לוזון ליג-מח' 35

itzikon5352106

New member
הפועל חיפה-עירוני רמה''ש

האדומים מהכרמל נמצאים 6 נק' מעל הקו האדום,שלושה משחקים לסיום העונה.הם עדיין לא נשארו באופן ודאי אבל קשה לראות איך הם מאבדים יתרון של 6 נק'.

טל בנין בהחלט ראוי להיות מאמן העונה אחרי רן בן שמעון.הוא לקח קבוצה מפורקת מכל הבחינות והרים אותה בעונה הראשונה שלו כמאמן בוגרים,מה גם שהוא ניצח את הדרבי לראשונה אחרי שנים ובסיבוב השני הקבוצה שלו כבר הוליכה 0-1 בדרך לניצחון שני בדרבי אבל בדקה ה-90 מכבי חיפה השוותה וחילצה תיקו אבל עדיין,הרבה שנים לא זכור לי דרבי חיפאי שבו מכבי לא מנצחת אפילו פעם אחת.

רמה''ש כבר נשארה בליגה ותגיע עייפה אחרי ששיחקה בראשון בבית בליגה והפסידה לבית''ר ואתמול נכנעה להפועל ת''א 0-3 אחרי 120 דקות בחצי גמר הגביע.

ההימור שלי: 0-3 לחיפה,אין סיכוי שהיא לא מנצחת את רמה''ש שכבר יכולה ללכת לים בהרצליה.

רז 1978

New member
המשחק שישאיר מעשית את הפועל חיפה בליגה

ההימור שלי: 0-2 להפועל חיפה

itzikon5352106

New member
הפועל ב''ש-הפועל עכו

ב''ש מוליכה 6 נק' מעל מכבי פ''ת ותקווה שפ''ת תמעד ואז ניצחון שלה על עכו שעדיין לא נשארה באופן רשמי זקוקה לנקודה על מנת להישאר.ב''ש לא תרצה נקודה,ותבוא לשחק התקפי.ניצחון שלה והיא בהחלט עושה צעד ענק לעוד עונה בליגת העל.

ההימור שלי: 1-1

רז 1978

New member
כמו הפועל חיפה גם כאן ב"ש תישאר כמעט סופית

ההימור שלי: 0-2 להפועל ב"ש

itzikon5352106

New member
מכבי פ''ת-הפועל ראשל''צ

ראשל''צ כבר ירדה וסביר להניח שתעלה בהרכב צעיר,פ''ת עדיין מאמינה שהיא יכולה להישאר בליגה והיא תעשה הכל על מנת להישאר.כבר קרו מקרים בעבר הלא רחוק שקבוצות בתחתית סגרו פערים יותר גדולים ונשארו אבל פה זה נראה קלוש.

חייבים לומר מילה על משה סיני שלדעתי אם הפרסומים על כך שהוא סגור בהפועל עכו נכונים אז הוא כנראה משקר לעצמו ולשחקניו.הוא אומר שיהיו מרוכזים בשלושת משחקי ההישרדות ולא בשום דבר אבל מצד שני הוא עצמו חושב על הג'וב שלו וזו זכותו אבל למען ההגינות היה כדאי לו לחכות עד סיום העונה ואז ללכת לסגור בעכו או בכל מקום אחר.

ההימור שלי: 0-2 לפ''ת

רז 1978

New member
מכבי פ"ת תנצח

אבל תשמע בסיום המשחק את הבשורות הרעות שהפועל חיפה והפועל ב"ש ניצחו
ובכך אחרי 21 שנים ניפרד מהקבוצה הזאת שתרד לליגה הלאומית.

ההימור שלי: 1-2 למכבי פ"ת

itzikon5352106

New member
מכבי חיפה-מכבי ת''א

שני מועדוני הצמרת במשחק לא מעניין במיוחד.חיפה חושבת על גמר הגביע נגד הפועל ת''א ואלישע לוי רוצה מתנת פרידה לפני שהוא עוזב ומפנה את מקומו לראובן עטר.

במכבי ת''א מתכננים את העונה הבאה,ג'ורדי קרויף כבר מסמן לו מטרות כמו מאור מליקסון,בן שהר וגילי ורמוט ואמנם מכבי לאחרונה השתפרה אבל זה עדיין לא ימחק את העובדה שעוד עונה שהתחילה טוב עבור הצהובים מסתיימת בכשלון.

ההימור שלי: 0-0

רז 1978

New member
פעם זה היה משחק על אליפות

היום זה משחק על כרטיס לליגה האירופאית רק שלמכבי חיפה יש כרגע את גמר הגביע על הראש

למרות זה מכבי חיפה תנצח

ההימור שלי: 0-1 למכבי חיפה

Maliman

New member
באמת פעם...

בפעם האחרונה זה היה משחק על אליפות ב-2002\3, לא? מאז מכבי ת"א לא בתמונה, והאווירה וההתרגשות שיש לקראת המשחקים היא על סמך העבר.

רז 1978

New member
אכן כן

מאז עונת 2002/03 מפגשים בין השתיים אינן עוד משחקים על אליפות

אבל אני נזכר יותר בשנות התשעים העליזות איזה משחקים היו אז בין השתיים

itzikon5352106

New member
שאר המשחקים

מכבי נתניה-עירוני ק''ש הימור: 1-2 לנתניה

מ.ס אשדוד-הפועל ת''א הימור: 0-1 לאשדוד

בני סכנין-בני יהודה הימור: 2-2

בית''ר י-ם-הפועל פ''ת הימור: 1-3 לבית''ר,ניצחון שמיני ברצף.

רז 1978

New member
הימורים ביתר המשחקים

מכבי נתניה - קריית שמונה 2-3
מ.ס אשדוד - הפועל ת"א 0-0
בני סכנין - בני יהודה 0-1
בית"ר ירושלים - הפועל פ"ת 0-4 (בא לי להתפרע קצת)

ifa1111

New member
בני יהודה עם פלייאוף ענק

שימו לב לתוצאות של בני יהודה מאז תחילת הפלייאוף העליון:
נצחונות על ק"ש, נתניה, חיפה ועוד אחד בדרך עכשיו על סכנין. מול הפועל השיגו "רק" נקודה וגם זה רק בגלל רשלנות נוראה בדקות הסיום.

הקבוצה החמה של הליגה ללא ספק (כמעט שכחתי את בית"ר).
סכנין וק"ש מתחרות בניהן על הקבוצה הגרועה של הפלייאוף העליון.

fabregas0

New member
אדירים

רק מוכיח לכל מי שחשב שהשחקנים האלה לא שווים כלום (יובל נעים ביניהם) שיש לנו קבוצה אדירה וכשרונות מדהימים!
כל הכבוד לאלי כהן שממצא את כל הפוטניצאל הזה..
פשוט תענוג.

השמינייה!

בית"ר עם ניצחון שמיני רצוף, איזה רצף ענק ומדהים!
אלי כהן
(אם כי לא אהבתי שהוא אימן עם צעיף, סתם נראה שכונתי מדי)
הלוואי שנוכל לשמור לפחות על רוב הסגל הזה (וכמובן על המאמן) בעונה הבאה. עם צירוף של פרדה, סוויסה ועוד שני זרים טובים אנחנו בצמרת העליונה.

ד"ש לפוהורילס, שטען לפני חודשיים וחצי ש"בית"ר ירושלים לא תצא מזה..צריך לקרות משהו קצת יותר רציני מהלא כלום הזה שמייצר אלי כהן בחדר ההלבשה"
הכובע טעים?

tapuzo

New member
אוהדי הפועל תל אביב צעדו וצעקו "תחזרו לאושויץ

לאיזה רמה הגיעה ההסתה והגזענות והשנאה עצמית בקרב השמאל הקיצוני
שימו לב לסיסמאות של אוהדי הפועל תל אביב המוסתים, מחריד

itzikon5352106

New member
מחליא,זוועה,בושה!!!!

למה זה לא כתוב בתקשורת???? למה לא שמעתי על זה ברדיו או ראיתי את זה בטלוויזיה??? כשאוהדי בית''ר 'התפרעו' במלחה הקדישו לזה בגלי צה''ל שעה שלמה בתוכנית הבוקר של רזי ברקאי אבל כשאוהדי הפועל שרים ירושלים זה בירדן ותשרפו באושוויץ אני מזועזע פשוט בא לי להקיא!!!!!!!

ושוב יגידו זה רק קומץ וזה ילדים בני 12 אבל רואים שם אנשים מבוגרים ולא רק בני 12!!!!!!!!

בושה!!!!!!!!!!!!!

למעלה