מי אתם הכי רוצים

רז 1978

New member
מי אתם הכי רוצים

שתעוף ולא תעלה לשמינית גמר ליגת האלופות או מי הכי תחסר לכם אם היא לא תעלה לשמינית גמר ליגת האלופות בעוד שבועיים ייערך המחזור האחרון של שלב הבתים של ליגת האלופות ויש סיכוי ריאלי שמספר קבוצות חזקות וטובות לא יעלו לשמינית הגמר מנצ'סטר יונייטד (אם תפסיד בבאזל), מנצ'סטר סיטי (לא תלוויה רק בעצמה), וצ'לסי (אם תפסיד בבית לולנסיה או תסיים בתיקו 2-2 ומעלה) עלולות לעוף ולא לעלות לשמינית גמר ליגת האלופות. גם פורטו מחזיקת הליגה האירופאית אשתקד וליון, שתי קבוצות שלא מהאריות של אירופה אבל קבוצות טובות עלולות לעוף ולא להיות בשמינית הגמר השאלה שלי היא האם מהקבוצות הללו יש קבוצה מסויימת שתהיו שמחים מאד מאם היא לא תעלה לשמינית הגמר? או לחילופין האם מהקבוצות הללו יש קבוצה שתחסר לכם אם היא לא תעלה לשלב שמינית הגמר? אגב אתם יכולים לקחת גם קבוצות אחרות מאלו שבסכנת הדחה ולא חייבים רק להשתמש בשאלה שלי באחת מהקבוצות הללו.

itzikon5352106

New member
הוא היחיד שהגיע איתה לגמר האלופות

והיה כ''כ קרוב לתת לאברמוביץ' את התואר שהוא כ''כ מצפה לו.....

Cade Foster

New member
כולן, אם אפשר

מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי יעלו. סיטי לא. אני מקווה שפורטו תעלה בסוף, יהיה מבאס לראות שם את זניט. גם קבוצת אוליגרכים וגם לא כזאת טובה. מקווה שאייאקס תעלה. הגיע הזמן. וגם בשביל שכריסטיאן אריקסן יקבל את הבמה שמגיעה לו, כישרון גדול. מקווה שליל או צסק"א יעלו באחד מהבתים החלשים בתולדות ליגת האלופות. לדורטמונד יש סיכוי מזערי ביותר לעלות (צריכה לנצח בהפרש של 4 שערים לפחות) אז אם היא לא תעלה אני מקווה שזאת תהיה מארסיי. זהו, נראה לי שכיסיתי הכל.

afc2

New member
השאלה מי אתה שונא שנאת מוות ומייחת להדחתה

בית א'- באיירן ראשונה, נאפולי שנייה ($$ סיטי $$ - די חלאס) בית ב'- אינטר ראשונה, ליל שנייה (הטורקים המגעילים שונאי ישראל) בית ג'- בנפיקה ראשונה, יונייטד שנייה (מזה צ'מפיונס בלי יונייטד? באזל??) בית ד'- ריאל ראשונה, אייאקס שנייה (שונא את ליון השחצנית) בית ה'- לברקוזן ראשונה, ולנסיה שנייה (משדרת כדורגל, צ'לסי גועל נפש) בית ו' - ארסנל ראשונה, אולימפיאקוס שנייה (בשביל לנחם המדינה הקורסת) בית ז'- אפועל ראשונה, פורטו שנייה (פורטוגלים מול רוסים! נו באמת?) בית ח' - הוכרע

Cade Foster

New member
הקבוצות שאני באמת שונא

עלו כולן מהמקום הראשון. בנוסף אליהן יש את הסיטי, שאותה אני הכי רוצה לראות בחוץ.

somone141

New member
סיטי חייבת להיות בשמינית הגמר

קבוצה כזו עם כוח, כוכבי על ועניין זה חמור מאוד אם לא תעלה - אל תשכחו מוליכת הפרמייר ליג, לדעת הרבים הליגה הטובה בעולם. האם זה צריך או אמור להגיד משהו על הליגה האנגלית, שהמובילה שלה מפסידה בבושת פנים למדורגת שביעית באיטליה? אמנם רק משחק אחד, אבל גם במשחק הקודם בין השתיים ועוד בסיטי אוף מנצ'סטר סטדיום, סיטי אשכרה 'סחטה' נקודה אם לא המצב הנייח של קולארוב. היפוטטית הייתי רוצה לראות את אולימפיאקוס יחד עם מארסיי בשלב הבא, במקום ארסנל, את ברצלונה בחוץ, את יונייטד בחוץ, את ליון עולה יחד עם ריאל ולא איאקס. ואת צ'לסי עולה יחד עם ולנסיה ולא לברקוזן. אבל אני לא אתפלא אם צ'לסי תעוף והסיבות ידועות. את מילאן אני שונא אבל רוצה נציגות איטלקית. בכל מקרה הקבוצות האהובות עליי, אלו שהייתי רוצה שיגיעו הכי רחוק הם, כמובן אינטר, אח"כ ריאל, סיטי וצ'לסי. חצי גמר כזה יהיה, אני מניח, מדהים ולא רק בשבילי.

somone141

New member
נציגות איטלקית כמובן עד החצי

כמובן שלא הייתי רוצה לראות את מילאן מצליחה יתר על המידה.

afc2

New member
אפרופו איטליה..שנה הבאה 2-3 קבוצות בצ'מפיונס

וזה בגלל שהגרמנים עקפו אותם בדירוג. יובה ולאציו למשל ראשונות ואז השלישית, אם זו לא מילאן, תקבל הגרלה די קשה (כולל נאפולי) כי נכון להיום יש המון קבוצות עם דירוג איכותי יותר. אם נאפולי תודח במשחק מול ויאריאל (ולפי דעתי זה לא יקרה כי בשביל זה צריך שבאיירן תפסיד בסיטי...) זו תהיה חבטה נוספת לאיטלקיות העונה...

Cade Foster

New member
רק דבר אחד לא הבנתי

מצד אחד אתה נורא רוצה שסיטי תעלה כי היא חזקה נורא ואתה רוצה את החזקות בשלבים המאוחרים. הגיוני. אבל ברצלונה לא מספיק חזקה בשבילך שאתה רוצה שהיא תעוף כבר בבתים?

somone141

New member
ברצלונה סתם קבוצה

וברצינות, אני כל כך מתעב אותה שלא איכפת לי אם באטה בוריסוב תעלה במקומה ותחרבן את הרמה. לא יודע אם סיטי הכי חזקה באירופה כרגע, אבל העניין שהיא יוצרת בגלל כל הכסף והכוכבים החדשים, זו בעצם הסיבה שאני רוצה שהיא תמשיך הלאה. ולשנינו ברור שנאפולי לא תגיע רחוק יותר מסיטי, אם אכן תעלה במקומה.

טל851

New member
זה בדיוק מה שאני טוענת לגבי הקבוצה שאתה אוהד

גם ככה קבוצה פח שמשעממת כל כך אז על ברצלונה אתה רוצה לוותר? נו, טוב כל אחד והשיגעון שלו ודרך אגב מזל"ט על האדום, אין לי מושג מה זה אומר אבל זה בטח משהו חיובי כי אין את זה להרבה אנשים

somone141

New member
אינטר אולי פח השנה אבל לא משעממת

ברצלונה, לא יודע, די נמאס ממנה ומההצלחה שלה. שתנוח שנה אחת מה קרה?.. במקומך הייתי שבע כבר, כל שנה לזכות באליפות, כל שנתיים בליגת האלופות, לראות משחקים גדולים, הצגות, וואו. רוצה לראות קצת נוף אחר, מדרידיסטה כזה, אם לא אינטר. לא התגעגעתם קצת לראות את ריאל זוכה בליגת האלופות? מאז הוולה של זידאן היא לא הייתה במעמדים הגבוהים.. מאוד חסרה. לי באופן אישי. מקווה השנה לנוקאאוט לבן על הקטאלונים, גם באלופות וגם בליגה. לא יקרה כלום אם ברסה תיכשל שנה.

Puskas

New member
ברסה הקבוצה הטובה ביבשת

אין מה לעשות..זה כמו לדרוש שספרד תעוף מוקדם באליפות אירופה או מונדיאל בגלל שנמאס שהם מצליחים.. ברסה מלהיבה,כיפית לצפייה ומצליחה בצדק, אני לא אתנגד שקבוצה אחרת תזכה,אבל את ברסה אני רוצה בגמר.

crazy87878

New member
פשוט נמאס מהברצלוניזציה בייחוד בערוץ 5

הלו זה מועדון שממומן ע"י קרן טרור קטארית ושהאוהדים המחורבנים שלה מניפים דגלי פלסטין הם לא חברים שלנו

טל851

New member
אם אוהדים,שחקנים, הנהלה

וכל מי שקשור לקבוצה יהיו שבעים מתארים אז כדאי שהם יפסיקו להתעסק בכדורגל. זה כמו שעורך דין שזוכה בהרבה משפטים יהיה שבע מלזכות וירצה קצת להפסיד..זה לא הגיוני נכון? בכל תחילת עונה אני רוצה ששתי הקבוצות שאני אוהדת יזכו בכל התארים האפשריים (גם מכבי חיפה זכתה בעשר השנים האחרונות בהרבה אליפויות ועדיין לא נמאס לי) ולא ימאס לי לעולם וברגע שימאס לי אני אפסיק לצפות בכדורגל ברור לי שלרוב זה לא אפשרי אבל תמיד אני אצפה.. ולגבי השורה האחרונה, לצערי הרב אתה צודק, ריאל מדריד תקח השנה את ליגת האלופות ואת אליפות ספרד

טל851

New member
מה זה חייבת?

גם נאפולי חייבת והיא קבוצה לא פחות טובה מסיטי נראה לי שנאפולי יפשלו במחזור האחרון ובאיירן תקל על הסיטי , ככה שסיטי יעלו אני מקווה שלא

טל851

New member
למה?

כי יש לנאפולי 3 וחצי אוהדים ששונאים את ישראל ומניפים דגלי מדינה אויבת?! ***זו שאלה רטורית, אל תטרח לענות***

למעלה