כדורגל עולמי

somone141

New member
עד שלב שנדע מי באמת מושך בחוטים

אם יתברר לך שהנהלת ארסנל לא נתנה לו כסף לחיזוק, ולא איפשרה לו לבנות קבוצה בצלמו, האם עדיין תבוא אליו בטענות? אני מבין את הטענות שיש לאוהדים על ונגר, התוצאות זוועה על המגרש והכתובת היא ברורה. אבל לדעתי ונגר לא קיבל את השחקנים שהוא רצה מלכתחילה, עוד בקיץ, אלא הסתפק בגרוטאות כי התקציב לא איפשר מעבר לזה. במצכ כזה זה אבסורד להאשים אותו במצב. עם חומר כזה אני בספק אם אפשר להצליח, לא משנה מי עומד על הקווים.

Mellow29

New member
איך תדע מי באמת מושך בחוטים?

אתה מצפה שונגר יצא לתקשורת ויגיד "אין לי כסף לרכש", או שמה היאנקי ושליחו גאזידיס יודיעו לתקשורת "אנחנו נותנים לונגר פנקס צ'קים פתוח והוא לא מנצל אותו"? ברגע שנשמע משהו כזה השלב הבא הוא פיטורין... בוודאי שאני אבוא אליו בטענות, בכל מצב. הוא כבר חמש שנים מבלבל בשכל על כמה שחשוב לסיים ברביעיה ושזה עדיף על גביע בגלל הסיבה הכלכלית, ועל איך שארסנל עומדת לפני יריבותיה בזכות שדרוג האצטדיון הנהדר. אלו ציטוטים שיצאו מפיו, אף אחד לא הכריח אותו להגיד שמה שחשוב עבורו זה קודם כל הכסף מליגת האלופות, ורק אח"כ המקום הרביעי.... הבעלים, איש עסקים אמריקאי בשם סטן קרואנקי, לא יודע דבר וחצי דבר על כדורגל. ונגר הוא הברכה הכי גדולה עבורו - מנג'ר שהדבר הכי חשוב עבורו זה שהמועדון יכניס כסף. רוב הסיכויים, אם לא נכנס לתאוריות קונספירציה מהפכניות - הן שסומכים שם על ונגר בעיינים עצומות. מי נדפק? האוהדים, שהשורה התחתונה בדו"ח הכלכלי נמצאת מתחת לזכייה בתארים בסדרי העדיפויות שלהם. בכל מקרה, כל הטענות על חומר ועל תקציב לא נכונות. אם עד שלשום ניתן היה לפטור את הכל עם קונספירציות מוזרות, שלפיהן מגבילים את ונגר והוא משתף פעולה כדי לשמור על הג'וב, הפגישה של ה-AST סגרה את הפינות האלה. http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=35&messageid=159680221 יש כסף לרכש - למעשה, 50 מיליון פאונד לפחות. גם בעולם הדמיוני שבו אתה משחק מנג'ר על גבי הפורום, ארסנל יכלה להביא את טבס וסניידר ולבנות מסביבם את הקבוצה. היה כסף לרכש - שיצא בדרכים עקומות. מרטסאקר, ארטטה, סנטוס, בניון - כולם תוצרי פאניקה מובהקים. האם ונגר לא חזה שהוא יצטרך למצוא מחליף לפברגאס? הוא לא הביא מחליף עד הרגע האחרון (ארטטה). האם ונגר לא ידע שקלישי עוזב כבר בתחילת אוגוסט? ידע, והלך על קיירן גיבס כמגן השמאלי הפותח שלו. אחרי ה-8-2 נגד מנ' יונייטד הלך להביא את סנטוס מטורקיה, גיבס נפצע (כרגיל, ב-3 שנים האחרונות הבן אדם היה יותר פצוע מאשר כשיר), חזר נגד מילאן להפסד 4-0 ונפצע שוב.... לחובות על האיצטדיון אין שום קשר למצב הכלכלי. תשלום החובות הוא יציב לעוד כמה שנים טובות, ויש קנס על פרעון מוקדם של החוב. אין שום אינטרס להחזיק 50 מיליון פאונד במזומן בצד - את החוב לא ניתן לפרוע, וכשאתה מרוויח כ"כ הרבה מכרטיסים - אתה יכול להרשות לעצמך להחזיק יותר מסופרסטאר אחד בקבוצה...

fabregas0

New member
נדע מי מושך בחוטים

רק בעונה הבאה. כשימנו מאמן חדש / ישארו את ונגר.. היו הרבה דיבורים על מאמנים בכירים שאולי יעברו לארסנל (פפ לדוגמא) ובמידה ובאמת יבוא מאמן כזה, קשה לי להאמין שהוא יסכים לעבוד תחת הגבלה כלכלית כזאת - אז נדע שהבעיה הייתה בונגר. בכל מקרה ידוע שונגר דוגל בשיטה הזאת. אגב, גיבס לא פצוע עכשיו.. איפה קראת את זה?

Mellow29

New member
אם הוא כשיר הוא היה בסגל נגד סנדרלנד

מאחר והאסון המהלך סקילאצ'י הוא זה שנכנס בחילוף הכפוי, הנחתי שהוא לא כשיר. בכל אופן, בטלגרף נכתב שהוא וקוסיילני צפויים להיות כשירים לדרבי. במקרה של גיבס זו לא נחמה גדולה...

Cade Foster

New member
מה זה "לא יודע להסתדר עם שחקנים כאלה"?

ממתי מאמן הוא גננת? מילא מאמן בליגת העל שצריך להתעסק בפיפי וקקי של הערס הישראלי המצוי, אבל במועדון שמתיימר להיות מועדון צמרת מאמן לא יכול להרשות לעצמו שחקנים כאלה בקבוצה. אם כבר מה שמאכזב אותי בעניין של מנצ'יני זה הגב שהוא נותן לבן ארצו, מקרה גרוע פי עשרה בערך ממקרה טבז.

fabregas0

New member

אפשר לחשוב שמה שיש לשני השחקנים האלה סיטי לא יכולה להשיג או לחלופין אין לה כבר..

somone141

New member
שחקנים עם אגו

גם בקבוצה שלך יש כאלה. מנצ'יני הוא זה שהתחיל במלחמה עם טבז כשלא ספר אותו לרוטציה. שחקן שהיה הכי טוב ביי פאר בעונה שעברה, נזרק כמו כלב כאילו הוא אחרון השחקנים בסגל. איפה נשמע דבר כזה? מנצ'יני קיבל את אגוארו ובמקום לבוא לטבז ולומר לו שהוא פשוט לא בונה עליו, הוא העדיף להשאיר אותו מחוץ לסגל ולפעמים לבזות אותו עם חילוף בתוספת זמן, כמו נגד באיירן.

Cade Foster

New member
שחקנים עם אגו

יש אחד כזה בקבוצה שלי, ואתה יודע מה אני חושב עליו ואת מי הייתי מעדיף במקומו
ולמי אכפת אם המאמן בונה עליו או לא? הבנאדם מקבל 10 מיליון פאונד בשנה, שיסתום את הפה שלו ויגיד תודה.

Mellow29

New member
|יעני2|

אתמול התקיימה הפגישה השנתית של הAST - Arsenal Supporters Trust - ארגון האוהדים שמחזיק במניות של הקבוצה, בה חברי הארגון מציגים שאלות בנוגע לניהול הכלכלי, המקצועי של הקבוצה ודואגים לשקיפות שמתקיימת בה. חלק מהנתונים שנחשפו בפגישה: - לארסנל יש כ-50 מיליון פאונד במזומן שמתייבשים בבנק ומעלים בעיקר עובש. - אי העפלה לליגת האלופות תעלה לארסנל כ-45 מיליון פאונד, ולכן היא לא תוכל לבזבז כסף על רכש נוסף (HUH?). - 71 שחקנים של ארסנל מקבלים משכורות. נתון לא הגיוני בעליל.....או שכן? שחקני הסגל הבוגר, הנוער, עוד כ-20 שחקנים נוער מושאלים שבטח המועדון משלם להם משכורות, המון שחקנים שכבר מזמן לא מביאים תועלת מקצועית אבל ממשיכים לקבל משכורת מופרכת של 30-40 אלף פאונד בשבוע - הכל הודות למדיניות השכר הסוציליאסטית של ונגר, שגורמת לכל שכל פוץ כמו אלמוניה, אבו דיאבי או בנדטנר יקבל 50 אלף פאונד אבל ל-RVP אסור לשלם יותר מ-100 אלף.... - פברגאס נמכר בכ-32 מיליון ונאסרי ב-25 מיליון פאונד. 57 מיליון - על מה הם יצאו? ארטטה (10), ג'ריביניו (11), אוקסלייד-צ'מברליין (12), מרטסאקר (9), סנטוס (6)....ולמרות עונת שיא מטורפת של RVP הקבוצה נכשלת כמו בכל שנה. תחליף ראוי? תשפטו בעצמכם...

itzikon5352106

New member
האם רפא בניטס בדרך לאמן את צ'לסי

זה כבר ידוע שרומן אברמוביץ' מאוכזב מאנדראה וילאש בואש.הקבוצה בדרך החוצה מליגת האלופות התואר שהוא כ''כ רוצה לזכות בו.בליגה צ'לסי איבדה עניין ויש מתיחות בין בואש לבין שחקניו.יש מי שאומר שפרנק לאמפרד ואשלי קול ישבו על הספסל נגד נאפולי לאחר שפתחו פה נגד המאמן לאחר ההפסד לאברטון. מקור בכיר בצ'לסי אמר ל-''דיילי טלגרף'' ש-75 אחוז שאם יהיה שינוי,צ'לסי תחתים את רפא בניטז. למי ששכח בניטז כבר זכה בליגת האלופות עם ליברפול אחרי אותו גמר בלתי נשכח נגד מילאן ב-04/05.הוא גם מכיר את הליגה האנגלית ולכן הוא אמור להתאקלם בצורה זריזה.

Mellow29

New member
מסקרן...

רומן לא לומד ממקרי טורס ומיירלש, וממשיך לאסוף את כל מה שאנחנו זורקים לו....
וברצינות, יהיה מוזר לראות את בניטז מאמן את צ'לסי. וגם מסקרן. המתנגדים שלו טוענים לכשלונות רציניים ברכש, שבמצב הכלכלי העדין שבו הייתה ליברפול פשוט החריבו עונות שלמות (אקווילאני כמחליף לצ'אבי אלונסו, רובי קין) - ומצד שני, היו לו גם כמה פגיעות נהדרות בסכומים נמוכים (אגר, ריינה, צ'אבי אלונסו, טורס בסכום נמוך יחסית), ומעניין לראות אותו תחת גב כלכלי משמעותי בהרבה מזה שהוא קיבל מהיקס וג'ילט. http://www.youtube.com/watch?v=WRllRTMU51s

itzikon5352106

New member
בכוונה לא הזכרת את בניון כהצלחה או שלטענתך

בניון לא היה רכש שהצליח? ציינת את אגר,ריינה,אלונסו וטורס כרכש מוצלח אני חושב שגם יוסי בניון היה רכש מוצלח בליברפול והוא אם זכרוני אינו מטעה אותי נרכש בסכום די זול מווסטהאם.ראיין באבל שבא יחד איתו לקבוצה היה רכש גרוע ופה בניטז נפל

Mellow29

New member
לא בכוונה

לא הזכרתי אותו פשוט הוא לא היה/עודנו משמעותי עבור ליברפול כמו ריינה, אגר, אלונסו וטורס. העזיבה שלו גם לא הייתה מכה קשה, וגם אם הוא היה מתגלה כאכזבה שום דבר נורא לא היה קורה. ברגע שאתה מקבל סכום לא גבוה במיוחד ומנצל אותו על פלופ כמו אקווילאני או רובי קין, במצב הכלכלי ההוא המשמעות הייתה שהלכה העונה.

afc2

New member
משחקי שמינית גמר הליגה האירופאית

אלקמאר - אודינזה אתלטיקו מדריד - בשיקטאש מטאליסט - אולימפיאקוס טוונטה - שאלקה מנצ'סטר יונייטד - ביבלאו סטנדרט ליאז - האנובר ספורטינג - מנצ'סטר סיטי ולנסיה - איינדהובן נפרדנו מכל כך הרבה ציונים - נאתכו, ביטון, מליקסון, רפאלוב... העיקר שנשארנו עם הילד הענק (ביציע) והילד מראשון רמי גרשון תישארו איתנו

ריני101

New member
שאלה

מרקו ואן באסטן עדיין מאמן הולנד או לא אשמח עם תענו לי

למעלה