שער השבת+שבת ביציע

somone141

New member
שער השבת+שבת ביציע

הרבה ביקורות חוטף ערוץ 5 על התוכניות האלה, אבל אישית אני מאוד אוהב אותן.
ברקוביץ' שנכנס לפאנל, מוסיף המון צבע. אמנם הוא מתלהם קצת והשפה שלו לא בדיוק עשירה באוצר מילים, אבל אני גם לא אוהב פרופסורים שמנסים ללמד אותי מזה כדורגל. ברקו לטעמי הוא הפרשן הכי טוב, לכדורגל ישראלי.

שבת ביציע התחדשה עם מאיר איינשטיין ורון קופמן.
להזכיר שאיינשטיין משתף פעולה עם קופמן גם בתכנית הרדיו היומית, שם גם משתתף משה פרימו.

תכנית מעולה!
תמיד אהבתי את איינשטיין ושלמה, ואמנם אני פחות מתחבר לפרימו והקוף, אבל מעדיף אותם על עומרי אפק למשל, או אלי אוחנה המשעממים שטוחנים מים. כשאתה צופה בתכניות כאלה אתה רוצה אקשן, משהו שיעניין אותך. עם כל הארבעה אתה מקבל את זה, בגדול.

מעניין אותי לדעת מי פה צופה בתכניות האלה, מי אוהב ומי פחות. ומי בכלל לא טורח להדליק טלוויזיה כדי לצפות.

תרגישו חופשי .

אריאל5

New member
לי מספיק מה שהגנבה הזולה נותנת

יש לי רק 5 ו-5+ אבל באמת שאינני מבין למה לעשות עוד תוכנית סיכום של השבת. זה רק לשלם לעוד אנשים סתם. האם זה בשביל תחרות עם הליגה הספרדית? בכל אופן תוכנית הסיכום בערוץ 5 מעולה ובכלל לאגורמת לגעגועים לסיכומי הכדורגל של פעם.

pgprince

New member
מנצל"ש, על מה ולמה פוטר יחזקאל מרמה"ש?

מה גם שהוא ניצח אתמול..

טל851

New member
לפי מה שהבנתי

הוא חתם על חוזה לשנה והופקד בבקרה חוזה של 3 שנים (או ההפך)

תהיה מסיבת עיתונאים של רמה"ש בקרוב

לא הבנתי על מה ולמה לקחו אותו

אבל יש אי סדרים בקבוצה הזאת וחברת החקירות צריכה להיכנס לשם. ומי שראה אתמול את מאיר יצחקי בחדשות הספורט פשוט סבל מהזמן מסך של הבנאדם הזה

מופרע עד כמה שזה יישמע, רמה"ש בהצלחתה (תוצאת אהבתו של ראש עיר אחד לכדורגל) גרמה נזק לכדורגל הישראלי, היא עלתה ליגה בעונה של ה-5 עולות ובגלל נוכחותה ודומיה החליטו להקטין אותה, זאת הכי לא עיר של כדורגל שיש, היא מביאה 200 אוהדים למשחק, אין לה ממש אצטדיון, כל המקטרגים והקופמנים מתלבשים עליה כדי לנגח את הליגה, הלוואי שתרד כבר, גג ל-5 אנשים היא תחסר.

טל851

New member
אני כל כך מסכימה איתך

קראתי רק הכפשות על התוכניות האלו ונגעלתי....איך כתבת? פרופסורים, כל כך נכון.

מסכימה מאוד לגבי אפק...הוא פרשן מעולה אבל לא מתאים לתוכניות כאלו אלא לחדשות הספורט בתור פרשן.

את התוכניות הללו אני רואה ביום ראשון (אין לי את ערוצי הספורט) ואני נהנית מכל רגע. כשתוכנית סיכום המחזור שודרה בערוץ 1 אפילו לא ראיתי את התוכנית מרוב שעמום.

בקיצור, שכל המבקרים....(השלם את החסר)

טל851

New member
גם אני נצל"ש: שוב גוטמן מזמין שחקנים

שלא משחקים בקבוצות שלהם לנבחרת....חשבתי שאיתו דברים יהיו אחרת...מה תגידו על זה?

pgprince

New member
גוטמן צריך להימדד רק עפ"י התוצאות שנבחרת תשיג

אם ישחק שחקן כזה או אחר זה לא ממש משנה.

אז מה אם הם לא משחקים בקבוצות שלהם?

הם שכחו לשחק כדורגל? שלמה שרף חופר על העניין הזה ומבלבל במוח, ואומר שאם שחקן לא משחק הוא היה מביא מישהו שכן משחק מליגה שנייה, נו באמת, זאת בדיחה?! מישהו שכן משחק בליגה שנייה יהיה יותר טוב מליגיונר בגלל שהוא משחק וזה יושב בחוץ?

רצוי להזמין שחקן שמשחק, אבל עדיין, בבחרת צריכים להיות השחקנים הכי טובים בכל עמדה, בתקשורת אצלנו התחיל הספורט החדש הזה של להפחית חצי מהיכולת משחקן שיושב בחוץ,זה מגוחך. כשיש התלבטות בין שני שחקנים באותה עמדה ששניהם כמעט באותה רמה יועדף זה שמשחק, אם זה שיושב בחוץ גם ככה 2 רמות מעל זה שמשחק אז לא יעזור כלום והוא זה שיצטרך להיות מוזמן, זהו.

והכי חשובו מעל הכל-העונה רק התחילה ככה שזה בכלל לא קריטי אם שחקן שיחק עד עכשיו או לא, איזה קילומטראז' כבר אפשר היה לצבור, שני משחקים?

יש חשיבות כל כך גדולה לכושר משחק

נכון שהשם הנוצץ הוא תמיד זה שהיינו רוצים לראות בסגל של הנבחרת, אבל כששחקן עם שם נוצץ מגיע אחרי חודש שלא שיחק זה כל כך משמעותי שקשה אפילו להתחיל להסביר.
כמה פעמים ראינו שחקנים תותחים שחזרו מהפסקה של שבוע שבועיים והפרשנים מיד הגנו עליהם "תנו לו זמן לחזור, הוא עוד יהיה בסדר"?
אז זהו שבנבחרת אין את הזמן הזה, והשחקנים עם כושר המשחק הטוב ביותר צריכים להגיע.

נכון, ולכן הוזמן גל אלברמן אחרי שנתיים

ואלמוג כהן לא הוזמן. "כושר משחק" זה חשוב, אבל לא מקנה יכולת על טבעית או משהו,הליגה שלנו רוקנה משחקנים טובים שהלכו לעשות קופה באירופה, רובם לא משחקים אבל הם עדיין הכי טובים, זה מה יש. לפעמים, שחקן שרק מתאמן באירופה במועדון מקצועני יהיה יותר טוב ממישהו שכן משחק ויש לו כושר משחק, כן זה יכול להיות.

אני לא יודע מה "נוצץ" כל כך בבן סהר, מה שאמרת בקטע הזה תקף מבחינתי רק לבניון.

AB17

New member
שלמה שרף קוטל כל מאמן לאומי שאימן אחריו....

ולכל מאמן יש לו סיבה אחרת....ועל גוטמן זה מה שהוא מצא להיתפס.

הפרשן הכי אינטרסנט בתולדות הספורט הישראלי נראה לי...
כל ילדון שגודל אצלו בטוברוק הוא ינצל את הבמה שלו בערוץ הספורט להלל ולשבח אותו, ובאותה ההזדמנות לקטול את המאמן שמעיז לספסל את אותו שחקן...
ועל המאמנים שלו החברים כגון יצחק שום הוא יגן באש ובמים גם אחרי תצוגות נפל.
פשוט גועל נפש.

כמו שקופמן נוהג להגיד לו-מתהפך כמו סטייק

yoniartov

New member
ברקו לפעמים מגזים

הוא פרשן טוב ולדעתי יש לו איפלו יכולות אימון
אבל הבעיה שכדי לעשות רעש וצילצולים הוא לפעמים זורק שטויות :
- כמו מגן לא צריך לתקוף הוא צריך להיות מגן
שזה משפט נכון חלקית אבל במקרה של דסה זה טעות שלכל מגן יכולה לקרות ומצד שני בכל הקבוצות הגדולות המגנים עושים התקפה וגם כובשים
- או שהוא אומר אין מצב שאנדלובו שווה את הכסף ששילמו עליו אני חושב שהוא שווה מאוד את הכסף הוא פשוט צעיר שבמכה עלה כמה דרגות וצריך
לתת לו זמן ובטחון ואפשר לראות שהוא תמיד עושה תנועה למעלה ומגיע למצבים בסוף הכדורים יכנסו והוא יפרע שטרות
- או שהוא מהמר על האנדרדוג בכוונה כדי להראות שהוא חושב אחרת
בקיצור אין לי בעיה עם האגו של ברקו זה אחד הדברים שדחפו אותו להצלחות
אבל לפעמים אפשר להרגיע ולדבר לעיניין

למעלה