שרשור רבעי הגמר

יובל 272

New member
קודם כל מי דיבר על עשרים השנה האחרונות?

למה החלטת על 20 שנה האחרונות ולא 50 שנה האחרונות...

אבל אני אלך בראש שלך..
הליגה האנגלית משנת 1990 עד שנת 2000 הייתה חלשה להחריד.משנת 2000 היא חזקה במיוחד ויציבה בחוזקה
הליגה האיטלקית הייתה מעולה משנת 1990 עד בערך לפני 5 שנים,מאז ועד היום היא בירידה דרמטית.אז על מה תקבל קרדיט כיום?על העבר שלה?

אני לא קבעתי עובדה לגבי שום דבר,רק מביע את עמדתי.לגבי מסי VS רונלדו ,הגמד לקח 3 שנים רצוף את כדורגלן השנה בעולם.המאמנים והשחקנים בחרו אותו,לא אני.מבין שקשה לך (כמו רונלדו) עם הבחירה שלהם,אבל הבחירה שלהם זו עובדה.תתמודד איתה או לא,זו בחירה שלך.

שתה קצת מים,תרגע.סך הכל מדברים כדורגל.

Ron 22

New member
.....

הליגה האיטלקית ב-20 שנה האחרונות הייתה מעולה, וגם בחמשת השנים האחרונות היא עדיין חזקה (שתי זכיות בצ'מפיונס) פחות או יותר כמו הספרדית, בגלל זה בהסתכלות כוללת - מדובר על הליגה הכי חזקה יחד עם האנגלית.

שוב, אתה לא יכול להגיד על סמך דעת עיתונאים שדעה שלך היא עובדה.

להגיד לי לשתות מים כאילו יצאתי פה מהכלים זה באמת הדבר הכי דבילי שיכולת לומר. תשתדל להשאיר את הדיון ברמה קצת יותר גבוהה.

יובל 272

New member
אז ככה

אני אתחיל מהסוף

אתה שולח לי אייקון של "מזיע" ואומר לי להשאיר את הדיון ברמה מקצועית?כתבתי לך שתה מים,תרגע, בנוגע לאייקון.

כתבתי שמסי נבחר שלוש שנים רצוף לשחקן הטוב בעולם,זו עובדה או לא תענה לי בבקשה?

שאלה אחרונה,אתה בן 19 כמו שכתוב בכרטיס שלך?

chopstix

New member
פחות ללא ספק

2 קב' ספרדיות הגיעו לגמר ה-EL ועוד אחת לחצי ושתיים הגיעו לחצי ה-CL

מעבר לשתי הראשונות אין לאיטליה מה להציע

Ron 22

New member
כבר רשמתי את זה כמה פעמים...

בשנה הקודמת פורטוגל שלחו 3 נציגות לחצי גמר של הליגה האירופית... זה אומר משהו? שתי הספרדיות שהגיעו לחצי של הצ'מפיונס הן ריאל ובארסה שכבר ציינתי שהן טובות מכל הליגה האיטלקית.

ויובל, באמת אין לי מה לענות על ההודעה הזאת.. אבל דיברנו על מי טוב יותר, לא מי נבחר לשחקן השנה בעולם.

chopstix

New member
אז לפי מה אתה קובע

שהאיטלקית יותר טובה? רק תראה איזה קב' עלובות מאיישות את מקום 3 ומטה

כן, נאפולי ממש מזעזעת

בבית שלה היא ניצחה את אלופת אנגליה ואת אלופת אירופה, אבל היא עלובה, כן?
גם אינטר, למרות הדרדרות שחקניה, עדיין מחזיקה בכשרונות שקבוצות אחרות היו מתות להשיג.

chopstix

New member
ידעתי שמישו ידאג להזכיר את זה

אבל זה רק היוצא מהכלל שמחזק את הכלל שהקב' שם חלשות

sashkashurik

New member
כמו שכתבתי גם בטוויטר -

אני מביאה שק שינה!
מישהו כתב שם (גם בטוויטר): משחק הפנדלים נקבע ליום ראשון...

כיף של משחק

ועם כמה שאיטליה לא מממשת את הפוטנציאל שלה (ויש לה פוטנציאל לדעתי, אחלה של סגל בסך הכול), אנגליה פשוט חלשה יותר. אז איטליה תעלה.

למעלה