היום הגרלת שלב הבתים ביורו 2012

afc2

New member
גרמניה ספרד שוב בגמר...

מצד אחד של הגמר תהיה גרמניה היא הכי טובה מהקבוצות בבתים א' וב', מצד שני של הגמר תעמוד ספרד כי היא טובה יותר מאיטליה, אנגליה וצרפת

Ron 22

New member
וואו, איזה בתים.

מרגישים ובגדול שאף נבחרת גדולה לא חסרה בטורניר הזה. קצת חבל שפורטוגל קיבלה כל כך בלתי אפשרי (2 מ3 הנבחרות הטובות בעולם לדעתי), כי אני איתה בטורניר הזה. גם אם היא תחלץ תיקו מגרמניה והולנד, והולנד תפסיד לגרמניה.. היא לא תנצח את דנמרק לדעתי. שגם היא נבחרת מצוינת. אולי אם היא הייתה פוגשת את גרמניה אחרונה היה לה סיכוי, אבל היא פוגשת אותה כבר במחזור הפתיחה. מצד שני, אם רונאלדו סוחב את פורטוגל לשמינית אם כזאת הגרלה... אמור להיות יורו ענק. ולעומת היורו הקודם, מקווה מאוד שספרד הפעם לא תזכה.

itzikon5352106

New member
כדאי שנשאיר את ההימורים לתחילת היורו

יש עוד הרבה זמן לפתיחתו ואין לנו מושג איך השחקנים יגיעו.יש פציעות,עייפות ועוד כל מיני דברים.לא הייתי כאן בפורום בימים של יורו 2004(מי שהיה שיעשה
) אבל אני בטוח במאה אחוז שאף אחד לא הימר על יוון ובסוף בא חריסטאס והאכיל את כולם קש. את הדיבורים וההשערות נשאיר לתחילת יוני כשנדע מי מוזמן,מי לא,מי פצוע ומי עייף.אני כבר קורא בכל מיני מקומות אנשים שכותבים 'ספרד תיקח','הולנד תיקח','גרמניה תיקח'.בסוף שלושתן ייקחו אבל זה לא יהיה גביע זה יהיה עת עצמן הביתה עוד בשלב הבתים......

Mellow29

New member
דווקא יהיה מבדר להמר כבר מעכשיו

בנוסף לעוד הימור יותר קרוב לפתיחת המשחקים. יהיה מעניין לראות איך ההימורים של האנשים ישתנו אחרי חצי שנה.

itzikon5352106

New member
העלת לי רעיון טוב!

גם ככה קר בחוץ ואין כ''כ מה לעשות חוץ מלשבת בבית עם התנור אז מחר אני יעלה את התסריט שלי ליורו 2012 ולא אני לא סתם אתן תוצאות אלא אפרט בדיוק מה יקרה שווה לחכות

afc2

New member
פורטוגל ודנמרק ממש לא סיפור אהבה גדול

העובדה שהדנים סיימו פעמיים במקום הראשון לפני הפורטוגזים בשני הקמפיינים האחרונים מלבה את בית המוות עוד יותר ממה שהוא. תזכורת - דנמרק במוקדמות המונדיאל גברה 3-2 בליסבון ובמחזור האחרון תיקו 1-1 ביתי מול פורטוגל הספיק לה כדי להעפיל ראשונה ולשלוח את יריבתם למשחק פלייאוף מול בוסניה. גם במוקדמות יורו 12' אותו סיפור. דנמרק אומנם מפסידה בליסבון, אך מנצלת את הפתיחה הגרועה שלהם לטורניר ובפוטו פיניש מטורף בו הייתה מעורבת גם נורווגיה, היא גברה על פורטוגל 2 - 1 כדי לעקוף אותם ולשלוח אותם שוב לחיקו של מדוניאנין....

itzikon5352106

New member
יורו 2012-התסריט שלי חלק א'

מח' 1 בית א' אולי משחק הפתיחה הכי משעמם בתולדות היורו,היוונים מנצחים את הפולנים 0-1 משער של גיורגיוס סמאראס בדקה ה-24 ומאז אותה דקה ועד הסיום עושים בונקר מגעיל.השדר היווני מזכיר שגם ביורו 2004 יוון ניצחה במשחק הפתיחה את המארחת ובסוף זה נגמר בזכייה היסטורית.עמיתו הפולני קולט בסיום המשחק את מאור מליקסון ביציע ואומר ''כמה חבל שהוא לא בנבחרת והעדיף להישאר בנבחרת ישראל''. במשחק השני אנדריי ארשבין מכניע את פטר צ'ך בדקה ה-14 ורוסיה מנצחת את צ'כיה 0-1. בית ב' הולנד נגד דנמרק במשחק הפתיחה של בית המוות.ניקולאס בנטדנר מהמם את הולנד עם צמד בדקות ה-14 וה-23.הולנד המומה ובמחצית הראשונה לא מתפקדת.במחצית השנייה ההולנדים עולים באטרף ורובין ואן פרסי שמכיר את בנטנדנר מהימים שהדני שיחק בארסנל כובש שלושער בדקות ה-48,55,60 ובדקה ה-89 ווסלי סניידר שולח פצצה לרשת והולנד מנצחת 2-4. במשחק השני גרמניה נגד פורטוגל.מסוט אוזיל נגד חברו בריאל מדריד כריסטאנו רונאלדו.בדקה ה-7 אוזיל מבשל לתומס מולר את ה-0-1 של הגרמנים.בדקה ה-34 רונאלדו שולח כדור חופשי אדיר לרשת,1-1.בתוספת הזמן של המחצית הראשונה אוזיל שוב מבשל הפעם למריו גומז,1-2 לגרמניה.בדקה ה-73 עוד שחקן של ריאל מדריד כובש הפעם זה המגן פאביו קונטריאו וזה 2-2.בתוספת הזמן הווארד ווב השופט האנגלי טועה בגדול ומעניק לפורטוגל פנדל שלא היה ולא נברא.רונאלדו ניגש לבעוט ושולח את הכדור לקורה.2-2 דרמטי ומרתק. בית ג' אלופת העולם ואלופת אירופה ספרד נגד איטליה.לפני המשחק גינלוג'י בופון מודיע שהוא היום הולך לעצור את דויד וייה ושוייה היום לא יכבוש גם אם יבעט 100 בעיטות לשער.כבר בדקה ה-5 ג'ורג'ו קילייני מאבד כדור על סף הרחבה לוייה שעובר את בופון וקובע 0-1 לספרד.בדקה ה-22 דויד סילבה במבצע גדול עובר 3 שחקנים איטלקיים שולח רחב ודויד וייה דוחק פנימה,0-2 לספרד.דקה 42,צ'אבי שולח פצצה מ-25 מ' היישר לחיבורים,0-3.במחצית השנייה הספרדים מורידים הילוך וזה נגמר בניצחון גדול 0-3.דויד וייה:''בופון אכל אותה''. במשחק השני אירלנד מנצחת את קרואטיה 0-1 משער של רובי קין בדקה ה-60 מנבדל ברור.סלאבן ביליץ' מאמן קרואטיה בסיום המשחק: ''האירים תמיד בוכים על זה שהם לא עלו למונדיאל 2010 בגלל טעות שיפוט,אם אני עוד פעם אשמע אותם מזכירים את זה אני אזכיר להם את זה שהם ניצחו אותנו בגלל שופט שלא יודע לשפוט''. בית ד' צרפת נגד אנגליה.ויין רוני מושעה רק למשחק אחד ואת המשחק הזה הוא רואה מהיציע ולפני המשחק הוא אומר שהוא מקווה שהחברים יעשו את העבודה כי במשחק השני נגד שבדיה הוא הולך להתפרק על השבדים.במשחק עצמו האנגלים חלשים להחריד וג'ו הארט הודף כל כדור שנבעט לעברו עד שבדקה ה-88 בעיטה חלשה של יוהן גורקוף חומקת לו מהידיים ונכנסת לשער ובכך הוא מצטרף לשוערים אנגליים אחרים שחירבנו לאנגליה משחקים בטורנירים גדולים. במשחק השני אוקראינה חוטפת פעמיים מהשבדים ומפסידה 0-2.זלאטן איברהומביץ' כובש את הראשון בדקה ה-40,סבסטיאן לארסון כובש את השני בדקה ה-76. מח' 2 בית א' יוון נגד צ'כיה.היוונים יודעים שניצחון על הצ'כים יעלה אותם לרבע הגמר.כמו במשחק הראשון נגד פולין יוון כובשת בדקה ה-14 מבעיטה אדירה של קונסטינטוס קצורניס ועושה בונקר מגעיל ושוב מנצחת 0-1 ועולים לרבע הגמר. במשחק השני רוסיה רוצה להצטרף ליוון ברבע הגמר ופוגשת את פולין שרוצה לשמור על סיכוי לעלות לרבע הגמר.במחצית זה 0-0.הפולנים זוכים לדחיפה מהקהל הביתי ורוברט לבנובסקי בדקה ה-52 קובע 0-1 לפולין.8 דקות עוברות וארשבין מכניע את חברו בארסנל ווסניך שצ'סני וזה 1-1.חמש דקות אח''כ ארשבין שוב כובש,1-2 לרוסיה.5 דקות בתוך תוספת הזמן ערבוביה ברחבה הרוסית ושצ'סני שעולה לעזרת ההתקפה בועט פנימה,2-2 דרמטי שמשאיר את פולין בתמונת רבע הגמר. המצב בבית: 1-יוון 0-2 6 נק' 2-רוסיה 2-3 4 נק' 3-פולין 3-2 1 נק' 4-צ'כיה 2-0 0 נק' במח' האחרון פולין ניצחה ניצחון על צ'כיה והפסד של רוסיה ליוון בהפרש של שני שערים. בית ב' פורטוגל נגד דנמרק.כריסטיאנו רונאלדו אומר שהגיע הזמן לנקום בדנים על מה שהם עשו לפורטוגלים בבית המוקדמות ולנצח אותם ולשלוח אותם הביתה.דניאל אגר,הקפטן הדני ובלם ליברפול בתגובה: ''לרונאלדו רועדות הרגליים שמזכירים לו את נבחרת דנמרק''. בדקה ה-25 כרסיטיאן פאולסן הדני הוותיק מרחיק כדור מקו השער באמצעות ידו ומורחק.רונאלדו שהחטיא פנדל בדקה ה-90 נגד גרמניה,ניגש לבעוט והפעם הוא מבקיע.בדקה ה-64 דניס רומדאל עוד דני וותיק משווה ל-1-1.פורטוגל לוחצת על הדוושה אבל תומס סורנסן בשער הודף כל כדור ובסיום זה 1-1. במשחק השני שתיים מהנבחרות הטובות בעולם נפגשות,הולנד נגד גרמניה.יואכים לב המאמן הגרמני אומר שהוא מקווה שרובין ואן פרסי גמר את התחמושת שלו נגד דנמרק אחרי שכבש שלושער. דקה 32,פנדל לגרמניה.בסטיאן שטוונשיגר ניגש לבעוט והוא בועט פנימה,0-1.תוספת הזמן של המחצית הראשונה נייג'ל דה יונג נוגח פנימה קרן,1-1.דקה 48 זה 1-2 לגרמניה משער עצמי של מרקו ואן בומל.דקה 80,פיליפ להאם דוחק כדור פנימה,שער עצמי,2-2.בדקה ה-90 רובין ואן פרסי מבקיע בחצי מספרת,2-3 ענק להולנד שתופסת את המקום הראשון בבית המוות. המצב בבית: 1-הולנד 4-7 6 נק' 2-פורטוגל 3-3 2 נק' 3-גרמניה 5-4 1 נק' 4-דנמרק 5-3 1 נק' במח' הסיום הולנד נגד פורטוגל שיודעת שניצחון שלה והיא עולה.במשחק השני גרמניה נגד דנמרק כשהמנצחת תעלה אם פורטוגל לא תנצח את הולנד בית ג' איטליה נגד קרואטיה.האיטלקים מגיעים אחרי הפסד 0-3 לספרד,קרואטיה הפסידה לאירלנד 0-1.האיטלקים מתפוצצים על הקרואטים ומנצחים 0-4.מריו בלאטולי כובש את הראשון בדקה ה-3,סימונה פפה את השני בדקה ה-37,אלברטו אקוולני נוגח פנימה בדקה ה-78 ובדקה ה-90 ג'מפאולו פאציני המחליף כובש את הרביעי. במשחק השני רובי קין חלוץ אירלנד אומר שהוא רוצה לנקום בספרד אחרי ההפסד לפני 10 שנים בשמינית גמר מונדיאל 2002.בדקה ה-21 ג'רארד פיקה מבקיע,0-1 לספרד.בדקה ה-30 ג'ון וולטרס האירי מכניע את איקר קסיאס,1-1.האירים מחזיקים מעמד עד הדקה ה-76.דויד וייה כבש,1-2.דקה 80,ססק פבגראס כבש 1-3 ובדקה ה-85 כבש את השני שלו במשחק והרביעי של ספרד,1-4. המצב בבית 1-ספרד 1-7 6 נק' 2-איטליה 3-4 3 נק' 3-אירלנד 4-2 3 נק' 4-קרואטיה 5-0 0 נק' במח' האחרון איטליה ואירלנד ראש בראש על הכרטיס השני לרבע הגמר.ספרד מול קרואטיה. בית ד' אוקראינה נגד צרפת.ניצחון של צרפת והיא עולה לרבע הגמר,אוקראינה נכנעה לשבדיה ורוצה ניצחון על מנת לשמור סיכוי על עלייה לרבע הגמר.עד הדקה ה-70 אין שערים אבל פרנק ריברי במהלך גדול כובש 0-1 לצרפת.בדקה ה-77 אנדריי שבצ'נקו הבלתי נגמר כובש את השער הראשון של אוקראינה בתולדת היורו ומשווה.בדקה ה-82 פיליפ מקסס הבלם הצרפתי חובט בשבצנ'קו ומורחק ודקה לסיום אנדריי ירמונלקו מכניע את הוגו לוריס,1-2 לאוקראינה בסיום. במשחק השני ויין רוני חוזר מהשעייה ופותח בהרכב אבל כבר אחרי רבע שעה מותח שריר ומוחלף ע''י דארן בנט שבנגיעה הראשונה שלו כובש,0-1 לאנגליה.בדקה ה-58 סבסטיאן לארסון השבדי שכבש נגד אוקראינה ומשחק בסנדרלנד האנגלית מורחק בצהוב שני.בדקה ה-70 בנט כובש את השני שלו אחרי טעות גדולה בהגנה השבדית.בתוספת הזמן תיאו וולקוט חותם את התוצאה,0-3 גדול. המצב בבית 1-אנגליה 1-3 3 נק' 2-צרפת 2-2 3 נק' 3-שבדיה 3-2 3 נק' 4-אוקראינה 3-2 3 נק' במח' האחרון הכל פתוח אנגליה נגד אוקראינה,שבדיה נגד צרפת.

itzikon5352106

New member
יורו 2012-התסריט שלי חלק ב'

מח' 3 בית א' המשחקים נערכים באותו השעה.הפולנים יודעים שניצחון והפסד של רוסיה והם ברבע הגמר.בדקה ה-18 תומאס רוזיצקי הצ'כי קובע 0-1 אבל דקה אח''כ רוברט לבנובסקי משווה ובדקה ה-50 כובש 1-2 לפולין.במשחק השני יוון ורוסיה משחקות חלש להחריד ותיקו מעלה את שתיהן.בדקה ה-58 רפאל מורבסקי קובע 1-3.הפולנים מקווים לשער יווני אבל יוון ורוסיה מסיימות בתיקו 0-0 ופולין נשארת בחוץ.בפולין זועמים על היוונים ודורשים ועידת חקירה שתחקור האם המשחק הזה היה מכור.משיל פלטאיני,נשיא אופ''א: ''הטענו של פולין חסרות שווא''. יוון עולה מהמקום הראשון,רוסיה מהמקום השני בית ב' פורטוגל נגד הולנד.כריסטאינו רונאלדו מבטיח שפורטוגל תנצח ותעלה המקום השני.הולנד עולה בהרכב משני אחרי שהבטיחה את עלייתה מהמקום הראשון.במשחק השני גרמניה נגד דנמרק.יואכים לב,מאמן גרמניה: ''אני בטוח שננצח את הדנים ושהולנד לא תפסיד''. דקה 30,ראול מיירלש כובש,0-1 לפורטוגל.4 דקות אח''כ תומס מולר כובש 0-1 לגרמניה ומוסיף עוד אחד בדקה ה-40.מוסיט אוזיל קובע 0-3 גרמני בדקה ה-50,מריו גומז כובש את הרביעי בדקה ה-60 ובדיוק אחרי השער שלו דירק קיוט משווה נגד פורטוגל בדקה ה-73 סמי חדירה כבש את החמישי של גרמניה.פורטוגל לא הצליחה לכבוש את שער הניצחון וסיימה בתיקו שלישי בטורניר והלכה הביתה. הולנד עולה מהמקום הראשון ותפגוש את רוסיה ברבע הגמר,גרמניה תשחק נגד יוון. בית ג' איטליה נגד אירלנד ראש בראש על הכרטיס השני לרבע הגמר.ג'ובאני טראפטוני האיטלקי מאמן אירלנד: ''יהיה לי קשה להדיח את איטליה אבל זה הכדורגל''.בדקה ה-25 אנדראה פירלו מסובב כדור חופשי אדיר לרשת ובדקה ה-34 מריו בלאטולי שולח פצצה,0-2.בדקה ה-53 רובי קין מצליח לצמק אבל בסיום 1-2 לאיטליה שעולה מהמקום השני.במשחק של ספרד-קרואטיה ספרד מנצחת 0-1 משער של חסוס נבאס בדקה ה-72. ספרד מושלמת עולה לרבע הגמר מהמקום הראשון,איטליה מהמקום השני. בית ד' אנגליה-אוקראינה,צרפת-שבדיה.בדקה ה-31 גארת' בארי קובע 0-1 לאנגליה.דקה 34 קארים בנזמה קובע 0-1 לצרפת.בדקה ה-61 ריו פרדיננד מורחק אבל דווקא ב-10 שחקנים אנגליה כובשת פעמיים מצמד של דארן בנט בדקות ה-69,81.בינתיים בדקה ה-82 זלטן איברהמוביץ' משווה נגד צרפת ושבדיה צריכה עוד שער על מנת לעלות לרבע.בדקה ה-87 פנדל לשבדיה ואיברהמוביץ' כובש 1-2.צרפת בחוץ,שבדיה עולה מהמקום השני,אנגליה מהמקום הראשון. עיתונאים בצרפת: ''כבר עדיף להחזיר את ריימונד דומנק,איתו נראינו יותר טוב''. משחקי רבע הגמר: יוון-גרמניה הולנד-רוסיה ספרד-שבדיה אנגליה-איטליה יוון-גרמניה: תומס מולר ממשיך להפציץ,הפעם עם שלושער בדקות ה-28,43,51.גיורגיס סמאראס מצמק בדקה ה-90.גרמניה עולה לחצי. הולנד-רוסיה: שחזור של רבע הגמר מ-2008 אז רוסיה ניצחה בהארכה.דיק אדבוקט ההולנדי מאמן רוסיה: ''הלב חצוי אבל אני מקווה שננצח.אם נפסיד,אני אחזיק אצבעות להולנד שתיקח את הגביע''. בדקה ה-10 וסילי ברודצקי כובש שער עצמי והולנד עולה ליתרון.בדקה ה-36 קלאס יון-הונטלאר כובש 0-2 ורובין ואן פרסי חותם את התוצאה בדקה ה-60,הולנד שלוש רוסיה אפס. ספרד-שבדיה: בדקה ה-18 דויד סילבה מעלה את ספרד ליתרון.הספרדים לא מציגים משחק טוב ורק בדקה ה-85 כובשים את השני מרגלי ססק פברגאס. אנגליה-איטליה: פאביו קאפלו,האיטלקי מאמן אנגליה: ''היום אני שוכח שאני איטלקי ואני רוצה ניצחון על איטליה ומצידי שישנאו אותי בכל איטליה''. סימונה פפה בדקה ה-55 הכניע את ג'ו הארט.דקה 67,פנדל לאיטליה.ג'ו הארט הודף את הבעיטה של מריו בלאטולי חברו במנצ'סטר סיטי.דקה 75,פרנק למפארד מכניע את בופון,1-1.המשחק נכנס להארכה ובדקה ה-111 דארן בנט שוב כובש בטורניר,1-2 לאנגליה.איטליה מפסידה,אנגליה בחצי הגמר חצי הגמר גרמניה-ספרד: שחזור הגמר מ-2008.עד הדקה ה-73 זה 0-0 אבל אנדראס אייניסטה כובש את שער הניצחון,ספרד בגמר. הולנד-אנגליה: ההולנדים רוצים גמר ולנקום בספרד על ההפסד בגמר מונדיאל 2010. המשחק מסתיים ב-0-0 אחרי 120 דקות.גארת' בארי מחטיא את הבעיטה הראשונה של אנגליה והולנד כובשת את כל החמש שלה ועולה לגמר אחרי ניצחון 4-5.אנגליה שוב מפסידה בפנדלים...... גמר: הולנד-ספרד ההולנדים רוצים נקמה על ההפסד בגמר מונדיאל 2010.צ'אבי אלונסו הספרדי כובש בדקה ה-49,אבל ווסלי סניידר משווה בדקה ה-62.רבע שעה אח''כ רובין ואן פרסי כובש את שער הניצחון,1-2 להולנד והיא אלופת אירופה!!!!!!!!

רז 1978

New member
קונה את התסריט שלך בעינים עצומות

הולנד אלופת אירופה ועוד אחרי ניצחון בגמר על ספרד זה הדבר שהכי אני רוצה שיקרה ביורו בזה!!!

רז 1978

New member
תהייה אופטימי אולי זה יקרה

ביורו 2000 וביורו 2004 זה קרה אז בהתחשב בעובדה שגרמניה נפלה לבית לא קל אולי זה יקרה שוב ואגב עוד דבר אופטימי גרמניה נפלה לבית עם פורטוגל, ביורו 1984 וביורו 2000 כשלה גרמניה בשלב הבתים של היורו ובשני המקרים גרמניה הייתה בבית עם פורטוגל (בנוסף לכישלון שלה ביורו 2004) אז מי יודע אולי גם הפעם זה יקרה שוב

למעלה