מוקד' מונדיאל 2014-נקבע לוח המשחקים של ישראל

itzikon5352106

New member
מוקד' מונדיאל 2014-נקבע לוח המשחקים של ישראל

7.09.12: אזרבייג'אן - ישראל 11.09.12: ישראל - רוסיה 12.10.12: לוקסמבורג - ישראל 16.10.12: ישראל - לוקסמבורג 22.03.13: ישראל - פורטוגל 26.03.13: צפון אירלנד - ישראל 6/7.09.13: ישראל - אזרבייג'אן 10.09.13: רוסיה - ישראל 11.10.13: פורטוגל - ישראל 15.10.13: ישראל - צפון אירלנד "רצינו לפתוח את הקמפיין עם משחק חוץ מול נבחרת שמדורגת מתחתינו ועם משחק בית מול נבחרת המדורגת מעלינו", אמר אבי לוזון לאתר ההתאחדות. "החלום שלנו הוא שפורטוגל יגיעו לשחק בישראל כשאנחנו נהיה בראשות הבית. פורטוגל תגיע לשחק אצלנו בזמן שהקבוצות והשחקנים בשיא הכושר שלהם, נאחל בהצלחה לנבחרת ישראל". מר לוזון,תמשיך לחלום-http://www.youtube.com/watch?v=M3-rslY_Yf8

afc2

New member
12/10/12 רוסיה את פורטוגל ו-07/06/13 הפוך

אלו שני המשחקים שיכריעו את העולות מהבית הזה

itzikon5352106

New member
למרות שיש עוד מלא זמן עד אז

כבר מעכשיו אני מוכן לומר כמה נק' יהיו לנו: נגד לוקסמבורג נוציא 6,נגד האזרים 6,נגד צ.אירלנד 2 נק',נגד רוסיה נקודה ונגד פורטוגל 0. זה אומר 15 נק' וזה אומר שאת מונדיאל 2014 נראה מהבית......

רז 1978

New member
אל תהייה בטוח שנוציא 6 נקודות מהאזרים

אנחנו מסוגלים למעוד שם, חוץ מזה טורקיה הפסידה שם במוקדמות יורו 2012, אז לא כדאי לנו לזלזל בנבחרת הזאת ע"פ שאנחנו טובים מהם

רז 1978

New member
לפחות נגדם הוא לא החמיץ

כי את ההחמצות הרבות שלו בקריירה ובמיוחד את ההחמצה שלו נגד קולומביה בר"ג קשה לשכוח

afc2

New member
אל תדאג יהפכו את האזרים לסגנית אלופת העולם...

... ובסוף כרגיל התקשורת תתלונן על ניצחון 2-0 במשחק "חלש" "עלוב" "משעמם" "זה לא יספיק מול רוסיה" וכדומה. ישראל תיקח 6 נק' מאזרבייג'אן, 6 נק' מלוקסמבורג ובואו נהיה אופטימיים ראיתי את צפון אירלנד הם נבחרת ממש פח אז גם כאן 4 נק' אפשריות. לגבי פורטוגל ורוסיה, ישראל הפעם לא תחזור על "הצלחתו" של מסייה פרננדס שליקטה 0 נק' מול יוון וקרואטיה והפעם תיקח נקודה מתוך 12

itzikon5352106

New member
צפון אירלנד פח?

לא חושב..... רוב שחקניה משחקים באנגליה,הלוואי עלינו

כלומר הלוואי שמדינת היהודים הייתה באי הבריטי.

צפון אירלנד נמצאת דרג מתחתינו, ואם אני לא טועה הם עלו לדרג הזה לא מזמן והיו אחד פחות. אבל פח הם לא, רק אזרבייג'אן.

Mellow29

New member
יופי שהם משחקים באנגליה

יש שם בדיוק 4 שחקנים שמשחקים בפרמייר-ליג: ג'וני אוונס עמוק ברוטציית ההגנה של מנ' יונייטד, ארון יוז וכריס ביירד מפולהאם וכריס בראנט מ-ווסט ברום אלביון. היחיד שהוא regular first team זה בראנט, והשאר הם גם לא מהשחקנים הגדולים בפרמייר-ליג. תוסיף לזה עוד 3 שחקנים מריינג'רס, כמה שחקנים מהצ'מפיונשיפ, מהליג 1 ומהליגה הסקוטית וזה פחות או יותר הנבחרת. טוב ויפה שהם משחקים באנגליה, אבל צריך גם לבדוק מי ובאילו קבוצות הם משחקים. אין שם שחקנים גדולים וכאלה שמשחקים בצמרת הפרמייר-ליג. 3-4 נק' משם זה המינימום לפני שנתחיל לדבר על סיכויי העפלה וכו'.

ronko

New member
סיכום הקמפיין

אזרביג'אן + לוקסמבורג = 12 נקודות. כל מילה נוספת מיותרת ופחות מזה גומרים ת'באסטה. רוסיה - 3. (אפשר לנצח ברמת גן ובחוץ אני לא חושב שיעשו משהו.). פורטוגל - 1. אפשר לסחוט תיקו ברמת גן. בחוץ אין מה לחפש. ואולי לכמה אנשים יתמזל המזל ויסחטו חתימה מכריסטיאנו....
צפון אירלנד - 2-6. (משחקי מוקש לא קטנים! בחוץ לא אתפלא אם יהיה תיקו). לסיכום: 18-22 נקודות. אולי יעלו לפלייאוף. בהצלחה לנבחרת ונחזור לסיכום שלי בעוד שנתיים

yoss5

New member
יפה שאתה אופטימי

אבל בינינו, נקודה מול פורטוגל וצפון אירלנד נחשבת מוקש? תחזית שלי: אזרבייג'ן + לוקסמבורג, 12 נק' צפון אירלנד, 3 נק' רוסיה, 1 פורטוגל, 0 (גם בחלומות הכי פרועים שלי אני לא רואה את ישראל מצליחה אפילו לחלץ תיקו) סה"כ: 16 נק', בלי מקום בפלייאוף

למעלה