לוזון ליג-מח' 32

itzikon5352106

New member
הפועל פ''ת-הפועל ב''ש

בהפועל פ''ת כבר השלימו עם הירידה ללאומית.המאמן גילי לנדאו בדרך לעירוני ק''ש בעונה הבאה,רוב השחקנים כבר חושבים היכן ישחקו בעונה הבאה אבל בכל זאת פ''ת ממשיכה לשחק בצורה ספורטיבית ועל הכבוד העצמי שלה ובשבוע שעבר חזרה מעכו עם ניצחון 2-3 אחרי פיגור 0-2.

בב''ש יש חוסר שקט כבר תקופה ארוכה וזה מורגש בעיקר בכך שמעתה ידוע שלא משנה אם גיא לוי ישאיר את הקבוצה בליגה או לא,הוא לא ימשיך בעונה הבאה והמועמד המוביל להחליפו הוא רן בן שמעון שיעשה את הדרך הארוכה מק''ש לב''ש.הקבוצה של אלונה ברקת נמצאת רק 2 נק' מעל לקו האדום ויש לה הזדמנות נהדרת לפתוח פער של 5 נק' ממכבי פ''ת שתשחק אחריה נגד הפועל חיפה ואם תפסיד או תעשה תיקו אז הפער יגדל ובשבוע הבא בוסרמיל זה הולך להיות משחק העונה של התחתית-ב''ש נגד מכבי פ''ת.

בשבוע שעבר ב''ש נראתה רע והפסידה להפועל חיפה וביכולת כזו היא עלולה לרדת.יש מי שטוען שהפועל פ''ת תיתן את המשחק לב''ש כדי לסבך עוד יותר את מכבי פ''ת,יריבתם השנואה ובכך הדרבי הפתח תקוואי יהיה קרוב להתקיים בלאומית מאשר לא להתקיים כלל וכלל.

ההימור שלי: 0-1 לב''ש

רז 1978

New member
הפועל פתח תקווה כבר ירדה מעשית לליגה הלאומית

שום נס לא יקרה לקבוצה ממלאבס
בגלל זה הפועל באר שבע צריכה לנצל את זה ולנצח בכדי שמכבי פתח תקווה לא תעקוף אותה

הפועל באר שבע תנצח

ההימור שלי: 0-2 להפועל באר שבע

itzikon5352106

New member
אסור לכם להסתמך על זה

זה בדיוק מזכיר לי את מח' הסיום של עונת 09/10 שכולם אמרו שמכבי חיפה תנצח בקלות את בני יהודה שתיתן להם את המשחק כדי לדפוק את הפועל ת''א אבל בני יהודה באה נלחמה והשתיקה את כולם והאליפות הלכה להפועל ת''א.

ניצחון שלכם מחר ובשבוע הבא בבית נגד מכבי פ''ת ואתם הולכים להישאר ולהוריד את מכבי פ''ת.

ולי זה מזכיר את הדרבי שבועיים לפני כן

שבו מכבי טיילה על המגרש נגד מכבי חיפה, המקרה של מחר יותר קרוב לזה, לכן אני מאמין שהם יתנו לנו את המשחק, לא בגלל שהם תכלס כבר ירדו.

לשחקנים אסור להסתמך אף פעם על כלום נגד אף אחד, צריך להתכונן לכל משחק בשיא הרצינות ולתת את הכל. אני דיברתי בתור אוהד, למזלנו נאבקת איתנו קבוצה שכל המדינה מתה שתרד ליגה בגלל שנאה למשפחה שמנהלת אותה, אני לא רואה את ההזמדנות הזאת לא מתממשת.

מה גם שבלי קשר אנחנו פייבורטים מחר,מקצועית תיאורטית יש לנו יתרון קל על הפועל פ"ת.

itzikon5352106

New member
אם אני זוכר נכון הפסדתם להפועל פ''ת פעמיים

בוסרמיל 2-3 ובסיבוב הראשון עוד הפסד.כדאי לכם לנצח ולקוות שאח''כ הפועל חיפה תנצח גם ושבית''ר תנצח כי אז מכבי פ''ת תהיה עמוק בבוץ.

בווסרמיל 2-1

במשחק שבו היינו עדיפים בהרבה והחמצנו בלי סוף, רק כשהרחיקו לנו שחקן הם חזרו וניצחו בתוספת זמן, שכח את הסיבוב הראשון, זאת עדיין הייתה הקבוצה עם הרוח של קלינגר.

כדאי לנצח תמיד.

עלוב ביותר.

חבל שפ"ת לא ניצחו - הייתי כל כך שמח אם הגמלים היו יורדים, אחרי ההתרברבות של עודד גביש הפתטי כשניצחנו את קרית שמונה

itzikon5352106

New member
מכבי פ''ת-הפועל חיפה

במכבי פ''ת המצב גרוע,הקבוצה שבורה,האמונה של השחקנים אבדה אבל ניצחון אחד והאמונה תחזור.הקבוצה נמצאת 2 נק' מתחת לקו האדום והאוהדים יקוו שבמשחק המוקדם בין הפועל פ''ת להפועל ב''ש היריבה העירונית תנצח ואז ניצחון של החניכים של משה סיני יעלה אותם מעל לקו האדום במקום ב''ש.ניצחון של ב''ש והפסד או תיקו של מכבי פ''ת והמצב של הלוזונים יחמיר.

הפועל חיפה נמצאת בתקופה טובה,טל בנין לקח קבוצה שבורה ללא אמונה והחזיר אותה לחיים ביחד עם עלי חטיב,אחד מתגליות העונה.חיפה תבוא לנצח ולעשות עוד צעד בדרך להישארות.

ההימור שלי: 1-2 לחיפה

fabregas0

New member
הפועל חיפה

היא שמים וארץ בבית ובחוץ..
אם אני לא טועה בנין לא ניצח משחק מחוץ לקריית אליעזר השנה..
2-2.

afc2

New member
יש להם ניצחון אחד מחוץ לחיפה - בסכנין

אבל כנראה שלנצח שם זו לא חוכמה גדולה

0-0

הפועל חיפה רק במקום ה-15 בטבלת החוץ, מכבי פתח תקווה יכולה להילחם בשיניים על תיקו.

בשבוע הבא בוסרמיל: מלחמת עולם בין הקבוצה של אלונה לזו של הלוזונים

רז 1978

New member
המעבר למושבה לא עשה טוב למכבי פתח תקווה

אצטדיון האורווה היה בדיעבד מגרש שהיה סופג נקודות עבורה

באצטדיון המושבה הקבוצה פשוט לא מצליחה נקודה

הפסד מחר מסבך עוד יותר את מצבה של מכבי פתח תקווה שגם ככה קשה

אבל מכבי פתח תקווה לא תפסיד אבל היא גם לא תנצח והיא תמשיך להסתבך עוד יותר

ההימור שלי: 2-2

רז 1978

New member
גועל נפש מה שקרה בסוף המשחק!!!

שחקנה של הפועל חיפה חטיב הוכה בסיום המשחק ע"י עובד במועדון של מכבי פ"ת והוא פונה לבית החולים

ביזיון!!!

fabregas0

New member
בטח בית הדין

פתאום יחליט שהוא מעניש אנשים פרטיים ולא את כל הקבוצה..
מעניין מה העונש של פ"ת יהיה.

בקשר לחטיב, לא יודע מה מצבו ואם הוא יוכל לשחק עוד העונה.. אבל גם אם הוא יהיה בריא, הוא צריך להיות מורחק לפחות עד סופה.

itzikon5352106

New member
חטיב מכניס שם אגרוף לדני פרדה

ואז חוטף מעמי גניש,אני מאחל לו החלמה מהירה אבל הוא בהחלט צריך להיות מורחק והוא לא טלית שכולה תכלת.

גם שחקני הפועל חיפה לא צדיקים גדולים,ולהם בהחלט יש חלק בתגרה אבל מה שעשו שני אנשי מכבי פ''ת זה בזיון,צריך להעיף אותם מהמגרשים לכל החיים!

אבל צריך לזכור שגם בליגות יותר בכירות ביבשת ואפילו בליגת האלופות במשחק בין אינטר לולנסיה לפני 5 שנים היו חלופי מהומות בין שחקני שתי הקבוצות ולא שאני מצדיק את זה אבל זה מראות שלצערנו רואים כל שנה במגרשי הכדורגל בעולם.

אותי הרגיז עמוס לוזון ששדר הקווים של ספורט 2 אמר לו שהוא בעצמו ראה מישהו עם תג של מכבי פ''ת בועט בחטיב ועולה ליציע ואדון לוזון אמר לשדר שהוא ממציא.אלגסנדר גרהאם בל ותומס אדיסון היו ממציאים גדול בהיסטוריה,שדר הקווים ממש לא!

למעלה