המשחק המרכזי - מכבי תל אביב - מכבי חיפה

רז 1978

New member
המשחק המרכזי - מכבי תל אביב - מכבי חיפה

יום שני 20:50 שידור ישיר בערוץ 1

כבר במחזור הפתיחה אנחנו מקבלים קרב ענקים בין מכבי חיפה למכבי תל אביב

זאת הפעם הרביעית בתולדותיהן ששתי הקבוצות נפגשות במחזור הפתיחה ובכל המקרים שהשתיים נפגשו במחזור הפתיחה אחת הקבוצות זכתה באליפות..

בעונת 2010/11 אירחה מכבי תל אביב את מכבי חיפה והירוקים ניצחו 0-1. בעונת 1976/77 ניצחה מכבי תל אביב 2-4 ובאותה עונה מכבי תל אביב זכתה באליפות ואילו מכבי חיפה ירדה לליגה הארצית.

בעונת 1969/70 נפרדו השתיים בתיקו 1-1 במחזור הראשון ומכבי תל אביב זכתה באותה עונה באליפות.

מכיב תל אביב עשתה רכש מסיבי בפגרה מתוך כוונה להחזיר את תואר האליפות לקריית שלום אחרי 10 שנים אוסקר גארסייה מונה למאמן הקבוצה ואילו ג'ורדי קרוייף מונה למנהל הספורטיבי של הקבוצה

לקבוצה הצטרפו וינסנט אניימה אקס הפועל תל אביב יחד עם שורה של שחקני רכש נוספים ובינהם רוסלן ברסקי, גונסאלו גרסייה, קרלוס גרסייה גאל מרגוליס ומהראן ראדי

פחות מאליפות ייחשב ללא ספק לכישלון ענק עבור הצהובים.

גם מכבי חיפה בדומה למכבי תל אביב עברה עונה מאכזבת אשתקד אשר הסתיימה ללא כרטיס לאירופה. אלישע לוי עזב את מכבי חיפה אחרי 4 שנים בהן הביא לקבוצה 2 אליפויות (אם תרצו 3 אילולא שיטת הקיזוז המטופשת שמנעה ממכבי חיפה אליפות בעונת 2009/10) ראובן עטר אחד משחקני מכבי חיפה האהובים ביותר על קהל האוהדים בכל הזמנים מונה למאמן הקבוצה מתוך תקווה לעונה מוצלחת בהרבה מאשתקד את הקבוצה עזבו מספר שחקנים בולטים בינהם: בוליאט, גדיר, איציק כהן, עלי עותמאן, דניאל צסארץ, בויאן שראבנוב

לצידם צירפה מכבי חיפה גם שחקנים חדשים:דינו אנדלובו, אנדריי פיליאבדקי, חן עזרא, עודד אלקיים , שלומי אזולאי, שמואל שיימן

מכבי חיפה תנסה להחזיר אליה את תואר האליפות או לזכות בגביע ראשון מאז 1998 ואם לא אז לפחות להגיע לאירופה כי לא להגיע שנתיים רצוף לאירופה זה כבר יותר מדי. הפעם האחרונה שמכבי חיפה נכשלה יותר מעונה אחת להגיע לאירופה היו בעונות 2006/07 2007/2008ומכבי חיפה ממש לא רוצה לחזור לזה.

ההימור שלי: 1-1

itzikon5352106

New member
בוא נקווה שלא נקבל משחק

קשה להגיד מי פייבורטית ומי יותר חזקה כי שתיהן עשו שינויים בקיץ גם בעמדת המאמן וגם בסגל השחקנים.

בינתיים מכבי ת''א קרובה לצרף את הבלם סטיב גורי אקס בני יהודה ששיחק בין היתר ביאנג בויז משוויץ,ואדוז' מליכטנשטיין ושיא הקריירה שלו הייתה במשנגלדבך הגרמנית יחד עם גל אלברמן ורוברטו קולואטי שכיום משחקים במכבי ת''א ומשם הוא הגיע לוויגן האנגלית.הוא משחק בעיקר כבלם אך יכול לשחק גם כמגן.

גורי עזר לבני יהודה לשרוד בליגה בעונת 99/00 אליה הגיע באמצע העונה,שיחק 13 משחקים וכבש 4 שערים כחלוץ כשהמשחק הכי זכור שלו היה בשכונת התקווה נגד בית''ר י-ם שבו הוא כבש צמד והוביל את הכתומים לניצחון 1-2.בסיום אותו משחק שאל אותו רמי וייץ באנגלית 'מי אתה סטיב גורי?' וגורי שכנראה האנגלית שלו לא הייתה במיטבה חשב שוייץ שאל אותו מה שלומך והוא ענה 'בסדר בסדר תודה'

2 השערים נגד בית''ר:

http://flix.tapuz.co.il/v/watch-1385604-.html
http://flix.tapuz.co.il/v/watch-1385591-.html

נהיה בקיץ הזה מעין טרנד ששחקנים זרים ששיחקו בארץ והתקדמו לאירופה חוזרים ארצה.ג'ון פנטסיל להפועל ת''א,וינסנט אניימה למכבי ת''א ועכשיו גורי כשגם היו דיבורים שדגלאס דה סילבה אקס הפועל ת''א יחזור לארץ והוא היה מועמד למכבי ת''א אבל הוא בינתים נשאר ברד בול זלצבורג האוסטרית

ההימור שלי: 1-2 למכבי ת''א

Puskas

New member
הקטע עם הזרים החוזרים

מוכיח שהם לא טובים כמו שהם מוצגים פה ושברמה האירופאית הם בינוניים ותו לא.
מפנסטיל עשו פה כוכב על, איזה כוכב מונדיאל וציוני גדול (סיפור הדגל במונדיאל 2006 נדמה לי),
בסוף באנגליה גילינו שאפילו בקבוצות פח הוא לא שווה הרכב.
אפילו יעקובו שהיה עשר רמות מעל הליגה נאלץ להסתפק בקריירה סולידית בקבוצות חביבות באנגליה.

Benedictus2

New member
העניין לא כל כך תלוי בשחקנים של מכבי תל-אביב

שרובם בינוניים ביותר. לצערי הרב, ואני אומר זאת בכאב אישי גדול... עושה רושם שבמכבי תל-אביב נבנית בפעם הראשונה בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי, קבוצה מאומנת!!! אני מניח שאם אלירן עטר מהדשא, אבי נמני וברק יצחקי מהיציע ואופירה אסייג מהרדיו, לא יפריעו - הרי שמכבי תל-אביב במבנה הנוכחי שלה, יכולה להוביל את השינוי המיוחל בכדורגל הישראלי. במשחק שלה מול נתניה בלטה השפעה של המאמן (מה שאי אפשר לומר על אף קבוצה ישראלית): הכדור נע במסירות 'קטלוניות' קצרות תוך תנועה סבירה ביותר של השחקנים לאורך כשני שליש מהמשחק (בכל זאת ישראלים ונגמר להם האויר), שחקנים חזרו לעמדות מוצא (פרט לאחד - אם אפשר לקרוא לו שחקן - שימצא עצמו מהר מאד לצד בן דמותו האגדי ראובן עובד) והמשחק נראה כמו משחק של קבוצה ולא כמו של אוסף שחקנים שאבי נמני החליט להרכיב...
כאוהד מכבי חיפה אני מייחל באופן גלוי ובהמי כהרגלי, לתבוסתה של הצהבת הזיהומית (במיוחד לפני המשחק נגד קבוצת אהבתי...) אבל אם אני - בפנים בפנים - רוצה בהבראתו של הכדורגל הישראלי, הרי שהצלחה של מכבי תל-אביב העונה עשויה לסייע לכך.
בכל זאת, האנוכיות שלי כאוהד מכבי חיפה עדיין חזקה יותר... קדימה מכבי!!!! (חיפה, למי שעדיין מתבלבל...)

מתן276

New member
תיקון קטן

חיפה סיימה ב-2007 מקום 5 ושיחקה באינטרטוטו(גם זה נחשב אירופה) שם הודחה ע"י גלוריה ביסטריצה. אני זוכר שגם דיברו אז על מפגש אפשרי עם אתלטיקו מדריד שלא היה בגלל ההדחה. לא קרה דבר כזה שחיפה לא שיחקה באירופה לפחות פעם בשנתיים מאז שהצטרפנו לאופ"א.

הימור שלי: 0-2 מכבי ת"א.

ziv86

New member
לדעתי 0-0

אבל עם מצבים, ולא מעפן כמו השניים האחרים.
אני מקווה שגם יהיו אדומים (ואפילו פציעות קלות) למכבי ת"א (שמשחקת בשני הבא מול קבוצתי)

yoniartov

New member
2-1 למכבי ת"א . זה עדיין ברמת גן ?

לא לשכוח שאניימה הוא שוער חומה קשה מאוד להכניע אותו
לדעתי הוא הרכש שחקנים הכי משמעותי של מכבי בנתיים .

טל851

New member
יש לי הרגשה שיהיה משחק טוב

ההרכבים של שתי הקבוצות נראים מבטיחים

ההימור שלי: 2-2

droriko

New member
רשות השידור זה גוף מושחת מהיסוד

הכל שם זה פוליטיקות. לא סתם בערוצים המסחרים אתה אף פעם לא תשמע את הקול של נוימן.

בערוצים המסחריים אני אשמע קולות ריאליטי

גרוע לא פחות. אבל הרשות זה אכן גוף עקום, גם את דני דבורין הם דוחפים במחצית על תקן איזה מומחה

למעלה