לוזון ליג-מח' 13

ReDEAD

New member
מצחיק שמ7 משחקים דרבי רצופים הגעת

למספר דו ספרתי.. בטח נפגשו כל עונה פעמיים בגביע
בכל מקרה ההבדל הגדול הוא , בתקופה ההיא של תחילת שנות ה90 , הפועל הייתה מועדון שההתסתדרות פירק , בלי כסף ובלי בעל בית אמיתי הפועל מצד שי משפילה את מכבי כבר המון שנים , כאשר מכבי מתחילה כל עונה עם תקציב ענקי ועם שאיפות אליפות מה יהיה ביום ראשון ? תיקו ומעלה למכבי אני מאמין... להפועל יש מצב לנצח ולרסק למכבי את העונה , ואצל הפועל כמו הפועל , תמיד בועטים בדלי.

רז 1978

New member
התכוונתי

שיחד עם משחקי גביע הטוטו ומשחקי גביע המדינה זה הגיע למספר דו ספרתי של רצף ניצחונות של מכבי ת"א על הפועל ת"א באותה התקופה. אני מנסה להיזכר בעוד מפגשים בינהם באותה תקופה וזה מה שאני נזכרתי כעת עונת 1991-92 שתי הקבוצות נפגשו ברבע גמר גביע המדינה בשני המשחקים ניצחה מכבי ת"א (אז שיחקו את משחקי שמינית הגמר ורבע הגמר בשיטה של משחק כפול בית וחוץ כמו בספרד) בנוסף הם נפגשו באותה שנה בחצי גמר גביע הטוטו ומכבי ת"א ניצחה ועלתה לגמר (הפסידה בגמר לבני יהודה) עונה לאחר מכן הם נפגשו בשלב הבתים של גביע הטוטו ובשני המשחקים מכבי ניצחה. לגבי מה שכתבת אתה צודק אני מסכים איתך, מצד שני כמו שהפועל ת"א לא ניצחה באותה תקופה הרבה דרבים גם למכבי ת"א היו תקופות בהם הם לא ניצחה הרבה זמן בדרבי: בנובמבר 1995 ניצחה מכי ת"א בדרבי את הפועל בבלומפילד והניצחון הבא של מכבי בדרבי הגיע רק בפברואר 2000 כלומר כמעט 4.5 שנים שמכבי ת"א חיכתה לניצחון בדרבי הפעם האחרונה שמכבי ת"א ניצחה דרבי היה לפני כמעט 4 שנים אז זה מתקזז כמו שלהפועל ת"א היו תקופות שבהן היא לא ניצחה בדרבי כך זה קורה גם למכבי ת"א אני בכל מקרה מהמר על תיקו ביום ראשון

afc2

New member
מלבד גביע הטוטו אני חושב שמאז 09.03.2008....

הפועל ת"א לא הפסידה בדרבי, זה אומר כמעט 4 שנים

ReDEAD

New member
למה מלבד?

זה כולל גם את גביע הטוטו וגם את גביע המדינה

afc2

New member
אם אני זוכר בגביע המדינה הפועל ניצחו גם שם...

afc2

New member
בגביע הטוטו המאזן שוויוני

2 נצ' למכבי, 3 תי' ו-2 נצ' להפועל

עדיין יש במשחק הזה מתח ענק, ענקקק

בדרבי אין חדש כבר הרבה שנים, אבל האם קשטן יבוא להתראיין בעמדה בסיום המשחק? האם יחרוג מהמנהג של לפחד שיטרפו אותו? אז הנימוקים בצד של "יסכים" הם שזה לא אולפן, כולה עמדה מאולתרת, ובנוסף עצם העובדה שהוא יבוא לשם כמנצח (ככל הנראה) משחקת תפקיד. אבל במצב הזה הוא ייצור תקדים מבחינתו של לבוא לשם אחרי משחקים, מתח גדול.

Cade Foster

New member
רציתם דרבי?

רציתם דרבי???!!!! מקקים. איזה מועדון קטן ועלוב. יש בדיוק שלושה ימים בשנה שאני ממש שמח מניצחון של הפועל

רז 1978

New member
טוב אז ככה

מחצית ראשונה בה הפועל ידעו לנצל שני מצבים שהיו להם לכיבוש שני שערים ולרדת למחצית ביתרון של 0-2 במחצית השנייה הייתי בטוח שמכבי ת"א תחזור למשחק אחרי ההרחקה של גל שיש אבל מה לעשות שלא כובשים סופגים ומכבי ת"א שכבשה שער מצמק לא הצליחה לכבוש שער שיוויון וספגה את השלישי מכבי עם הפסד שלישי רצוף, מישהו זוכר שהם הוליכו עד לא מזמן את הטבלה? כמעט 4 שנים עברו מאז שמכבי ת"א ניצחה פעם אחרונה דרבי, בקצב הזה יעברו עוד הרבה משחקים עד שיישבר הקרח

afc2

New member
כמו שהשמש זורחת במזרח

כך הפועל שוב מתעלה בדרבי. לא היה אתמול משחק מי יודע כמה, משחק טיפוסי וגברי בין שתי קבוצות פחות גרועות העונה בליגה, אחת בגיל ההתבגרות שהגיעה כבר לפורקן ולשיא מוקדם מידי ואחת חלשה להחריד אך תכליתית בדיוק כמו שהמאמן שלה רוצה ועטה על הפגרים שהיריבה הנאיבית (קונאטה בגול ה-1, זיו בגול ה-2) משאירה לה. הפועל הייתה זוועה, אבל מי זוכר. למי זה אכפת? רק לאיווניר שהתבכיין כמו תמיד "היינו טובים יותר והפועל מלבד השערים לא הגיעה לשום מצב". זה בסדר מוטי, אתה לא הנאיבי היחיד בעולם, אני הייתי לפני קצת יותר משנה במשחק די דומה כשהנבחרת שלנו עוד איכשהוא ניסתה לתקוף מול קרואטיה שהפתיעה בחולשתה בר"ג, ואז משתי טעויות (אחת של מגן לא מגן בשם אלרואי כהן) הקרואטים סגרו עניין בחצי. ככה גרמני, ככה מגעיל. זה הכדורגל. הבעיה מס' 1 של מועדון מכבי תל אביב מבחינה התקפית זה שכבר בנוער מלמדים אותם לרצות את הכדורגל לרגל ולא לעומק, וזה הופך להיות חמור ממשחק למשחק. פעמיים בלבד כל המשחק פתחו השחקני אגף לעומק... פעם אחת זה גם הוביל לגול שעטר היה חופשי

Cade Foster

New member
גם אתם שמתם לב לזה?

מכבי ת"א אירחה את כל שלושת המשחקים ה"גדולים" והוציאה רק נקודה - במשחק הכי גרוע שלה מבין ה-3. איי כמה שאנחנו נאיבים

Puskas

New member
מכבי תל-אביב ז"ל

בצער רב (או שלא?) אנו מודיעים בזאת על פטירתה של קבוצת הכדורגל בצהוב, הקבוצה שנלחמה במחלת הצהבת שנים רבות,הלכה לעולמה אתמול לאחר עוד ניתוח כושל,הפעם של ד"ר איווניר. ההלוויה תערך באיצטדיון ר"ג היום בלילה,אתם מתבקשים להשתדל לא לצחוק חזק מדי בזמן טקס ההשכבה. ונסיים בצורה חיובית עם בדיחה: מכבי ת"א

itzikon5352106

New member
שאר המשחקים

הפועל ראשל''צ-הפועל פ''ת אחרי שני מחזורי הפתיחה ראשל''צ הוליכה את הטבלה בגאווה עם מכבי ת''א ובית''ר י-ם והיה מי שפינטז על הצמרת הגבוהה.אבל מאז הקבוצה לא מנצחת סופגת שישיות,מעמדו של המאמן ניסן יחזקאל שהחזיר את הקבוצה לליגה הבכירה אחרי 8 שנים לא יציב והאוהדים לא מרוצים מהמצב. גם בהפועל פ''ת המצב לא מזהיר אבל שם יש אופטימיות וגילי לנדאו מקווה לחזור מעיר היין עם ניצחון. ההימור שלי: 0-1 לפ''ת מ.ס אשדוד-הפועל ב''ש: בשקט בשקט בלי ששמנו לב אשדוד במקום ה-5 ואחרי שאשתקד נשארה בליגה רק במח' הסיום העונה יוסי מזרחי עושה עבודה טובה והחזיר את הקבוצה לצמרת. בב''ש יכולים רק לקנא באשדוד,גיא לוי עדיין מחפש ניצחון בכורה כמאמן הקבוצה והוא ממשיך במנהגו החביב לזרוק שחקנים מהאימונים.פעם זה יוסי תורג'מן,פעם זה עודד גביש ופעם זה שוער המשנה דניאל ליפשיץ. ההימור שלי: 1-3 לאשדוד בני סכנין-מכבי נתניה שתיים מהקבוצות המפתיעות העונה ייפגשו למשחק שלטעמי הולך להיות התקפי עם שערים רבים. ההימור שלי: 3-4 לסכנין עירוני רמה''ש-הפועל חיפה: סאגת מומי זפרן נשכחה עכשיו ברמה''ש ממשיכים הלאה כשעל הקווים יעמדו אברהם בכר,אחראי מחלקת הנוער מכיוון שלמנחם קורצקי אין תעודת פרו.רמה''ש קופחה בשבוע שעבר נגד הפועל ת''א ובסופו של דבר השיגה תיקו. הפועל חיפה ניצן שירזי עדיין מאמן אבל יואב כץ מאבד את הסבלנות וככל הנראה עוד הפסד יישלח אותו הביתה ביחד עם עזורו שביט אלימלך שלפי פרסומים קיבל הצעה להיות מאמנה החדש של רמה''ש...... ההימור שלי: 0-2 לרמה''ש מכבי פ''ת-בני יהודה: קרב תחתית בין שני מועדונים שחלמו צמרת.פ''ת עם 13 נק' במקום ה-12,בני יהודה במקום העשירי עם 16 נק'.פ''ת החליפה כבר מאמן,האם בני יהדוה תלך בעקבותיה ויוסי אבוקסיס אחרי המשחק הזה יילך הביתה?? אולי.... ההימור שלי: 1-1

רז 1978

New member
לא ארחיב יותר מדי על המשחקים האחרים

ואסתפק הפעם בהימורים על התוצאות: הפועל ראשל"צ - הפועל פ"ת 0-0 מ.ס אשדוד - הפועל ב"ש 1-3 בני סכנין - מכבי נתניה 2-2 רמת השרון - ה פועל חיפה 0-3 מכבי פ"ת - בני יהודה 2-1

afc2

New member
ראשון סוף סוף תנצח

ראשל"צ - הפועל פ"ת 2 - 0 אשדוד - הפועל ב"ש 2 - 0 בני סכנין - מכבי נתניה 1 - 3 רמת השרון - הפועל חיפה 0 - 1 מכבי פ"ת - בני יהודה 0 - 0

somone141

New member
ח"ח על ההשקעה, נהנתי לקרוא

חיפה - עכו זה סוג של באנקר מבחינתי. עם כל הכבוד לעונה של עכו, מת על המאמן שלהם, צנוע ומקצוען, אין להם סיכוי מול חיפה אחרי הרביעייה בטדי. היה ברור שחיפה תעלה על הגל מתישהו כי הרי אף אחד לא מצפה שהיא תבלה במרכז טבלה. ק"ש- בית"ר, 1-2 או 1:3 לקרייה תוצאה הגיונית. אני מבין ששלומי אזולאי חוזר וישלים שוב את השלישייה הקטלנית בחוד. בית"ר אחרי מכה מוראלית רצינית, לחטוף תבוסה כזו בבית לא קל להתאושש מזה. זוכר שהייתי בקבוצת הנוער, היה לנו משחק צמרת נגד הפועל חיפה והיה מגרש מלא, דבר נדיר בימים ההם. אכלנו רביעייה ומאז לא ניצחנו איזה 6-7 משחקים נדמה לי. ואמנם ההשוואה קצת לא במקום, אבל ידוע שמנטלית קשה להתאושש מזה. חוץ מזה שק"ש חזקה בבית, מאזן הכי טוב בליגה. אשדוד-ב"ש אמור להיות עוד סוג של באנקר. נראה לי שגם אוהד ב"ש פה בפורום יסכים איתי. אנחנו במומנטום נהדר, משחקים בבית (אם זה היה בוסרמיל הייתי הולך על תיקו), אין סיבה שלא ננצח. אפילו אוי ואבוי לנו. בכלל, יש לנו גם את ראשון לאחר מכן גם בבית, 6 נק' שאם לא ניקח זה יהיה פשוט מחדל. לא פחות. ראשל"צ-הפועל פ"ת, משחק של תיקו מריח לי. נתניה לא תנצח בסכנין, הצעירים של עטר נראה לי בהיי יותר מדי בגלל ההצלחה, סכנין תוציא נקודה. הפועל חיפה ברמה"ש, אמממ.. אני חושב שהגיע הזמן ששירזי ישיג ניצחון, ממש מרחם עליו. ולגבי הדרבי, בעשרת האחרונים הפועל ניצחה ב-5, ו-5 נוספים לא הוכרעו. קצת ללכת נגד הסטטסטיקה. הפועל לא כזו מבריקה מצד שני, מכבי פח אשפה, ולכן נראה לי שתיקו הגיוני.

למעלה