ליגה לאומית - המחזור לפני האחרון

רז 1978

New member
ליגה לאומית - המחזור לפני האחרון

היום ייערך המחזור הלפני האחרון ובמוקד המשחקים 4 הראשונות יתמודדו ראש בראש בינן לבין עצמן

צמרת הטבלה מחזור אחד לסיום:

1.בני לוד 34 נקודות

2.הפועל רמת גן 31 נקודות
3.מכבי הרצליה 31 נקודות
4.מכבי אחי נצרת 31 נקודות

בני לוד תארח את השלישית מכבי הרצליה שהרצליה חייבת ניצחון בכדי לחזור לתמונת העלייה

הפועל רמת גן תארח את מכבי אחי נצרת שלשתיהן כמו למכביי הרצליה יש 31 נקודות כ"א

במידה ובני לוד תנצח והמשחק בין הפועל רמת גן לאחי נצרת יסתיים בתיקו תעפיל היום בני לוד לראשונה בתודלותיה לליגתה על

מנגד יכול להיווצר מצב מעניין לפיו אם בני לוד תנצח ומכבי אחי נצרת גם תנצח תעפיל אחי נצרת למקום השני שהיא בפיגור 3 נקודות מבני לוד והשתיים נפגשות שבוע הבא במחזור הסיום בעילוט

מצב מעניין נוסף שיכול להיווצר הוא ניצחון של הפועל רמת גן היום על מכבי אחי נצרת וניצחון של מכבי הרצליה היום על בני לוד וששלושת הקבוצות הללו ינצחו שבוע הבא ואז שלושתם יסיימו את העונה עם אותם נקודות.

במקרה ושתי קבוצות יסיימו את העונה עם אותם נקודות יערל משחק פליאוף מכריע אחד במגרש ניטרלי על העלייה לליגת העל

במידה ושלשו קבוצות יסיימו את העונה עם אותם נקודות שתי הקבוצות עם היחס השערים הטובים יותר יעפילו למשחק ההכרעה על הזכות לעלות לליגת העל והקבוצה עם היחס השערים הפחות טוב תודח ותישאר בלאומית יחד עם המפדיה במשחק הפליאוף אם וכאשר תסריט כזה יתרחש

במשחק נוסף בליגה הלאומית תארח הפועל ירושלים את הפועל רעננה

משחקי הפליאוף המרכזי יתקיימו מחר ובכך יסיימו קבוצות הפליאוף המרכזי את העונה

קבוצות הפליאוף התחתון ישחקו ביום שני וישמשיכו את מאבקן נגד הירידה ששתי קבוצות כבר ירדו (מכבי ב"ש והפועל הרצליה) ונותר לראות מי תהייה היורדת השלישית.

itzikon5352106

New member
היום אני אוהד מכבי הרצליה

שינצחו את אבו סובחי,אני מאוד מקווה שלא נצטרך לראות את הקבוצה שלו חוגגת עליה לליגת העל,אסור שזה יקרה.שישארו בלאומית לא רוצים אותם בליגת העל

רז 1978

New member
מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

בחלומות הכי ורודים שלי לא האמנתי שתסריט שכזה שכה חלמתי וכה פיללתי שיקרה אכן יתרחש

היום הרגשתי בבוקר שאנחנו מסיימים בתיקו ואילו לוד מנצחת ולוד עולה

בפועל קרה התסריט הכי שבחלומות הכי ורודים שלי לא האמנתי שיקרה

אני מאושר אבל יודע ששום דבר לא גמור ואולי גם לא התייה הכרעה שבוע הבא

בכל מקרה מחזור הסיום של הליגה הלאומית בשבוע הבא יהיה מותח ומרתק שמנגד אני מודה שאני גם מאד חושש
רק זה היה חסר לי לנסוע שבוע הבא ל"מגרש המוות" ברעענה נגרש שאף קבוצה שהייתה זקוקה לניצחון שם במחזור הסיום לא חזרה משם בחיים

מקווה לא להיות עם דמעות של עצב שבוע הבא אלא עם דמעות שמחה

ואולי אני לא אשמח ולא אבכה שבוע הבא ואצטרך להיות במתח נוסף של משחק פליאוף

זה מתחיל להזכיר לי כבר את מחזור הסיום שהיה בגרמניה לפני 20 שנים ששלוש קבוצות היו עם אותן נקודות ערב המחזור האחרון

מי היו אותן קבוצות ואיך זה נגמר?

את זה תדעו בשבוע הבא שאני אכתוב על מחזורק הסיום של הליגה הלאומית.

אגב הבנתי בסיום המשחק שלנו היום שאם שלושת הקבוצות ינצחו שבוע הבא לא יקבע יחס שערים מי יהיו שתי הקבוצות שיעלו לפליאוף העלייה אלא מאזן פנימי בין הקבוצות יהיה זה שיקבע את זהות שתי הקבוצות שעולות לפליאוף העלייה

במצב זה הפועל ר"ג ומכבי הרצליה יעפילו לפליאוף העלייה

fabregas0

New member
איזה קרב

מחזור אחרון - שלוש קבוצות עם אותן נקודות.
הדבר היחידי שכרגע מפריד בין הקבוצות זה הפרש שערים עדיף של ר"ג והרצליה..
הסיכויים לעליה של לוד כרגע נראים קלושים הם צריכים ששתיהן יפסידו.
ללוד במחזור הבא יש דרבי במגזר.. מעניין אם הם יפתחו רגלים כדי לשפר ללוד את הפרש השערים במידה ור"ג תפסיד.. או שאני סתם חי בסרט

RAGS2RICHES

New member
אגב אם לוד והרצליה תסיימנה עם אותו ה"ש

היתרון ללוד בגלל מס' נצחונות עדיף

טל851

New member
מצפה מחזור סיום מרתק

- האם הפועל רעננה שוב תעשה את זה ותחבל עלייה לעוד קבוצה?

- האם מכבי הרצליה תעשה מהפך ותעלה?

- האם הספדנו את בני לוד מוקדם מדי?

כל זה בשבוע הבא...

itzikon5352106

New member
מה יקרה עם 3 קבוצות יסיימו עם אותו מס' נק'?

הרי בהתאחדות החליטו שבמקרה של שיויון נק' בין שתי המוליכות ייערך משחק קובע באצטדיון נייטרלי.כנראה לא לקחו בחשבון שם שאולי יהיו 3 קבוצות עם אותם נקודות..........

אם לוד ור''ג יסיימו עם אותו מס' נק' הולך להיות משחק מרתק ואני בטוח שבעקבות האירועים של המשחק לפני שבועיים יהיו יותר שוטרים מאוהדים......

אגב,מה יקרה עם נצרת תנצח את לוד ור''ג והרצליה יפסידו? 4 קבוצות עם 34 נק' מתמודדות על כרטיס בודד לליגת העל!!!!

ועל זה נאמר-טירוף!!!!!!

RAGS2RICHES

New member
אכזבה מרה

במצב כזה רק שתי הראשונות מתמודדות ראש בראש

הדפק בהתגלמותו

Maliman

New member
בארגנטינה היה טורניר אליפות של 3 קבוצות

לפני שנתיים- שלוש, בטח אתם זוכרים. בוקה ג'וניורס, טיגרה שנדמה לי רק עלו ליגה, ועוד קבוצה שאני לא זוכר.

רז 1978

New member
צירוף מקרים מעניין

שבני לוד כבשה שער שיוויון נגד מכבי הרצליה מיותר כמובן לציין את אווירת הנכרים שהייתה בוינטר שמכבי הרצליה כבשה את שערה השני במשחק שער שהחזיר את הפועל רמת גן (וגם את מכבי הרצליה) לחיים התפרצה שמחה מטורפת בוינטר של אוהדי הפועל רמת גן

כעת שכחתי לציין משהו פיקנטי

כובש השער השני למכבי הרצליה זה שכאמור החזיר אותנו וגם את הרצליה לחיים הוא נכדו של משה פרל מי שכבש להפועל רמת גן את שער הניצחון במחזור הסיום של עונת 1963/64 שהפועל רמת גן ניצחה את מכבי חיפה 0-1 וזכתה באליפות.

בעבר היה בהפועל רמת גן מנהג לפיו לפני כל משחק בית מוזמן שחקן עבר של הקבוצה ומקבל גביע הוקרה על תרומתו לקבוצה

התמונה צולמה בעונת 2006/07 אם אינני טועה וניתן לראות בה את משה פרל מקבל גביע הוקרה משי הס ולידו ניתן לראות את עומרי פרל אז ילד שאתמול החזיר אותנו (וגם את הרצליה לחיים)

אינני זוכר נגד מי היה המשחק אבל בוודאות אני יודע שזה צולם בעונת 2006/07 כי באותה עונה הקהל של הפועל רמת גן עבר לשבת במכתש ביציע הדרומי ולא המזרחי שרואים בתמונה ומנגד בתמונה רואים את המכתש לפני השיפוץ שהיה לו בקיץ 2007 בטרם נהרס בקיץ 2011

למעלה