לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2211222,112 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *
x
הודעה מהנהלת הפורום
שיתוף הפעולה בין הפורום לערוץ הספורט מתמצה בשלב זה בלינקים הדדיים. אין למנהל הפורום קשר עם ערוץ הספורט, ואין להם כל אחריות לגבי החלטות הערוץ בנושאים השונים. לפניות ותלונות בנוגע לערוץ הספורט יש לפנות להנהלת ערוץ הספורט בלבד. הודעות כנגד מנהל הפורום בשל מעורבותו לכאורה בפעילות ערוץ הספורט, יימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'לוזון ליג-מח' 13'
לוזון ליג-מח' 13
24/11/2011 | 20:52
57
4
בשבוע שבו הכנסת אישרה את חוק הלשון הרע ובמצרים התחדשו המהומות נקווה שבלוזון ליג לא נראה מהומות במיוחד לא בדרבי הגדול של ת''א.

הליגה השישית בטיבה,מח' 13,תבלו!
כדורגל >>
לצפיה ב-'מכבי חיפה-הפועל עכו'
מכבי חיפה-הפועל עכו
24/11/2011 | 20:54
7
2
מקום 3 נגד מקום 7,אבל הקבוצה שבמקום ה-7 היא מכבי חיפה והקבוצה שבמקום ה-3 היא הפועל עכו.......

עכו פשוט בעונה נהדרת מגיעה אחרי ניצחון 0-3 ענק בבית על מכבי ת''א ואלי כהן פשוט עשה שם עבודה נהדרת,בלי תקציב גדול,בלי שחקנים בעלי שם,בלי יותר מדי יחסי ציבור.אלי כהן היה אחד הבלמים הטובים ששיחקו במכבי חיפה והוא תוצר מחלקת הנוער שלה,למרות שעזב את הקבוצה בטונים צורמים יש לו אהבה רבה למועדון בו גדל אבל בשבת הוא לא יתעסק בזה והוא יתעסק באיך לנצח את מכבי חיפה.עוד שחקן שעבורו זה מפגש נגד האקסית זה סינטיהו סולליך שמושאל מחיפה לעכו ואם ימשיך ככה בעונה הבאה הוא יחזור היישר להרכב הירוקים.

חיפה מגיעה אחרי ניצחון 1-4 בטדי עם צמדים של וויאם עמאשה וולדימיר דאבלשוילי שחזר לחיים אחרי שלא נספר ע''י אלישע לוי.בינתיים אוקזר מגששת אצל עמאשה כשדאבלשוילי מבוקש בטורקיה ומי יודע אולי בינואר השניים יפשטו את המדים הירוקים וייצאו לאירופה.
הניצחון על בית''ר החזיר לחיפה את השמחה ואת העובדה שהעונה עדיין לא נגמרה ושהאליפות לא נעלמה.אלישע לוי השתיק את הביקורות אבל גם הוא יודע שהפסד בבית לעכו שוב יחזיר למועדון את הלחץ ומפלס העצבים שוב יעלה.

ההימור שלי: 2-3 לעכו

בתמונה משמאל-אלי כהן עם תחבושת על הראש בימיו כבלם מכבי חיפה
כדורגל >>
לצפיה ב-'הפתעת העונה מול אכזבת העונה'
הפתעת העונה מול אכזבת העונה
24/11/2011 | 21:16
2
לא האמנתי לפני תחילת העונה שנראה את הפועל עכו במקום השלישי בתום 12 מחזורים (מישהו כן האמין?), ממש לא האמנתי לפני תחילת העונה שנראה את מכבי חיפה במקום השביעי בלבד בתום 12 מחזורים (מישהו כן האמין?) אבל זאת המציאות.

עכו תבוא בטירוף ובהתלהבות אחרי הניצחון על מכבי ת"א חיפה תבוא גם היא במצב רוח טוב אחרי הניצחון בטדי על בית"ר ירושולים

הכרעה לא תושג לדעתי במשחק הזה

ההימור שלי: 1-1
כדורגל >>
לצפיה ב-'1 - 0 חיפה'
1 - 0 חיפה
25/11/2011 | 00:24
לצפיה ב-'במחזור ה12 עדיין לא מכתירים לא הפתעת עונה ולא'
במחזור ה12 עדיין לא מכתירים לא הפתעת עונה ולא
25/11/2011 | 08:29
אכזבת עונה..
חיפה בקלות יכולה עוד לקחת אליפות
עכו בקלות  יכולה לסיים עונה בתחתית
כדורגל >>
לצפיה ב-'מזמן אמרתי וכתבתי:"דבאלשווילי"'
מזמן אמרתי וכתבתי:"דבאלשווילי"
26/11/2011 | 21:19
3
שנתיים שדבאלשווילי נותן 13-14 שערים בעונה והחלוצים שלידו מגיעים לכמות שערים זהה (תומר חמד) וכמות שערים גבוהה יותר (ארבייטמן)...

למה עד עכשיו אלישע לוי לא נתן לו הזדמנות?

עזריאל, תורג'מן, גדיר, דה חסוס לא יותר טובים ממנו ורובם (חוץ מגדיר) קיבלו הזדמנויות לשחק,הזדמנויות שלא ניתנו לדבאלשווילי

ועכשיו, לצערי הרב, הוא יעזוב...אבידה גדולה מאוד
כדורגל >>
לצפיה ב-'בתחילת העונה הוא היה באנקר בהרכב'
בתחילת העונה הוא היה באנקר בהרכב
26/11/2011 | 22:01
2
די, מיצינו. הגיע הזמן להתקדם כבר.
כדורגל >>
לצפיה ב-'להתקדם?'
להתקדם?
30/11/2011 | 14:01
1
מה הסיכוי שיגיע לפה חלוץ יותר טוב מדבאלישוילי? לא שהוא חלוץ ברמה עולמית, אבל אם מסתכלים על החלוצים שהיו אצלנו הוא בין הטובים, והסיכוי להביא מישהו טוב יותר הוא אפסי.
כדורגל >>
לצפיה ב-'היה חתיכת דיון על זה בפורום 322'
היה חתיכת דיון על זה בפורום 322
30/11/2011 | 19:23
אז אין לי כח לפתוח עוד אחד, הנה הלינק -

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
כדורגל >>
לצפיה ב-'עירוני ק''ש-בית''ר י-ם'
עירוני ק''ש-בית''ר י-ם
24/11/2011 | 20:55
8
מי יעצור את עירוני ק''ש הלוהטת?? האם בית''ר י-ם??
רן בן שמעון וחניכיו יודעים שניצחון קטן יעלה אותם לפסגה עד הדרבי התל אביבי ואין ספק שהנתון הזה ידרבן אותם.ק''ש הפסידה רק פעם אחת העונה(הכי מעט עד כה בליגה) והיא נמצאת בכושר פנטסטי ולמרות שבשבוע שעבר נגד בני יהודה היא לא שיחקה טוב ולמרות זאת ניצחה היא פייבורטית ברורה לקראת המשחק.איתן טיבי אקס בית''ר ובריאן גריזיץ' לא כשירים במאה אחוז וככל הנראה יהיו מחוץ לסגל אבל גם בלעדיהם לרן בן שמעון יש את כל הכלים לנצח את בית''ר.

בית''ר מגיעה אחרי שחנכה את טדי בהפסד כואב 1-4 למכבי חיפה וזה למרות שהמחצית הראשונה היא הייתה שווה יותר משער אחד נגד הירוקים אבל בשנייה היא פשוט התרסקה.מיגל פורטיז'ו שהגיע בקול תרועה ייחתך בינואר ויובל נעים יצטרך להסתמך על אנדריי פילאבסקי ועל תומר בן יוסף שלא כ''כ מסתדר עם נעים ונזרק השבוע מהאימון.בית''ר 7 נק' מעל הקו האדום והיא רוצה להתרחק ממנו כמה שיותר,ואחרי המשחק בק''ש מצפים לה שלושה משחקים נגד יריבותיה לתחתית/אמצע הטבלה-מכבי פ''ת,בני יהודה והפועל ב''ש ובית''ר חייבת להגיע למשחקים הללו במומנטום טוב אב בינתיים הראש בק''ש.

ההימור שלי: 0-2 לק''ש(הלוואי שאני טועה ובית''ר תנצח)
כדורגל >>
לצפיה ב-'קריית שמונה המוליכה הזמנית לפחות עד הדרבי'
קריית שמונה המוליכה הזמנית לפחות עד הדרבי
<< ההודעה הנוכחית
24/11/2011 | 21:20
1
במוצ"ש עירוני קריית שמונה תחגוג העפלה למקום הראשון
עוד קבוצה מפתיעה מהצפון תעפיל לדעתי לפיסגה מחרתיים אחרי ניצחון 0-1 על בית"ר ירושלים היא פשוט טובה יותר מירביתה שכנראה מאבדת את הקסם שלה מפתיחת העונה הטובה שלה (שאבד לה ומאז היא ניצחה רק פעם אחת את מכבי תל אביב בר"ג)

ההימור שלי: 0-1 לקריית שמונה

כדורגל >>
לצפיה ב-'1-1'
1-1
לצפיה ב-'הפסד 0-1 מאכזב לבית''ר'
הפסד 0-1 מאכזב לבית''ר
26/11/2011 | 19:07
5
הגיע לנו תיקו,עמית בן שושן בהזדמנות ענקית מול דני עמוס אבל עמוס זינק לו לרגלים ומנע שער בטוח.

יובל נעים בראיון בסיום המשחק נותן הבטחה שבית''ר לא תרד ושארקדי גאידמק יביא 3 שחקני רכש.
נעים לא אמר מי אבל אחד מהם בטוח יהיה לאונרדו פסוס החלוץ מברזיל שמתאמן בבית''ר כבר זמן רב,האם השני יהיה ערן לוי?
למרות כל הבעיות איתו אני אשמח לראות אותו בבית''ר.אני מקווה שמיגל פורטיזו ישוחרר כמו שהבטיחו ובמקומו יביאו שחקן אחר,השאלה לאיזה עמדה.

כדורגל >>
לצפיה ב-'אתה באמת מאמין שגאידמק ישים כסף?'
אתה באמת מאמין שגאידמק ישים כסף?
26/11/2011 | 19:25
4
הוא מתעלל בנו והוא ימשיך להתעלל בנו, יובל נעים לא מבין שהוא בבית"ר עם כל הדיבורים ההזויים על משחק טוב וקבוצה דינמית - אמנם שיחקנו פחות גרוע מקרית שמונה, אבל גם זה לא הספיק לנו לכבוש או להוציא אפילו נקודה - בקיצור אנחנו בדרך לעונה מייאשת עם מאמן גרוע שלא מבין איפה הוא נמצא...
כדורגל >>
לצפיה ב-'יובל נעים לא מאמן גרוע'
יובל נעים לא מאמן גרוע
26/11/2011 | 19:53
2
נכון שהוא לא מישהו בקליבר של רוני לוי,אבל גם לא צריך לעשות ממנו כלומניק כמו שום-כלום.

הוא מאמן טוב שמנסה לעשות את המיטב.
הוא לוקה מעט ביסודיות שלו ובדגש על הפרטים הקטנים במשחק של הקבוצה שלו,אבל בסה"כ הוא מנסה,השחקנים מנסים,כולם משתדלים-אבל שיש בעל בית (שראוי להיות מוכה למוות לעיני הילדים שלו) שמתעלל בקבוצה ומשחק בה כבת ערובה,אין לנו מה לעשות ואין לנו את מי להאשים חוץ ממנו (מצחיקים אותי אותם אוהדים מטומטמים שעזבו עכשיו את קורנפיין ומתחילים להיטפל לאיתן מזרחי..,לא שאני חושב שהוא צדיק,אבל בחייאת,כמה אפשר להיות מטומטמם בשביל לא להבין מי באמת אשם במצב של הקבוצה הזאת בשלוש השנים האחרונות?)
כדורגל >>
לצפיה ב-'ארקדי האשם תמיד?'
ארקדי האשם תמיד?
27/11/2011 | 21:49
1
3
קצת מצחיק שאתה אומר את זה....בעונה כזאת גרועה של הליגה אין תירוצים - המקום והיכולת הם כשלון טוטאלי.

היטיב לתאר זאת אבי רצון בטור שלו היום במעריב
"בבית"ר משהו השתבש. אתה שומע את יובל נעים מרגיע את האוהדים שהקבוצה תישאר בליגה, ולא מאמין. אז הגיע הזמן להבהיר לו שבמקומות מתוקנים ובזמנים מודרניים הוא היה מגיע לבית"ר בעוד חמש או עשר שנים, והיות שהוא הקדים את זמנו די במפתיע הנה ההבהרה: לבית"ר חומר שחקנים למקומות גבוהים יחסית בליגת העל.

בין מקום רביעי לשישי בעונה רגילה, והעונה הרבה יותר. וכבר נלקחה בחשבון ההחתמה המאוחרת של נעים וכמובן ההכנות הלקויות לעונה. כי אם כל מה שיש למאמן בית"ר זה לדבר על הישארות, מה יגידו החבר'ה הטובים מקרית-שמונה, אשדוד, נתניה ועכו שצמודות לצמרת הגבוהה, שלא לדבר על (ברח לו, כנראה התכוון לרמת השרון)."

הטור המלא - מומלץ!
כדורגל >>
לצפיה ב-'נגיד ואתה צודק לגבי נעים'
נגיד ואתה צודק לגבי נעים
28/11/2011 | 10:55
מה אתה מציע לעשות?
זה לא שקורנפיין היה יכול להחתים את רוני לוי או אלי גוטמן ובחר בנעים בסופו של דבר,תבין,זה מה שיש,איזה אופציות יש לך בחוץ? שירזי? אוחנה? יש לך כסף לשחרר את בן שמעון או עטר מקבוצותיהם?
אנחנו בקושי שורדים כלכלית ואתה מלין על בחירות שהן ברירית מחדל?
חצי מהסגל הזה,כולל המאמן,לא היה כאן אם המצב הכלכלי היה תקין.

ארקדי אשם כי הוא לא שם כסף ולא מוכר את הקבוצה.
הוא מחזיק בה כבת ערובה ובגללו אנחנו נאלצים להתמודד עם ברירות מחדל כבר שלוש שנים.
כדורגל >>
לצפיה ב-'קשה לי להאמין אבל יש בי תקווה שכן'
קשה לי להאמין אבל יש בי תקווה שכן
27/11/2011 | 08:45
לצפיה ב-'מכבי ת''א-הפועל ת''א'
מכבי ת''א-הפועל ת''א
24/11/2011 | 20:57
17
1

איזה דרבי גדול מצפה לנו!!!!!

מכבי ת''א מקום שישי,20 נק'.הפועל ת''א מקום ראשון 24 נק'.מכיוון שהמשחק ייערך ביום ראשון יכול להיות שהפועל תגיע למשחק הזה מהמקום השני אם ק''ש תנצח בביתה את בית''ר י-ם.

מכבי מגיעה כשהיא בצרות.מוטי איוניר מאבד את חדר ההלבשה,ברק יצחקי חטף ביקורות רבות ונראה שהוא עדיין לא מתאושש מהפציעה שלו.הצהובים ערכו השבוע מעין 'מחנה אימון' בקיסריה אבל קשה לקרוא לה מחנה אימון.הבוס מיץ' גולדהאר אומר שמעמדו של איוניר יציב כסלע,ושיכול להיות שמהפכת הצעירים נכשלה אבל גולדהאר אמר שהוא בעד קידום צעירים וזה יותר חשוב לו מהאליפות.הצהובים מגיעים אחרי שני הפסדים כואבים-הראשון לבית''ר י-ם והשני בעכו,0-3 במשחק שבו ברק לוי הדף פנדל ועכו החמיצה עוד 2-3 מצבים קורצים ומכבי צריכה להגיד תודה שזה נגמר רק שלוש ולא שבע.

בהפועל כולם מדברים על נוסא איגיבור שלא יצא לטורניר הקדם האולימפי של נבחרת ניגריה שבה הוא הכוכב כלדבריו.הוא אמר שהראש שלו נמצא בנבחרת ולא בהפועל ויכול להיות שזה באמת ייפגע בו בדרבי והוא לא ישחק טוב.דרור קשטן צריך לקחת את זה בחשבון.

בשבוע שעבר הפועל חילצה תיקו 0-0 ביתי מול רמה''ש כשהיא ניצלת גם הודות לטעויות השיפוט של משה בוחבוט.להפועל יש את החוד הכי קטלני בליגה,טוטו תמוז ועומר דמארי שעבור דמארי זה דרבי ראשון בליגה והוא לא יתנגד להיות הכוכב.סלים טועמה שיודע אולי יותר מכל שחקן הפועל מה זה דרבי הודיע שלמרות הפרסומים על מעבר לבני סכנין הוא נשאר בהפועל.
הפועל רוצה לשמור על המקום הראשון בטבלה וניצחון שלה יגדיל את הפער ממכבי ל-7 נק' והעונה אין קיזוז כך שזה יפגע במכבי גם מבחינה מוראלית.מכבי לא ניצחה כבר בדרבי הרבה שנים,ואולי הגיע הזמן שלה לנצח.....

רגע של נוסטלגיה:

השבוע ציינו 20 שנה לאחד הדרבים הגדולים של ת''א.
ב-23.11.91 אצטדיון בלומפילד היה מלא,הפועל הייתה המארחת והגיעה למשחק הזה כשהיא במקום הראשון בטבלה למרות הפסד 1-3 לצפרירים חולון.מכבי פירקה את הפועל י-ם 1-8 עם שלושער של אלי דריקס.
זו הייתה עונתו הראשונה של אברהם גרנט כמאמן מכבי ת''א ודווקא בדרבי הראשון שלו הוא ישב ביציע עקב הרחקה אבל עמד קרוב לספסל ונתן הוראות לעמנואל אופיר.אלי דריקס כוכב המשחק נגד הפועל י-ם פתח על הספסל.דקה 39,0-1 למכבי משער עצמי של הבלם גל הרשליקוביץ'.שלוש דקות אח''כ שילוב נהדר בין שני בני הילדים איציק זוהר ואבי נימני הביא לטיל אדיר של נימני שהכניע את השוער הבלגי פיטר קראמנס,0-2.דקה 66,מאיר מליקה יוצא,דריקס נכנס.7 דקות חולפות ודריקס מוצא את הרשת,0-3.לקראת הסיום דריקס כבש את השני שלו והרביעי של מכבי,0-4 ענק לצהובים שבסיום אותה עונה זכו באליפות לאחר בצורת של 13 שנה.

חלק א' של הדרבי:
http://www.youtube.com/watch?v=HTDYcdBqP3A

חלק ב' של הדרבי:
http://www.youtube.com/watch?v=wSYzWNRNeBs&feature...

כדורגל >>
לצפיה ב-'ביום ראשון הקרוב'
ביום ראשון הקרוב
24/11/2011 | 21:25
7
יעלו שחקני הפועל תל אביב לכר הדשא בידיעה שקריית שמונה ראשונה ועליהם לנצח בכדי לחזור לפיסגה.

הלחץ יעשה את שלו והמשחק יסתתים ב 1-1 שידיח את הפועל מהפיסגה.

את הדרבי הזה איציק שאתה כותב עליו אני זוכר עד היום, זה לדעתי הדרבי שאוהדי הפועל תל אביב הכי ירצו לשכוח מכל הדרבים (חוץ מהחמישייה שהם קיבלו ממכבי בתחילת שנות השבעים).

זה דרבי שהחל אגב סדרה של 7 משחקי דרבי רצופים בהם מכבי ת"א ניצחה בכולם. אם נוסיף גם גביע הטוטו וגביע המדינה באותה תקופה שבכולם מכבי ניצחה נגיע למספר דו מספרי שאינני זוכר בדיוק.
כדורגל >>
לצפיה ב-'מצחיק שמ7 משחקים דרבי רצופים הגעת '
מצחיק שמ7 משחקים דרבי רצופים הגעת
25/11/2011 | 08:32
6
למספר דו ספרתי..
בטח נפגשו כל עונה פעמיים בגביע

בכל מקרה ההבדל הגדול הוא , בתקופה ההיא של תחילת שנות ה90 , הפועל הייתה מועדון שההתסתדרות פירק , בלי כסף ובלי בעל בית אמיתי
הפועל מצד שי משפילה את מכבי כבר המון שנים , כאשר מכבי מתחילה כל עונה עם תקציב ענקי ועם שאיפות אליפות

מה יהיה ביום ראשון ? תיקו ומעלה למכבי אני מאמין...
להפועל יש מצב לנצח ולרסק למכבי את העונה , ואצל הפועל כמו הפועל , תמיד בועטים בדלי.
כדורגל >>
לצפיה ב-'התכוונתי'
התכוונתי
25/11/2011 | 09:11
שיחד עם משחקי גביע הטוטו ומשחקי גביע המדינה זה הגיע למספר דו ספרתי של רצף ניצחונות של מכבי ת"א על הפועל ת"א באותה התקופה.

אני מנסה להיזכר בעוד מפגשים בינהם באותה תקופה וזה מה שאני נזכרתי כעת

עונת 1991-92 שתי הקבוצות נפגשו ברבע גמר גביע המדינה בשני המשחקים ניצחה מכבי ת"א (אז שיחקו את משחקי שמינית הגמר ורבע הגמר בשיטה של משחק כפול בית וחוץ כמו בספרד)
בנוסף הם נפגשו באותה שנה בחצי גמר גביע הטוטו ומכבי ת"א ניצחה ועלתה לגמר (הפסידה בגמר לבני יהודה)  עונה לאחר מכן הם נפגשו בשלב הבתים של גביע הטוטו ובשני המשחקים מכבי ניצחה.

לגבי מה שכתבת אתה צודק אני מסכים איתך, מצד שני כמו שהפועל ת"א לא ניצחה באותה תקופה הרבה דרבים גם למכבי ת"א היו תקופות בהם הם לא ניצחה הרבה זמן בדרבי:
בנובמבר 1995 ניצחה מכי ת"א בדרבי את הפועל בבלומפילד והניצחון הבא של מכבי בדרבי הגיע רק בפברואר 2000 כלומר כמעט 4.5 שנים שמכבי ת"א חיכתה לניצחון בדרבי

הפעם האחרונה שמכבי ת"א ניצחה דרבי היה לפני כמעט 4 שנים אז זה מתקזז כמו שלהפועל ת"א היו תקופות שבהן היא לא ניצחה בדרבי כך זה קורה גם למכבי ת"א

אני בכל מקרה מהמר על תיקו ביום ראשון
כדורגל >>
לצפיה ב-'מלבד גביע הטוטו אני חושב שמאז 09.03.2008....'
מלבד גביע הטוטו אני חושב שמאז 09.03.2008....
25/11/2011 | 12:21
4
הפועל ת"א לא הפסידה בדרבי, זה אומר כמעט 4 שנים
כדורגל >>
לצפיה ב-'למה מלבד?'
למה מלבד?
25/11/2011 | 19:21
3
זה כולל גם את גביע הטוטו
וגם את גביע המדינה
כדורגל >>
לצפיה ב-'אם אני זוכר בגביע המדינה הפועל ניצחו גם שם...'
אם אני זוכר בגביע המדינה הפועל ניצחו גם שם...
25/11/2011 | 20:36
1
לצפיה ב-'כן..'
כן..
26/11/2011 | 10:48
לצפיה ב-'בגביע הטוטו המאזן שוויוני'
בגביע הטוטו המאזן שוויוני
26/11/2011 | 15:47
2 נצ' למכבי, 3 תי' ו-2 נצ' להפועל
כדורגל >>
לצפיה ב-'3 - 2 מכבי '
3 - 2 מכבי
לצפיה ב-'עדיין יש במשחק הזה מתח ענק, ענקקק'
עדיין יש במשחק הזה מתח ענק, ענקקק
27/11/2011 | 22:29
3
בדרבי אין חדש כבר הרבה שנים, אבל האם קשטן יבוא להתראיין בעמדה בסיום המשחק? האם יחרוג מהמנהג של לפחד שיטרפו אותו? אז הנימוקים בצד של "יסכים" הם שזה לא אולפן, כולה עמדה מאולתרת, ובנוסף עצם העובדה שהוא יבוא לשם כמנצח (ככל הנראה) משחקת תפקיד.

אבל במצב הזה הוא ייצור תקדים מבחינתו של לבוא לשם אחרי משחקים, מתח גדול.
כדורגל >>
לצפיה ב-'רציתם דרבי?'
רציתם דרבי?
27/11/2011 | 23:11
רציתם דרבי???!!!!

מקקים. איזה מועדון קטן ועלוב.
יש בדיוק שלושה ימים בשנה שאני ממש שמח מניצחון של הפועל
כדורגל >>
לצפיה ב-'טוב אז ככה'
טוב אז ככה
27/11/2011 | 23:40
1
מחצית ראשונה בה הפועל ידעו לנצל שני מצבים שהיו להם לכיבוש שני שערים ולרדת למחצית ביתרון של 0-2

במחצית השנייה הייתי בטוח שמכבי ת"א תחזור למשחק אחרי ההרחקה של גל שיש אבל מה לעשות שלא כובשים סופגים ומכבי ת"א שכבשה שער מצמק לא הצליחה לכבוש שער שיוויון וספגה את השלישי

מכבי עם הפסד שלישי רצוף, מישהו זוכר שהם הוליכו עד לא מזמן את הטבלה?

כמעט 4 שנים עברו מאז שמכבי ת"א ניצחה פעם אחרונה דרבי, בקצב הזה יעברו עוד הרבה משחקים עד שיישבר הקרח

כדורגל >>
לצפיה ב-'כמו שהשמש זורחת במזרח'
כמו שהשמש זורחת במזרח
28/11/2011 | 08:06
כך הפועל שוב מתעלה בדרבי.

לא היה אתמול משחק מי יודע כמה, משחק טיפוסי וגברי בין שתי קבוצות פחות גרועות העונה בליגה, אחת בגיל ההתבגרות שהגיעה כבר לפורקן ולשיא מוקדם מידי ואחת חלשה להחריד אך תכליתית בדיוק כמו שהמאמן שלה רוצה ועטה על הפגרים שהיריבה הנאיבית (קונאטה בגול ה-1, זיו בגול ה-2) משאירה לה.

הפועל הייתה זוועה, אבל מי זוכר. למי זה אכפת? רק לאיווניר שהתבכיין כמו תמיד "היינו טובים יותר והפועל מלבד השערים לא הגיעה לשום מצב".

זה בסדר מוטי, אתה לא הנאיבי היחיד בעולם, אני הייתי לפני קצת יותר משנה במשחק די דומה כשהנבחרת שלנו עוד איכשהוא ניסתה לתקוף מול קרואטיה שהפתיעה בחולשתה בר"ג, ואז משתי טעויות (אחת של מגן לא מגן בשם אלרואי כהן) הקרואטים סגרו עניין בחצי. ככה גרמני, ככה מגעיל. זה הכדורגל.

הבעיה מס' 1 של מועדון מכבי תל אביב מבחינה התקפית זה שכבר בנוער מלמדים אותם לרצות את הכדורגל לרגל ולא לעומק, וזה הופך להיות חמור ממשחק למשחק. פעמיים בלבד כל המשחק פתחו השחקני אגף לעומק... פעם אחת זה גם הוביל לגול שעטר היה חופשי
כדורגל >>
לצפיה ב-'גם אתם שמתם לב לזה?'
גם אתם שמתם לב לזה?
27/11/2011 | 23:50
1
מכבי ת"א אירחה את כל שלושת המשחקים ה"גדולים" והוציאה רק נקודה - במשחק הכי גרוע שלה מבין ה-3.

איי כמה שאנחנו נאיבים
כדורגל >>
לצפיה ב-'טוב לראות שסדרי עולם לא משתנים..'
טוב לראות שסדרי עולם לא משתנים..
28/11/2011 | 00:04
לצפיה ב-'מכבי תל-אביב ז"ל'
מכבי תל-אביב ז"ל
28/11/2011 | 17:27
1
בצער רב (או שלא?) אנו מודיעים בזאת על פטירתה של קבוצת הכדורגל בצהוב,
הקבוצה שנלחמה במחלת הצהבת שנים רבות,הלכה לעולמה אתמול לאחר עוד ניתוח כושל,הפעם של ד"ר איווניר.
ההלוויה תערך באיצטדיון ר"ג היום בלילה,אתם מתבקשים להשתדל לא לצחוק חזק מדי בזמן טקס ההשכבה.

ונסיים בצורה חיובית עם בדיחה:
מכבי ת"א  
כדורגל >>
לצפיה ב-'מכבי פודל מפוחד '
מכבי פודל מפוחד
29/11/2011 | 01:07
טור מיוחד שכבתי על הדרבי http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=61980&cat=...
כדורגל >>
לצפיה ב-'שאר המשחקים'
שאר המשחקים
24/11/2011 | 20:58
2
הפועל ראשל''צ-הפועל פ''ת

אחרי שני מחזורי הפתיחה ראשל''צ הוליכה את הטבלה בגאווה עם מכבי ת''א ובית''ר י-ם והיה מי שפינטז על הצמרת הגבוהה.אבל מאז הקבוצה לא מנצחת סופגת שישיות,מעמדו של המאמן ניסן יחזקאל שהחזיר את הקבוצה לליגה הבכירה אחרי 8 שנים לא יציב והאוהדים לא מרוצים מהמצב.
גם בהפועל פ''ת המצב לא מזהיר אבל שם יש אופטימיות וגילי לנדאו מקווה לחזור מעיר היין עם ניצחון.

ההימור שלי: 0-1 לפ''ת

מ.ס אשדוד-הפועל ב''ש:

בשקט בשקט בלי ששמנו לב אשדוד במקום ה-5 ואחרי שאשתקד נשארה בליגה רק במח' הסיום העונה יוסי מזרחי עושה עבודה טובה והחזיר את הקבוצה לצמרת.
בב''ש יכולים רק לקנא באשדוד,גיא לוי עדיין מחפש ניצחון בכורה כמאמן הקבוצה והוא ממשיך במנהגו החביב לזרוק שחקנים מהאימונים.פעם זה יוסי תורג'מן,פעם זה עודד גביש ופעם זה שוער המשנה דניאל ליפשיץ.

ההימור שלי: 1-3 לאשדוד

בני סכנין-מכבי נתניה

שתיים מהקבוצות המפתיעות העונה ייפגשו למשחק שלטעמי הולך להיות התקפי עם שערים רבים.

ההימור שלי: 3-4 לסכנין

עירוני רמה''ש-הפועל חיפה:

סאגת מומי זפרן נשכחה עכשיו ברמה''ש ממשיכים הלאה כשעל הקווים יעמדו אברהם בכר,אחראי מחלקת הנוער מכיוון שלמנחם קורצקי אין תעודת פרו.רמה''ש קופחה בשבוע שעבר נגד הפועל ת''א ובסופו של דבר השיגה תיקו.
הפועל חיפה ניצן שירזי עדיין מאמן אבל יואב כץ מאבד את הסבלנות וככל הנראה עוד הפסד יישלח אותו הביתה ביחד עם עזורו שביט אלימלך שלפי פרסומים קיבל הצעה להיות מאמנה החדש של רמה''ש......

ההימור שלי: 0-2 לרמה''ש

מכבי פ''ת-בני יהודה:

קרב תחתית בין שני מועדונים שחלמו צמרת.פ''ת עם 13 נק' במקום ה-12,בני יהודה במקום העשירי עם 16 נק'.פ''ת החליפה כבר מאמן,האם בני יהדוה תלך בעקבותיה ויוסי אבוקסיס אחרי המשחק הזה יילך הביתה?? אולי....

כדורגל >>
לצפיה ב-'לא ארחיב יותר מדי על המשחקים האחרים'
לא ארחיב יותר מדי על המשחקים האחרים
24/11/2011 | 21:26
ואסתפק הפעם בהימורים על התוצאות:

הפועל ראשל"צ - הפועל פ"ת 0-0
מ.ס אשדוד - הפועל ב"ש 1-3
בני סכנין - מכבי נתניה 2-2
רמת השרון - ה פועל חיפה 0-3
מכבי פ"ת - בני יהודה 2-1
כדורגל >>
לצפיה ב-'ראשון סוף סוף תנצח'
ראשון סוף סוף תנצח
25/11/2011 | 00:26
ראשל"צ - הפועל פ"ת 2 - 0
אשדוד - הפועל ב"ש 2 - 0
בני סכנין - מכבי נתניה 1 - 3
רמת השרון - הפועל חיפה 0 - 1
מכבי פ"ת - בני יהודה 0 - 0
כדורגל >>
לצפיה ב-'ח"ח על ההשקעה, נהנתי לקרוא '
ח"ח על ההשקעה, נהנתי לקרוא
24/11/2011 | 22:42
1
חיפה - עכו זה סוג של באנקר מבחינתי. עם כל הכבוד לעונה של עכו, מת על המאמן שלהם, צנוע ומקצוען, אין להם סיכוי מול חיפה אחרי הרביעייה בטדי. היה ברור שחיפה תעלה על הגל מתישהו כי הרי אף אחד לא מצפה שהיא תבלה במרכז טבלה.

ק"ש- בית"ר, 1-2 או 1:3 לקרייה תוצאה הגיונית. אני מבין ששלומי אזולאי חוזר וישלים שוב את השלישייה הקטלנית בחוד. בית"ר אחרי מכה מוראלית רצינית, לחטוף תבוסה כזו בבית לא קל להתאושש מזה. זוכר שהייתי בקבוצת הנוער, היה לנו משחק צמרת נגד הפועל חיפה והיה מגרש מלא, דבר נדיר בימים ההם. אכלנו רביעייה ומאז לא ניצחנו איזה 6-7 משחקים נדמה לי. ואמנם ההשוואה קצת לא במקום, אבל ידוע שמנטלית קשה להתאושש מזה. חוץ מזה שק"ש חזקה בבית, מאזן הכי טוב בליגה.

אשדוד-ב"ש אמור להיות עוד סוג של באנקר. נראה לי שגם אוהד ב"ש פה בפורום יסכים איתי. אנחנו במומנטום נהדר, משחקים בבית (אם זה היה בוסרמיל הייתי הולך על תיקו), אין סיבה שלא ננצח. אפילו אוי ואבוי לנו. בכלל, יש לנו גם את ראשון לאחר מכן גם בבית, 6 נק' שאם לא ניקח זה יהיה פשוט מחדל. לא פחות.

ראשל"צ-הפועל פ"ת, משחק של תיקו מריח לי. נתניה לא תנצח בסכנין, הצעירים של עטר נראה לי בהיי יותר מדי בגלל ההצלחה, סכנין תוציא נקודה. הפועל חיפה ברמה"ש, אמממ.. אני חושב שהגיע הזמן ששירזי ישיג ניצחון, ממש מרחם עליו.

ולגבי הדרבי, בעשרת האחרונים הפועל ניצחה ב-5, ו-5 נוספים לא הוכרעו. קצת ללכת נגד הסטטסטיקה. הפועל לא כזו מבריקה מצד שני, מכבי פח אשפה, ולכן נראה לי שתיקו הגיוני.
כדורגל >>
לצפיה ב-'המבחן של מכבי חיפה יהיה אחרי משחק באירופה'
המבחן של מכבי חיפה יהיה אחרי משחק באירופה
27/11/2011 | 11:00
ולא, לא נגד הפועל במחזור הבא, כי מול הגדולות הירוקים בדרך כלל
מופיעים למשחקים.

מה שמשמח מבחינת אלישע לוי, זה עם כל ה"חוסר יציבות" הזה, עדיין הוא יודע שעד סיום הסיבוב הזה אפשר למזער נזקים בצורה דרסטית:

למכבי ת"א מצפים דרבי ומכבי נתניה ולך תדע כמה נקודות הם יוציאו.
להפועל ת"א מלבד הדרבי יש את מכבי חיפה בבית וקריית שמונה בחוץ.
לקריית שמונה יש את עכו בחוץ והפועל ת"א בבית.

בקיצור מכבי חיפה יוצאת בשם ועין אם כל איבודי הנקודות המעוררי עצבים שלה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'לקראת המחזור ה-13'
לקראת המחזור ה-13
25/11/2011 | 00:36
1
כתבה שהכנתי לקראת המחזור הקרוב.
מקווה שתאהבו. http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=61956&cat=...
כדורגל >>
לצפיה ב-'יפה מאוד '
יפה מאוד
25/11/2011 | 06:35
לצפיה ב-'ניצן שירזי מתפטר מהפועל חיפה'
ניצן שירזי מתפטר מהפועל חיפה
26/11/2011 | 23:03
3
אינני יודע אם זה יעזור הפועל חיפה במצבה הנוכחי היא קבוצה כבוייה שזקוקה לנס בכדי להישאר בליגה.

אני מסתכל על השלישייה שסוגרת את הטבלה: הפועל פ"ת, הפועל חיפה והפועל ב"ש וזה פשוט עצוב לראות את שלושת הקבוצות האלו מתחת לקוו האדום, קשה להאמין ששלושתן ישרדו וייתכן אפילו ששתים מהן לפחות ירדו ליגה (אם כי במקרה של הפועל פ"ת זה היה צ פוי שנראה אותם מדורגים אחרונים)

מעניין מה יקרה אם באמת שלושתן ירדו ליגה, נראה לי שתוך שנתיים לכל המאוחר יהיו קולות שיקראו להחזיר את ליגת העל חזרה ל 16 קבוצות אחרי שרק בקיץ האחרון הוחלט שבקיץ הקרוב ליגת העל יורדת ל 14 קבוצות.
כדורגל >>
לצפיה ב-'שירזי היה צריך ללכת הביתה עוד בתחילת העונה'
שירזי היה צריך ללכת הביתה עוד בתחילת העונה
27/11/2011 | 08:59
2
אחרי כל החקירות נגדו בפרשת 'הכדור המרכזי' וכל ההמולה סביבו,הוא בעצמו אמר שהראש שלו לא נמצא בכדורגל.הוא נכשל בבחירת הזרים,הביא את מיכאל זנדברג ומשה ביטון שעם כל הכבוד אליהם הם כבר מזמן גמרו את הסוס
כדורגל >>
לצפיה ב-'הסברת יפה למה הוא נכשל וצריך ללכת'
הסברת יפה למה הוא נכשל וצריך ללכת
27/11/2011 | 19:47
1
1
בחלק השני של ההודעה, החלק הראשון לא קשור וגם לא גרם לחלק השני. שירזי לא היה צריך ללכת ולוותר על חוזה בגלל שהיתה סביבו סערה וקראו לו לחקירה, מה הוא אשם? גם אם הוא הודה שהראש לא בכדורגל, אני מאמין שזה עבר לו אחרי שבועיים, ממשיכים לעבוד, דווקא אם נוטשים שוקעים לתוך זה עוד יותר.

אם הוא כבר היה צריך ללכת בגלל משהו בהתחלה, זאת ההנחתה של ערן לוי, אבל זאת כבר היסטוריה, הוא יכל לתקן ולא הצליח. בכל קבוצה מגיע שלב שכבר אין דרך חזרה והמאמן חייב ללכת וכלום לא יעזור, בחיפה זה קרה  כבר מזמן אבל הם המשיכו לסחוב כדי לא לשלם לו, "עוד שני משחקים ואתה הולך, אוקיי ניצן? אבל תעמוד במילה" ככה זה בדיוק בכל מקום, מי שמפסידה זמן יקר זאת הקבוצה שממשיכה לבזבז נקודות.
כדורגל >>
לצפיה ב-'הוא התראיין ברדיו אצל קופמן,פרימו ואיינשטיין'
הוא התראיין ברדיו אצל קופמן,פרימו ואיינשטיין
27/11/2011 | 19:55
לפני שעה קלה וכשאיינשטיין שאל אותו אם גם במקרה של ניצחון אמש על רמה''ש הוא היה מתפטר אז שירזי אמר בלי היסוס שכן.

משהו פה דפוק לדעתי,מה גם שאני לא מאמין שהוא היה עושה את זה אחרי ניצחון כמו שעשה ניר קלינגר.
כדורגל >>
לצפיה ב-'מבסוט מהניצחון של אשדוד '
מבסוט מהניצחון של אשדוד
27/11/2011 | 01:22
7
הייתי במשחק, נהנתי בטירוף (פחות מהחצי הראשון), מהאווירה (כמעט 5000 אוהדים הבאנו) ומכל מה שמסביב (אוהדי ב"ש מצחיקים, סטלנים חח). ניצחנו 0-2, ניצחון שלישי רצוף, ואנחנו עם 4 ניצחונות ותיקו בחמישה משחקים, רחוקים רק 2 נק' מהמוליכה ק"ש, אותו מספר נק' עם הפועל ת"א. מעל מכבי חיפה ומכבי ת"א. מי היה מאמין? החבורה הזו של יוסי מזרחי פשוט מדהימה אותי כל פעם מחדש. זה היה נראה כמו משחק של 0-0, אבל אז עשינו פעולה נהדרת בהתקפה, בן בוטבול מתפתח ליופי של קשר אחורי, תענוג של ילד, צנוע, שליו, משקיען!

מקווה שבן זקן יבין שכרטיסים ב-40 שקלים ממלאים יותר מ-80 שקל וחצי איצטדיון ריק. ואגב, אתם ראיתם את השלט של אוהדי אשדוד 'לשלושת הדובים משער השבת, תחמיאו לאשדוד'. חחחח

מקווה שהחלום יתארך כמה שיותר. אני לא נאיבי, עוד נפסיד ואולי נובס, אבל אני חי את הרגע, והוא קסום.
כדורגל >>
לצפיה ב-'אני במקום יוסי מזרחי'
אני במקום יוסי מזרחי
27/11/2011 | 20:53
6
עולה עם הנוער במשחק הבא במטרה להפסיד. עוד ניצחון אחד והתקשורת כבר תכריז על אשדוד כמועמדת לאליפות. משם, הדרך לפלייאוף האמצעי מובטחת.
כדורגל >>
לצפיה ב-'צריך להתרגל לזה שאין פלייאוף אמצעי '
צריך להתרגל לזה שאין פלייאוף אמצעי
27/11/2011 | 20:54
לצפיה ב-'השתגעת? נגד ראשל"צ? '
השתגעת? נגד ראשל"צ?
27/11/2011 | 21:46
1
לצפיה ב-'גם אם זה היה נגד הפועל כפר קנא.'
גם אם זה היה נגד הפועל כפר קנא.
27/11/2011 | 23:15
לצפיה ב-'אני במקום יוסי מזרחי'
אני במקום יוסי מזרחי
27/11/2011 | 21:50
2
מדליק סיגריה ונהנה מהחיים
כדורגל >>
לצפיה ב-''
28/11/2011 | 07:56
לצפיה ב-'אתה יודע איך אומרים יוסית מזרחיתה בפורטוגז?'
אתה יודע איך אומרים יוסית מזרחיתה בפורטוגז?
28/11/2011 | 15:13
לצפיה ב-'יאללה איווניר הביתה יא חלש '
יאללה איווניר הביתה יא חלש
27/11/2011 | 21:47
2
לצפיה ב-'לא ראיתי מהמחצית עד דקה 60'
לא ראיתי מהמחצית עד דקה 60
27/11/2011 | 22:38
1
1
ואז הורסקי אומר שהוא כבר ביצע את כל החילופים שלו, ואני חושב לעצמי, הכל מתחבר אצלו, אותו אמוק של להתעצבן ולצרוח על שחקנים ושופטים בשנייה אחת תקף גם ליכולות שלו כמאמן, להחריב הכל, לבזבז את כל החילופים כשנשאר שליש למשחק.

המאמן הראשון ששמעתי שעשה 3 חילופים במכה היה הוא, בבית"ר באר שבע כשהיה בפיגור במחצית (ועוד אחד לפי כמה שנים היה מאמן בשם חיים בן שאנן, מאמן חלש ואיום ברמות עוד יותר גבוהות), תעשה שניים, מה, עלית עם 9 בלמים?
כדורגל >>
לצפיה ב-'עשה 2 במחצית ויצחקי נכנס 10 דק' אח"כ'
עשה 2 במחצית ויצחקי נכנס 10 דק' אח"כ
28/11/2011 | 08:19
זה בסדר. אני ממש לא בטוח שדור מיכה היה השחקן הגרוע ביותר על הדשא.

איך יצחקי על הספסל וקונאטה חסר הניסיון בפנים? לפני המשחק דיברו על אסיפה שהעביר המאמן שוערים של הפועל לשחקנים כדי לוודא טקטית שהם יודעים על מי הם שומרים במצבים הנייחים (וזה מדהים כי בדרך כלל קשטן עושה את זה), ושקשטן לקח אליו את אלרואי כהן, איגיבור, דמארי וגורדנה שעדיין לא חוו דרבי תל אביבי כדי להסביר להם על גודל המעמד.

למה במכבי קונאטה (וגביע הטוטו לא נחשב) חסר הניסיון בהרכב? מוטי ממשיך ללכת על צעירים, אבל חלאס העסק קורס לך, תנסה משהו אחר.

בימים קשים זורקים את הטקטיקה לפח והולכים עם ח'ברה ותיקים שאף פעם לא מאכזבים אלברמן ויצחקי. נוסיף לזה את ההרחקה ונגלה שמכבי כמעט וסיימה בתיקו.
כדורגל >>

הודעות אחרונות

11:47 | 22.07.19 אליהו 52
06:44 | 10.07.19 somone1411
17:28 | 07.07.19 אורחים בפורום
12:37 | 26.06.19 gossipBuilder
20:48 | 23.06.19 somone1411
10:13 | 20.06.19 maoraris
15:04 | 08.06.19 דיברגנט
00:06 | 08.06.19 - מבזקי ספורט -
02:33 | 07.06.19 - מבזקי ספורט -
08:24 | 06.06.19 - מבזקי ספורט -
09:01 | 05.06.19 - מבזקי ספורט -
06:34 | 04.06.19 - מבזקי ספורט -
07:23 | 03.06.19 - מבזקי ספורט -
01:34 | 02.06.19 - מבזקי ספורט -
00:33 | 01.06.19 - מבזקי ספורט -

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ