חצי גמר גביע המדינה

itzikon5352106

New member
הפועל ת''א-עירוני רמה''ש

בצל הבלאגן עם אלי טביב ואיומי אשתו לפרק את הפועל ת''א ולהוריד אותה ליגה,תתייצב הפועל ת''א למשחק מול עירוני רמה''ש כשהיא פייבורטית ברורה והיא מאוד רוצה גביע שנה שלישית ברציפות,דבר שאף קבוצה לא עשתה.

ברמה''ש מאמינים שאפשר להפתיע במיוחד שהעונה בליגה שני המפגשים נגד הפועל ת''א הסתיימו בתיקו,ככה ששייע פיינגבוים האנדרדוג הנצחי של הכדורגל הישראלי בהחלט מאמין שהוא יכול להפתיע את המועדון שהוא אחד מסמליו הגדולים.

ההימור שלי: 1-2 להפועל ת''א

רז 1978

New member
המסורת תימשך

7 שנים לא הפסידה הפועל ת"א משחק גביע ב 90 דקות וגם מחר המסורת תימשך

ההימור שלי: 0-2 להפועל ת"א

המשחק יצא לדרך עם 5,000 צופים בלבד!!

תעודת עניות להפועל ת"א.
אני מבין שרמת השרון הביאו בערך 2,000 מה שאומר שהפועל הביאו רק 3,000 אוהדים - זה יותר משמינית הגמר נגד יבנה (הביאו רק 1,000) אבל מביך מאוד...

בית"ר במעמד הזה הייתה מביאה לפחות 15 אלף

itzikon5352106

New member
אתה יודע איפה כל אוהדי הפועל נמצאים כעת?

היום זה 17 שנה למשחק השרוכים,אז בשבילם זה יום אבל,הם מסתגרים בבתים ו-
על אותו יום בו הם איבדו אליפות שלא הגיעה להם והלכה בצדק לבית''ר!

רז 1978

New member
14 שנים איציק לא 17

אתה רוצה לעשות את כולנו מבוגרים יותר ב 3 שנים מהגיל שלנו?

itzikon5352106

New member
התבלבלתי

איזה משחק זה היה!!!!!! בימים שערוץ 2 שידר בימי שבת ב-5 בערב את המשחק המרכזי!

itzikon5352106

New member
מכבי חיפה-מ.ס אשדוד

הגביע האחרון שהניפה מכבי חיפה היה בעונת 97/98,אחרי ניצחון בהארכה 0-2 על הפועל י-ם בימים שהפועל י-ם הייתה חברה קבוע בליגה הבכירה.מאז חיפה נכשלת פעם אחר פעם בזכייה בגביע,כולל הפסדים דרמטיים בגמרים-בעונת 01/02 למכבי ת''א בפנדלים,בעונת 08/09 בהפסד די דרמטי 1-2 לבית''ר י-ם ובעונה שעברה 0-1 להפועל ת''א משער מקרי אחרי 3 דקות.אלישע לוי ינסה לסיים את 4 השנים המוצלחות בחיפה עם גביע מדינה אבל אשדוד חולמת על תואר ראשון בהיסטוריה ובשנים האחרונות היא הגיעה מס' פעמים למעמדים של חצי גמר וגמר גם בגביע המדינה וגם בגביע הטוטו אבל איכשהו לא זכתה בכלום.יש לה בהחלט אפשרות לעשותך את זה העונה וכפי שחיפה נראית בעונה אולי הכי גרועה שלה מאז שיעקב שחר רכש אותה אשדוד בהחלט יכולה להיות בגמר ולפנטז על פגישה עם שמעון פרס.

ההימור שלי: 1-1 אחרי 120 דקות,3-4 לחיפה בפנדלים

רז 1978

New member
אם אשדוד תפסיד בפנדלים לפי ההימור שלך

זאת תהייה שנה רביעית ברציפות שאשדוד עפה בפנדלים

ואני שואל שאלה אחת בלבד? - אולי הלילה?

4 פעמים הגיעה אשדוד לחצי הגמר הגביע (פעם אחת כעירוני אשדוד ו 3 פעמים בתור מ.ס אשדוד) והיא מעולם לא עברה את החצי הגמר

לא הגיע הזמן לשבור את הנאחס?

אגב נתון מעניין - מאז קום המדינה ועד היום רק פעם אחת בלבד קרה ששתי קבוצות שנפגשו בגמר הגביע נפגשו בגמר גם שנה לאחר מכן וזה קרה בעונת 1999-2000 שהפועל ת"א ובית"ר ירושלים שיחזרו את גמר הגביע שהיה שנה קודם לכן בעונת 1998-99

אני אלך על הפתעה - 1-2 למ.ס אשדוד

מעל 90% שהפועל עולה

אצל חיפה זה לדעתי באזור ה-60-40 או 55-45 בלבד לטובת חיפה...
הגמרים:
55% הפועל - חיפה
40% הפועל - אשדוד
4% רמה"ש - חיפה
1% רמה"ש - אשדוד

מי ייתן ובעונה כזאת שבה ק"ש לקחה אליפות נזכה לראות את גמר הקטנות...

מנסה להזמין כרטיסים למשחק מחר

באתר "לאן" עוד לפני שאני רושמת לו את פרטי הויזה הוא כותב שיש תקלה באתר.

האם זה אומר שנגמרו הכרטיסים?
האם יש אתר אחר בו אפשר לרכוש כרטיסים?

תודה רבה

רז 1978

New member
ניסיתי אני להזמין כרטיסים באתר של לאן

בלי כמובן לעשות את השלב האחרון (של מסירת מספר כרטיס אשראי) ואני רואה שאפשר להזמין כרטיסים

העניין הוא שאפשר להזמין כרטיסים רק לשערים 13-16 בלבד

זה היציע היחיד שעוד מוכרים אליו כרטיסים

למעלה