שאר ענייני השבת

itzikon5352106

New member
אברהם גרנט חתם בפרטיזן בלגרד-האוהדים מוחים

אחרי שהיה מועמד לכל מיני קבוצות ואפילו לנבחרות כאלה ואחרות,חתם הערב אברהם גרנט בפרטיזן בלגרד הסרבית והוא יהיה מאמנה במקום אלכסנדר סטויניביץ'.בכלי התקשורת המקומיים דווח ששכרו של גרנט יהיה כ-900 אף יורו לעונה לא כולל מענקי העפלה לליגת האלופות. סטוינביץ' פוטר בגלל סכסוך עם נשיא הקבוצה דרגאן דיוריץ' ופרטיזן נמצאת בדרך הבטוחה לאליפות כשהיא מוליכה את הטבלה ביתרון של 10 נק' מהמקום השני. האוהדים הסרבים לא כ''כ אוהבים את המינוי ופרסמו באתר שלהם תגובה למינוי תחת הכותרת: !!!!FUCK OFF GRANT הם מזכירים את העובדה שגרנט הוריד בשנתיים האחרונות שתי קבוצות מהפרמייר ליג(פורטסמות' הייתה הראשונה,ווסטהאם השנייה) והם קוראים לו לחזור למקום ממנו הוא בא ושהוא לא רצוי בקבוצה. http://partizan.net/english/?p=640

ifa1111

New member
סוף סוף

בשעה טובה ומוצלחת אברם גרנט מצא קבוצה ולא נצטרך לשמוע מדי שני וחמישי על מועמדויות הזויות שלו לכל מיני קבוצות מיליארדים ברחבי הגלובוס. למרות שהמצב של הקבוצה מעולה בליגה והשם פרטיזן בלגראד עדיין נשמע לנו כמו קבוצת צמרת אירופית הכדורגל הסרבי הוא בהחלט לא משהו שמומלץ להתקרב אליו בימים אלו.

crazy87878

New member
אם האוהדים לא רוצים אותו

הוא לא חייב להיתקע שם בכח מה גם שזו שערוריה שפיטרו את המאמן שלהם ביתרון 10 נק' בפסגה הוא לא היה צריך לעזוב את פומפי אחרי שירדה שם האוהדים אהבו אותו דווקא

somone141

New member
הם שכחו שהוא גם עשה היסטוריה עם צ'לסי

אותה צ'לסי שכשלה בצ'מפיונס תחת מוריניו שנה אחר שנה. מישהו אמר אנטישמים?

somone141

New member
אבל הם קוראים לו 'לוזר'

לא חתרן. זה אומר שהם לא מעריכים אותו מקצועית, ומבחינה הזו זה תעודת כבוד למועדון כמו פרטיזן לקבל את גרנט.

אפשר לא להעריך מקצועית את גרנט

ולחשוב שהוא פשוט נפל ליופי של סיטואציה בצ'לסי... ואם זה לא מספיק, אז לקבל את פנרבחצ'ה ואולימפיאקוס בהצלבה וגול עצמי במתנה מריסה שדי הרג את ליברפול...

אני זכיתי לראות משחק בית של בלגרד

לפני 6 שנים שאירחו את פ"ת בגומלין של אופ"א. האולטראס של האולטראס בארץ לא מדגדגים לרמת הטירוף של הקהל שלום. איצטדיון מדהים אגב. מאותו משחק נשארה לי מזכרת צעיף של פרטיזן שאוהד שלהם ביקש להחליף איתי בסופו של אותו משחק תזכורות לאותו משחק
http://www.youtube.com/watch?v=Ub3oI_62qiQ

crazy87878

New member
ארגוני האולטראס בארץ הוקמו בעיקר

בשביל הדאווין לא בשביל המהות

borat1

New member
וכמובן

קרדיט ענק להילאל (monis)מספורטנאטר על התרגום וההשקעה הרבה.

itzikon5352106

New member
באמת מרתק

שתי הערות-קודם כל למה לא נתת לנו לינק לפרק 2 של הספר? או שאולי נתת ולא הייתי כאן.בכל מקרה הנה פרק 2: http://juvetimes.co.il/he/home/blog/view/Default.aspx?ContentID=1153 הערה שנייה-הוא כותב שם בפרק 3 על ג'ונתן זבינה שהוא בין המגינים הימניים הטובים בעולם.האמנם?? יפה לו לפרגן לזבינה אחרי שבפרק הראשון הוא כתב שהוא התעמת איתו באימון.....

טל851

New member
כל כך מרגיז אותי הלכלוך הזה

לא אוהבת את כל הספרים הצהובים האלו שחקנים גדולים באמת לא יכתבו את הספרים האלו

borat1

New member
קראת את הפרקים?

אני מנחש שלא. אם היית קוראת,היית מגלה שזה הרבה מעבר ל"צהוב" ולכלוכים. תמיד מעניין לקרוא את הלך הרוח במועדון ענק כמו יובנטוס (שבאותם השנים היה הטוב בעולם ביחד עם מילאן של אנג'לוטי),את ההתנהלות של קאפלו מפנים ובכלל את המסע שזלאטן הפך מחלוץ מוכשר ביותר אך לא מלוטש למפלצת שהוא היום.

טל851

New member
קראתי ברפרוף

יש הרבה צהוב ולכלוך בפרקים... משהו בתוכי מסרב לקרוא את הספרים האלו. לדוגמא: זלאטן מדבר על ההתנהלות של קאפלו על מה שהיה ביובנטוס...אפשר לקרוא לזה צהוב, אפשר לקרוא לזה ריכול. הוא בעצם מספר את מה שהיה בחדרי חדרים..."מגלה את כל הסודות"....לפי תחושתי זה לא נראה טוב (ואחר כך עוד מתלוננים על וואן שהוא אתר צהוב)

למעלה