מה קשור-חידה מס' 16

itzikon5352106

New member

itzikon5352106

New member

שערים שהובקעו בדרבים.

בעוד מס' שניות תעלה חידה מס' 17

רז 1978

New member
השער השלישי (העצמי)

שנכבש בדרבי של בירמינגהאם נחשב בעיני לאחד השערים העצמיים הזהויים ביותר שראיתי למרות שיש לא מעט שערים עצמיים יותר אומללים מהשער הזה

itzikon5352106

New member
אגב עד היום לא ברור אם השוער אנקלמן נגע בכדור

יש מי שטוען שהוא לא נגע בכדור ומכיוון שאם שחקן מוציא כדור חוץ והכדור לא נגע באף שחקן ונכנס לשער או יוצא החוצה אז זו בעיטת שוער או קרן כמו במקרה הזה עם מלברג ואנקלמן.השופט חשב שאנקלמן נגע בכדור ואישר את השער אבל לדעתי הכדור לא נגע באנקלמן וזה היה צריך להיות כדור קרן.חלפו מאז 8 שנים זה הדבר היחידי שזוכרים למלברג ואנקלמן

miromiro

New member
את הכי הזוי,אני לא מוצא בצינור.היה לי

אותו כחלק ממקבץ\אולי אתה מכיר ויודע היכן למצוא.
מדובר בשוער שמנסה לזרוק את הכדור הידו רחוק ככל האפשר,התנופה שהוא לוקח כל-כך חזקה עד שהוא בטעות עושה פרסה וזורק את הכדור לתוך השער שלו.
מישהו ראה?

רז 1978

New member
שלושת השוערים הללו שיחקו במונדיאל

אם כי כ"א במונדיאל אחר

itzikon5352106

New member
נכון מאוד

וגם אסור לשכוח,שיחקו בליגת העל ולכן התשובה שלך חלקית אבל עברת....

אובארוב שיחק במונדיאל 90 ואז הגיע למכבי ת''א,אניימה שיחק משחק אחד במונדיאל 2002 אם אני זוכר נכון את המשחק האחרון נגד אנגליה שלא קבע לניגריה כלום ומס' שנים אח''כ נחת בבני יהודה ומיידאן שיחק במשחק האחרון של פולין במונדיאל 2002 שהיא ניצחה את ארה''ב במשחק שלא קבע לה כלום ובקיץ 2003 נחת באשדוד.

אגב מיידאן,הופעת הבכורה של אבי נימני בבית''ר הייתה בטדי נגד אשדוד ונימני כבש את שער הניצחון כשהכניע את מיידאן-http://www.youtube.com/watch?v=52osNAPahhw

למעלה