שאר ענייני השבת

ifa1111

New member
כואב הלב

שחקן חביב מאד, חבל שככה סיים את דרכו. שיגיד תודה על הזמן שכן זכה לשחק כדורגל מקצועני ועל מה שקיבל מהכדורגל כספורט. שיהיה לו בהצלחה בהמשך הדרך.

itzikon5352106

New member
תקצירי משחקי נבחרת ישראל ביוטיוב

חברים יקרים-במהלך שיטוטי ביוטיוב מצאתי את הערוץ של sp1873 אני לא יודע מי זה החולה כדורגל הזה אבל יש לו 6286 העלאות של משחקי נבחרות כדורגל בין נבחרות כאלה ואחרות מכל השנים מכל הזמנים ובכל השפות!!! גם של ישראל!!!! די מרגש לראות משחקים שאני זוכר בתור ילד שראיתי אותם פעם אחת או פעמיים ומאז לא יצא לי לראות אותם או ששמעתי עליהם ולא יצא לי לראות ופתאום בן אדם מעלה משחקים של הנבחרת,אבל רוב המשחקים הם לצערנו הפסדים..... יש כאן את הניצחון הגדול על צרפת והניצחון הגדול על אוסטריה(עם שדר ארגנטינאי!!!!) לצד השפלות כואבות כמו 1-7 לגרמניה והתבוסה 0-5 לדנמרק...... אז למי שמעוניין שייכנס לכאן-http://www.youtube.com/user/sp1873 וירשום במילת החיפוש Israel

רם חיים

New member
אנדריי ארשבין הושאל לזניט, סמבה עבר לאנז'י

* ארשבין סיים הלילה את ה"סיוט" של אוהדי ארסנל, כשפירסם בטוויטר את ההודעה "זה נגמר" ומאוחר יותר הוציאו התותחנים הודעה רשמית על השאלתו של השחקן חזרה למועדון ממנו הגיע לצפון לונדון. אחרי יום ארוך של דיונים ושנראה שהמו"מ יפול, ארסנל ואלופת רוסיה הגיעו להסכמה והרוסים שילמו לארסנל מיליון ליש"ט והסכימו לקחת על עצמם את הוצאות החוזה של ארשבין. בשנה וחצי הראשונות מאז שנרכש מזניט תמורת 15 מיליון ליש"ט (ההעברה היקרה בתולדות ארסנל), היה ארשבין אחד המצטיינים בשורות ארסנל. אבל השנה לא הצליח לשחזר את יכולתו ואיבד את מקומו ברוטציה לג'רביניו ולאלכס אוקסלייד-צ'מברליין. ארשבין לא צפוי לחזור ללונדון בתום תקופת השאלתו, למרות שיש לו חוזה עד לקיץ 2013 וזה בעיקר בעקבות אכזבתו הגדולה של ארסן ונגר מיכולתו של השחקן. בהודעה הרשמית שפירסמה ארסנל, נמסר כי המעבר נעשה על מנת לתת לארשבין יותר דקות משחק על מנת שיהיה מוכן למשחקי נבחרתו, רוסיה (קפטן הנבחרת) ביורו 2012. * כריסטופר סמבה, שעשה הרבה צרות לבלקבורן מאז הקיץ בערך במטרה שימכרו אותו, סוף-סוף קיבל את מבוקשו עם מעבר של הרגע האחרון לפני סגירת מועד ההעברות ברוסיה לקבוצתם של סמואל אטו ויורי ז'ירקוב. למרות שהיה מטרה של מס' מועדוני צמרת בפרמייר ליג, ראשי בלקבורן והמאמן סטיב קין סירבו בכל תוקף לשחרר את סמבה, אבל 11 מיליון ליש"ט ששילמו עליו אנז'י עשו את העבודה והוא הרכש הראשון של חוס הידיניק, מאז שמונה למאמן הקבוצה ע"י הבעלים המיליארדר סולימאן קארימוב.

SpikeYourHair

New member
גידמאק שוב פותח פה

למי שלא קורא 7 ימים, היה ראיון עם גידאמק בו הוא עשה מה שהוא רגיל לעשות - לירות על כל העולם ולהגיד שכל מי שיש לו טענות כלפיו או שאומר שהוא מושחת או חושב שמקומו בכלא - לא יודע על מה הוא מדבר, רודף אותו לחינם, אכלו לי שתו לי בלה בלה בלה....הקטע הוא שבתוך כל רשימת החיסול שלו שם היו גם אוהדי בית"ר ירושליים שלדבריו לא יודעים מה הם רוצים - שהוא הביא כסף אמרו שאיו לו נשמה ושהוא לא יכל להביא יותר כסף באו בטענות הפוכות. בקיצור, הבנאדם צדיק תמים גמור וטהור אשר כוווולנו מתנכלים אליו

למעלה