לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2205622,056 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *
x
הודעה מהנהלת הפורום
שיתוף הפעולה בין הפורום לערוץ הספורט מתמצה בשלב זה בלינקים הדדיים. אין למנהל הפורום קשר עם ערוץ הספורט, ואין להם כל אחריות לגבי החלטות הערוץ בנושאים השונים. לפניות ותלונות בנוגע לערוץ הספורט יש לפנות להנהלת ערוץ הספורט בלבד. הודעות כנגד מנהל הפורום בשל מעורבותו לכאורה בפעילות ערוץ הספורט, יימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'יוליוס קייסר בדורנו הנוכחי'
יוליוס קייסר בדורנו הנוכחי
<< ההודעה הנוכחית
12/07/2011 | 22:20
10
68
הטקסט עשוי להתפרסם בקרוב גם במהדורת הספורט של העיתון "לגו" האיטלקי בפורמט טיפה שונה.  
בימים בהם ראול כבר לא שחקן ריאל מדריד, גארי נוויל פרש מכדורגל ותיירי הנרי כבר מזמן לא חלק מארסנל קשה מאד למצוא שחקנים בטופ העולמי השומרים לאורך הקריירה אמונים למועדון אחד.
למפארד, טרי, קסיאס, צ'אבי, פויול, גאטוזו* וגיגס חצו כולם את גיל ה-30.

כל אלו מכונים בפינו "סמלים", מעל כולם מבחינתי לפחות במובנים מסוימים עומד אחד: פרנצ'סקו טוטי.

בתחילת החודש בעת שהותי בלונדון, במגרשים הצדדיים של ווימבלדון פגשתי בטוטי שהסתובב יחד עם אישה קצת מבוגרת אבל מהממת ביופייה ובשיערה הברונטי הגולש העונה לשם סילביה (אחותה הגדולה נדמה לי של אשתו) וילדה קטנטונת שהזוג קרא לה צ'אני.
חתימות אני לא נוהג לבקש מאז עברתי את גיל 8, ובזהות המינית שלי אני בטוח מצאתו לאקרנים של הסרט "הרימו עוגן", כך שלא הייתה לי כל בעיה לגשת אליו ולשאול אם הוא לא עסוק במיוחד אשמח לשבת איתו על כוס קפה.
התיישבנו בבית הקפה "וירג'יניה" ע"ש האלופה האנגלית האחרונה בטורניר.
כדורגל >>
לצפיה ב-'הכאילו ראיון עם פרנצ'סקו טוטי'
הכאילו ראיון עם פרנצ'סקו טוטי
12/07/2011 | 22:35
4
55
- התחלתי ושאלתי את טוטי האם הוא חושב שיש הבדל בינו לבין שחקנים כגון: גיגס, מאלדיני וקסיאס למשל.
האם קל יותר להיות סמל בקבוצות שלהם מאשר ברומא.
טוטי מבחינתו השיב שאין בכך ספק. שחקנים כאלה משחקים כבר במועדונים התחרותיים ביותר בעולם, אז לאן בדיוק הם יכולים לשאוף? לעומת זאת אסור לזלזל בהם או להאשים אותם. הם פשוט לא עמדו למבחן. עוד הזכיר כי הוא לא לבד ומיוחד בעניין הזה, כמוהו יש עוד ברחבי העולם ובחר להזכיר את סטיבי ג'י.
- יש אשמים במצב היום שאלתי אותו
לא כל הקבוצות מיוחדות כרומא. יש הרבה קבוצות באירופה שמלבד הווה בליגה הבכירה אין להן מה להציע לשחקנים. ברומא זה לא ככה, רומא זו האימפריה עם הכי מעט תארים באיטליה צחק וסגר את העניין.

- מאד עניין אותי עתידו, לא פחות מהעבר ולכן אחת משאלותיי הראשונות הייתה לאן מועדות פניו לקראת סיום הקריירה, האם יש סיכוי שנראה אותו במקום אחר.
כנראה שהוא חשב שהתכוונתי לכל הבלאגן שהיה עם ראניירי העונה והוא השיב שמה שהיה עם ראניירי בעיקר נופח בתקשורת ובתור עיתונאי לשעבר אני צריך לדעת שאסור להאמין למה שכותבים שם. אפילו המציאו לי בעיות חריגות עם האוהדים, כאילו שלושה משוגעים מייצגים איזשהו חלק בקהל של רומא... בכל אופן העונה יש מאמן חדש וצעיר וצריך לראות איך העניינים ילכו. ההנהלה החדשה מאד מאמינה בו ונראה שהוא הישאר כאן לשנים ארוכות.
מבחינתו אמר שהוא באמת לא יותר, הוא חושב ומהרהר הרבה על פרישה, קשה לו כבר מאד לחזור מפציעות ועליו להודות שבאימונים כבר קשה לו לעמוד בקצב. (במשחקים זה שונה ענה בחיוך ששאלתי אותו למה דווקא באימונים) והוא לא שולל עכשיו כפי שלא שלל מעולם אפשרות לעבור ולשחק בקבוצה  אחרת, כבר מזמן תרמתי את תרומתי שלי להיסטוריה של רומא. עם זאת לשחק נגד זה נראה לי כמו חלום בלהות, דבר בלתי אפשרי. בשבילי זה כמו לדמיין מצב שאשכב עם מישהי אחרת ואשתי תסתכל, פשוט חולני.

- גם היום אתה אחד הגברים המבוקשים באיטליה, סוג של אל בזכות הכסף, המראה והיכולות על המגרש אמרתי לו ואני יכול להעיד שהוא כנראה רגיל במיוחד במחמאות כי הוא אפילו לא הסמיק.
יש סיכוי שהתחתנת עם הילרי בגלל ההריון? הרי בסה"כ זה לא נראה לי דבר טרווילי שגבר כמוך שיכול להשיג כל בחורה שירצה מדי ערב יתמסד לאישה אחת יפה והגונה ככל שתהיה.
אני אוהב לצאת ולבלות ענה לי, מאידך אני גם אוהב להישאר בבית ולבלות עם המשפחה. לנסוע לבית מלון ולראות את שני הילדים שלי משחקים ביחד בבריכה, בדיוק כמו כל אחד אחר.
התחתנו בזמן  שהתחתנו כי היה חשוב לשנינו להתחתן בטרם יהיה לנו ילד ולהילרי היה חשוב להיראות טוב בשמלת הכלה ושהבטן לא תבלוט.
הכסף והמעמד יכול לבלבל כל אחד, השאלה מה חשוב לך בחיים ומי האנשים שמקיפים אותך.
אם טרם הפרסום אספת סביבך את האנשים המתאימים וגדלת בבית נכון אתה תהיה בסדר, אסור אף פעם להסתכל על עצמך כסוג של אלוהים כפי שהגדרת אותי בשאלה שלך.

- אפשר להגיד שהשיא שהקיירה שלך היה ב2001 עם הזכיה היחידה בסקודטו? איך זה מרגיש לדעת בדיעבד ובאותו זמן שיכול להיות שהשיא שלך לא ישוחזר, שאלתי את השאלה שבניסוחים כאלה ואחרים שאלתי כבר לא מעט ספורטאים בעבר.
טוטי אמר שהיו גביעים מאז וזכיה במונדיאל ככה שקשה להגיד שזה השיא של הקריירה שלו, למרות שאין ספק שאותו מחזור אחרון בניצחון על פארמה היה התפרצות השמחה הגדולה ביותר שידע בהקשר של כדורגל.
בכל אופן באותו רגע אתה מאושר בחלקך ומרגיש בר מזל בצורה בלתי רגילה. אבל אתה בטח לא יודע שזה השיא שלך,  אני אישית לעולם לא חשבתי ככה, תמיד האמנתי שיבואו עוד תארים, אולי אפילו באירופה.
בראיה לאחור זו הקלה גדולה לדעת שהבאתי אליפות לאוהדי הנפלאים האלה. אם ג'רארד הוזכר קודם אז אני מאמין שזה יושב לו יותר מהכל על הלב, שעדיין לא הצליח להביא אליפות לליברפול ולעצמו.

- השיחה הייתה מאד ידידותית בזכות זה שטוטי לא התעצבן או נרתע משאלות יחסית נוקבות ששאלתיו, גם לדוגמא שנשאל באשר לסוליסטיות שלו. שהוא לא נותן לכוכבים לצמוח לידו ברומא ובכך מפריע להתקדמות של הקבוצה.
טוטי ביטל את הטענות והודה שזה אחד הדברים שהכי נמאס לו לשמוע, הוא רוצה שהקבוצה תצליח ואם יש שחקנים מספיק טובים הם לוקחים את הבמה מעצמם בלי כל קשר אליו.
אם אין שחקנים מספיק טובים אני לוקח על עצמי יותר ולא מתבייש בכך אמר. זו טובת המועדון באותו רגע.
הייתי שמח לו יכולנו להרשות לעצמנו לקנות את סרחיו ראמוס, פיפו אינזאגי וססק פברגאס, אבל מה לעשות שלרומא אין את האמצעים הכלכלים האלה והיא לפעמים צריכה שטוטי בן ה-35 יעשה קסמים.

- לקראת סיום בחרתי לחזור להווה ולשאול איך היה לשבת על הספסל כ"כ הרבה העונה, זה בטח לא משהו שהורגל אליו אחרי הכל.
מבחינתו אמר טוטי שהיה זה קשה מאד, עדיין לא מצא דרך טובה להתמודד עם זה. שחקן כדורגל צריך לשחק, בפעמים בהן אני יושב על הספסל עוברת בי המחשבה מי הדביל שהוסיף את החילופים למשחק הכדורגל, בתחילת הקריירה גם כשהיו מוציאים אותי במהלך המשחק היה לי קשה.
אני מקווה שהמאמן החדש יראה שאני עדיין מסוגל גם בגילי להתמודד ברמות האלה, ישבתי מספיק על הספסל זה אני יכול להודיע לך. לא רואה את עצמי כבר כילד שצריך להוכיח את עצמו במגרש האימונים כדי לחזור להרכב.
אם ירצה יש לי המון דיסקים להראות לו מה הן היכולות שלי.

- לסיום סיומת בחרתי לשאול אותו בנושא הכלכלי כמה כסף הוא חושב שהפסיד מההישארות ברומא, ובמישור המקצועי אלו רגעים גדולים הם הראשונים שעולים לו לראש.
תוך כדי שהוא מוציא כבר את הארנק השיב שכנראה מיליונים, אבל הוא בכלל לא מסתכל על זה כהפסד. הוא רק הרוויח מההישארות ברומא, אין בעד ונגד לחתום על חוזה חדש, יש רק בעד.
אם אני צריך לחשוב על הקריירה שלי הגול של טרזגה בגמר יורו  2000 עד היום מאד צובט לי. זה היה מאד לא איטלקי מצדנו להתמסר ככה בהגנה, בכל פעם שאני רואה את דוד או פירס אני נזכר באותו רגע נורא.
והגמר גביע ב2007 רבים זוכרים מאותה עונה את התבוסה באולד טראפורד ושוכחים את הניצחון הגדול על אינטר בגמר הגביע, זה כנראה התואר האחרון בקריירה אמר במין כבדות שלא אפיינה את הטון בו דיבר לאורך השיחה.

אח"כ דיברנו עוד  קצת על א"י ועל מכרים משותפים שיש לנו, סטודנטים איטלקים שהכרתי מהתקופה באנגליה.
ונפרדנו כשאני מצטער על דבר אחד בלבד, אשתו הילרי לא הגיעה להפריע לנו לכל אורך מהלך השיחה... (וגם ששחר ויוני הודחו כמה דקות לאחר מכן).
כדורגל >>
לצפיה ב-''
13/07/2011 | 00:39
1
12
כל הכבוד לך, באמת! נכס אדיר לפורום, ונהנתי לקרוא את הראיון

אתה עדיין עובד כעיתונאי במשרה מלאה או שהכתבה ל"לגו" זה סוג של עבודה צדדית? ואם כן, איפה אתה כותב?
כדורגל >>
לצפיה ב-'כבר לא'
כבר לא
13/07/2011 | 01:31
14
אפילו לא עובד במשרה חלקית, לא בארץ ולא בחו"ל. מסיבות כאלה ואחרות פניתי לעיסוקים אחרים בחיי.

לגו אמרו שיפרסמו את זה אבל זה עוד צריך לעבור עריכה לאיטלקית, אישור של טוטי וקצין העיתונות של רומא וכל מיני כאלה עד שזה יראה אור.
אישית תכננתי סתם לדבר עם טוטי הוא הציע חצי בצחוק שזה יהיה ראיון כששמע על עברי בתור עיתונאי ולכן הקלטתי, שלחתי את זה דווקא ללגו כי משם אני מכיר כמה אנשים אז זה היה קל יותר...
כדורגל >>
לצפיה ב-'נחמד מאוד'
נחמד מאוד
13/07/2011 | 20:56
11
חוץ מהקטע החרמני
כדורגל >>
לצפיה ב-''
12/07/2011 | 23:09
8
חבל לי רק שלא שאלת אותו אם הוא מצטער על היריקה על פאולסן הדני ביורו 2004 והאם הם כבר עשו סולחה רגע לפני שהדני עבר לליברפול.

הנה הקטע למי ששכח,או לא זוכר:http://www.youtube.com/watch?v=2GsNyyMn8Tc
כדורגל >>
לצפיה ב-''
13/07/2011 | 06:38
8
נהנתי מאד מאד מאד לקרוא את המאמר שלך
כדורגל >>
לצפיה ב-'אתה דובר איטלקית? '
אתה דובר איטלקית?
13/07/2011 | 08:23
16
ראיון נהדר,באמת,נהנתי לקרוא כל מילה.

הנאמנות של טוטי לרומא ראויה להערכה יותר מכל נאמנות של שחקן אחר בקילבר הזה לקבוצה גדולה אחרת,אבל ההתנהגות הסטייל עידן טל שלו על המגרש הורסת לפעמים.
כדורגל >>
לצפיה ב-'כל הכבוד, פשוט נהדר'
כל הכבוד, פשוט נהדר
13/07/2011 | 15:01
9
לצפיה ב-''
13/07/2011 | 20:58
4

הודעות אחרונות

08:16 | 23.05.19 - מבזקי ספורט -
07:17 | 22.05.19 - מבזקי ספורט -
08:06 | 21.05.19 - מבזקי ספורט -
00:27 | 20.05.19 - מבזקי ספורט -
01:28 | 19.05.19 - מבזקי ספורט -
08:28 | 18.05.19 - מבזקי ספורט -
09:11 | 17.05.19 - מבזקי ספורט -
01:35 | 16.05.19 - מבזקי ספורט -
00:39 | 15.05.19 - מבזקי ספורט -
06:30 | 14.05.19 - מבזקי ספורט -
08:52 | 13.05.19 - מבזקי ספורט -
08:02 | 12.05.19 - מבזקי ספורט -
08:25 | 11.05.19 - מבזקי ספורט -
00:56 | 10.05.19 - מבזקי ספורט -

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ