1/4 גמר:ספרד-צרפת
ערוץ 9

the new L

New member
ספרד משעממת? תבוא בטענות ליריבות שלה

שמתגוננות כל המשחק עם 9 שחקנים...

tupac6

New member
מחצית משעממת

כמעט ונרדמתי ממש משחק משעמם ספרד עם התקף הגנתי צרפת לא מעזה לתקוף, ממש שעמום מולחט. כ1-1 של יוון מול פולין היה הרבה יותר מעניין

נקרעה החולצה של ריברי

מה זה נקרעה, כמעט נחצתה לשניים, כאילו עברה עליה רכבת או שהוא חטף מכות כמו בקומדיות האמריקאיות. אבל לא, היא נקרעה כי האיכות שלה חזקה כמו ניילון. האבסורד הוא שחולצה מקורית כזאת עולה 400-500 שקל בחנות, 98% מהסכוםן הולך לזכויות יוצרים, מה שנותר לחומרי הגלם של החולצה.

זה תחום שבו מה שמזויף יותר איכותי ויותר זול מהמקור, בין השאר הוכיחה זאת אחת מהחולצות שלי שקשורה לימים אלה

לא הוגן לומר את זה.

הפעם היה מדובר בשתי נבחרות חזקות ראש בראש בשלב נוק אאוט, ביטלו זו את זו, לגיטימי, אלה דברים שאתה כבר מכיר. מחר ככל הנראה שיהיה משחק יותר פתוח כי שתי הנבחרות על גבול הבינוניות, אין ממש פייבוריטית שאחת פוחדת ממנה, כל אחת חושבת שהיא יותר טובה מהשנייה, יהיה אחלה משחק.

מה לא הוגן? לא באמת ביקרתי את הנבחרות

בכלל, אני לא נוהג לבקר נבחרות על צורת המשחק שלהן. אם זה מה שעושה להן טוב... רק אמרתי שהיה משעמם.

itzikon5352106

New member
משחק מרדים

החזקתי את עצמי לא להירדם.

האמנתי בתום לב שצרפת יכולה להפתיע אבל צרפת פשוט חלשה.צריך לזכור שבמוקדמות מונדיאל 2014 הן ייפגשו באותו בית והמ/שחק הראשון ייערך באוקטובר וכנראה שגם אז נראה ניצחון ספרדי ונראה את צרפת משחקת בפלייאוף כמו שעשתה ב-2010 נגד ארלנד

"זה מה שרצינו" אמר איינשטיין.

"את ספרד נגד פורטוגל", אבל אני ממש לא חושב שהוא צודק ומייצג את כלל הצופים, כמו רז, גם אני רציתי שצרפת תעבור ושהזוכה ביורו הזה תתחלף, 3 זכיות רצופות לנבחרת זה קצת יותר מדי, וכמו שבצ'מפיונס אין אף זוכה פעמיים ברציפות, כולי תקווה שמישהי תדיח את ספרד.

לפי איך שזה נראה עד עכשיו, הפעם גרמניה תוכל לגבור עליה.

ifa1111

New member
צרפת נבחרת חלשה מאד

אז לפני היורו ציפיתי מצרפת לאיזה משהו. ציפיה שהתחזקה עם הניצחון היפה מול אוקראינה.

אבל האמת היא שלצרפת לא מגיע להיות בחצי הגמר. לכן למרות שבאופן אישי אני לא מת בכלל על הסגנון הספרדי מרובה מסירות הרוחב לא הצטערתי יותר מדי שצרפת עפה.

הנבחרת הצרפתית איכזבה בגדול ולדעתי סוגרת עוד טורניר גרוע.
יש רבע גמר כמו של קרואטיה ב2008 ויש רבע גמר כמו צרפת ביורו הנוכחי.

Cade Foster

New member
לא התרגלת לזה כבר?

שמים ז' על מה שאתה רוצה, רק המיינסטרים קובע.

Cade Foster

New member
אגב, כל מי שנמאס לו ממשפטים כאלה

אצלי זה לא מתוך בחירה [התנתקתי מהוט אז אני מחובר לאנלוגי כרגע] אבל ממליץ בחום להעביר לשידור של השדר הרוסי. שומעים שם את הפרשן כל 10 דקות בערך [לא מזיין את המוח כמו קלינגר שבא לי להכניס לו מזלג לתוך העין] וגם מי שלא דובר רוסית יכול להבין שהשדר מתעסק במה שמתרחש על כר הדשא ולא בדעות מהבית [טוב נו, כל עוד זו לא נבחרת רוסיה
]

somone141

New member
אני מצפה מבלאן להתפטר

המאמן שלקח את הסגל הכי מוכשר עלי האדמות, וחירב אותו במו ידיו.

דיברתי על המערך הבונקריסטי כל הטורניר, אבל בלאן לא למד. מדהים שאחד כמוני שם לב שהמערך הזה דופק את הנבחרת משחק אחרי משחק (גם מול אוקראינה צרפת איכזבה), אבל מוח כדורגל ואחד שהיה שחקן ואמור להבין את הדברים האלה, חשב אחרת ואף הגדיל לעשות כשהוציא את נאסרי מההרכב לטובת מאלודה/מבילה.

כמה פתטי מאמן כדורגל יכול להיות?
זה לא שספרד גדולה, היא כנראה האלופה המכהנת הכי משעממת אי פעם, וגם ההגנה שלה היא לא בדיוק איטליה מודל 06, אבל הצרפתים כאלה מעוררי רחמים שעוד במהלך ההימנונים, כשראיתי את ההרכב והמערך הצרפתי, ידעתי שזה לא יהיה כוחות.

אני מרחם על הקבוצה הבאה שתמנה את בלאן למאמנה. אנטי כדורגל, בלם בהתהוות נו מה נצפה? פוטה.

דקה 88: תפיסה על שחקן צרפת ברחבה, פנדל? לא!

דקה 89: נפילה של שחקן ספרדי ברחבה, פנדל? ודאי!

ספרד נבחרת כל כך דוחה ומגעילה...פשוט קשה להבקיע להם - מקווה שמישהו (ואשמח אם אלה יהיו הגרמנים) יעיף אותם כבר!

fabregas0

New member
פחדנים..

ספרד כבר מזמן מעבר לשיאה ונבחרות פשוט לא מנצלות את זה..
צרפת נתנה לספרדים את המשחק במתנה.. עם הרכב פחדני ולא תחרותי..
לא ייתכן שמשנים בצורה כ"כ מובהקת את שיטת המשחק ואת השחקנים שמשחקים..

מאוד מקווה שבחצי גמר פורטוגל תצליח לשמור על האופי שלה ולא לשחק בצורה פחדנית כמו צרפת.. אחרת, זה עוד טיול לגמר בשביל הספרדים..

borat1

New member
לי אין בעיה עם אף סגנון משחק

כמו שאיטליה הקלאסית חנקה את יריבותיה בהגנה, ספרד עושה את זה בחוליית הקישור.

הצרפתים נראו פשוט פאתטיים אתמול. מ'ווילה, שחצי מהקבוצות ביבשת רודפות אחריו (ויירה הבא עלק), נראה כמו ילד אבוד ומסכן מול המשולשים שהספרדים עשו באמצע.
בשום שלב בטורניר לא התרשמתי מהצרפתים. נבחרת טובה ביום טוב. לא יותר מזה.

עם כל הרושם שגרמניה מותירה עד עכשיו בטורניר אל תשכחו את שתי המונדיאלים האחרונים: היא פירקה כל מה שזז עד שפגשה נבחרת טקטית ברמה גבוהה שלא היה לה תשובה נגדה (איטליה ב-2006, ספרד ב-2010).
לצערי, אני לא רואה מצב שספרד לא יוצאת מאוקראינה עם גביע שני ברציפות.

fabregas0

New member
ככה כל מי שעושה הגנה

מול ספרד נראה..
וזה רק בגלל חוסר ההבנה של המאמנים שהגנה לא עושים לבד..
כשחקנים בודדים רודפים אחרי הנעת הכדור שלהם, ברור שהם לא ישיגו את הכדור.. וגורמים לעצמם להראות פתטים..
מ'ווילה שחקן גדול, אבל בשיטת משחק כזאת שכל שחקן עושה התקפה והגנה לבד ברור שהוא לא יהיה שווה כלום..

למעלה