מישהו זוכר? יודע? גביע האלופות בכדורגל

מישהו זוכר? יודע? גביע האלופות בכדורגל

בשלהי שנות ה 70 התקיים משחק, גמר כמדומני, בו ניצחה הקבוצה הגרמנית, מינשנגלדבך קרוב לודאי, 5:0 או 5:1 או 6:0 את יריבתה והתוצאה נפסלה ע"י פיפ"א. במשחק החוזר זכתה היריבה (יתכן שזו היתה ליברפול אך אני בספק רב. אולי קבוצה איטלקית?). אם מישהו יודע או זוכר ארוע כזה, אשמח לקבל פרטים נוספים. תודה

Mellow29

New member
תודה.

הבעיה שאני מעלה הינה פסילת ניצחון של קבוצה גרמנית בגמר גביע אירופאי כלשהו אחר שהביסה את יריבתה ובמשחק החוזר נוצחה. יתכן שהמשחק ב 1977 בו ניצחה ליברפול את מינשנגלדבך היה משחק חוזר ? בכל אופן תודה על הנסיון לעזור לי לשקם את זכרוני...

Abbe Faria

New member
אולי אתה מפספס בכמה שנים...

המקרה שעולה לי לראש זה משחק מוקדמות ליגת האלופות 92-93 בין לידס לשטוטגארט... שטוטגארט נצחה 3-0 בבית, בלידס נגמר בתוצאה שהעלתה את שטוטגארט, אבל הסתבר שבשלב כלשהו במשחק (אחרי חילוף) שטוטגארט שיתפה 4 זרים בטעות (אז היה מותר שיהיו על המגרש עד 3 זרים בקבוצה), אז נפסק הפסד טכני 3-0 לשטוטגארט, ואז במשחק מכריע לידס עלתה.

תודה, בטוח שאני טועה היכנשהו

המקרה שתארת מאוד מתאים למה שזכור לי אך לי זכור (ואולי זכרוני בוגד בי) שמדובר במינשנגלדבך. גם אני זוכר שהפסילה נבעה מענין של מה בכך אחר שהקבוצה הגרמנית ניצחה בקלות את האנגלית (או אולי האיטלקית?). לי זה זכור כסוף שנות ה 70 ומשחק הגמר מינשנגלדבך-ליברפול מאוד התאים למה שאני זוכר אך כאמור, יתכן שזכרוני מתעתע והצדק איתך. אני מאוד מודה לך.

למעלה