פרסומים,הצעות,דעות ושאלות

somone141

New member
וואן אכן יותר טוב

ולא בגלל החרא של אופירה. הוא יותר מפורט בסקירות שלו על משחקים, בעיקר כדורגל ישראלי, משקיע בתמונות ובוידאו והחדשות שלו על ליגת העל שלנו יותר מפורטות ועדכניות. כשאני רוצה להתעדכן במשחק של הקבוצה שלי, אני הולך לוואן. הפירוט בזמן המשחק פשוט יותר רחב, וזה כולל הכל. ללא אופירה ועם יותר מקצועיות האתר הזה היה הופך ללהיט.

tanj

New member
קודם כל עם מי התחרות?

תשובה- בעיקר עם sport5.co.il שגם לא עובד טוב בפיירפוקס וגם כבד מאוד על המחשב. וואן מעוצב צעקני יותר, מזמין יותר את המתעניינים במה שלא קשור לכדורגל (לכלוכים,פרסומות,ריכולים), ונותן לוח תוצאות ופירוט משחקים הנערכים און ליין בצורה מהירה יותר. הוא גם לא מחויב להדגיש תכנים של ערוץ הטלויזיה ספורט5 כמו שהאתר ספורט5 מחויב אליו. נוחות כתיבת טוקבקים גדולה יותר בוואן וגם נוח ומהיר לצפות בוידיאו בוואן. אתרי החדשות כמו nrg, ynet,walla אינם מוקדשים רק לספורט, עמוסים בבנארים ופירסומות קופצות ומדור הספורט קטן יחסית. וואן כותבים גם "טורי דעה" לא מקצועיים אלא טורים של אוהדים ש"יורדים" על קבוצות שהם שונאים כמו עמנואל רוזן למשל...שזה תמיד מושך ענין. הצלחתו של וואן היא בפשטותו, מהירות התגובה שלו (תכנותית ומבחינת התוכן), ורדידותו.

itzikon5352106

New member
אני דווקא מאוד אוהב את וואלה ספורט

יש שם כתבות נהדרות,מעלים שם קטעי יוטיוב טובים של רגעים מצחיקים וכדומה שלא זוכים כ''כ להתייחסות,אני נכנס קודם כל לשם

למעלה