שרשור רבעי הגמר

יובל 272

New member
פורטוגל - צ'כיה 21.6 יום חמישי

המנצחת בחצי תפגש מול המנצחת בין ספרד לצרפת

somone141

New member
משחק פתוח לגמרי

פורטוגל עדיפה אינדבידואלית אבל צ'כיה כקבוצה, לא פחות טובה.

פטר צ'ך זה לא שטקלנבורג הגרוע או השוער הדני החביב, לרונאלדו ושות' יהיה הרבה יותר קשה להבקיע. צ'כיה הראתה מול פולין שיש לה גם חלק אחורי לא רע בכלל. הרביעייה הייתה דבר מקרי ויוצא דופן.

מקווה שפורטוגל תעלה כי מפגש פוטנציאלי עם ספרד או צרפת יהיה מאסיב, אבל מציע לכולם לא לזלזל בצ'כים.

itzikon5352106

New member
אל תהיה בטוח

צ'כיה היא מסוג הנבחרות שתמיד עושות צרות ובטוחים שהיא הולכת להפסיד אבל ביום נתון היא בהחלט יכולה לעבור את פורטוגל,רונאלדו סוף סוף הגיע ליורו וירצה מחר להראות שהמשחק שלו נגד הולנד זה רק הסיפתח.

אם זה יגיע לפנדלים,פטר צ'ך מעולה בפנדלים ואולי יהיה פה יתרון לצ'כיה.

לפני 16 שנה ביורו 96 שתיהן נפגשו ברבע הגמר,אף אחד לא ספר את הנבחרת הצ'כית ולואיס פיגו הנהיג אז את פורטוגל ולבסוף בא קרל פובורוסקי והקשית בגאונות מעל השוער(נראה לי זה היה ויטור באהיה) ושלח את צ'כיה לחצי הגמר ואח''כ לגמר עד שבגמר בא אוליבר בירהוף והביא לגרמניה את היורו.

יובל 272

New member
צ'כיה הנבחרת הכי חלשה ברבע הגמר

איציק,בכדורגל הכל אפשרי,ואין דבר כזה בטוח,זה ידוע.יוון לקחה את הטורניר ב 2004

ועדיין, כל נבחרת (חוץ מיוון) שהייתה מתמודדת מולה ברבע הגמר הייתה נחשבת פייבוריטית ברורה.היחס בליינים בחו''ל לניצחון צ'כי הוא כמעט 1 ל 6 . צ'כיה עלתה אולי מהבית הכי קל שהיה אי פעם בתולדות היורו .בית של פולין כראש בית (רק בגלל שהייתה מארחת) יוון,רוסיה והצ'כים.שים את צ'כיה בכל בית אחר ואין לה סיכוי בכלל לעלות שלב.

אני חושב שגרמניה מול יוון משחק הרבה יותר מוקש מפורטוגל נגד צ'כיה.

אשמח לטעות ושפורטוגל תעוף...

itzikon5352106

New member
לדעתי יוון יותר חלשה מצ'כיה

נכון שבכדורגל הכל אפשרי גם דנמרק זכתה ביורו 92 וזו הייתה הפתעה גדולה.

גרמניה כרגע הכי טובה ביורו מול יוון הכי פחות טובה מכל הנבחרות שעלו ליורו

sashkashurik

New member
נראה לי הרבע גמר

היחיד ששווה לראות אותו. בטח שוב יהיה בכבלים. איך נמאס לי מהכבלים האלה! תנו כבר לראות את זה בערוצים הרגילים!!!!!

יובל 272

New member
גרמניה - יוון 22.6 יום שישי

המנ צחת תפגוש בחצי את המנצחת בין אנגליה לאיטליה

somone141

New member
תכלס יהיה משעשע

לראות את יוון עומדת מול גרמניה, ולראות כמה זמן היא תחזיק מעמד עד ש...

אני עם היוונים, ביג טיים. אבל אני חושש עבורם. רק שייפרדו מהיורו בכבוד, הם עשו קמפיין יפה עד כה.

sashkashurik

New member
אכן, צריך להיות משעשע

שתי הקבוצות משחקות 90 דקות ובסוף מנצחות.

somone141

New member
חם, רותח, אש!

איזה משחק!! פאקין הל.

זה משחק 50-50, אין שום פייבוריטית בעיניי.
הימרתי על צרפת שתיקח את הטורניר ואני עדיין חושב כך, למרות ההופעה נגד השבדים (גם ספרד הפסידה לשוויץ).

לורן בלאן יהיה חייב לשנות שיטה, שעד כה פוגעת אנושות בנבחרת.
אני צופה כאן הארכה ופנדלים. פשוט שתי קבוצות טובות מדי.

sashkashurik

New member
לא ראיתי את צרפת אתמול

(כי ראיתי את אוקראינה
), אבל ראיתי את ספרד שלשום...

somone141

New member
המפגש הקלאסי

הליגות הטובות בעולם, עם כל השנאה והיריבויות לאורך השנים, סוף סוף נפגשות.

לדעתי אנגליה טובה קצת יותר, יש לה שני חלוצים אמיתיים, יש לה הגנה פשוט פנטסטית, ויש לה שחקן כמו ג'רארד שנראה סטיבי ג'י מהימים הטובים שלו. איטליה נראית לי כבוייה, עם התקפה איומה. צופה שזה יילך קשה אבל בסוף האנגלים יעברו.

לא מאמין באיטליה הנוכחית ולא משוגע עליה כמו בימים אחרים, אבל איפשהו בתוכי אני מקווה שהיא תוכיח לי שאני טועה לגביה. בספק אם זה יקרה.

יובל 272

New member
הליגה האיטלקית הטובה בעולם כמו שהישראלית 6

באירופה.

הליגות בספרד,אנגליה וגרמניה טובות משמעותית מהאיטלקית,אבל זכותך לחשוב אחרת.

Ron 22

New member

אני אוהב איך שאתה דן פה עם אנשים - מחליט שהעמדה שלך היא עובדה אבל נותן לאדם השני זכות לחשוב אחרת.
הגרמנית חזקה מהאיטלקית כמו שהישראלית חזקה מהגרמנית.

איטליה/ספרד - זה תלוי על מה אתה מסתכל. אין ספק שבארסה וריאל גדולות על הליגה האיטלקית, אבל שאר קבוצות הליגה לא ברמה של המקום המקביל באיטליה. בכל מקרה - אם מסתכלים על ה-20 שנה האחרונות ולא על ה-3 שנים האחרונות אין ספק שהאיטלקית והאנגלית הן הליגות הכי גדולות.

למעלה