1/4 גמר:ספרד-צרפת
ערוץ 9

1/4 גמר:ספרד-צרפת
ערוץ 9

אז אחרי 2 המשחקים הפחות גדולים מגיע אחד מהמשחקים שגם יכל להיות הגמר, אלופת העולם ספרד,החזקה והנינוחה, מול צרפת, המבולבלת אך מסוכנת.

שתי הנבחרות חולקות הישג מרשים ודי טרי, שתיהן זכו בשתי התארים העולמיים של יורו ומונדיאל אחד אחרי השני, חוץ מהסדר שהיה הפוך, צרפת זכתה קודם במונדיאל 98 ואח"כ ביורו 2000, וספרד עשתה זאת הפוך כששברה את קרח הלוזריות ביורו 08 והמשיכה בשוונג גם למונדיאל 2010.

יחסי הכוחות לקראת מחר ברורים, ספרד עדיפה, היא מספקת את הסחורה עד עכשיו יחד עם גרמניה בטורניר, צרפת מאכזבת, והצ'אנס הכי ריאלי שלה לצאת עם משהו זה לסגור את המשחק ולנסות לעקוץ, מאידך, במידה והיא תעלה עם מחשבה הגנתית ותספוג ראשונה יהיה לה קשה מאוד לחזור מול נבחרת כזאת, בטח כשבנזמה נראה עד עכשיו חלש לגמרי.

עימות עבר נהדר: אפרופו יורו 2000 (היורו עם הכדורגל הכי טוב שהיה, עד היורו הזה)- הנה המשחק בין השתיים מרבע הגמר, בו ראול החמיץ פדל בתוספת הזמן ביום הולדתו, צרפת הגדולה המשיכה עד לזכייה.

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=X0zspvvhjZU[/URL]

טל851

New member
לא מסכימה איתך לגבי פייבוריטית

מול איטליה ספרד שיחקה טוב אך את המצבים שהגיעה אליהם החמיצה

מול אירלנד...טוב זה לא חכמה

מול הקרואטים, ספרד ניצלה בנס

אז בכלל לא בטוח שספרד פייבוריטית...

chopstix

New member
ספרד פייבוריטית

בייחוד אחרי ההופעה העלובה של צרפת נגד שבדיה

itzikon5352106

New member
אבל כשרואים איך צרפת נראתה מול שבדיה

שנבחרת שבדיה באה אחרי 2 הפסדים ומסתכלים על ספרד,אז יש יתרון קל לספרד.
אני הימרתי על 1-2 לצרפתים.

מול אירלנד זה היה לא חוכמה

כמו שזה לא היה חוכמה נגד שבדיה אם צרפת הייתה מנצחת אותה, אבל הפסידה. אירלנד עשתה חיים קשים לשתי הנבחרות האחרות, ספרד עברה אותה בלי בעיה, אסור לזלזל בזה.

אם נגד איטליה ספרד שיחקה טוב אז זה מחזק, לשחק טוב זה מה שבאמת חשוב, היום היו החמצות, מחר זה ייכנס. צרפת לא הייתה נחותה לפני שהטורניר התחיל, אבל לפי איך שהיא נראית עד עכשיו, יש יתרון לספרד.

במשחק מחר אין פייבוריטית.

fabregas0

New member
צרפת נשברת מהר

מאוד קשה להם במשחק שהיריבה מתעלה עליהם למצוא את הכלים לנצח את המשחק..
הבעייה שספרד נראת גרוע.. יותר עסוקה בלחבר פסים יפים ומשולשים במרכז המגרש מאשר לתקוף את השער..
חסר לה מחץ והיא נראת אפורה.. במיוחד כשדל בוסקה מתעקש לפעמים לשחק עם שישה קשרים שאף אחד מהם לא מחפש את השער אפילו..
מישהו צריך להגיד לו שהוא לא מאמן ברצלונה ואין לו את מסי בהרכב.. שאיתו לשחק עם שישה קשרים עוד נשמע הגיוני..

רז 1978

New member
מחזיק אצבעות לצרפתים

ומקווה מאד שהם ינצחו
אלופת אירופה, אלופת העולם יפה יפה אבל שנבחרת אחרת תזכה ביורו הזה

אני מקווה שהמנצחת בין איטליה לאנגליה תזכה ביורו זה מה שאני רוצה

למרות ההפסד של צרפת לשבדיה יש לי אופטימיות שצרפת תהייה מסוגלת להפתיע את ספרד ולנצח היום.

רז 1978

New member
ספרד מעולם לא ניצחה את צרפת

במשחק רשמי
כל הניצחנות של ספרד על צרפת היו רק במשחקי ידיות
רשימת ההפסדים של ספרד לצרפת במשחקים רשמים

גמר יורו 1984
שני הפסדים בקדם יורו 1992 (השניים שיחקו באותו בית שבאותה תקופה רק הראשונה בבית הייתה עולה ליורו שהיה מונה 8 נבחרות בלבד)
הפסד ברבע גמר יורו 2000
הפסד בשמינית גמר מונדיאל 2006

מקווה שהיום זה יימשך
ולא שאני אוהד נבחרת צרפת
פשוט די חלאס ספרד עשו הישיגים יפים אבל שנבחרת אחרת תיקח את היורו הזה

ifa1111

New member
הלוואי עלינו כמו המשחק האחרון

http://www.youtube.com/watch?v=6dF4w5K1Bsc תקציר שמינית גמר המונידאל ב2006.
הלוואי עלינו משחק כזה גם היום, משחק שכן זכור לטובה מהמונדיאל הנורא ההוא עם סיום דרמטי.

אגב כמדומני שמדובר בשער השדה האחרון של זידאן בקריירה (נגד פורטוגל ואיטליה זה היה בפנדלים.

רז 1978

New member
אכן שער שדה אחרון

רק שנגד איטליה הוא לא כבש בדו קרב פנדלים בגלל שהורחק

ifa1111

New member
לפני כן

לפני ההרחקה המדוברת זידאן ומאטרצי גם הספיקו לכבוש איש איש לקבוצתו.

ככה שזידאן כבש בפנדל נגד איטלי.

רז 1978

New member
צודק

אני לא יודע למה אבל משום מה היה נדמה לי בטעות שדווקא איטיה הייתה זאת שכבשה בפנדל וצרפת הייתה זאת שכבשה שער שדה

ifa1111

New member
הוגו לוריס the french casillas

השוערים הטובים בעולם כבר פחות או יותר חצי עשור הם: קסיאס, בופון וצ'ך ע"פ מרבית דעת הקהל העולמית.
כמה מביני דבר גם זכרו להזכיר את ואן דר סאר בשנים של לפני הפרישה באותה נשימה.

הוגו לוריס אולי כן אולי לא ראוי להיכלל ברשימה המצומצמת הזאת מה שבטוח מדובר בשוער מצויין.
מיכאל לנדראו של ליל, ז'פרי ג'ורדרן ממונפלייה, סטיב מנדנדה ממארסיי, סדריק קארסו מבורדו ועלי אחמדה של טולוז כולם שוערים צרפתיים מעולים שרק מחכים למעידה שלו כדי להשתלט על אפודת השוער הראשון בנבחרת.

הוגו לוריס הגיע לליון כמחליפו של גרגורי קופה הנפלא, (מי שהיה שוער שני לבארטז במשך שנים בנחרת) והוא עושה עבודה טובה למן הרגע הראשון. בשתי עונותיו הראשונות זכה בתואר שוער העונה (תואר בו זכה גם השנה) הבעיה היא התארים הקבוצתיים שפשוט לא מגיעים.

למרות חוסר ההצלחה הקבוצתית בליגה וזה שכמעט ויתר לחלוטין על האופציה לשחק באחד ממועני העל של אירופה.
למרות חוסר ההצלחה עם הנבחרת בשנים האחרונות, למרות החלק הקדמי הנונץ שכולל את ריברי, נאסרי, בנזמה, בן ארפה ואחרים אל תשכחו לספור את הוגו לוריס.

ה-איש שיצטרך להיות במיטבו הערב כדי שצרפת תגיע לדייט עם פורטוגל הוא קסיאס הצרפתי, לוריס.

רק שספרד לא תרד למחצית עם 2

לא יהיה טעם לצפות במחצית השנייה. איך שהם מתמסרים ביניהם והצרפתים כאלה חסרי אונים, וכשללכת בקטנה על הרגל זאת לא אופציה לא עושה רושם שיימצא לזה פיתרון.

Ron 22

New member
שוב נפלתי בהימור בגלל פנדל שלא היה

ספרד היא ללא כל צל של ספק הנבחרת הכי משעממת שאי פעם ראיתי.

למעלה