רבע גמר יורו 2012 צ'כיה - פורטוגל

רז 1978

New member
רבע גמר יורו 2012 צ'כיה - פורטוגל

שידור ישיר בערוץ 9

רבע גמר יוצא לדרך עם משחק בין צ'כיה לפורטוגל אשר יהיה שיחזור של רבע גמר יורו 1996 אז ניצחה צ'כיה 0-1

נבחרת צ'כיה רשמה היסטוריה קטנה שהייתה לנבחרת הראשונה איי פעם בתולדות היורו אשר מסיימת בראש בית עם יחס שערים שלילי. עד כה נבחרות הולנד (ביורו 1996) ונבחרת איטליה (ביורו 2008) העפילו לרבע גמר אליפות אירופה עם יחס שערים שלילי אלא שהם עשו זאת כסגנית ואילו צ'כיה כאמור היא הראשונה שמסיימת בראש בית של אליפות אירופה עם יחס שערים שלילי.

הצ'כים העפילו בעצם לרבע הגמר בעיקר הודות לעובדה שזכו לקבל את אחד הבתים החלשים ביותר ביורו יחד עם פולין המארחת, יוון ורוסיה וזאת למרות שבמשחק הפתיחה שלהם הם הובסו 1-4 בידי רוסיה

פורטוגל בניגוד לצ'כיה העפילה מבית מוות הכלל את הולנד , דנמרק וגרמניה להם הם נוצחו במשחק הפתיחה שלהם אך כאמור שני ניצחונות על שתי הנבחרות האחרות הביא להעפלתם לרבע הגמר

שתי הנבחרות נפגשו כאמור ביורו 1996 שלמשחק הזה הגיעה פורטוגל לאחר שסיימה בראשות בית ד ואילו צ'כיה הגיעה כסגנית בית ג לאחר שעלתה ע"ח איטליה לאחר שגברה עליה 1-2 ולאחר שהשתיים סיימו עם אותן נקודות.

http://www.youtube.com/watch?v=imf2o6hA9fQ

חוץ מהמפגש הזה נפגשו שתי הנבחרות גם ביורו הקודם לפני 4 שנים פורטוגל ניצחה 1-3

אגב בימים שצ'כוסלובקיה הייתה מדינה אחת נפגשו צ'כוסלובקיה ופורטוגל פעמיים ברצפיות במוקדמות מונדיאל 1986 ובמוקדמות מונדיאל 1990 שבפעם הראשונה הייתה זאת פורטוגל שעלתה למונדיאל במכסיקו ובפעם השנייה הייתה זאת צ'כוסלובקיה שהעפילה למשחקי איטליה 90

itzikon5352106

New member
איזו הקשתה של קרל פובורסקי

שער נדיר!

צ'כיה היא נבחרת קשה והיא בהחלט יכולה לעלות לחצי הגמר

sashkashurik

New member
גם רבעי גמר בערוץ 9?

הנזכה פעם לראות כדורגל בערוצים הפתוחים?

רז 1978

New member
תשובה

שני משחקי רבע הגמר (גרמניה - יוון ו אנגליה - איטליה) ישודרו בערוץ 10
חצי הגמר השני וכן משחק הגמר גם ישודר בערוץ 10

שני משחיק רבע הגמר הנותרים ישודרו בערוץ 9

sashkashurik

New member
אבל זה ממש לא צודק!

חשבתי שכל הגמרים האלה (רבע, חצי, וכו') אמורים להיות משודרים לא בכבלים! לא בסדר! או שיוסיפו לנו ערוץ 9 לממיר!!!

borat1

New member
ויץ ולוין פשוט חירפנו אותי עם הסטטיסטיקה שלהם

..

רק וייץ אחראי לזה

זה מנהג ישן אצלו, אני דווקא מחבב את זה. מה שכן, העקיצות הקטנות שלו לפרשנים שיושבים לצידו הן אלה שמעצבנות, גם היום היה קטע עם לווין, ממש על כלום. למרות שידוע כבר שנים שהוא איש די שחצן על פי עדויות של אנשים שעובדים איתו, לא עושה רושם שבכוונתו להשתנות קצת.

Ron 22

New member
איזה רונאלדו

הביא את פורטוגל למקסימום שהיא יכולה להגיע. מול ספרד אין לה סיכוי.

somone141

New member
מי זה מסי?

בטורניר הגדול האחרון שלו, הוא לא כבש שער אחד אפילו.
כריסטיאנו עם שלושה שערים שכל אחד יותר יפים ומכריעים מהשני, וגם אתמול ראו כמה הצוות שיש לו בפורטוגל רחוק מלהיות טוב לרמות האלה. ווינר!!

אבל יותר מהגול, אפשר היה לראות על הפנים שלו כמה שהוא רוצה את הניצחון הזה. באמת, קשה לי להבין מדוע אנשים לא אוהבים אותו. אין לי מושג איך הוא מתנהל ביום יום, אבל ממה שאני רואה במגרש, הוא נראה כמו הספורטאי הכי תחרותי ודוגמא למצויינות.

כאלה שחקנים אני אוהב, כמו קובי מה-NBA. שחקנים שיעשו הכל כדי לנצח ולא יזוזו מטר מהמטרה. שחקנים עם פוקוס וריכוז מהרמה הכי גבוהה שיש, שמתעלים בדיוק ברגעים החשובים - כיאה לספורטאים גדולים כמוהם.

בכל מקרה אחזיק אצבעות לפורטוגל שתעלה לגמר, בטח אם זו תהיה ספרד המאוסה. לדעתי דווקא מול צרפת יהיה לרונאלדו יותר קשה, לא מתרשם מספרד באליפות עד כה.

somone141

New member
תמונה אחת שווה..

לא הייתי מופתע לראות אותו מזיל דמעה מתישהו. למרות כל הסטיגמה..

Tricko

New member
מי זאת מסי ?

גם אתה מאלו שלא נותנים לעובדות לבלבל אותם ? שאפו על פוקוס וריכוז.....

ראית, למשל, את המשחק האחרון בין ברזיל וארגנטינה ? ידידות, עאלק
מסורת של תחרותיות מזה עשרות שנים, והוא לבדו צוחק על כל אומני
המשחק בכדור
אצל אחד זה בילד-אין, ולכן נראה שעושה זאת בנון-שאלנטיות - גאון ועילוי
השני מתבל בדרמות, פירוטכניקה, הצגות וטררם - וזה יותר סקסי למתייפיפים

זה בסדר, אוהבים אותו, גם פפה שחקן ענק והגנה - One man gang - שים את הפרובוקציות בצד
מי זאת מסי ? שחקן מושלם, אין יותר מזה, הגדול ביותר שהיה ו/או יהיה

Ron 22

New member
רונאלדו ייגע פעמיים בכדור בכל המשחק, פלוס

מינוס. אני באמת לא רואה איך פורטוגל מתמודדת עם ספרד ואני נזכר במונדיאל הקודם ובאמת לא חושב שיש להם איזשהו סיכוי.
מצד שני, במשחק האחרון שלהן זה נגמר 4-0.

טל851

New member
או עם צרפת

ומה שראינו משתי הנבחרות האלו ביורו לא אמור להפחיד נבחרות שמגיעות לשלב חצי גמר

למעלה