גומלין רבע גמר ליגת האלופות - משחקי יום רביעי

רז 1978

New member
גומלין רבע גמר ליגת האלופות - משחקי יום רביעי

ריאל מדריד - אפועל ניקוסיה

אפועל ניקוסיה תסיים היום את דרכה באירופה במה שהוא ללא ספק ההישג הטוב ביותר של הכדורגל הקפריסאי בכל הזמניים, הישג שאנחנו רק יכולים רק לקנא ולחלום עליו

ריאל כבר תתחיל להתכונן לקראת מפגש הענקים בחצי הגמר מול באיירן מינכן

בצד המקצועי ריאל תגיע במצב רוח מצויין למשחק אחרי חמישייה לרשת של אוסאסונה בליגה שהשאיר את הפער שלה מברצלונה על 6 נקודות 8 מחזורים לסיום אולי אולי בדרך אליפות ראשונה מזה 4 שנים.

ז'וזה מוריניו עשוי לבצע מספר שינווים לעומת ההרכב שהביס את אוסאסונה במוצא"ש. קרבאליו ודיארה פצועים וכנראה שלא ישחקו, מנגד קאייחון התגבר על הפציעה שממנה סבל בקרסול והוא עשוי לפתוח. אלונסו חוזר מהרחקה, אבל עשוי לקבל מנוחה, שאהין עשוי לעלות במקומו של סמי חדירה החולה..

אצל הקפריסאים ייעדרו אוליביירה וטריקובסקי שנפצעו במשחק הראשון מנגד מנדוקה ישוב מהרחקה

אגב באפועל ניקוסיה משחק אסטבן סולארי שהוא אחיו של שחקן קריית שמונה דויד סולארי

ההימור שלי: 1-5 לריאל מדריד

צ'לסי - בנפיקה

הבלוז ניצחו עד כה בכל משחקי הבית שלהם בליגת האלופות ומאז השערים שלהם הוא פנטסטי - 1:14 (ספגו שער ביתי רק ברבע הגמר נגד נאפולי)

צ'לסי כפי שכבר אמרתי נמצאת מאז שנת 2003 כל שנה בשלב הבתים של ליגת האלופות אך מקומה בליגת האלופות בשנה הבאה לא מובטח כלל

בנפיקה מנגד מדורגת בארצה במקום השני מרחק של נקודה מפורטו המוליכה זאת הפעם הראשונה מאז עונת 2005/06 שבנפיקה מגיעה לרבע גמר ליגת האלופות

הפעם האחרונה אגב שבנפיקה הייתה בשלב חצי הגמר הייתה בעונת 1989/90 שאז קראו למפעל גביע אירופה לאלופות ושיחקו בו רק אלופות והיא הגיעה גם עד לגמר בו נוצחה בידי מילאן

ההימור שלי: 0-2 לצ'לסי

נמשל

New member
מה יש לאלי אוחנה?

הפנדל לזכות צ'לסי הוא מאה אחוז מודדק, השחקן של בנפיקה פשוט דפק חתיכת כניסה בקאלו, ואוחנה , מה יש לו לומר? שזה כלום, דחיפה קלה.

מה דחיפה קלה?
מנע ממנו להגיע לכדור? נגמר, זה פנדל

crazy87878

New member
צריך גם לקחת בחשבון שהוא שיחק בפורטוגל

בראגה ליתר דיוק מכאן חוסר האובייקטיביות היחסית
אגב בשבת היא תארח את פורטו בקרב צמרת מרתק ביום א' הדרבי של ליסבון

tinchin

New member
לא 100%

חוץ מאוחנה ואנוכי, מכיר עוד כמה שלא אהבו את השריקה.

משחק פח של צ'לסי

בקצב הזה חצי הגמר ייגמר עוד בסטמפורד ברידג'...

אריאל5

New member
מצב גבולי אני הייתי שורק...

הטעות הענקית של השופט זה האדום למישהו ששני הצהובים לא הגיעו לו.בכלל כמות הצהובים והעבירות ששרק לבנפיקה לעומת החוסר שירקות לצ'לסי אומרות דרשני. עוד טעות לדעתי זה שהשופט לא שרק פנדל על המשיכה ברחבה. הגיע הזמן שעל הדבר הזה יתנו פנדל אבל אחרי שהשופט קיבל אתמול קיתונות של רותחין עלהחלטתו הנכונה היום שופטים מפחדים לשרוק.

fabregas0

New member
2 אפשרויות..

האחת, צ'ילסי תראה כמו כל העונה, זאת אומרת בארסה עוד לפני שתגיע ללונדון תיהיה בגמר..
השניה, השחקנים עם האגו הבלתי נגמר שלה יראו מה הם באמת שווים ואז זה יכול להיות אחד המשחקים הגדולים השנה..

somone141

New member
היה חסר שצ'לסי תדפוק את זה

בבית מול בנפיקה אחרי שהובילה 0-1 עד דקה 80.. זה בדיוק מה שהיה חסר לה כדי לעשות חותם על העונה האומללה הזו..

בסופו של דבר, בנפיקה חלשה מאוד לטעמי. למעט הגול לא עשתה הרבה. לא חושב שקיים אוהד כדורגל בפלנטה שהיה מעדיף לראות את בנפיקה עולה על חשבון צ'לסי, כי מפגש של צ'לסי - ברצלונה תמיד מעניין ומסקרן. כרגע הסיכויים הם 80-20 לפארסה, אבל מי יודע, אולי עד המשחק הראשון הבלוז ישתפרו פלאים ויש להם עוד מספיק זמן לעשות את זה.

לאורך זמן צ'לסי לא שונה מזו עם וילאש בואש. יש משחקים שהיא כן טובה בהרבה, הקאמבק למשל בוילה פארק לא היה קורה עם הכלומניק על הקווים, אבל ברור שצ'לסי חייבת מאמן בעל שיעור קומה, וכמה שיותר מהר. לא רואה סדר בקבוצה הזו, אין שיטת משחק ברורה.

אני לא יודע איזה מאמן יכול אברמוביץ' להביא בקיץ, אבל יש כמה פנויים היום שבהחלט הייתי לוקח, כמו קאפלו, היצפלד, בלאן וכאלה.

מניח שצ'לסי אולי תנסה לפתות את מוריניו בקיץ, למרות שמי יודע, אולי רדנאפ יהיה זמין אם רומן יוסיף צ'ק יפה לספרס.

somone141

New member

אחרי השעמום עד עכשיו, סוף סוף עימות גדול ומבטיח!

גם צ'לסי - ברצלונה, לפחות אותי, מאוד מעניין. בהחלט יכול להתפתח לצמוד יותר ממה שאנשים חושבים.

Cade Foster

New member
תריצו 5-6 שנים אחורה

ותדמיינו לכם איזה מרטיט היה נראה חצי גמר כזה בימים ההם.

כיום, כולם יודעים איך זה ייגמר.

עצוב.

גם לפני שלוש שנים זה היה מותח ביותר

להזכירך, בארסה עלתה רק בשל השיפוט המחריד של אוברבו הנורבגי המנובל בסטמפורד ברידג'.

היום זה באמת עצוב

למעלה