אנגליה-אוקראינה
ערוץ 9

אנגליה-אוקראינה
ערוץ 9

אז תודות לתחזיות השחורות אנגליה מפתיעה את עצמה עד עכשיו, ואחרי משחק ראשון צמוד נגד צרפת היא גם משיגה ניצחון קשה על שבדיה- הרבה שערים, חזרה מפיגור, נחישות ורוח לחימה, לא יכלו לבקש שם יותר טוב מזה. אבל האנגלים לא יהיו שאננים לרגע, הפסד מינימלי לאוקראינה והם נוסעים הביתה, מצב שבו התחזיות השחורות לא התבדו, רק איחרו במקצת ולכן הכאיבו יותר.

וויין רוני חוזר מהרחקה ויוקפץ ישר להרכב, כשהודג'סון שובר את את האמרה של לא להחליף הרכב מנצח, וכפי שאמרתי לפני יומיים, לא בטוח שזה יהיה דבר טוב. נכון שאנגליה ניצחה רק את אחד המשחקים, אבל היא הצליחה מעל למצופה והנוכחות של רוני תשנה דברים, היא תהיה יותר צפויה, רוב הכדורים ילכו אליו, אוקראינה תדע על מי לשים עין. כל זאת כמובן כקונטרה לכך שרוני הוא חלוץ מהשורה הראשונה בעולם והתועלת שהוא עשוי להביא ברורה, נצטרך לחכות ולראות.

אחרי ההדחה של פולין, יורד קצת לחץ מאוקראינה שמצבה יהיה פחות נורא אם גם תישאר בחוץ, אבל זה דבר שרק יכול לעזור לה להצליח. שבצ'נקו פצוע וכנראה לא ישחק, דבר שיקשה את המלאכה באופן ניכר.

*המתמטיקה מבחינת אוקראינה פשוטה: היא חייבת ניצחון, תיקו לא יספיק גם אם צרפת תחטוף חמישייה משבדיה, בגלל שבמאזן הפנימי בין שתיהן צרפת עוקפת אותה. ניצחון של אוקראינה והפסד או תיקו צרפתי מפגיש אותה מול איטליה, ניצחון צרפתי מעלה אותה רק מהמקום השני, אז תפגוש את ספרד.

*לאנגליה מספיק תיקו לעלות, ובמידה והיא משיגה אותו וצרפת מפסידה בכל תוצאה שהיא, אנגליה עולה מהמקום הראשון ופוגשת את איטליה. תיקו או ניצחון צרפתי ואנגליה עם תיקו עולה מהמקום השני, פוגשת את ספרד. אנגליה עדיין יכולה להפסיד ולעלות ממקום שני, אם ההפסד יהיה מינימלי וצרפת מפסידה בהפרש של 2 שערים ומעלה. אבל תרחיש זה כאמור, ממש לא ריאלי.

עד כה לא היה אף תיקו 0 בכל שלב הבתים, דבר חסר תקדים בטורנירי היורו אם אינני טועה (ובטח שבמונדיאל), למרות שאינני שותף לפוביה והבוז שיש לתוצאה הזאת כפי שבאה לידי ביטוי עד עכשיו בניתוחים של הטורניר בטלוויזיה, אני מקווה שהסטטיסטיקה לא תישבר וגם בשני המשחקים האלה יפלו שערים, למרות ששבדיה ואנגליה חותמות על התוצאה הזאת עכשיו בשתי ידיים.

itzikon5352106

New member
זו טעות לפתוח עם רוני

הודג'סון מראה כמה הוא לא מאמין בשחקנים שלו.נכון שנגד צרפת זה היה בונקר מגעיל אבל נגד שבדיה אנגליה הייתה יותר טובה,חזרה מפיגור והוכיחו שאפשר בלי רוני.

עושים את רוני כוכב גדול והוא בהחלט שחקן גדול אבל אם נניח מסי לא היה משחק בהרכב ארגנטינה אז יש הבדל משמעותי או רונאלדו בפורטוגל אז יש הבדל משמעותי אבל אנגליה בלי רוני ואנגליה עם רוני היא בערך אותה אנגליה מבחינת רמה של משחק.

שלא תבינו אני בעד האנגלים אחרי שהולנד הודחה ומצידי שיחזירו את טדי שרינגהאם מפרישה והוא ישחק נגד אוקראינה ויכבוש אבל רוני לדעתי צריך להמתין בספסל.

Puskas

New member
הגישה הזו גם את שבדיה הוא לא היה מנצח..

במשחק הראשון נגד צרפת שאלתי את עצמי, איפה וולקוט לעזאזל? איך עם התקפה כל כך אפורה הוא מוותר עליו?
במשחק השני הוא הכניס איתו וראינו אנגליה אחרת בהתקפה.
לא צריך לפחד משינויים, זה ברור שהם חוד של צ'מברלין, וולקוט ורוני אתה יכול לטחון את רוב ההגנות באירופה, רוב הזמן.
אם חוזר אחד כמו רוני, שהוא טוב מכל חלוץ אחר בסגל בחמש רמות, אתה לא מוותר עליו כי הלך לך סבבה בלעדיו..
אתה מחזיר אותו ועוד איך, כי זה משחק על כל הקופה.

לגבי לא מאמין בשחקנים שלו, אתה כן היית מאמין בסגל סנדלרים הזה?

itzikon5352106

New member
זו לא נבחרת איכותית

אבל שוב זה לא שרוני עושה הבדל עצום כשהוא נמצא על המגרש או כשהוא ביציע.

הבנתי שוולקוט אולי לא כשיר במאה אחוזים וסובל ממתיחה אבל אולי הוא ישחק איזה 20-30 דקות כי הוא עשה את השינוי.

אני לא יודע בדיוק כמה שחקני ארסנל כיום או כאלה ששיחקו בה בשנה שחלפה נמצאים ביורו אבל שמתי לב שיש איזו קללת ארסנל.השוער שצ'סני הפולני הורחק במשחק הפתיחה,ואן פרסי הודח בשלב הבתים,ארשבין האקס הודח גם הוא,בנדטנר האקס הודח גם הוא והורחק למשחק אחד אחרי שחשף תחתונים עם לוגו מסחרי וגם קיבל קנס כספי גבוה,וולקוט עכשיו פצוע ואולי היחיד שעושה חיל זה לוקאס פולדסקי שיצטרף לתותחנים אחרי היורו.

הבעיה עם רוני בשנה האחרונה

היתה שלמרות שמבחינת כיבושים זו היתה העונה הגדולה בקריירה שלו, הכדורגל שלו באופן כללי לא היה הכי טוב שייצר. אני מעדיף אותו בתפקיד של חלוץ שני ולא חלוץ החוד, ואכן השנה הוא שיחק יותר מאחור, אבל לא הצליח להביא לידי ביטוי את מגוון האיכויות שלו. לכן אני לא חושב שהוא יביא איזה מפנה גדול ביכולת של אנגליה היום.

אבל, רוני הוא עדיין השחקן הכי טוב ומגוון של אנגליה, החלוץ הכי טוב שלה, והיא לא יכולה להרשות לעצמה להשאיר אותו על הספסל. הוא אמור להחליף היום בהרכב את קארול, ואם נקבל משהו מהטעימות שהוא ו-וולבק נתנו במהלך העונה, יהיה מעניין.

וולקוט, אגב, שוב לא יפתח, ואין לי בעיה עם זה. הקטע הוא שפעם בכמה זמן וולקוט נותן משחק מצוין ואז אנשים בטוחים שהנה הוא פורץ. אבל זה לא קורה, הוא מאוד לא יציב. עדיף לשמור אותו כרגע כקלף מהספסל לחצי השעה האחרונה.

Cade Foster

New member
הוא בכלל היה אמור להיות שחקן הרכב?

החלוצים הבכירים לא אמורים להיות מילבסקי וירמולנקו?

רז 1978

New member
מקווה מאד שאנגליה לא תפסיד

הנבחרת הזאת כבר כשלה בעברה שלוש פעמים בשלושת הפעמים שהיא שיחקה ננגד נבחרת מארחת באליפות אירופה

יורו 1980 אנגליה מפסידה למארת איטליה בשלב הבתים

יורו 1992 אנגליה מפסידה למארחת שבדיה בשלב הבתים

יורו 2004 אנגליה מפסידה למארחת פורטוגל ברבע הגמר בפנדלים

chopstix

New member
אוי אם אוקראינה תעלה

זה ייתן לאופ"א גושפנקא לתת לעוד מדינות עולם 3 לארח טורניר בסדר גודל כזה

borat1

New member
לא אמרו שמנסים בטורניר הזה

את טכנולוגיית קו השער?

עד מתי משחקים יהרסו בגלל המאובנים שיושבים בפיפא?

chopstix

New member
תקן אותי אם אני טועה

אבל לא זכור לי שבכית כשפסלו ללמפארד גול הרבה יותר ברור במונדיאל

טוב שגם ככה זה לא היה משנה כלום

אכן מנסים אבל זה רק פיילוט

הביצועים שלה לא משפיעים רשמית על ההחלטות, אף אחד לא יודע אילו תוצאות היא משיגה.

PENELO

New member
חבל

אוקראינה שיחקו טוב... פשוט נפלו על שופט עיוור.
זה ממש מבאס לראות את זה \:

למה הם לא יכולים לצפות בשידור חוזר ועל פי זה להחליט אם היה שער או לא?

GIOVANINI

New member
היה נבדל ברור בתחילת המהלך כך שנעשה צדק בסוף

הגדור אכן עבר את הקו, אבל מילבסקי שקיבל את הכדור בנבדל ברור שהתחיל את כל המהלך גם לא נשרק.
לכן בסופו דבר נעשה צדק

יובל 272

New member
נבחרת אנגליה כרגיל זה אנטי כדורגל

הנבחרת האנגלית מתחילה להזכיר לי את צ'לסי בצ'מפיונס העונה...גול מכלום והחמצות מטורפות של היריבות...

יובל 272

New member
מה קשור צרפת לאנגליה?

אני מעדיף את ספרד כזוכה בטורניר והייתי מעדיף ב100% את אנגליה ברבע מאשר את צרפת.הצרפתים הרבה יותר טובים (היום הם היו גרועים)

אתה תתכונן לקרב מול האיטלקים כאן...

chopstix

New member
למה ציפית מאנגליה היום?

אבל הקרפדות היו הרבה יותר גרועות מאנגליה ולא מצאת לנכון לציין זאת

יהיה קרב קשה מול באלוטלי וחבורתו אין ספק

למעלה