המשחק המרכזי: מכבי נתניה-מכבי ת''א

itzikon5352106

New member
המשחק המרכזי: מכבי נתניה-מכבי ת''א

נתניה מגיעה אחרי תיקו 0-0 מאכזב בחוץ נגד הפועל חיפה.לטל בנין מאמן הקבוצה יש איזה חשבון פתוח עם מכבי ת''א בה שיחק 3 שנים.בנין נחת בקבוצה בעונת 00/01 לאחר שחזר מברשיה האיטלקית וזכה עם מכבי בגביע המדינה באותה עונה ובעונה שאח''כ ובעונת 02/03 באליפות האחרונה של המועדון שאחריה הוא נזרק מהקבוצה ביחד עם הכוכב הגדול אבי נימני באחד המהלכים המפתיעים ביותר שידע הכדורגל הישראלי לדורותיו.

מכבי ת''א פתחה עונה בצורה טובה עם ניצחון ביתי על מי שככל הנראה תהיה יריבתה על האליפות,מכבי חיפה.מואנס דאבור חגג צמד ומכבי נראתה טוב אבל עדיין יש מה לשפר וכדאי לא להתרשם ממשחק אחד.הליגה עוד ארוכה ורק בתחילתה אבל אם מכבי תשמור על יציבות היא תוכל לזכות באליפות ראשונה מאז עונת 02/03.מכבי צירפה את סטיב גורי שיכול לשחק כבלם וכמגן ואת איתן טיבי שבסופו של דבר עזב את קרית שמונה ונחת בקרית שלום.......

רגע של נוסטלגיה:

בעונת 91/92 זכתה מכבי ת''א באליפות ראשונה לאחר 13 שנות בצורת.אברהם גרנט הגיע מהפועל פ''ת והצעיד את מכבי ת''א לאליפות בלתי נשכחת.

במח' ה-3 יצאה הקבוצה למשחק חוץ ב-'קופסה' בנתניה ופגשה את האקס אבי כהן ז''ל שהגיע אליה במהלך עונת 89/90 כשחקן וכעוזר מאמן של מוטל'ה שפיגלר.בסיום אותה עונה הוא פרש אבל חזר בעונת 91/92 לשחק שלושה משחקים לבקשת שפיגלר.אחד מהם נגד מכבי ת''א

ניר קלינגר העלה את מכבי ת''א ליתרון,איציק וזהר בכדור חושי נהדר קבע 0-2.שמעון מנחם בשער נהדר צימק את התוצאה,ובסיום 1-2 למכבי ת''א.

http://www.youtube.com/watch?v=WH8KNyt_NyY

ההימור שלי: 0-3 למכבי ת''א

רז 1978

New member
מקווה למשחק טוב עם הרבה שערים

מכבי נתניה לרוב זאת קבוצה שמאופיננת כקבוצה שהרבה שערים מובקעים במשחקיה גם לטובתה וגם לחובתה

מכבי ל אביב זאת קבוצה שנבנתה בשביל לקחת אליפות חד וחלק ופחות מזה ייחשב ככישלון

אני מהמר על משחק טוב שבו מכבי תל אביב תנצח באותה תוצאה בה היא ניצחה את מכבי חיפה

ההימור שלי: 1-2 למכבי תל אביב

מקווה שאוהדי מכבי ימלאו את רמת גן

ויתנו תזכורת לעוצמת הכוח הפונטנציאלית של המועדון הזה.

ניצן שירזי חולה וינותח מחר

החלמה מהירה לאחת הדמויות החיוביות והמועטות בכדורגל הישראלי.

itzikon5352106

New member
לא ידוע

ואני משער שזה עניינו הפרטי והוא לא יספר ואם זה יתפרסם זה יהיה רק באישורו.

נאחל לו החלמה מהירה!

רפואה שלמה לניצן!! הכל נהיה שולי ליד זה

הרבה אמונה ומקווה שכמו שהבעיה הרפואית צצה מהר ככה תעלם מהר ושכל עם ישראל יהיה בריא.
היה מחמם את הלב לראות 600 תגובות באתר וואן עם פירגון שלא זכור לי כבר שנים. אוהדים מכל הקבוצות התאחדו בלאחל לרפואתו.
למדתי מזה דברים.

pgprince

New member
באתר הריכולים ומסיבות מפורסם שהוא מאושפז

במחלקה נוירוכירורגית ומזה אתה יכול להסיק לבד מה יש לו

ziv86

New member
לזה הגעתי גם לבד

ע"י חיפוש שם הפרופסור שלו צבי רם וזה דבר שכולל הרבה דברים.
אם היו אומרים אונקולוגית אז הייתי מסיק לבד..

itzikon5352106

New member
לא מבין בשביל מה מפרסמים את זה

מילא אם חס וחלילה היה נפצע בתאונה או משהו אבל למה מתעסקים בעניינים אישיים של בן אדם.נכון שיש הבדל אם נניח מפרסמים דברים כמו 'שירזי נצפה מבלה בנמל ת''א אוכל חומוס' אז זה רכילות נטו אבל לפרסם איפה הוא מאושפז ולתת כל מיני השערות מה יש לו זה כבר עובר כל גבול

AB17

New member
עטר עם "שמע ישראל" הזה אחרי כל גול נראה מגוחך

עוד איזה ערס שמשחק אותה מסורתי.....יש לי הרבה כאלה בשכונה.

אבא שלי שהוא אדם מאמין מתחרפן מזה.

אני יכול להגיד לך בתור אחד ש

בעברו הספורטיבי הזניח, כאדם מאמין מאוד רציתי לקשר את ההצלחות האישיות שלי לבורא עולם ולא ידעתי כיצד.
פעולות מהסוג הזה של עטר לא באות מרוע או צביעות, זה באמת כי ככה הוא מרגיש צורך להודות.

pgprince

New member
משחק רע מאוד של מכבי ששיחקה רוב המשחק

בהילוך ראשון.

לא נורא, ככה בונים קבוצה

כשמשחקים לא משהו אבל מביאים תוצאות, לא כשמשחקים רע לא מביאים תוצאות ומבלבלים במוח כדי להרוויח זמן.

למי שלא שם לב, אחרי הגול של עטר

הוא עשה "שמע ישראל" כשמצד ימין שלו מהרן ראדי מחבק אותו ומונאס דאבור מחבק אותו מצד שמאל.
אם הייתי צלם, זו היתה יכולה להיות אחת התמונות של השנה.
ראדי ודאבור מחבקים מהצדדים ועטר ב"שמע ישראל".
בתקווה לעתיד טוב יותר?

gstq7

New member
לא נראלי

צריך שניים לטנגו וכרגע לא נראה ששכנינו הנאורים שותפים בתקוותנו

למעלה