איזה ניצחון של הנבחרת יותר גדול :

Not At All

New member
ביי פאר נוט

רק אזכיר שאותה אוסטריה חטפה מנה כפולה בספרד

צרפת

אוסטריה הייתה בקמפיין איום ושיחקה ברמה של קפריסין, ההשפלה מול דנמרק זמן קצר אחר כך חשפה את הבלוף הזה.

הנצחון על צרפת אמנם היה פוקס טהור, אבל השגנו אותו בחוץ על נבחרת טובה בהרבה שדפקנו לה את העלייה.

גם פוקסים נחשבים
מה שמעניין שהמשחק הזה

היה חסר חשיבות עבורנו (לצרפת הוא היה "סופר קריטי"
) ונלחמנו שם כמו אריות !! מאיפה באה המוטיבציה הזאת ככה פתאום ?

miromiro

New member
אם זה היה הפוך היינו אומרים שהמוטיבציה של

של הצרפתים היא אנטישמיות טהורה, אולי במקרה הזה זה היה כמו שאומרים בתאילנד
"SAMAE SAME BUT DIFFERENT "

itzikon5352106

New member
השאלה שהכי חרשו עליה מאז ומעולם

כל פעם אני משנה את דעתי,צריך רק לזכור שצרפת של 93 הייתה נבחרת גדולה והיא פשוט זלזלה בשני המשחקים האחרונים שלה נגדנו ונגד בולגריה כשהיא צריכה רק תיקו.משה גלאם ושלמה שרף סיפרו פעם שביום המשחק הם הלכו בכלל לטיול בפריז,קנו בגדים וצעצועים לילדים ובאו למשחק הזה בתחושה של 'אין סיכוי שננצח,אז לפחות נלך לקנות בגדים'......

אוסטריה הייתה נבחרת חלשה ואם היינו מגיעים ליורו אז אולי הניצחון על אוסטריה היה הכי גדול אבל אז באו הדנים(מי זוכר את טופטינג הקשר הדני האימתני?) ועשו לנו קרקס,אח''כ בא ניב רסקין וחשף שליל המשחק השחקנים במקום ללכת לישון מוקדם בילו עם נערות ליווי.

Puskas

New member
הרכב מול הרכב ברור שצרפת, אבל

המשחק עם צרפת היה חסר חשיבות, ישראל הייתה מצ'וקמקת בקמפיין הזה ולא איימה על עלייה.
מול אוסטריה זה היה משחק בעל חשיבות, הפסד היה שולח אותם כנראה לפלייאוף.
אז בסה"כ הניצחון על האוסטרים גדול יותר.

רז 1978

New member
צרפת

נגד אוסטריה ישראל הייתה פייבוריטית לניצחון באותו יום. אוסטריה הייתה נבחרת חלשה באותו קמפיין והיא הגיעה אלינו אחרי תבוסה 0-9 לספרד!!!

ישראל הייתה פייבורטית לניצחון מה שעשה את הניצחון הזה לבלתי נשכח הייתה התוצאה עצמה - 0-5
אילו היינו מנצחים 0-1 או 0-2 אף אחד לא היה זוכר עד היום את המשחק הזה.

נגד צרפת היינו מועמדים לחטוף תבוסה. צרפת הייתה אמורה לחגוג באותו יום את העפלתה למונידאל אנחנו רק רצינו לסיים את המשחק הזה בלי לחטוף תבוסה ובסוף קרה שזה נגמר בסנסנציה

אני בוחר בניצחון על צרפת כי הוא לא היה צפוי בניגוד לניצחון על אוסטריה שהוא היה צפוי אך לא התוצאה עצמה

האם בנבחרת צרפת שיחק אז גם אריק

קאנטונה

(נוסף לכוכבים כמו ז'אן פייר פאפן, דויד ז'ינולה וכו...)

רז 1978

New member
אריק קנטונה שיחק בנבחרת צרפת באותה תקופה

והוא אף נטל חלק במשחק הזה

הנה לך ההרכבים של שתי הנבחרות באותו משחק

רז 1978

New member
הנה לך

קישור על מונדיאל 1998 שבו מידע על טורניר הגמר

בהמשך מסודרים לפי סדר ה ABC שמות הנבחרות וכל נבחרת רשום הסגל שלה לאותו מונדיאל

לא היה לי כח לבדוק יותר מדי אני מודה אבל השוער ברנאד לאמה היה בסגל של צרפת למונדיאל 1998 בתור שוער מחליף

Puskas

New member
מזיכרון בלבד

דסאי, בלאן, דשאן, פטי, ליזארזו ודז'ורקאייף היו גם ב-98.
אני לא סגור לגבי רוז'ה

זינדין זידאן התחיל לשחק בנבחרת צרפת

שנה לאחר מכן (1994).

היה מעניין לראות אותו במשחק הזה ב-1993...

למעלה