לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2205622,056 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *
x
הודעה מהנהלת הפורום
שיתוף הפעולה בין הפורום לערוץ הספורט מתמצה בשלב זה בלינקים הדדיים. אין למנהל הפורום קשר עם ערוץ הספורט, ואין להם כל אחריות לגבי החלטות הערוץ בנושאים השונים. לפניות ותלונות בנוגע לערוץ הספורט יש לפנות להנהלת ערוץ הספורט בלבד. הודעות כנגד מנהל הפורום בשל מעורבותו לכאורה בפעילות ערוץ הספורט, יימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'הפנדל המוחמץ שלא אשכח לעולם'
הפנדל המוחמץ שלא אשכח לעולם
<< ההודעה הנוכחית
20/07/2011 | 11:27
28
131
בעקבות החמצות הפנדלים המזעזעות של ברזיל השבוע ברבע הגמר נגד פרגוואי החלטתי לפתוח שרשור 'הפנדל המוחמץ שלא אשכח לעולם'

כולנו כאוהדי כדורגל זוכרים איזה פנדל מוחמץ שכמעט גרם לנו לשבור את הטלוויזיה מרוב כעס,לא משנה אם זה קרה במהלך משחק רגיל או במהלך דו קרב פנדלים החל מגביע הטוטו דרך הגביע האנגלי ועד הגביע העולמי.פנדל מוחמץ שיכל היה לשנות גורל שלם,פנדל שאם היה נכנס היה נותן לבועט להיות הגיבור הגדול של המשחק ולא הגיבור הטרגי.כששחקן מחמיץ פנדל חשוב שגורם להדחה או להפסד במשחק ליגה אז אף אחד לא ישכח לו את זה לעולם.

לכולנו יש איזשהו פנדל מוחמץ שלא נשכח לעולם.

אתם מוזמנים לשתף אותנו......
כדורגל >>
לצפיה ב-'הפנדל המוחמץ שלי'
הפנדל המוחמץ שלי
20/07/2011 | 11:52
2
42
גמר גביע המדינה 99/00-בית''ר י-ם נגד הפועל ת''א,אלי אוחנה בעונתו הראשונה כמאמן ראשי בבית''ר י-ם מול דרור קשטן מורו ורבו.

הפועל זכתה באליפות ורצתה דאבל,בית''ר רצתה גביע וגם אוחנה רצה גביע כי הוא כבר יודע שבעונה הבאה אלי גוטמן יהיה מחליפו לאחר שבית''ר נמכרה לגד זאבי

עונה קודם לכן,קשטן כמאמן בית''ר הפסיד להפועל ת''א בפנדלים  בגמר לאחר 1-1 בתום 120 דקות.

זה היה גמר הגביע הישראלי הכי טוב שאני זוכר מאז שאני אוהד כדורגל.הייתי אז בן 12 וצפיתי במשחק בערוץ 5.

כבר בדקה ה-27 מאיר לוי הרחיק את רענן דרעי הבית''רי וגרם לאוחנה להתפרץ למגרש וכמעט לנגוח בלוי שלא הרחיק אותו.8 דקות לסיום דיאן רצוניצה העלה את האדומים ליתרון,האוהדים חגגו אבל בדקה ה-90 ויקטור פאצ'ה נגח פנימה,1-1 הוריד חולצה ורץ באמוק לעבר אוחנה וכמעט נגח בו מרוב עצבים ויש מי שטוענים שאף קילל אותו באלבנית לאחר שלא אהב את העובדה שנכנס כמחליף.דקה 114,אהוד כחילה מחליק וסלים טועמה אומר תודה וקובע 1-2,ואז דקה 120,קרן לבית''ר מצד שמאל.איציק קורנפיין עולה לעזרת ההתקפה ונוגח לאחור קובי גנון במספרת שולח את הכדור לרחבה ופאצ'ה נוגח פנימה,2-2!!!!

ואז הגיעו הפנדלים-שמעון גרשון קבע 0-1 להפועל ת''א.יוסי אבוקסיס השווה.דניס אונישנקו קבע 1-2 להפועל.גולן דרעי ניגש לבעוט לבית''ר ושביט אלימלך הדף.אילן בכר קבע 1-3.ואז הגיע הפנדל המוחמץ שלא אשכח לעולם-סרגיי טרטיאק ניגש לבעוט,זו הייתה העונה האחרונה של אחד הבלמים הכי טובים ששיחקו בבית''ר ובכדורגל הישראלי והוא מאוד רצה לפרוש עם גביע.הוא ניגש לבעוט בחצי הליכה ושלח את הכדור מעל לשער וגרם לי כמעט לשבור את הטלוויזיה.אח''כ טועמה בעט וקורנפיין הדף ונשארנו בחיים,תאמש שאנדור צימק אבל אז הפנדל החמישי של הפועל ת''א ורצוניצ'ה קבע 2-4 להפועל ת''א והגביע הוא אדום לצערי הרב

נכון שגם גולן דרעי החטיא באותו משחק,אבל טרטיאק פשוט בעט ברשלנות מעל לשער,פנדל פשוט מזעזע ואם הוא היה יכול הוא היה מוחק את המשחק הזה מהזכרון שלו ושל כל אוהדי בית''ר!!!

השבוע שראיתי את הפנדל של אלאנו מברזיל פשוט זה החזיר אותי אחורה לפנדל של טרטיאק,פשוט אחד לאחד.

הנה סרטון של דו קרב הפנדלים ההוא:
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=103855...
כדורגל >>
לצפיה ב-'גם שלי '
גם שלי
20/07/2011 | 18:24
8
לצפיה ב-'תהיו רגועים'
תהיו רגועים
21/07/2011 | 14:51
15
התקזזנו עם ברוך דגו
כדורגל >>
לצפיה ב-'אם אני לא שוכח משהו, יש שניים'
אם אני לא שוכח משהו, יש שניים
20/07/2011 | 12:37
2
24
האחד של אבישי ז'אנו נגד לברקוזן, וההחמצה המזעזעת שבאה מהריבאונד אני חושב שאחרי הבעיטה הזאת הוא אמר שהוא לא יקח יותר כדורי עונשין או משהו בסגנון. אם היינו מכניסים את זה עוד היינו לא רע בתמונה של שמינית הגמר.
היא אפילו נכנסה ללקט הבא - ההחמצה השנייה בסרטון:
http://www.youtube.com/watch?v=l_ks3LagrYM

והפנדל השני, של צ'אבי אלונסו נגד מילאן בנס איסנטבול. דידה לקח נכון את הפינה והדף, צ'אבי על הריבאונד וליברפול ב-3:3 נגד מילאן אחרי 0:3 בהפסקה.
http://www.youtube.com/watch?v=ycMzgcveESA&feature...
כדורגל >>
לצפיה ב-'איזו החמצת פנדל ארורה של ז'אנו'
איזו החמצת פנדל ארורה של ז'אנו
20/07/2011 | 13:19
1
22
מי יודע אולי אם זה היה נכנס חיפה לא הייתה מפסידה ללברקוזן שהגיעה כסגנית אלופת אירופה אחרי ההפסד לריאל עונה קודם.
אגב,עד היום לא ברור לי למה ז'אנו לקח את הפנדל ולא יעקובו איגיביני שמשחק קודם לכן כבש בפנדל בניצחון 0-3 על אולמיפיקוס
כדורגל >>
לצפיה ב-'משחק נורא מעצבן,'
משחק נורא מעצבן,
20/07/2011 | 14:42
11
למרות שכמעט כל משחק אוואט תפס אוויר בכדורי גובה איכשהו הגענו לדקה ה-45 בפיגור 1:0 ועם פנדל. להשוות לפני ההפסקה יכל להיות כ"כ מתוק, ובמקום זה ירדנו בבאסה רצינית.
כדורגל >>
לצפיה ב-'הפנדל המוחמץ של באדיר'
הפנדל המוחמץ של באדיר
20/07/2011 | 13:47
4
26
עונת 2002/2003 מכבי חיפה נגד הפועל תל אביב בקרית אליעזר. דקה 90 (נדמה לי) המצב הוא 1-1 ויש פנדל לחיפה. באדיר, אז במדי מכבי חיפה מחמיץ את הפנדל והתוצאה נשארת 1-1.

מבואסת מאוד אני נוסעת הביתה.

למה אני לא אשכח את המשחק הזה ואת ההחמצה הזו? כי אחרי 4 שעות מצאתי את עצמי בחדר הניתוח..מסתבר שהכאבים שחשתי כל המשחק היו כאבי תוספתן שביקש לצאת החוצה...
כדורגל >>
לצפיה ב-'את מתכוונת לפנדל הזה?'
את מתכוונת לפנדל הזה?
20/07/2011 | 14:15
2
16
לצפיה ב-'כן...בדיוק זה'
כן...בדיוק זה
20/07/2011 | 14:52
9
לצפיה ב-'אין מה להשוות לאותו פנדל ארור'
אין מה להשוות לאותו פנדל ארור
20/07/2011 | 16:35
12
שדפור החטיאה ב-94 נגד ולנסיה פנדל שנתן לבאסה אליפות ע"ח דפור רק כדי להתבזות מול מילן בגמר האירופי ודפור האומללה  שרק לאחר 6 שנים זכתה לפיצוי בדמות אליפות יחידה אגב השנה שוב אותה ולנסיה גרמה לנזק  הורידה את דפור ליגה בריאזור
כדורגל >>
לצפיה ב-' על שלך ושל מלו'
על שלך ושל מלו
20/07/2011 | 19:27
10
בהחלט השלושה הכי זכורים לי
ובנוסף ההחמצה של ג'ובאני בגמר הגביע נגד מכבי ת"א, החמצה שעלתה לנו בדאבל.

ופנדלים שאני אזכור לטובה לשם שינוי:
http://www.youtube.com/watch?v=ae89nbQFlqY&feature...
http://www.youtube.com/watch?v=7e0rIiASFq4
כדורגל >>
לצפיה ב-'אז'אלה מונדיאל 2006'
אז'אלה מונדיאל 2006
20/07/2011 | 17:06
1
16
כל המשחק הזה שבר לי את הלב, הייתה עם פקרמן נבחרת מצוינת, שוויונית קבוצתית ומאומנת, עלתה ליתרון מול הכלבים מגרמניה שהתחילו ללחוץ, אבל אז מתוך כישוף ומזל רע אבודנסיירי נפצע (הפציעה הזאת למשל היא שאלת 'מה היה קורה אם' מבחינתי), התבזבז עליו חילוף, ופקרמן ביזבז את החילוף האחרון על חוליו קרוז משום מה. הם השוו ואז הגיעו הפנדלים (שהמשחק לפני כמה ימים הוא החותמת הרשמית לכך שאין לוזרית יותר גדולה בהם מארגנטינה).

אין דבר שאני שונא יותר מאשר פנדלים גרועים, ומבחינתי אלה הבעיטות שהכדור זוחל עד לידיים של השוער, זה מה שאז'אלה עשה, להמן ישב וחיכה לכדור שיגיע, ארגנטינה הפסידה. כמובן שאלה לא בעיטות שבמקרה, יש כאן תורה שלמה, הבועט ניגש לכדור מבלי לקבוע לאן לבעוט עד למאית השנייה האחרונה, שבה הוא מצליח להבין לאן השוער מהמר ואז בועט לצד שני, ואם השוער לא נזרק לכדור...אז אפשר לגלגל גם לשי הולצמן הייתה בעיטה כזאת בנבחרת, לא נראה לי שהוא שיחק בה מאז, טוב מאוד.

קשה לי לשים את היד על עוד פנדלים שממש ממש שברו לי את הלב, כי אתה הרי לוקח בחשבון שבדו קרב פנדלים זה הרבה מזל והאופציה של הפסד ריאלית מאוד, פשוט אצל אז'אלה היה זלזול, כאילו שבעטת פנדל פחות.אז יש עוד כמה פדלים שזכורים לי, רמי אליהו בגמר של 03, יובה בגמר מול מילאן שהיה רווי בהחמצות של פנדלים (שגיא בלבל במוח על השחקנים שהשקיעו מאמץ במשחק, כולה מאמץ של לבעוט פנדל, אפשר סתם להחמיץ), ויש גם את די ביאג'יו במונדיאל 98 מול צרפת, לא יודע למה, אבל אחים שלי הכינו אותי לזה שהוא יחמיץ באמירה מבוססת, איך שהוא הפציץ את המשקוף, איטליה שיחקה בלבן טוטאל, פשוט חקוק אצלי.

יש גם פנדל שלא חוויתי-  שלום אביטן בגמר מול הפועל לוד
כדורגל >>
לצפיה ב-'לפעמים פנדלים יכולים דווקא למנוע עוול'
לפעמים פנדלים יכולים דווקא למנוע עוול
22/07/2011 | 14:08
9
כמו במקרה של צרפת-איטליה 98 וספרד-איטליה ביורו האחרון

ולחשוב שזו המצאה ישראלית
כדורגל >>
לצפיה ב-'נבחרת הולנד בחצי גמר יורו 2000'
נבחרת הולנד בחצי גמר יורו 2000
20/07/2011 | 21:41
3
399
נורא רציתי לפני יורו 2000 שהולנד תזכה באליפות אירופה ואפילו הייתי בטוח שזה יקרה לפני הטורניר.

קשה לתאר את הביטחון העצמי המופרז שהיה לי לפני יורו 2000, הייתי בטוח שנבחרת הולנד תזכה באותו יורו בגלל היותה המארחת ובגלל העובדה שמשחק הגמר נערך בהולנד.

מה שקרה להולנד במשחק חצי הגמר מול איטליה היה יותר מביך ממה שקרה לברזיל השבוע כי הולנד לא רק שלא ידעה לבעוט פנדלים בדו קרב ההכרעה (חוץ מפנדל אחד) היא גם פיספסה שני פנדלים במהלך המשחק עצמו כך שהיא בעצם החמיצה חמישה פנדלים (שניים במהלך המשחק ושלושה בדו קרב ההכרעה) אי אפשר לתאר את תחושת הבעסה שחשתי בסיום המשחק, הייתי ממש נסער והמום איך הולנד הגיעה למצב שהיא לא יודעת לבעוט פנדלים.

זאת הייתה הפעם השלישית ברציפות שהולנד הודחה בפנדלים בטורנירי היורו אבל אני חושב שזה היה הפיספוס הכי גדול של הולנד בטורנירי היורו כי היא יכלה לגמור את המשחק ב 90 דקות ולא להיגרר לפנדלים אלמלא הייתה כובשת פנדל אחד בלבד מתוך שתיים שהיא קיבלה במהלך ה 90 הדקות.
כדורגל >>
לצפיה ב-'את ההחמצות של דיוויד בקהאם אתה זוכר??'
את ההחמצות של דיוויד בקהאם אתה זוכר??
21/07/2011 | 00:48
2
18
האחת נגד טורקיה שהוא החליק והוריד איזה אוהד טורקי:
http://www.youtube.com/watch?v=ROvCTscV__s

והשנייה מול פורטוגל ביורו 2004 שחזוא כמעט מדוייק של הפנדל מול טורקיה:
http://www.youtube.com/watch?v=t1eXnY7Mofg
כדורגל >>
לצפיה ב-'ודאי שאני זוכר'
ודאי שאני זוכר
21/07/2011 | 19:02
1
15
אבל החמצות הפנדלים של הולנד מול איטליה בחצי גמר יורו 2000 יותר מתסכלות אותי בהרבה
כדורגל >>
לצפיה ב-'מזל שוילטורד היה שם בדקה ה-94 בגמר'
מזל שוילטורד היה שם בדקה ה-94 בגמר
22/07/2011 | 01:42
16
כדי למנוע עוול משווע
כדורגל >>
לצפיה ב-'psych pierce ו southgate'
psych pierce ו southgate
21/07/2011 | 12:04
7
ושוב אנגליה הולכת הביתה בחצי גמר נגד גרמניה...
וגארי ליניקר כבר אמר על כך "football is a game played by 22 players for 90 minutes and in the end the Germans win"

במונדיאל הזוועתי של 90' אנגליה נתנה משחק הירואי נגד גרמניה בחצי הגמר עם גאזה, בירדסלי,ליניקר וכריסי וודל שהדביק כדור לעמוד בהארכה...ובסוף פסיכו מחטיא פנדל (וגם כריסי וודל)

6 שנים עברו וביורו של 96 אני בהודו, בעיר דרמסלה, צופה בנבחרת אנגלית מהטובות ביותר שלבשו את החולצה של שלושת האריות, זו שגמרה את הולנד 4-1 , מובילה 1-0 משער אופייני של שירר (איזה חלוץ ענק הוא היה!) רק כדי לספוג בצורה אופיינית אחר כך. ובהארכה...מקמנמן דופק פריצה coast to coast ומגיע מול השוער ובועט לו חלש לידיים , ואנדרטון בועט לעמוד, אנדרטון פורץ יפה ושולח רוחב וגאזה לא מגיע לכדור באיחוור של מילימטרים בגלל שהוא גמד ושמן...
ואז סאותגייט מחטיא את הפנדל החמישי רק כדי לראות את אנדי מולר (כמה שנאתי אותו) מעלה את גרמניה שוב לעוד גמר...

אם את 90 קיבלתי בשויון נפש, החצי של 96 רדף אותי חודשים רבים אחר כך כשבראש אתה משחזר את המשחק וקולט כמה שהיית קרוב...מאז אנגליה רק מדרדרת
כדורגל >>
לצפיה ב-'הפנדל שברוך דגו החמיץ מול בית"ר שהיה בהפועל '
הפנדל שברוך דגו החמיץ מול בית"ר שהיה בהפועל
21/07/2011 | 13:38
23
הפנדל המוחמץ שלא אשכח לעולם היה הפנדל שהחמיץ ברוך דגו בגמר
הגביע מול בית"ר ירושלים ב-2008. פנדל שיכול היה להביא גביע להפועל
כדורגל >>
לצפיה ב-'דידייה סיז, צרפת נגד גרמניה, חצי גמר מונדיאל '
דידייה סיז, צרפת נגד גרמניה, חצי גמר מונדיאל
21/07/2011 | 15:46
1
12
לצפיה ב-'היה מגיע לגרמניה לעוף'
היה מגיע לגרמניה לעוף
21/07/2011 | 19:04
11
רק בגלל השוער שלהם שומכאר בגלל העבירה המכוערת שלו על הצרפתי בטיסטון.

אבל מה לעשות בפנדלים אין צדק לפעמים!
כדורגל >>
לצפיה ב-'סרגיי טרטיאק בועט 50 מטר מעל השער'
סרגיי טרטיאק בועט 50 מטר מעל השער
21/07/2011 | 16:02
18
בגמר הגביע נגד הבועל בשנת 98...
כדורגל >>
לצפיה ב-'רוברטו באג'יו, 1994'
רוברטו באג'יו, 1994
21/07/2011 | 18:49
2
22
ואני מופתע שאני הראשון לכתוב את זה (האם אני משמעותית מבוגר יותר מרוב אנשי הפורום?).

כולם בסביבתי רצו שהנבחרת המשעממת של ברזיל תיקח את המונדיאל. ראינו את הגמר בערך 50 איש ביחד, ולמיטב זכרוני רק אני הייתי בעד איטליה.

באג'יו החזיק את איטליה כל הטורניר על הכתפיים, עם גולים בהערכות ובדקות האחרונות של המשחק. דווקא במשחק הגמר, בעיטה אחרונה - והוא בועט לשמיים.

זה היה כמו מכה בבטן. אני זוכר כמו עכשיו את המבט על הפנים של באג'יו, עם ידיים מונחות על מותניו. זוכר את הבכי של בארזי. זוכר את העצב שלי שנמשך ימים לאחר מכן.
כדורגל >>
לצפיה ב-'אפילו שהייתי רק בן 9 ב1994'
אפילו שהייתי רק בן 9 ב1994
22/07/2011 | 11:40
17
עד היום, זה עדיין אחד הרגעים הכי זכורים לי בכדורגל.
כדורגל >>
לצפיה ב-'ברזיל משעממת?'
ברזיל משעממת?
22/07/2011 | 22:17
13
איטליה היתה פי כמה
כדורגל >>
לצפיה ב-'מירוסלב דיוקיץ' נגד ולנסיה (1994)'
מירוסלב דיוקיץ' נגד ולנסיה (1994)
22/07/2011 | 12:18
2
63
משחק האליפות של דפורטיבו לה קורוניה

דקה 93
בארסה מובילה נגד סביליה 2:5 בקאמפ נואו. דפור תלוייה בעצמה. ניצחון והיא אלופה.
0:0 עצבני. ואז, ברגע האחרון, שריקה לפנדל.
מי בועט? בבטו? דונאטו? לא. דיוקיץ'! בלם כבד ומסורבל. אוי לא!!!

לשווא קיוויתי שיחליפו בועט.

הוא ניגש בהיסוס לכדור, איצטדיון שלם עוצר נשימה.

דיוקיץ' בועט פס של ילדה בת 5. השוער עוצר מתוך שינה. הלכה האליפות.
כדורגל >>
לצפיה ב-'היום סוף סוף מצאתי סרטון שמראה את ההחמצה הזו'
היום סוף סוף מצאתי סרטון שמראה את ההחמצה הזו
22/07/2011 | 13:17
1
32
שמעתי עליה רבות בכל מיני כתבות והנה מצאתי:
http://www.plus.es/video/pluvidftb/20071009pluutmf...
כדורגל >>
לצפיה ב-'זאת הפעם הראשונה שאני רואה את הפנדל הזה'
זאת הפעם הראשונה שאני רואה את הפנדל הזה
22/07/2011 | 14:06
22
מאז שראיתי את ההחמצה של דיוקיץ בלייב לפני 17 שנים.

אפילו שאני אוהד ברצלונה אני מודה שריחמתי עליו ואפילו קצת כאב לי הלב עליו.

זה ללא ספק אחד הפנדלים המוחמצים הכי אכזרים שאני זוכר בחיי.

לפעמים אני אומר לעצמי הלוואי ויום אחד דבר כזה יקרה לריאל מדריד חחחח
כדורגל >>

הודעות אחרונות

08:16 | 23.05.19 - מבזקי ספורט -
07:17 | 22.05.19 - מבזקי ספורט -
08:06 | 21.05.19 - מבזקי ספורט -
00:27 | 20.05.19 - מבזקי ספורט -
01:28 | 19.05.19 - מבזקי ספורט -
08:28 | 18.05.19 - מבזקי ספורט -
09:11 | 17.05.19 - מבזקי ספורט -
01:35 | 16.05.19 - מבזקי ספורט -
00:39 | 15.05.19 - מבזקי ספורט -
06:30 | 14.05.19 - מבזקי ספורט -
08:52 | 13.05.19 - מבזקי ספורט -
08:02 | 12.05.19 - מבזקי ספורט -
08:25 | 11.05.19 - מבזקי ספורט -
00:56 | 10.05.19 - מבזקי ספורט -

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ