע, כזה שיכול לבסס עצמו במרכז טבלה ועקב המצב העגום של רוב קבוצות הליגה גם בצמרת. משחקי המבחן מוכיחים את מה שכתבתי אך בפועל בכל שנה (במהלך השנים האחרונות) ב"ש מפשלת. החליפו מאמנים ושחקנים ועדיין הקבוצה לא משחקת טוב.

מעניין אותי, בתור אוהד הפועל ב"ש, מהי לדעתך הסיבה/ות לכך?

שאלה נוספת, לגבי נשים בטלוויזית הספורט. מתי לדעתך תגיע ההזדמנות של אישה לשדר משחק מרכזי של ליגת העל, משחק מליגה ספרדית/איטלקית? למה יש פחד לתת לאישה את ההזדמנות הזו? למה להסתפק רק בלתת לאישה לשדר משחק זניח מליגת הכדורסל ולא לקדם אותה יותר?

תודה רבה ותודה על שפינית מזמנך והגעת לפה
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום נדב'
שלום נדב
30/09/2012 | 15:37
1
101
קודם כל חג שמח ותודה רבה שאתה מקדיש מזמנך לענות על שאלות בפורום רציתי לשאול אותך עם בערוצי ספורט 5 וספורט 5+ אפשר לעשות תוכנית נוסטלגית על קבוצות ושחקנים בעבר בכדורגל לי למשל אין את גולד5+ ואני יודעת שמראים שם משחקים ותוכניות נוסטלגיות בנושא אודה לך עם תענה לי ושוב חג שמח
כדורגל >>
לצפיה ב-'המשך שאלה לנדב'
המשך שאלה לנדב
03/10/2012 | 16:57
25
קודם כל אני מתרגשת שאתה עונה בפורום ורציתי לשאול למה לא מראים הרבה משחקי כדורגל דווקא של קבוצות צרפתיות אני אוהדת את פריז סאן זרמן ואיברה הגדול רציתי לשאול גם מה דעתך על זלאטן איברהימוביץ ולמה לא משדרים הרבה משחקים שלהם כי אתם הרוב משדרים רק ליגות ספרדיות שיהיה לך חג שמח ומאוד אודה לך עם תענה לי ערב טוב
כדורגל >>
לצפיה ב-'היי נדב'
היי נדב
30/09/2012 | 17:25
106
קודם כל- חג שמח ושנה טובה. מי ייתן ועונת הכדורגל הנוכחית תהייה טובה ומהנה.

השאלה שלי נוגעת לתקשורת הספורט בישראל, בדגש על השתלבותן של הנשים במעגל הזה.
בשנה הקרובה אני מתכננת להתחיל ללמוד תקשורת במטרה לנסות את מזלי בתחום. הייתה לי דילמה מאד קשה האם בכלל ללכת על הכיוון הזה מהסיבה הפשוטה שבעיניי נשים לא מקבלות כיום מקום מספיק דומיננטי וגם אם הן מקבלות אז לרוב זה בתפקידים בהם הן פחות יכולות להביע את עצמן ולהתקדם.

איך אתה רואה את הנושא הזה? מעניין אותי לשמוע דעה של מישהו שנמצא במקצוע לא מעט שנים ואני מניחה שנתקל בנושא הזה לא פעם.
האם אתה חושב שאישה יכולה להתברג בערוץ כמו למשל ערוץ הספורט לא רק כמגישה או שדרנית קווים אלא גם לשבת שווים בין שווים ולדון בענייני הכדורגל (או כל תחום ספורט אחר לצורך העניין) בפאנלים שלכם שמורכבים ברובם מגברים? למשל- אולפני ליגת האלופות, יציע העיתונות, שער השבת ואפילו בתכנים האינטרקטיביים כמו טורי הדעה באתר ושלל הכתבות.

לדעתי יש לא מעט נשים שמבינות עניין לא פחות מגברים (אם לא יותר ) ובאמת יכולות לתת זוויות מעניינות ואחרות ולהביא משהו חדש ומרענן למסך. זה פספוס שזה כמעט ולא קורה היום. אולי אם יותר ויותר נשים ייכנסו לתוך התעשייה הזאת, יקבלו את הבמה הראוייה ויוכיחו את עצמן כשוות בן שוות- גם נראה יותר נשים שמגיעות לצפות במשחקים באצטדיונים ובכלל יותר מתעניינות בתחום. הלוואי.

בנוסף, כמו שכתבו מעליי אני אשמח אם תוכל לתת טיפים או המלצות לחבר'ה שרוצים להיכנס לתחום הזה אבל לא כל כך יודעים מאיפה להתחיל ומה לעשות.

תודה מראש על התשובה ועל הקדשת הזמן.
כדורגל >>
לצפיה ב-'mes que un club '
mes que un club
01/10/2012 | 03:02
100
היי נדב,

האמת שבמשך הרבה שנים אתה הפרשן-שדר שאני הרבה יותר מעריך מאשר פרשנים ישראלים אחרים בתחום הספורט וזה בגלל הסיפורים מאחורי הקלעים והידע המקצועי הרב שאיתו אתה מגיע תמיד מוכן לשידור.
על כן,השאלה שלי היא מי ישדר ומי יפרשן את הסופר קלאסיקו הקרוב?

נ.ב - ההעדפה שלי שאתה תהיה הפרשן ויורם ארבל יהיה השדר(נראה לי שאתם שילוב מנצח).

..visca barca visca catalunia
כדורגל >>
לצפיה ב-'נדב '
נדב
01/10/2012 | 04:42
94
מדוע הצרחות המטורפות בשידורים שלך, ובסופר קלאסיקו בפרט? אתה מנסה להרשים מישהו, לגרום לעניין יותר בליגה הספרדית ע"י התלהבות מצידך, או שזה פשוט יוצא לך?

מה דעתך על הליגה האיטלקית? והיפוטטית, איך אתה רואה את רונאלדו ומסי משתלבים בה? אתה חושב שגם בסריה A הם יסיימו עם 40-50 שערים או הרבה פחות?

מה קרה לחואקין? בזמנו בבטיס הוא נחשב לדבר הבא בספרד, היה ווינגר מהרמה הכי גבוהה בספרד, אבל עם השנים הלך והתאדה. יש לך הסבר?

ידוע שאתה אוהד אתלטיקו מדריד, איך אתה מסביר את ההצלחה המדהימה של דייגו סימאונה, אחד שהגיע משום מקום ופשוט מוכיח את עצמו ברמות הכי גבוהות. האם האישיות שלו עושה את ההבדל, כי מדובר בבנאדם מאוד קשוח ותחרותי, עוד כשהיה שחקן.
פלקאו, יימכר בסוף?
אם אפשר, תן לי את חמשת השחקנים הכי גדולים שהיו באתלטיקו אי פעם?
מה צריך לקרות כדי שולנסיה, אתלטיקו, סביליה, מלאגה ואחרות יקראו תיגר על האליפות? מניח שאתה מתגעגע כמוני לימים שאפילו דפור כזו זכתה בתואר.
חיים רביבו, אתה חושב שזה פספוס ענק שלא נחת בריאל או ברצלונה? בספרו, אגב, כתב חיים שהנשיא של סלטה טירפד מעבר שלו לריאל עבור 12 מיליון דולר. בסוף קיבל 4 מפנרבחצ'ה.
ודבר אחרון - ברצלונה או ריאל מדריד (בתור אוהד אתלטיקו הגיוני שתשנא יותר את ריאל)? בבקשה תהיה כנה :)

תרגיש חופשי לענות כמה שבא לך.
כדורגל >>
לצפיה ב-'מה יהיה עם אתלטיקו?'
מה יהיה עם אתלטיקו?
01/10/2012 | 06:26
1
215
אני יודע שגם אתה אוהד של הקולצ'ונרוס והשאלה שלי היא האם לדעתך אחרי שתי זכיות בליגה האירופית,אתלטיקו סוף סוף תסיים בין ארבע הראשונות ותגיע בשנה הבאה לליגת האלופות?

אם אחרי פתיחת עונה מצוינת כזאת גם לא נגיע לצ'מפיונס...אז מתי כן??? ועל אליפות אני בכלל לא מדבר...
כדורגל >>
לצפיה ב-'אתלטיקו'
אתלטיקו
03/10/2012 | 17:07
242
הפתיחה אכן מצויינת אבל צריך סבלנות. אני מאמין שהעונה עם העבודה המצויינת של סימאונה מקום שלישי הוא אפשרי בהחלט
כדורגל >>
לצפיה ב-'השאלות שלי לנדב יעקובי'
השאלות שלי לנדב יעקובי
01/10/2012 | 16:05
137
1. לפני 3 שנים שינתה אופ"א את שיטת מוקדמות ליגת האלופות והפרידה את הקבוצות האלופות והלא אלופות לשתי הגרלות שונות

השיטה החדשה הטיבה עם האלופות הקטנות וופגעה מנגד בקבוצות הלא אלופות מהמדינות החזקות

האם אתה בעד השיטה הנוכחית או בעד לחזור לשיטה הישנה?

2. האם לדעתך זה לא מוגזם מספר הקבוצות המשחקות בליגות המשנה באנגליה - 24?
קבוצה שמעפילה לגמר פליאוף על העלייה לפרמייר ליג או לליגות המשנה צריכות לשחק כמעט 50 משחקים בעונה וזה עוד לפני שמחשיבים את הגביע האנגלי וגביע הליגה האנגלי

האם לדעתך יש צורך לצמצם את מספר הקבוצות המשחקות בצ'אמפיונשיפ, ליג 1 וליג 2 ?(למשל ל 20 קבוצות כמו בפרמייר ליג)

3.כמה קבוצות לדעתך צריכות לשחק בליגת העל בכדורגל? (ואשמח אם תנמק)

ותודה רבה שהסכמת להתארח בפורום
כדורגל >>
לצפיה ב-'טכנולוגיה בשיפוט'
טכנולוגיה בשיפוט
01/10/2012 | 16:42
75
ברוך הבא נדב ונחמד שקפצת לבקר

רציתי לשאול אותך מה דעתך בנוגע להכנסת טכנולוגיה לשיפוט: בדיקת הילוכים חוזרים במצלמות בכדי לקבוע האם היה פנדל/נבדל, goal line technology וכו'.
האם אתה מצפה להתפתחות חיובית בתחומים האלה מצד אופ"א ופיפ"א, או שלהערכתך המצב ישאר על כנו הרבה מאוד זמן ומשחקים רבים ימשיכו להיות מוכרעים על טעויות שיפוט?
כדורגל >>
לצפיה ב-'עוד שאלה/הצעה שאשמח שתשמיע את דעתך'
עוד שאלה/הצעה שאשמח שתשמיע את דעתך
01/10/2012 | 17:50
82

משחקי הנבחרות יוזזו לאלתר לחודשים יוני ודצמבר בלבד!!!

רק בחודשים הללו (כל חצי שנה) ישחקו משחקים במסגרות לאומיות וזה יהיה למשך 4 שבועות בלי ליגות.

אין משחקיים רשמיים או משחקי ידידות באמצע העונה ואין אליפות אפריקה או וואט אוור שפתאום נופל באמצע שמינית גמר האלופות.

יולי וינואר יהיו חודשי התארגנות: מחנות אימונים/גביעים זניחים וכו'

בחודשים אוגוסט-נובמבר ופברואר-מאי ישוחקו רק ליגות לצד מפעלים אירופאיים כמו ליגת האלופות.

אליפות העולם למועדונים תהיה בסוף חודש נובמבר, רגע לפני פגרת הנבחרות.
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום נדב היקר!'
שלום נדב היקר!
01/10/2012 | 20:59
86
קודם כל, אני מעריץ אותך ואת שגיא כהן, גישה נהדרת יש לכם לכל משחק שאתם משדרים!

ריאל מדריד טרם הוכיחה את גדולתה האמיתית, הרי כל שבוע לנצח משחקים קלים לא הופך אותה לעילאית
בעוד שבארסה פירקה אריות אירופה כמו מילאן, ארסנל ומנצ'סטר יונייטד ואת ריאל עצמה.
ראינו למשל בשנה שעברה איך באיירן מינכן, קבוצה גדולה לכל הדעות, העלימה את ריאל ולמעשה ראינו ממה היא עשויה באמת.
מה דעתך על זה?

כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום נדב'
שלום נדב
02/10/2012 | 13:27
1
215
זאת אינה הפעם הראשונה שאנו מדברים (זייברלינץ). ראשית, מאוד שמחתי לשמוע את מירי נבו בחדשות הספורט לפני כמה שבועות אומרת בקטנה שאתה ממש לא אוהב את מצב 2 הקבוצות בספרד ושאתה משתוקק שיהיה מתח עם עוד קבוצות, בתוך כל ההתלהבות שלך מהליגה לא חשבתי שזה מפריע לך כמו שזה מפריע לחובבי הכדורגל האחרים שאינם אוהדים את אחת מהן.

יש לי שאלה לגבי ולנסיה, אני לא מבין למה היא מתכננת לבנות אצטדיון חדש, המסטאייה יפהפה וגדול, הקהל יושב על הקווים, אם תוכל להרחיב בנושא אני אשמח.
כדורגל >>
לצפיה ב-'ולנסיה'
ולנסיה
03/10/2012 | 17:23
214
המסטאייה הוא איצטדיון מיושן מאוד. חוץ מזה הוא נמצא במרכז העיר על אדמה מאוד יקרה מבחינה נדלנית. האיצטדיון החדש אמור להיבנות מחוץ למרכזץ אבל כרגע אין כסף להרים את הפרוייקט
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום נדב'
שלום נדב
02/10/2012 | 15:12
3
307
כאחד שעוקב כמעט 20 שנה אחרי שידורי הכדורגל בערוץ 5 קשה להשתחרר מהתחושה שבאיזשהו מקום איבדתם קצת אובייקטיביות
כלומר אתם מספרים אמת(על המאבקים הספורטיבים/פוליטים בין מדריד לקטלוניה או חבל הבאסקים אם זה רלוונטי לגבינו)אבל לא את כל האמת על כך שבקרב אוהדי הקבוצות שאתם מסקרים בהתלהבות הן בצ'מפיונס והן בספרד ישנם לא מעטים שתומכים בארגוני טרור מוסלמים המייחלים להשמדת עמנו
האם אתה שותף לדעתי שהתקשורת הלכה בכיוון שמאל גם בספורט ואם אתה מרגיש חלק מזה
כדורגל >>
לצפיה ב-'ממש לא!'
ממש לא!
03/10/2012 | 17:26
2
266
אנחנו מספקים את הרקע, את סיפור המסגרת ואני לפחות מנסה לעשות זאת באובייקטיביות. התקשורת הלכה ימינה בשנים האחרונות, אגב. אני רק מספר את הסיפור וכל אחד צריך לחשוב לעצמו מבחינת דיעותיו הפוליטיות
כדורגל >>
לצפיה ב-'אבל יוצא כאילו אתם מתעלמים'
אבל יוצא כאילו אתם מתעלמים
03/10/2012 | 17:32
180
מאירועים אנטי ציוניים ואפילו מעודדים אותם כמו למשל במקרה חשיפת החולצה של קאנוטה כשהבקיע
הייתי מצפה לטיפה יותר פטריוטיות בקטע הזה
כדורגל >>
לצפיה ב-'איך התקשורת הלכה ימינה?'
איך התקשורת הלכה ימינה?
03/10/2012 | 18:17
86
במה זה מתבטא?
הייתי מעוניין להזכיר לך משהו ששגיא אמר במשחק של בילבאו בברנבאו לפני כמה שנים על כך שכמה נפלט לראות דגלים באסקים במדריד

נשמע לי כמה הבעת דעה פוליטית
כדורגל >>
לצפיה ב-'לנדב היקר'
לנדב היקר
02/10/2012 | 19:38
73
אין לי משהו מיוחד לשאול אותך, אבל רק אומר שאני מאוד נהנה לצפות במשחקים בהם אתה מאייש את עמדת השדרן (בצוותא עם שגיא כהן).
השידור לא פחות טוב ואפילו טוב בהרבה משידורים של שדרנים אחרים ש... איך לומר בעדינות... איבדו את זה.

גם הפאנל של ליגת האלופות מספק לי ולחברים המון בידור וכיף.
אהה... ותמסור לאבי מלר שחידודי הלשון שלו הם-הם גולת הכותרת.
לפעמים אנחנו יושבים במתח וציפייה כל הערב רק כדי לשמוע עוד הברקה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'השאלה שלי'
השאלה שלי
02/10/2012 | 23:19
4
214
נדב שלום,

במשך העונה הקודמת ותחילת העונה הזו, נסוב ויכוח בפורום לגבי יכולותיו של חואן מאטה. הויכוח לא נחלתו של הפורום הזה בלבד, ולא אחת שמעתי זלזול במאטה (במהלך שידור המשחק בשבת או באחת הכתבות בוואלה).

אי אפשר להתעלם מהתפוקה של חואן מאטה (בשבועיים האחרונים - המצוינים שלו - היה אחראי ל-2 בישולים ושער בליגה, שהניבו 6 נק', והיום הבקיע שני שערים בצ'מפיונס) ומהעובדה שהוא נבחר לשחקן השנה ש צ'לסי ב-11/12. עם זאת, הביקורת ממשיכה להישמע, מה דעתך בנושא? חואן מאטה הוא שחקן מהדרג השני ומעלה באירופה (להוציא יחידי סגולה כמו רונאלדו ומסי) או שהוא שחקן בינוני עם מזל?

תודה רבה!
כדורגל >>
לצפיה ב-'רוצה שאענה במקומו? '
רוצה שאענה במקומו?
03/10/2012 | 05:03
65
לצפיה ב-'מאטה'
מאטה
03/10/2012 | 17:36
2
219
חואן מאטה הוא שחקן טוב אבל אין לו כריזמה. האישיות שלו אפורה ולא מעניינת, הא לא סקורר גדול ולכן ממעטים לדבר עליו. זה הכל
כדורגל >>
לצפיה ב-'גם לדויד סילבה אין אישיות וכריזמה '
גם לדויד סילבה אין אישיות וכריזמה
03/10/2012 | 17:42
90
וגם הוא לא סקורר גדול, אבל אחד מעושי המשחק הטובים בעולם.

אני יודע, ההשוואה לא במקום אבל רק רציתי להבהיר משהו.
כדורגל >>
לצפיה ב-'גם פפ מצ'עמם מוות'
גם פפ מצ'עמם מוות
03/10/2012 | 18:41
75
מה שלא מפריע להלל ולשבח אותו
כדורגל >>
לצפיה ב-'מהי נבחרת החלומות שלך?'
מהי נבחרת החלומות שלך?
03/10/2012 | 12:14
2
136
את מי היית לוקח ולאיזה תפקיד?
כדורגל >>
לצפיה ב-'הערה כמי שעוקב אחריך שנים + שאלה '
הערה כמי שעוקב אחריך שנים + שאלה
03/10/2012 | 12:47
1
281
שלום, נדב.

אני עוקב אחרי השידורים שלך עוד מתחילת דרכיך בערוץ הספורט.
הייתי קם בלילות לצפות בשידורים של הקופה אמריקה, הייתי גם צופה בשידורים שהיו אז של הליגה הברזילאית.
לא תמיד היו משחקים גדולים אבל בזכות התשוקה שלך, ההתלהבות שבה שידרת ושפע המידע שהבאת לשידור- נהנתי מכל משחק.
עם השנים, אני מרגיש שמשהו בך קצת כבה. גרוע מכך- אותו נדב צנוע, פשוט במובן הטוב של המילה, הלך ודעך.
אני מסתכל עליך היום ולא פעם מתגעגע לנדב הישן והטוב. אתה יושב באולפן וארשת הפנים שלך משדרת משהו מאוד לא נעים, מן שחצנות
ויוהרה שבינינו, אין על מה. זה כדורגל, חבר, דבר איתנו בגובה העיניים, בצורה חברית. פעם היית כך.

היה חשוב לי לכתוב את זה ולהדגיש שזה לא כדי לפגוע או להעליב, להיפך. התחושות האלה משותפות לעוד כמה חברים וכשראיתי את השרשור
אמרתי לעצמי שזו הזדמנות נאותה להביא את הדברים מתוך תקווה שלא יפלו על אוזניים ערלות.
אני מאמין שאם יבוא שינוי, לא רק אנחנו נרוויח אלא גם אתה תרוויח ובגדול

לסיום, הסיבה לשמה התכנסו כאן:

ניימאר: האם אתה חושב שניימאר, הכוכב הברזילאי, יכול להשתלב בקבוצה כמו ברצלונה או ריאל ולשתף פעולה בהרכב עם מסי/רונאלדו?
         יש לו את מה שדרוש כדי להצליח בענק באירופה או שסופו להיות כמו כוכבים גדולים מהעבר בדמות דנילסון ודודו שכשלו בענק מחוץ לברזיל?

תודה.

כדורגל >>
לצפיה ב-'מה אומר?'
מה אומר?
03/10/2012 | 17:43
255
חבל לי שאתה מרגיש כך, כי זה מסוג הדברים שלא שמעתי מעולם מאף אחד. שמעתי ואני שומע ביקורות כאלו ואחרות, אבל עדיין לא קרה שמישהו קרא לי שחצן. אולי אתה מתבלבל עם דברים אחרים. ולגבי ניימאר, יהיה לו מאוד קשה לעשות את המעבר היישר לקבוצה גדולה באירופה
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום נדב'
שלום נדב
03/10/2012 | 12:58
66
אני זוכר בזמנו שסיפרת שהיית במשחק במצריים של אל עהלי, באיזה עוד מקומות לא טריויאליים ראית משחקי כדורגל?
מה אתה חושב על מסי? לדעתך הוא יהיה גדול יותר ממראדונה?
ולדעתך החותם שרונאלדו ישאיר על ריאל מדריד יהיה גדול יותר מחותמם של פושקאש ודי סטאפנו?
והיה פה מישהו שהתייחס לרביבו מעליי ויש לי גם שאלה לגביו, האם סלטה ויגו של השנים ההם שהמקסימום שהגיעה אליו הוא גביע ואפ"א הייתה אוברייטד כאן בארץ?
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום נדב'
שלום נדב
03/10/2012 | 13:53
1
214
אני מאוד מעריך אותך. נשאלו כאן כבר הרבה שאלות מצויינות אז לי יש שאלה קצרה ועניינית (אם כבר שאלו אותה, אז לא ראיתי):
הימור שלך-מי מנצחת בקלאסיקו הקרוב? הימור! לא משאלה!
כדורגל >>
לצפיה ב-'הימור'
הימור
03/10/2012 | 17:34
219
תיקו עם שערים
כדורגל >>
לצפיה ב-' נדב היקר!'
נדב היקר!
03/10/2012 | 14:14
12
107
השאלה שלי היא:
בתור אוהד שרוף של היונייטד , לצערנו בעוד כמה שנים פרגי כבר לא יהיה במועדון. משום מה נראה כאילו גווארדיולה מחכה לג'וב הזה (רק הרגשה שלי) ואצל מוריניו זה לא סוד שהוא רוצה את הג'וב הזה.
השאלה שלי היא: עד כמה פרגוסון יהיה מעורב בבחירת המאמן שיבוא אחריו?
ובמידה והוא יהיה מעורב (מה שצפוי להיות) האם נראה לך שבדומה לצורה בה הוא בוחר שחקנים אלמוניים והופך אותם לגדולים , גם במקרה הזה הוא ירצה לקחת מאמן צעיר ולא כ"כ מוכר ולתת לו את התפקיד הענק הזה?

תודה
כדורגל >>
לצפיה ב-'פרגי יודע מספיק על התפקיד הזה'
פרגי יודע מספיק על התפקיד הזה
03/10/2012 | 14:29
11
73
כדי לא להפיל אותו על אף מאמן צעיר שלא צבר ניסיון משמעותי.
כדורגל >>
לצפיה ב-'גם פרגי הגיע כמאמן חסר ניסיון'
גם פרגי הגיע כמאמן חסר ניסיון
03/10/2012 | 15:24
8
32
לצפיה ב-'פרגי הגיע מאברדין עם אירופי,3 אליפויות'
פרגי הגיע מאברדין עם אירופי,3 אליפויות
03/10/2012 | 15:35
5
48
ו 4 גביעים. עדיין חושב שהגיע ליונייטד כמאמן חסר ניסיון?
כדורגל >>
לצפיה ב-' כשהתחלתי לאהוד את ריינג'רס '
כשהתחלתי לאהוד את ריינג'רס
03/10/2012 | 15:53
52
בסוף ה-80 אברדין היתה היריבה שלנו בצמרת
כדורגל >>
לצפיה ב-'כן'
כן
03/10/2012 | 18:25
3
25
לקח מחזיקות אאל"ט, והליגה הסקוטית - אם כל הכבוד - זו לא ליגה גדולה.
זה כמו להביא מישהו שלקח גביע אופ"א ו- 8 אליפויות עם רוזנבורג או משהו כזה.
בטח לא מאמן בדרג הבכיר בעולם.
אברדין גם לא עשתה שמות מבחינה מקצועית כמו פורטו של ווילאש בואש, אלף אלפי הבדלות
כדורגל >>
לצפיה ב-'שפרגי בא ליונייטד היא לא הייתה קרובה למעמד '
שפרגי בא ליונייטד היא לא הייתה קרובה למעמד
03/10/2012 | 18:32
1
30
שיש ליונייטד כיום.היה את ליברפול-אברטון-ארסנל שהיו שתי רמות לפני היונייטד דאז.כך שמה שהספיק לפני כמעט שלושים שנה לא יספיק היום,כי היונייטד של היום במעמד אחר לחלוטין מהעבר.

בקיצור,רוצה לומר שליונייטד של אמצע שנות השמונים, לפרגי היה ניסיון די והותר.
כדורגל >>
לצפיה ב-'האמת שיונייטד תמיד עשתה לליברפול צרות'
האמת שיונייטד תמיד עשתה לליברפול צרות
03/10/2012 | 18:39
20
גם שהיא היתה בשיאה באייטיז
כדורגל >>
לצפיה ב-'הליגה הסקוטית היתה אז חזקה יותר'
הליגה הסקוטית היתה אז חזקה יותר
03/10/2012 | 18:59
27
ופרגי, כזכור, לא לקח אליפות "עם רוזנבורג" (כלומר עם ריינג'רס או סלטיק) אלא יצר קבוצה מצוינת באברדין. הוא נחשב לשם חם מאוד בזמנו ולא סתם יונייטד לקחה אותו על פני טרי ונבלס, שסיים בדיוק את עבודתו בברצלונה.
כדורגל >>
לצפיה ב-''
03/10/2012 | 15:35
1
36
פרגי שיחרר בעשור האחרון שחקנים כמו: ואן ניסטלרוי , בקהאם , רונאלדו , טבז ועוד.. ועדיין לא דאג להביא במקומם שמות גדולים. הוא הביא את נאני , ולנסיה , צ'יצ'אריטו.... אז למה שלא יעשה ככה גם בעמדת המאמן?..
כדורגל >>
לצפיה ב-'יש הבדל גדול בין שחקנים'
יש הבדל גדול בין שחקנים
03/10/2012 | 16:19
29
לבין האדם שאחראי על כל המערכת, במיוחד מערכת כזאת. דברים שאמר לפני כמה חודשים:

It will need an ­experienced manager – and I don’t think the club will choose a young manager because of what the job demands.
כדורגל >>
לצפיה ב-'פרגי בעצמו פעם הזכיר את מויז כיורש אפשרי, לא?'
פרגי בעצמו פעם הזכיר את מויז כיורש אפשרי, לא?
03/10/2012 | 15:58
1
16
לצפיה ב-'אני לא זוכר דבר כזה'
אני לא זוכר דבר כזה
03/10/2012 | 16:17
31
מה שברור לי שהוא שלמרות שמויס אינו בדיוק מוריניו (המועמד היחיד לדעתי, כל עוד ירצה), הוא לא בדיוק מאמן אלמוני וחסר ניסיון.
כדורגל >>
לצפיה ב-'שלום נדב - ארסנל אהובתי'
שלום נדב - ארסנל אהובתי
03/10/2012 | 14:17
1
166
שלום נדב וחג שמח
שאלתי היא בנוגע לאהובתי הנצחית - ארסנל.
מעניינת אותי דעתך לגבי אותה בצורת תארים של הקבוצה והאם זה קשור אולי לכך שתיאוריית הכדורגל הרומנטית של ונגר - כשלה.
כבר כמעט עשור שארסנל לא זוכה בתארים - לאחר שבעונת 2004 עוד השיגה את ההישג המדהים של עונה שלמה ללא הפסדים, הוסיפה גביע נוסף ב-2005 ומאז -נאדה.
על פניו, "מגיע" לארסנל של ונגר לזכות בתארים: ארסנל היא קבוצה עם אוריינטציה התקפית, היא מטפחת שחקנים צעירים, אקדמיית הנוער שלה מספקת שחקנים לא מעטים לקבוצה הבוגרת והיא תמיד שואפת לבידור והנאת אוהדיה, לפעמיים אף יותר על פני השגת תארים. הסוגיה לגבי השיטה הזאת, היא האם אותה התנגדות מפורסמת הנובעת ממנה - בנוגע ל"קניית תארים" (וכמשתמע מכך - שחקנים איכותיים שדורשים מחיר גבוה) היא עדיין רלוונטית בעולם של היום בו הכסף מדבר בקבוצות כמו הסיטי ופ.ס.ז'?
יש הטוענים (ואם בעבר היו אלה מעטים קיצוניים שרק השתוקקו לתארים, היום זה כבר חלק נכבד מהציבור האוהד) שיש לפטר את מיישם השיטה ואבי אותה פילוסופיה - ארסן ונגר.
האם לדעתך מהלך כזה יהיה נכון? האם הוא יוביל את ארסנל לדרך הישר? ובמידה ולא - מה כן? האם אולי אפילו חומר השחקנים הנוכחי יכול להוביל את ארסנל לתארים ללא שינויים נוספים? או שאולי עדיף לותר על התארים לטובת הרומנטיקה וההנאה מהמשחק עצמו ולקוות להבלחות מדי פעם?
אשמח לשמוע את דעותיך בנושא.
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא פשוט'
לא פשוט
03/10/2012 | 17:29
203
מצד אחד ונגר הוא גדול המנג'רים של ארסנל. מצד שני הוא הפסיק להביא תארים. אבל אני חושב שמה שקרה בעיקר זה שארסנל איבדה גובה במלחמת הכסף הגדול ולא יכולה להתמודד מול צ'לסי ומנצ'סטר סיטי. ונגר יילך כשירגיש שהוא לא יכול יותר. כל השאר זה היפותיזות
כדורגל >>
לצפיה ב-'תקשורת ספורט'
תקשורת ספורט
03/10/2012 | 15:08
43
מה המקרה הכי בוטה שבו נתקלת של אינטרסים מוסווים בסיקור ספורטיבי?
כאוהד קבוצה ישראלית גדולה ויריבה לקבוצה האהודה על עורך אתר ספורט 5 אני חווה רגעים כאלה מדי יום. מעניין אותי לדעת האם בתוך עולם הספורט יש בכלל מודעות לזה.

מה דעתך על התנהלות ערוץ הספורט בפן ריבוי הערוצים ?

איזו קבוצה אתה אוהד בחו"ל ? איזו קבוצה בארץ ? ומה המשחק הכי גדול שאתה זוכר שראית ?

אני חייב להוסיף ולספר שאתה ליווית את המשחק הכי מדהים שאני ראיתי, 4:3 של אתלטי אהובתי על ברצלונה בקלדרון ב- 2008/09, משחק שהתוצאה המשקפת שלו הייתה 10:10 ואתה ליווית את המשחק בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

תענוג לשמוע אותך ותודה על התשובות.
וכמובן חג שמח !
רועי
כדורגל >>
לצפיה ב-'אתלטיקו מדריד, לאן ?'
אתלטיקו מדריד, לאן ?
03/10/2012 | 15:37
37

כבר שנים שהלוס קולצ'ונרוס פותחים את העונה עם ציפיות להיות הקבוצה
שתקרא תיגר על 2 הגדולות מספרד וכל פעם הפסדים מביכים לקבוצות מרכז
טבלה(בדרך כלל במשחקי חוץ) מביאים אותם לעונה בינונית שלא עומדת
במטרות המועדון(מתי היא הייתה לאחרונה בליגת האלופות? )

אבל השנה קורה שם משהו אחר, תסכים איתי שבלעדיי פלקאו, אין שם מה לדבר על מקום 3
אבל הפעם נראה כי הקבוצה מהויסנטה קלדרון עושה את דרכה לעבר מקום מכובד בליגת האלופות.

האם גם אתה רואה זאת ?
האם עונת 62 יכולה לחזור בשנים הקרובות לקבוצה הצנועה מבירת ספרד ?
האם יש ציפיות מעבר למקום ה 3 ?

תודה...אדיר אביסרה
כדורגל >>
לצפיה ב-'שאלות לנדב '
שאלות לנדב
03/10/2012 | 15:47
3
185
היי נדב, אני חייבת לציין לטובה את התוכנית אירופה בצבע (מה שפעם היה לה ליגה וחבל שזה הצמצם ממש נהניתי )תמשיכו עם העבודה הטובה

איזה שחקן אתה הכי אוהב ברצלונה ואיזה במדריד?
אם היית משחק כדורגל איזה עמדה היית בוחר?
עכשיו שיש מחסור בבלמים את מי היית ממליץ לברצלונה לקחת?
לאיזה ליגה אתה הכי מתחבר חוץ מספרד
שאלה אחרונה האם אתה מבין קטלאנית? או יותר ספרדית? ומאיפה

תודה
כדורגל >>
לצפיה ב-'*הצטמצם'
*הצטמצם
03/10/2012 | 15:50
43
לצפיה ב-'תודה לך!'
תודה לך!
03/10/2012 | 17:17
1
246
בברצלונה אני הכי מעריך את קרלס פויול, שגם נפגשתי איתו וריאיינתי אותו. בריאל מדריד את איקר קסיאס. הליגה שאני הכי אוהב חוץ מהספרדית? האנגלית
כדורגל >>
לצפיה ב-'אין לך מושג כמה לבבות שברת כאן'
אין לך מושג כמה לבבות שברת כאן
03/10/2012 | 18:45
120
לצפיה ב-'שלום נדב'
שלום נדב
03/10/2012 | 16:07
2
167
מקווה שלא שאלו את השאלה הזו קודם...
השאלה שלי היא על תפקיד המאמן.
קצת קשה לבחור את "הגדול מכולם", אבל ננסה. השאלה שלי היא איזה מאמן עבר לדעתך הוא הגדול מכולם בכל העולם, על פי הישגים, שיטה/אסטרטגיה, מסורת, יחסי אנוש ועוד. אם הגדול מכולם הוא אכן מאמן עבר ולא מדור המאמנים הנוכחי, אז האם יש מישהו ממאמני ההווה שיכול להשתוות אליו?
כדורגל >>
לצפיה ב-'מאמן'
מאמן
03/10/2012 | 17:04
1
210
המאמן הגדול ביותר לדעתי הוא רינוס מיכלסץ הוא המחדש הגדול ביותר והשפעותיו מורגשות עד היום. פפ גוורדיולה יוכל להתקרב אליו אם יצליח בקבוצותיו הבאות כפי שהצליח עם ברצלונה
כדורגל >>
לצפיה ב-'תודה מסכים איתך וחיזקת את דעתי'
תודה מסכים איתך וחיזקת את דעתי
03/10/2012 | 21:53
50
כתבתי על זה בעבר בפורום שלי:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

כדורגל >>
לצפיה ב-'מספר שאלות לנדב'
מספר שאלות לנדב
03/10/2012 | 16:49
1
162
1. מדוע אין שידורים של הליגה הצרפתית בערוץ הספורט ?

2. מה דעתך בכל הנושא של הערוצי ספורט בתשלום? לפני כעשור היו משדרים מלא משחקים בערוץ הספורט ללא תשלום והיום רק בערוצים בתשלום. האם אתה חושב שזה נכון ?
כדורגל >>
לצפיה ב-'הכל בסוף זה כסף'
הכל בסוף זה כסף
03/10/2012 | 17:14
197
הליגה הצרפתית הניבה רייטינג נמוך מאוד ולכן בערוץ הספורט הגיעו למסקנה שהמחיר שנדרש גבוה מדי ואין לכך הצדקה כלכלית. באשר לערוצים בתשלום צריך להבין שבלי התשלום הזה הערוצים לא היו יכולים להתקיים ולהביא את השידורים העכשוויים. מצב התקשורת בישראל קשה מאודת צריך להבין את זה
כדורגל >>
לצפיה ב-'סקרנות'
סקרנות
03/10/2012 | 17:02
40
אהלן נדב, רציתי לשאול עד כמה קשה מלאכת הפרשנות, ואילו כישורים היא דורשת מלבד יכולת אילתור? תודה מראש, ארי
כדורגל >>
לצפיה ב-'נדב שלום'
נדב שלום
03/10/2012 | 17:04
5
181
ברצוני לדעת, מהי דעתך במגמה שמתרחשת בשנים האחרונות בכדורגל האירופי?
הכוונה שלי היא להשתלטות של טייקונים שמגיעים ממדינות עשירות, קונים קבוצות כדורגל באנגליה או ספרד (שם המגמה בולטת בעיקר) ולוקחים קבוצות בינוניות,
בונים להן אצטדיונים מפוארים- אך אפורים ומנוכרים, מביאים שחקנים יקרי ערך (מחירי השחקנים המוגזמים היא בעיה בפני עצמה) שכל קשר בינם לבין הליגה המקומית וסגנון הכדורגל המקומי הינו מקרי בהחלט, ולבסוף קבוצות אלה לאט לאט משתלטות על הכדורגל האירופי. ניתן לראות אותן לאט לאט מגיעות לשלבים מתקדמים בליגת האלופות, מתחרות על אליפות בליגה המקומית ובעצם דוחקות אחורה קבוצות יותר מסורתיות. יוצא אפוא, שקבוצות בינוניות קונות תארים, במקום לגדל שחקנים מקומיים.
כך לדוגמא, צ'לסי, מנ. סיטי, לאחרונה מלאגה, פ.ס.ז' ועוד. עוד תופעה שרואים כתוצאה מכך, היא הכנסה של הרבה שחקנים זרים לקבוצות כמו מנ. יונייטד, ליברפול וארסנל, דבר שגורם לאט לאט לאיבוד הזהות של הקבוצות הללו. (איזו קבוצת צמרת באנגליה משחקת בסגנון אנגלי קלאסי בכלל?)
אני יכול להעיד על עצמי שהמגמות הללו הרחיקו אותי מאוד מהכדורגל האירופי (טוב, גם קצת כי יקר מדי לראות כדורגל אנגלי בטלויזיה), בליגת האלופות אני בקושי צופה.
אם כן, ברצוני לדעת מהי דעתך על המגמה הזו? האם אתה תומך שלה? רואה אותה נגמרת מתישהו? (בקיצור, האם אתה מפלל כמוני לנפילה כלכלית ומקצועית של מועדונים שמתנהגים בחזירות כלכלית ומפרים את הפייר פליי הכלכלי?)
רק לציין שאתה באמת פרשן מעולה, יחד עם מלר. אפשר ללמוד ממך ומלר הרבה, כאחד שגדל עליכם בשנות ה-90, אני יכול להגיד שספגתי הרבה ידע מהשידורים שלכם.
כדורגל >>
לצפיה ב-'קודם כל תודה'
קודם כל תודה
03/10/2012 | 17:10
4
208
בקצרה, מדובר בחוקי השוק וחוקי הכלכלה ואין אפשרות מעשית למנוע את התהליכים הללו אלא רק לנסות להגביל אותם במעטץ ואני לא בטוח שפלאטיני ויתר האנשים יצליחו בכך
כדורגל >>
לצפיה ב-'נדב, תודה על התשובה '
נדב, תודה על התשובה
03/10/2012 | 17:21
3
71
מובן שמדובר בכוחות השוק, אבל כולי תקווה שיותר ויותר אוהדים ואנשי כדורגל באירופה יצאו נגד המגמה הזו ככל שיעבור הזמן, ויבינו כמה נזק היא עושה לכדורגל המקומי בכל מדינה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'רק תחשוב על זה'
רק תחשוב על זה
03/10/2012 | 19:25
2
41
שללא ההשקעה של אותם טייקונים היית רואה אלופה אחת עשור שלם
כדורגל >>
לצפיה ב-'זו נקודה חשובה'
זו נקודה חשובה
04/10/2012 | 19:12
1
22
עם כל הבעייתיות שיש ברכישות המועדונים, יש גם נקודות חיוביות: הם מזעזעים את המבנה הקבוע של הכדורגל, הם מקדמים קבוצות לגבהים שאחרת ספק גדול אם היו רואות. אנחנו רואים למשל מועדונים שעושים עבודה טובה וראויה כמו ולנסיה וטוטנהאם, בלי תמיכה של בוס פזרן כספים, אבל הם תמיד נשארים מאחורי אחרים. מצד שני, כמובן, העבודה הטובה שלהן נפגעת גם בגלל מועדונים כמו מלאגה או סיטי שבהינף פנקס צ'קים השאירו אותן מאחור. זה בכלל לא סיפור חד משמעי.
כדורגל >>
לצפיה ב-'ככה לפחות יש להן סיכוי לחלום'
ככה לפחות יש להן סיכוי לחלום
11/10/2012 | 12:05
5
שיקנה אותן אייל הון קב' כמו ניוקאסל או ספרס תוכלנה לקרוא תיגר
אחרת אין מצב
כדורגל >>
לצפיה ב-'שאלות לנדב'
שאלות לנדב
03/10/2012 | 17:14
1
122
היי נדב,
שתי שאלות יש לי אליך:
1. באחרונה נעשו מספר השוואות בין רדאמל פלקאו לליאו מסי ורונאלדו. אשמח לחוות דעתך על ההבדלים בין האיכויות של כל אחד מהשחקנים הללו.
2. האם להערכתך מוריניו ישרוד את העונה הנוכחית עד תומה בריאל מדריד?
3. מי יהיה בלם העתיד של ריאל בהיעדר סרחיו ראמוס, בהנחה שהוא יעזוב בקרוב...
תודה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'פלקאו הוא חלוץ'
פלקאו הוא חלוץ
03/10/2012 | 17:19
181
ההשוואה בין פלקאו למסי וכריסטיאנו לא נכונה כי פלקאו הוא חלוץ 9 טיפוסי. אין לי ספק שמוריניו יישאר עד סוף העונה וכנראה גם בעונה הבאה. וראמוס לא יעזוב כל כך מהר...
כדורגל >>
לצפיה ב-'אהלן נדב - שאלה על פן המאמן'
אהלן נדב - שאלה על פן המאמן
03/10/2012 | 17:26
2
138
לא יודע אם יצא לך לקרוא/לענות על זה, אבל.. ננסה בכל מקרה.
קודם כל, חג שמח.
שנית, אתה אחד העיתונאים הטובים ביותר במדינת ישראל ואני מאחל לשנינו שנמשיך ליהנות (כל אחד בדרכו הוא) מעבודתך.

השאלה שלי פשוטה - עד כמה אתה מייחס חשיבות למאמן בקבוצת כדורגל?

האמת שיש לי הרבה מה להרחיב בנקודה אבל אין כ"כ זמן ומקום לצערי, פשוט מעניין אותי לשמוע - האם, לשיטתך, מאמן כדורגל (לא מנג'ר שבוחר שחקנים, לא מאמן כושר, לא שום דבר. מאמן. אלישע. טיטו. אנדרה) משפיע בצורה כ"כ גדולה על הקבוצה שלו? מי היה חשוב יותר לברצלונה בריצה שלה בשנים האחרונות - מסי או גווארדיולה?
מה החשיבות של פרגוסון אל מול מאמן טירון כמו די מתיאו שכמה חודשים אחרי שקיבל את הקבוצה כבר זכה בליגת האלופות?

טוב, ידעתי שזה יצא מבלבל, יש לי דווקא משנה סדורה בנושא אבל קשה לי קצת לתאר אותה....
בכל אופן אם תתן כמה מילים על מאמן וחשיבותו (לא בקטע של בחירת שחקנים) זה יהיה מעולה
תודה
אורי
כדורגל >>
לצפיה ב-'מאמן'
מאמן
03/10/2012 | 17:33
1
172
המאמן מאוד מאוד חשוב בכל הפרמטרים. זה מתחיל עם בחירת השחקנים, ממשיך עם הקניית טקטיקה ושיטות עבודה. הוא צריך להיות גם מנהל עבודה טוב, גם מנהיג, גם דמות לחיקוי, גם פסיכולוג. ועוד ועוד. אני לא מאמין בשטות הזאת שנשמעת לפעמים: "עם השחקנים האלה גם סבתא שלי הייתה זוכה באליפות". שטות. רק מאמנים טובים זוכים בתארים.
כדורגל >>
לצפיה ב-'תודה על התשובה!'
תודה על התשובה!
03/10/2012 | 17:46
63
אני מסכים בעיקר עם החלק השני של התשובה שלך.
בחירת השחקנים - קריטריון חשוב מאוד לעבודת מאמן אך כידוע לכולנו לעיתים המנג'ר עושה את זה, לפעמים בוחרים מאמן אחרי שיש סגל (או מאמן מתחלף, מגיע באמצע העונה, פיטורים) ולפעמים הבעלים בכלל מחליט על הכל.
הקניית טקטיקה ושיטות עבודה - אני מאמין שזה יותר אפקט מקצועני ולא מקצועי. אני בספק אם יקום עוד מיכלס או סאקי בעשור הקרוב, להערכתי המגמה היא דווקא לחקות ולהעתיק - ואם לא, אז לקנות את הכוכבים היריבים, ולאו דווקא לפתח ייחוד, אבל ימים יגידו..
מנהל עבודה, מנהיג, דמות לחיקוי, פסיכולוג - להערכתי החשיבות הכי גדולה של מאמן בכדורגל וכנראה יותר משאר ענפי הכדור הקבוצתיים. זה בהחלט מאוד מאוד חשוב.

מבטיח לבאי הפורום שלכשיהיה לי זמן אציג את הנושא בצורה מסודרת. מעניינות אותי מאוד הדעות בעניין.

שוב תודה רבה על התשובות ובע"ה ברייטון יעלו בשנה הבאה לפריימרליג.

כדורגל >>
לצפיה ב-'לנדב יעקבי'
לנדב יעקבי
03/10/2012 | 17:39
39
האם לדעתך , הכדורגל הישראלי והנבחרת יכולים להגיע למקומות גבוהים ולשחק ברמות הגבוהות?
כדורגל >>
לצפיה ב-'אהלן נדב'
אהלן נדב
03/10/2012 | 17:44
49
רק הערה לי אליך סתם לידע אישי ולא מתוך קטנוניות: לפני מספר שבועות שידרת משחק של ברצלונה ואמרת במהלך השידור שאנשים שאלו אותך לגבי זהות הזמרת בפרומו של הליגה הספרדית ואמרת שמדובר ביסמין לוי. רציתי רק לציין שמדובר בזמרת המקורית של השיר, רדמיוס סילבה והקטע בפרומו הוא מתוך הסרט הספרדי VENGO שיצא בשנת 2000 בבימויו של טוני גטליף. יסמין לוי ביצעה מאוחר יותר קאבר לשיר, אך לא היא זו ששרה בפרומו .
כדורגל >>
לצפיה ב-'אירוח מאכזב, מצטער '
אירוח מאכזב, מצטער
03/10/2012 | 18:26
1
49
לצפיה ב-''
03/10/2012 | 18:52
74
כאילו שהוא עונה כדי לצאת לידי חובה בלי לפרט יותר מדי

אני מודע לזה שזה מאוד קשה לענות על מיליון שאלות ממוחזרות בפרק זמן קצוב
אולי יש לו איזה חשבון FB או טוויטר שיוכל להתייחס יותר בפרוטרוט בזמנו הפנוי
כדורגל >>
לצפיה ב-'מתי זה הסופר קלאסיקו? '
מתי זה הסופר קלאסיקו?
05/10/2012 | 02:58
400
לצפיה ב-'עוד שאלה '
עוד שאלה
03/10/2012 | 17:36
2
149
נדב, אני יודע שזה עוד מוקדם ויש די הרבה זמן, אבל אתה רואה באופק איזו נבחרת אפריקנית שיכולה לאיים על הנבחרות האירופאיות, ברזיל וארגנטינה בגביע העולמי בעוד שנתיים?
מאז 98 תמיד היתה את ההבלחה של נבחרת אפריקנית כלשהי (ניגריה, סנגל וגאנה או קמרון ב-90), ובאמת היתה את ההרגשה שהן יכולות ללכת רחוק מאוד.
יש לי ההרגשה, לצערי, שהכדורגל האפריקני נמצא בשקיעה מסויימת, ואין נבחרת בעלת בסיס מוצק שיכולה ללכת רחוק בטורניר כמו מונדיאל. מה דעתך בנושא?
כדורגל >>
לצפיה ב-'אפריקה'
אפריקה
03/10/2012 | 17:39
1
214
פעם חשבתי שזה רק עניין של זמן עד שנבחרת מאפריקה תהיה אלופת עולם, אבל שיניתי את דעתי. רבים מהשחקנים האפריקנים הם כבר מזמן אירופאים והקשר הנפשי שלהם למולדת או למולדת של אבותיהם די חלש. חוץ מזה ההתאחדויות באפריקה נגועות בשחיתות קשה וזה מתכון בטוח לכישלון
כדורגל >>
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
03/10/2012 | 17:49
39
לצפיה ב-'האירוח הסתיים - תודה רבה לנדב על התשובות '
האירוח הסתיים - תודה רבה לנדב על התשובות
03/10/2012 | 18:34
2
151
נדב היה מוגבל בזמן ולכן לא הייתה באפשרותו לענות על כל השאלות ועל כן גם אני מתנצל גם כן בפניכם גולשים יקרים שלא כולכם קיבלתם תשובות לשאלותיכם גולשים יקרים.

צוות ערוץ הספורט ישתדל להעביר לנדב את השאלות בהן הוא לא ענה וישתדל לפרסם את התשובות בהמשך

כדורגל >>
לצפיה ב-'לא נראה לי'
לא נראה לי
03/10/2012 | 20:25
1
140
שנדב ראה את כל השאלות.יש שאלות מוקדמות יותר מה30.09 ומה-01.10 שהוא לא התייחס אליהן כלל.
מוזר בעיניי שהוא התייחס רק לשאלות מהיום ב17 בערב ואילך.
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא מתפלא'
לא מתפלא
11/10/2012 | 10:06
21
שהוא לא התייחס לשאלה הבנאלית שלך
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא זוכר לפני כמה זמן הוא התארח כאן...'
לא זוכר לפני כמה זמן הוא התארח כאן...
04/10/2012 | 04:45
9
155
אבל זה היה בדיוק כמו בפעם הזו. ענה על 4 שאלות מתוך 50 ב2 שורות והלך. זה לא לעניין, עדיף שלא יבוא להבא.
כדורגל >>
לצפיה ב-' מקווה שזה לא זלזול '
מקווה שזה לא זלזול
04/10/2012 | 04:56
5
123
למרות שזה נראה ככה.

כדורגל >>
לצפיה ב-'צודק גם אני חושבת ככה'
צודק גם אני חושבת ככה
04/10/2012 | 07:40
97
ממש מאכזב
כדורגל >>
לצפיה ב-'לדעתי מדובר כאן על ענייני תשלום.'
לדעתי מדובר כאן על ענייני תשלום.
04/10/2012 | 17:03
2
113
במסגרת השת"פ בין ערוץ הספורט לתפוז הוא מגיע להתארח בפורום שלה אבל מקבל תשלום מהערוץ על זמן מוקצב בלבד. הכתובת לאכזבה בקטע הזה היא רק תפוז, שמפמפמת בכל חור באתר שיש אירוח כדי למשוך כמה שיותר גולשים ופשוט מרמה אותם.

שערורייה, יש פה אנשים ששאלו שאלות יפות מנומקות ועם טקט, אני מציע לעשות פנייה מרוכזת לפורום משוב כדי שתפוז תסתדר עם ערוץ הספורט ושהאירוח יסתיים עם תשובות לכל השאלות.
כדורגל >>
לצפיה ב-'סלי'
סלי
04/10/2012 | 19:07
1
96
כבר אתמול בערב יצרתי קשר עם האנשים בתפוז עוד לפני שעלתה כאן בפורום התלונה הראשונה ואני למעשה הייתי הראשון להתלונן

העבודה הזאת של נדב לענות על שאלות הגולשים הייתה בהתנדבות ולא בשכר יחד עם זאת ביקשתי מצוות תפוז שאיתם הספקתי לדבר אתמול והיום שיעבירו לנדב את השאלות שעליהן הוא לא ענה כדי שנדב יענה עליהן

אני מצטער מראש בפני כל אלו שהתאכזבו, גם אני מאוכזב לא פחות ממך ומיתר חברי הפורום ואני מקווה שאירוחים עתידים שיהיו בפורום יהיו יותר מוצלחים
כדורגל >>
לצפיה ב-'אז אני לוקח הכל בחזרה'
אז אני לוקח הכל בחזרה
04/10/2012 | 23:46
77
בכל אופן אם מישהו עדיין מאוכזב ולא רוצה לוותר יכול לפנות אליו  דרך הכתובת מייל במדור שלו בידיעות.
כדורגל >>
לצפיה ב-'הייתי מציע אירוח משותף'
הייתי מציע אירוח משותף
05/10/2012 | 21:08
47
של מלר נדב ושגיא
ככה העומס יתחלק
כדורגל >>
לצפיה ב-''
04/10/2012 | 15:59
23
לצפיה ב-' זה למה שאלתי '
זה למה שאלתי
07/10/2012 | 13:10
1
21
לצפיה ב-'זה למה *לא* שאלתי'
זה למה *לא* שאלתי
07/10/2012 | 13:12
10

הודעות אחרונות

08:16 | 23.05.19 - מבזקי ספורט -
07:17 | 22.05.19 - מבזקי ספורט -
08:06 | 21.05.19 - מבזקי ספורט -
00:27 | 20.05.19 - מבזקי ספורט -
01:28 | 19.05.19 - מבזקי ספורט -
08:28 | 18.05.19 - מבזקי ספורט -
09:11 | 17.05.19 - מבזקי ספורט -
01:35 | 16.05.19 - מבזקי ספורט -
00:39 | 15.05.19 - מבזקי ספורט -
06:30 | 14.05.19 - מבזקי ספורט -
08:52 | 13.05.19 - מבזקי ספורט -
08:02 | 12.05.19 - מבזקי ספורט -
08:25 | 11.05.19 - מבזקי ספורט -
00:56 | 10.05.19 - מבזקי ספורט -

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ