ליג לזון מחזור 1

רז 1978

New member
ליג לזון מחזור 1

אחרי פגרה של שלושה חודשים חוזרת אלינו ליגת העל שלנו המכונה הלוזון ליג

האם מכבי תל אביב עם הרכש הרב תצליח להחזיר אליה את תואר האליפות אחרי 10 שנים?

האם הפועל תל אביב תגן על הגביע ותזכה בו פעם רביעית ברציפות?

האם הפועל באר שבע תציב סוף סוף קבוצת צמרת חזרה כמו שרבים מצפים?

האם הפועל רמת גן תלמד מהטעיות של לפני שנתיים ותציב קבוצה הרבה יותר סבירה מהעונה הקודמת שלה שנגמרה בהתרסקות?

איך תיראה הליגה במתכונת החדשה שלה עם 14 קבוצות?

התשובות במהלך העונה

שימו לב העונה החלטנו אני ואיציק על שינוי קטן בשרשור ליגת העל

המשחק המרכזי של יום שני לא ייכלל בשרשור של סוף השבוע והוא יקבל שרשור נפרד ושרשור המשחק המרכזי ייפתח ביום ראשון בערב או לכל המאוחר בשני בבוקר

הסיבה לכך היא בגלל העובדה שהודעה ראשית שנפתחת בתפוז לא יכולה לקפוץ אחרי 72 שעות , השרשור של סוף השבוע נפתח לרוב בחמישי בערב או בשישי בבוקר ולכן עד למשחק הוא כבר לא יכול לקפוץ

המשחק המרכזי הוא המשחק המעניין של המחזור הוא המשחק שממנו אמור לבוא הדיון המעניין ביותר וחשוב לנו שהוא יהיה בראש עמוד הפורום ביום המשחק ועל מנת שזה יהיה כזה החלטנו אני ואיציק שהמשחק המרכזי מקבל שרשור נפרד.

רז 1978

New member
הפועל באר שבע - בני סכנין

יום שבת 17:50

שידור ישיר בספורט 1

הפועל באר שבע ביצעה רכש מסיבי ובנתה קבוצה שאמורה להשתלב העונה בפליאוף העליון בניגוד לשתי העונות הקודמות בהן שיחקה באר שבע אשתקד בפליאוף התחתון ולפני שנתיים בפליאוף המרכז

סכנין עברה בקושי בבקרה אחרי שהיה ספק אם הקבוצה תוכל להעביר תקציב מינמום לליגת העל דבר שהתאפשר ברגע האחרון והעונה כנראה נראה את בני סכנין נאבקת בתחתית.

ההימור שלי: 0-2 להפועל באר שבע

תוצאות משחקי העונה שעברה

בני סכנין ניצחה פעמים 3-4 ו 0-2

רז 1978

New member
מאוכזב קצת מהפועל באר שבע

כן אני מודה יש לי ציפיות גבוהות לראות השנה את באר שבע רצה בצמרת וחשבתי שבגלל שהם זכו למשחק סביר במחזור הפתיחה ועוד בבית אז חשבתי שהם ינצחו

הליגה עוד ארוכה אבל חבל שהם לא ניצחו זה יכול היה לתת להם זריקת עידוד להמשך הדרך

רז 1978

New member
הפועל חיפה - מכבי נתניה

יום שבת 18:00

הפועל חיפה ניצלה אשתקד מירידה במחזור הסיום. העונה תקווה הקבוצה לא להסתבך במאבקי תחתית בתקווה לעונה טוב יותר. מכבי נתניה הייתה בשנתיים האחרונות בפליאוף העליון אך השנה היא תתקשה להגיע לשם בפעם השלישית ברציפות והיא תשחק העונה בפליאוף התחתון

ההימור שלי: 0-0

תוצאות משחקי העונה שעברה

שני המשחקים נגמרו בתוצאה זהה 1-1

רז 1978

New member
0-0 בדיוק כמו שהימרתי

רז 1978

New member
קריית שמונה – בית"ר ירושלים

יום שבת 18:00

שידור ישיר בספורט 1

אלופת המדינה תרצה גם השנה להיות בצמרת ולהוכיח שמיקומה בצמרת הכדורגל הישראלי. רן בן שמעון עזב ובמקומו הגיע גילי לנדאו הקבוצה עשתה עד כה קמפיין אירופאי יפה וגם אם לא תעפיל לליגת האלופות מובטח לה עונה אירופאית עד דצמבר שכן הקבוצה תשחק במקרה הזה בליגה האירופאית

בית"ר ירושלים עברה קיץ לא קל כמו בשלושת הקיצים הקודמים בהם לא היה ידוע מה יעלה בגורל הקבוצה

בית"ר תהייה בחלק התחתון של הטבלה אבל היא לא תרד קריית שמונה תהייה גם העונה בצמרת והיא תתחיל את העונה ברגל ימין

ההימור שלי: 0-2 לקריית שמונה

תוצאות משחקי העונה שעברה:

כל קבוצה ניצחה את יריבתה בבית בתוצאה זהה 0-1

itzikon5352106

New member
אוי בית''ר בית''ר

לצערי עוד עונת הישרדות,הרכש היחיד שהבאנו זה איזה בלם בשם דינו שקוברץ ואני לא מבין למה מביאים אותו וסוגרים איתו חוזה בזמן שתומר בן יוסף שלמרות שגדל במכבי לוזון פ''ת משחק בבית''ר כבר 8 שנים ומזוהה עם הקבוצה ונשאר איתה גם ברגעים הכי קשים שהכסף הגדול של ארקדי התבזבז וכולם ברחו מבית''ר.

הבנתי שהוא קיבל הצעות מהפועל ר''ג ומעוד 2-3 קבוצות אבל הוא רוצה לסיים את הקריירה בבית''ר ובמקום להעביר אותו בבקרה מעבירים את הבלם הזר הזה שמי בכלל יודע מי הוא.....

אני חושש שאלי כהן ייתפטר כי גם דן אייבנדר,עמית בן שושן ושי חדד אם אני לא טועה עדיין לא עברו בבקרה ובקצב הזה הוא ירים ידיים.

אריאל5

New member
אם תהיה לנו קבוצה כמו בסוף שנה שעברה

עם אותו מאמן אז בעת"רתהיה בצמרת.

תומר בן יוסף? נאמנות?

הייתה לו הצעה מהפועל ר"ג והוא כמעט ברח לשם, אבל בסוף הם החליטו להשאיר את עוז יפרח והוא נשאר בלי הצעות.
לשאר השחקנים הוגשו הצעות והם סירבו כרגע, אבל זה המצב של בית"ר כעת וזה מה שאפשר לתת...

בית"ר משחקת מצוין, הגנה מזעזעת

כרגיל השופט דפק אותנו, פנדל שמלמדים עליו בבתי הספר לשיפוט לא נשרק.
מקווה שנצליח להשיג כאן שוויון, מגיע לנו ואפילו יותר מזה.

יאללה בית"ר!

itzikon5352106

New member
לא הייתי אומר מצוין

אבל דווקא אחרי 2 השערים שספגנו בפתיחה התעוררנו ולחצנו וצימקנו משער מרהיב של אבי ריקן.
ערן לוי בחצי מספרת כמעט השווה אבל גם ק''ש לא ויתרה וניסתה לכבוש את השלישי.
הגיע לנו פנדל ברור!
ומילה על ההגנה-הבלם החדש דינו שקוברץ הזה לא נראה לי יודע איפה הוא נחת,לדעתי הולך להיות לנו כאן בלם ברמתו של איברהים נדאללה ומיגל פורטיז'ו שהגיעו לבית''ר בקול תרועה וגמרו את הסיפור שלהם מהר מאוד! הוא כולה יום וחצי בקבוצה וכבר ה-
זורק אותו למים והוא עדיין לא מתואם עם ההגנה.
לא יודע איך אבל מחר בבוקר צריך להעביר את החוזה של תומר בן יוסף הבן אדם פשוט חסר!

שיהיה בהצלחה בחצי השני!

כאב לב...הגיע לבית"ר ניצחון, חבל שהפסדנו כאן

יש עתיד ואני אופטימי לגבי העונה...שיפוט מזעזע, אם היה 2-2 במחצית היינו מנצחים, לפחות החזיר לנו בגול אבל זה גם לא עזר...חבל חבל מאוד...

יאללה בית"ר!!

somone141

New member
יציאה שמתאימה

לבובה של לילה אולי..

ניצחו את רמה"ש בבית, דחילק.

אריאל5

New member
אם אפשר לשפוט עד עכשיו

וזה קצת קשה כי אנחנו לא יודעים איך מכבי חיפה ומכבי ת"א מגיעות לעונה. אז קרית שמונה נראית כפחות טובה לא בגלל שחקנים אלא בגלל מאמן. יש פחות אמונה בעצמם וזה למרות הניצחון הערב אם כי הכשרון עדיין קיים. הערכתי יהיו בצמרת לא הגבוהה (4-7)
בית"ר לפי התתחלה תהיה באותו אזור וזו תהיה הצלחה כבירה לאור המצב הכלכלי (4-7)
מכבי חיפה ומכבי ת"א בלי שראיתי אותם לדעתי יהיהו 2 הקבוצות שיאבקו על האליפות.
הפועל ת"א נראה שנחלשה אפילו מאוד. בעוד הצהירו אחרי המשחק מול אלופת לוכמסבורג שזו נראית קבוצה של אליפות אני לקחתי מהמשחק הזה איטיות חוסר דיוק והגנה גרועה וזקנה. להערכתי הקבוצה תדשדש סביב המקום ה-6-7
אשדוד נראה לי הולכת להיות הפתעת העונה. עם ניר ביטון הם יכולים בהחלט להיות קרית שמונה של העונה בלעדיו הם יהיו בצמרת אבל לא יקחו אליפות. הערכתי 3-4.
על הירידה יאבקו קבוצות רבות הפעם לפחות לפי ההתחלה (סכנין, רמת השרון, הפועל חיפה, באר שבע, עכו, ולצערי גם מכבי נתניה שנחלשו מאוד בעיקר בגיזרת המאמן).

itzikon5352106

New member
אבל אתה אופטימי לעונה הזו?

אם אני לא טועה אתם כבר 3 שנים ואולי יותר נמצאים בפלייאוף העליון גם העונה תהיו שם?

למעלה