פרסומים,הצעות,דעות ושאלות

somone141

New member
מישהו מופתע?

פרוספר אזגי קיבל עונש על תנאי בלבד על פרשת הקלטת

בבית הדין הסבירו כי הוא לא קרא 'כושי' לשחקן אלא לסוכנו, זה ההסבר שלהם.

ומה עם האיומים והמכות שלהם בסוכן במהלך אותה פגישה? כל הקללות, וההתבטאויות המטונפות, לאיש התאחדות לכדורגל, אחד שצריך לתת דוגמא חחחחח

אחד כמו אזגי צריך לשבת בכלא, אבל במקום זה הוא לא מקבל עונש מינימום שזה השעייה לכל החיים ממגרשי הכדורגל.
פשוט בית זונות לא בית דין. יימח שימם מושחתים.

אולי הכדורגל לא ייסגר באשקלון.

הסיקור התקשורתי של ההליך המשפטי פה לקה בחסר מתוך רצון להוקיע את אזאגי, מה שלא יודעים זה שמבחינה משפטית היתה בעיה לתת לו עונש חמור עם ההקלטה הזאת. כן, תאמין.

אני לא משפטן אבל להרשיע על סמך הקלטה

זה לא דבר פשוט כמו שזה נראה, בטח כשהיא הוקלטה בסתר (בהולנד למשל זאת לא ראיה כבילה) בשיחה אישית. ואני מקווה ששמת לב שההקלטה בכתבה של וואלה ערוכה והושמטו ממנה קטעים, בדיון מן הסתם שהיו צריכים לשמוע את כולה. עכשיו כפי שאמרתי, בתקשורת לא מספרים את מה שקרה בדיון ואני לא יודע הרבה ממה שקרה, אבל כדי לתת את העונש שרובנו חושבים שמגיע לו צריך ראיות, כאן זה נפל. בהתחלה אני זוכר שהוא טען שהדברים שחשבו שהוא אמר לשחקן יוחסו לסוכן (לא על גאנה משהו אחר), וכנראה שהיו ספקות. הדיינים אמנם עקומים אבל לא עד כדי כך, הם היו מוגבלים.

צריך לזכור שלא הסוכן והשחקן תובעים את אזאגי על תקיפה בבית משפט אזרחי על סמך ההקלטה הזאת (אז היה יותר קל), אלא ההתאחדות שרוצה להרחיק אותו בגלל הערה גזענית ותקיפה, אבל סלח לי, בכרדורגל שלנו כבר תועדו יור"ים ונשיאים בהערות גזעניות ולא עשו להם כלום (על שחקנים ואוהדים לא נדבר). נשארה התקיפה וזריקת המאפרות (על סוכן לא רשמי ככל הנראה, זה משנה מאוד). ההתאחדות מערערת על העונש, נקווה שיחמירו.

somone141

New member
ראיות?

'כושי', שזה מכוון במתכוון לשחקן שחום העור, בנימה כ"כ מזלזלת וגועלית, עוד כל מיני קללות ואיומים, ומי יודע אולי גם מכות כי זה מה שנשמע ברקע, זה לא מספיק ראיות בשבילך?

סלח לי אבל זה הזוי.

אריאל5

New member
אבל בית הדין לא קבע שאין ראיות אלא

שהוא אמר את זה לסוכן והשחקן לא מבין עברית. כלומר אם אני עכשיו מסית לרצח ערבים והערבים לא מבינים עברית זה בסדר?

somone141

New member
מדהים שאתה עוד מצדיק את זה

מזה משנה אם השחקן מבין עברית או לא, ככה מדבר חבר בהתאחדות לכדורגל? בעלים של קבוצה?

קריאה גזענית, איומים, קללות, מכות.

פשוט יופי, תנו לו פרס.

gstq7

New member
כאילו שהשחקן לא יודע עכשיו

זה כאילו מפחדים ממנו שם

Mellow29

New member
באנגליה אתה יכול להכנס לכלא

על ציוץ גזעני בטוויטר, ואם ההתאחדות מעמידה אותך לדין יכולים לשלול ממך את הזכות לעסוק במקצוע שלך. ופה זה לא כ"כ בעייתי, יש ראיות מוצקות וראיות נסיבתיות, אם בית הדין קבע שהיה שימוש במילה גזענית, זה מינימום הרחקה לתקופה מאוד ארוכה.

נו,הוא היה מקבל הרחקה לתקופה מאוד ארוכה

אם המקרה הזה בדיוק היה מטופל באנגליה.

האמת שכן

כבר אמרתי שהיו מקרים שיורי"ם ונשיאים תועדו באמירות גזעניות ולא הועמדו לדין בכלל. באנגליה אוהד שפורץ למגרש נכנס לכלא כאן חוקרים אותו רבע שעה, לא למדת כבר לא לצפות לכלום?

itzikon5352106

New member

אין מילים,פשוט אין מילים.

אח''כ מתפלאים למה הכדורגל שלנו מתנהל בצורה רקובה

Cade Foster

New member
משהו מוזר ששמתי לב עכשיו

החלוץ הטוב בעולם נכון לרגעים אלה משחק בליגה הספרדית, ולא באף אחת משתי האימפריות הגדולות.

יובל 272

New member
רק עכשיו שמת לב שפלקאו החלוץ הטוב בעולם?

פלקאו כבר שנתיים החלוץ הטוב בעולם.

יובל 272

New member
תבדוק מה הוא עשה בפורטו לפני שנתיים

ובאתלטיקו לפני שנה לפני שאתה מבלבל בשכל.אל תתפאר בבורות שלך.

Cade Foster

New member
זכה פעמיים בליגה האירופית, וואו!

אכן הישגים נאים הרבה יותר מאשר מריו גומז של שנה שעברה ומאטו/איברהימוביץ'/רוני של לפני שנתיים.

החל מרגע זה כל תגובה שלך תזכה ל-0 התייחסות מצידי. תלמד קצת דרך ארץ לפני הפעם הבאה שאתה מגיב לי.

למעלה