עירוני ק''ש אלופה
-מה הלאה?

itzikon5352106

New member
עירוני ק''ש אלופה
-מה הלאה?

אתמול באופן רשמי,נעול וחתום זכתה עירוני ק''ש באליפות היסטורית,אליפות שהגיע לה בצדק רב.

ברכות לקבוצה הדי מקסימה של ק''ש,שרן בן שמעון הצעיד אותה לאליפות היסטורית,ראשונה שלו כמאמן בוגרים,והשאלה המסקרנת היא מה יותר מרגש? אליפות היסטורית כקפטן הפועל חיפה בעונת 98/99 או אליפות היסטורית כמאמן ק''ש?

לאורך רוב העונה ק''ש הוכיחה שהיא הקבוצה הכי טובה בארץ,עם שחקנים צעירים ורבים,זרים טובים כדוגמת דויד סולארי,חלוצים פוריים כמו ברק בדש שלפני 7-8 שיחק בליגה הארצית שהייתה השלישית בטיבה בארץ,שמעון אבו חצירה שהיה כשרון גדול ואיפשהו התפספס וחזר מלאריסה היוונית אחרי שלא בלט שם קיבל הזדמנות בק''ש והראה מה הוא יודע ושלומי אזולאי שהגיע בהשאלה ממכבי חיפה ובהחלט יש לו חלק בכיר באליפות.

אבל צריך לזכור.העונה הזו הייתה די חלשה,הפועל ת''א הייתה יריב ראוי עד שהחלה מלחמת האוהדים באלי טביב,מכבי ת''א פתחה בסערה אבל נחלשה והאלופה מכבי חיפה פתחה טוב(מי זוכר שהיא ניצחה במח' הפתיחה את מכבי נתניה 1-4 מרביעייה של עמאשה?) ובהמשך סבלה ממכות פציעות.לאורך רוב העונה ק''ש לא התמודדה מול יריבות קשות,אבל עדיין אין ספק שזה הישג מכובד,היסטורי.

השאלה היא מה הלאה? לליגת אלופות קשה לי להאמין שק''ש תגיע,אבל בזירת הכדורגל הישראלי היא בהחלט יכולה להפוך לקבוצה מובילה שתרוץ בקביעות בצמרת,יש לה בעלים תומך,מגרש ביתי שהוא אמנם לא טדי או בלומפילד אבל עדייין מגרש ביתי וקהל שחזר למגרשים.

פעם היית אומר למישהו ק''ש הוא היה אומר לך ''אבטלה וקטיושות'' היום יענו לך ''ק''ש אלופת המדינה בכדורגל''

בנימה זו,נסיים ונאחל מ-ז-ל ט-ו-ב!!!!!!!!!!!!!!

Puskas

New member
עונה גרועה, לסגור את הכדורגל

ולזרוק את המפתח לים כדי שהרוסי עם הגלאי מתכות לא ימצא אותו בטעות ויפתח חזרה.

וברצינות, עונה מעפנה, עונה אלימה והשכונה בשיאה,
אין יותר התרגשות מהליגה הזו ואין יותר שחקנים טובים בליגה הזו, הכל פח.
גם זה שמשנים כל שנה את הקונספט או את מבנה הליגות ואין פה יציבות, זה גם תורם לבלגן,
14 קבוצות, 16 קבוצות, 14 חזרה, 12, 14, 16...
3 יורדות, אחת יורדת, 6 עולות, 5 עולות, 1 עולה..
יש קיזוז, אין קיזוז, יש פלייאוף, אין פלייאוף,
יש סיבוב שלישי או אין..
קיצור הכל פה בלגן, היו"ר שאחראי על הליגה הזו הוא טמבל ושכונה,
הקהל פה מסריח והכישרון מזמן לא גר פה..

אז איך הייתה העונה? סבבה :) ומזל"ט לרב"ש, לא"ש ולק"ש :)

fabregas0

New member

העונה הזאת התחילה רע המשיכה והסתיימה ככה.
מפרשיות שחיטות ועד אלימות במגרשים..
לא ברור איך אחרי כל הדברים שקרו בעונות האחרונות ובעונה הזאת בפרט, שברור שלהתאחדות יש חלק לא מבוטל בכל מה שקרה, עדיין אוחזים בכסא בכל הכוח..
החלטות חסרות הגיון, זיגזג בחוקיות של הליגה, כניסה של גורמים מפוקפקים לכדורגל ועוד ועוד דברים שמפילים את הכדורגל פה לקרשים.
מעבר לכישרון של שחקנים, פעם עוד היו שחקנים שהיית צריך להסתכל עליהם והם היו דוגמא להתנהגות ולכבוד (איציק זוהר, אלון חזן, חיים רביבו והרשימה עוד ארוכה..), כאלה שלא משנה איזה קבוצה הם היו, כולם כיבדו אותם והעריכו אותם, עד היום.
היום השחקנים הכי מוכשרים שיש פה הם ממש לא כאלה שאפשר לכבד, עצוב מאוד.

לצערי, גם באופק לא שום תקווה.
כי אם היו"ר ההתאחדות מאיים להשאר עד 2020 אם ימשיכו לקלל אותו, כדי לעשות דווקא, אז המצב פה באמת אבוד.

crazy87878

New member
הבעיה שכל שחקן שנותן כמה מש' סבירים

ישר "מתקדם" לשחק באיזה חור באי השכן שלא מכבר היה מושא ללעג

Puskas

New member
בסדר זה לא ששפונגין

ובן דיין יעלו פה את הרמה..
יש בקושי 5 כדורגלנים ישראלים ששווים משהו והם באמת משחקים במקומות טובים,
כל שאר הליגיונרים? בדיחה עצובה במקרה הטוב..

crazy87878

New member
יש איזו תחושה שלשחק בקפריסין

אפילו בקבוצת תחתית זה יותר יוקרתי מסתם פ"ת או אשדוד

Puskas

New member
אולי יש שם פחות רפש מאשר פה

אולי הקהל שלהם יותר שפוי והתרבות אחרת קצת..
ואולי סתם נמאס להם להיות אפסים פה אז הם מנסים להיות אפסים איפה שאף אחד לא שם לב.

crazy87878

New member
אולי זה גם בגלל שיש שם יותר קהל

למרות שמדובר באי עם מיליון תושבים בקושי

אגב מעניין למה אם בכלל יש הבדל בין המנטליות היוונית לקפריסאים שרובם יוונים במקור כפי שמתבטאת ביציעים

Puskas

New member
רובם טורקים לא?

אני חושב שזה איזה 70 אחוז טורקים ו-30 אחוז יוונים באי.

Puskas

New member
מעודד האמת

אפשר לנסוע לשם בלי לחשוש מעוינות

crazy87878

New member
אולי עלית על משהו כאן

למרות אותו אוהד אפואל שתלה את צעיפו במחנה ריכוז בפולין

fabregas0

New member
בכלל לא מדבר על רמת משחק

אלה על התנהגות, על ספורטיביות.. ולא על ה"כוכבים" שיש לנו עכשיו בארץ שמתנהגים כאחרוני הברברים..

borat1

New member
הרבה יהיה תלוי בזהות המאמן הבא

וכמו שזה נראה כרגע,עם גילי לנדאו (עם כל הערכה שיש לי אליו,בכל זאת,מאושיות הכדורגל היחידות שבאמת כיף לשמוע מתראיין ומדבר),היא תחזור לדשדש במרכז הטבלה (מיותר לציין שבאירופה היא לא תעשה כלום,כן?).

ההצלחה שלה השנה זה שילוב של עבודה מדהימה של מאמן מעולה וחולשת מכבי חיפה והפועל ת"א (מכבי ת"א זו פיקציה מצחיקה כבר כמעט 10 שנים שאין לקחת אותה ברצינות ואנחנו לא יכולים לאיים על משהו כשהמאפיונר מפרק אותנו מבפנים),ככה שלדעתי,אין בקרית שמונה שום מרכיב שיכול ליצור לקבוצה הזאת מסורת.

קבוצה כמו ק.8 לא יכולה "לדשדש" במרכז טבלה

עונה כזאת תהיה טובה מאוד כמו שהייתה הקודמת וכמו זאת של 2008, בטח ובטח אחרי אליפות שמביאה לדעיכה בקבוצות גדולות, אז אין על מה לדבר על קבוצה בסדר גודל שלה. היא צריכה לקוות לא להתרסק בעונה הבאה, ולנדאו הוא אכן מינוי נכון, טוב ששרצקי בחר (שוב, בפוקס) מאמן שיודע לעבוד גם עם חומר חלש.

ואני לא בטוח שהיא לא תעשה כלום באירופה, בגלל הצ'מפיונס היא תיפול לאירופית בשלב מתקדם? מצליחה לעבור בשיניים עוד שלב? לא בשמיים.

רז 1978

New member
האליפות שלו כמאמן היא יותר מרגשת

כשחקן הוא זכה באליפות צפוייה
רובי שפירא ז"ל העמיד תקציב גבוה מאד והיה ברור שהפועל חיפה תהייה בצמרת באותה עונה ואני אפילו האמנתי לפני תחילת העונה שהפועל חיפה תזכה באליפות.

אבל על האליפות שלו כמאמן לא נראה לי שיש מישהו שהאמין שהיא תתרחש

דיברו לפני תחילת העונה על אחת התל אביביות או על מכבי חיפה כמו כל שנה

הפועל קריית שמונה?

מי חשב עליהם בכלל לפני תחילת העונה?

ולא רק זה זאת אליפות מרגשת גם בגלל שזאת קבוצה מהפריפריה להבדיל מכל הקבוצות אשר באות מהערים הגדולות וכלן האליפות שלו כמאמן מרגשת יותר מאשר כשחקן הפועל חיפה

מה הלאה?
אינני צופה הצלחה גדולה מדי לקריית שמונה באירופה, אני מקווה שהיא תצליח בכלל לעבור את הסיבוב המוקדם השני שכן אם היא תיכשל בו היא תסיים את דרכה באירופה כבר ביולי אבל אם היא תצליח להגיע לשלב הפליאוף על העלייה לליגה האירופאית זאת תהייה הצלחה יפה מעבר לכך לא נראה לי בעיקר בגלל שלאורך מרבית הדרך ייתכן והיא לא תהייה מדורגת בהגרלות (אינני בקי בכך יותר מדי אבל מכיוון שאין לה ניסיון אירופאי יותר מדי גדול סביר להניח שזה מה שיקרה)

קשה לדעת אם היא תרוץ בצמרת בשנים הקרובות אני צופה אולי ירידה מסויימת בעונה הבאה, טבעי שאצל קבוצות קטנות שלוקחות אליפות יש ירידה מסויימת בעונה שאחרי האליפות אבל אח"כ חוזרים לצמרת אבל עדיין קשה לדעת כי אנחנו עדיין לא יודעים מה הסגל המלא של הקבוצה לעונה הבאה הרי אנחנו רק בתחילת אפריל

crazy87878

New member
שאלו את רב"ש אם הם מתכוונים לתת הכל

עד סיום העונה הוא כמובן לא יגיד עשינו את שלנו וב-5 המשחקים שנותרו נפתח רגליים אבל הצורה בה ייראו בחודש הקרוב תרמוז לא מעט על מה יקרה בקיץ

משהו על קרית שמונה

אני לא יודע אם קרית שמונה תדע לבנות על מה שעשתה העונה או לא, אבל אני חושב שכל נימה של הפחתה בערך הישגיה - ואני רואה את זה פה ושם - אינה במקום. נכון, זו לא היתה עונה טובה בכל הנוגע לאיכות ליגת העל, אף אחת מהקבוצות הגדולות לא העמידה קבוצה ברמה שהיא יכולה בהשוואה לאפשרויות הכלכליות העומדות לרשותה (מינוס בית"ר), ועדיין. כבר היו עונות כאלו בכדורגל הישראלי, ובדרך כלל היתה קבוצה אחת - מכבי חיפה עשתה זאת כמה פעמים - שהתעלתה משמעותית מעל כולן, השיגה אחוזי הצלחה מרשימים, פתחה פער גדול וזכתה באליפות "משעממת". העובדה שהעונה זו היתה קבוצה קטנה שעשתה את זה היא הישג גדול. וגם אם אחת מה"גדולות" היתה נותנת פייט, לא בטוח שהיתה עומדת בקצב צבירת הנקודות של קרית שמונה. אולי זה היה מלחיץ את קרית שמונה יותר והיה פוגע בה, אבל זה כבר ספקולטיבי.

אני חושב שאירועי השבועות האחרונים פגמו ברושם של האליפות. גם העובדה שהכדורגל הישראלי נקלע לאלימות שהשתלטה על הכותרות, וגם העניין הקטן של שרצקי ובן שמעון (קטן, כי זה לא צריך להאפיל על הישג מקצועי כזה. גם בפורטו ובאינטר ידעו שמוריניו עוזב עוד לפני שהוביל אותן לזכיות בליגת האלופות, אז מה, זה פגם בהנאה מההישג?), אבל בעיקר העובדה שכבר חודשיים כולם יודעים שקרית שמונה תהיה אלופה. מה לעשות, כששולטים בליגה בצורה כזו, תמיד מגיעים לשלב ההבטחה הרשמי כשהלשון של כולם כבר בחוץ וזה נראה כמו עניין של "יאללה, צריך לגמור את זה רשמית" מאשר התעלות רגשית כמו בזכייה מחזור לסיום, שלא לדבר על מחזור הסיום.

אל לכם לתת לזה להאפיל על מה שעשתה קרית שמונה.

ifa1111

New member
תזכרו איפה הייתם

האליפות של ק"ש היא היסטורית, היא נפלאה, מדהימה וכ"כ מגיעה לקבוצה הזאת.
אל תזלזלו ברגע הזה ולא משנה מה יהיה הלאה.
לכל מי שמתרפק על ההיא של בני יהודה, זכה עכשיו לשחזור לא פחות מוצלח. בטח מרשים מזה של הפועל חיפה.

התקשורת מורכבת מאוהדי הפועל ומכבי, פה ושם מסתננים כמה אוהדי בית"ר ומכבי חיפה.
אין בתקשורת אוהדי ק"ש.
אז כשהקבוצות שלהם נראות כמו פח הם מתעסקים רק בזבל, באלימות וברכילות ולא בזה שהקבוצה הזאת מהפריפריה באה ומקרקסת את כולן.

אז אל תתנו לזה להשפיע עליכם. זכרו את הקבוצה הנפלאה הזאת.
האליפות הזאת מורכבת משנים של תהליך ארוך ונכון. לא מכסף גדול ולא משחקים עם שמות מפוצצים. אבל כן מאחוזי הצלחה מפלצתיים ויעילות חסרת מתחרים.

אל תגידו אבל, אל תגידו כדורגל חלש ואל תשוו לשום דבר אחר.
פשוט מאד תהיו אמיתיים ותהנו מהרגע הספורטיבי המדהים הזה, עירוני קריית שמונה אלופת המדינה בכדורגל.

למעלה