רבע גמר גביע המדינה

נמשל

New member
אני לא מאוהבי הפועל ת"א

וזו בלשון המעטה, והייתי מת שביתר יעיפו אותם, אבל שלמה שרף כל כך הרתיח אותי שהייתי חייב להגיב: מה לעזאזל הפרשן הוולגרי רוצה מאלי חכמון? אני מנסה אלף פעם להבין איך לעזאזל הוא אמר שהפנדל לא היה ולא נברא. לעזאזל, דסה פגע בירך של תמוז באופן ברור, מה זה משנה אם תמוז לא היה מגיע לכדור? פגיעה ברחבה זה פנדל, נקודה אתם יודעים מה, גם במקרה הרגע, זה פנדל שנוי במחלוקת, אבל בשום אופן לא פנדל שלא היה ולא נברא. גם אם הכדור נמצא מחוץ לרחבה ושחקן סתם דוחף שחקן אחר בתוך הרחבה או שם לו רגל, זה פנדל. אז על אחת כמה וכמה, שמר דסה ישמור את הרגל שלו לעצמו. ואני בהחלט מייחס חלק לא קטן מהמהומות בסוף לפרשן ולשדר שלו, שההתלהמות הוולגרית שלהם חיממה לגמרי את אוהדי בית"ר

בדרן

תמוז יזם את המגע ודפק צלילה, השופט היה חייב להתחשב בזה שאין לתמוז סיכוי להגיע לכדור. לתמוז הגיע צהוב במחצית הראשונה על בעיטה בכדור אחרי שריקה לעבירה, למה זה לא מפריע לך ? הקהל במגרש לא שומע את השידור הטלויזיוני, אל תאשים את שרף וארבל במהומות

נכון, הקהל לא שומע את השידור הטלוויזיוני

אבל, הוא מיד מנסה להתקשר לחברים מטלוויזיה שיספרו לו.

pgprince

New member
לא היתה עבירה

דסה היה עם הגב לתמוז והושיט רגל אחורה. תמוז החליט ליפול כי הכדור ברח כבר ונתקל ברגל המושטת לאחור של דסה.

jnus1

New member
משחק השרוכים זו בדיחה לעומת מה שהיה הערב!

פשוט מכירה בוטה של המשחק להבועל, משחק מוטה חד צצדי לטובת הבועל תל אפיף. חכמון צריך לפרוש מהמקצוע, הוא לא רואי לשפוט האפסון הזה. לא היה פנדל! לא היה אדום! הבועל קיבלו מתנה כפי שהם מקבים תמיד, מההתאחדות, כנראה רק כך הם יכולים עם קיזוזים, ועם מתנות מהשופטים. אני מאוד בעד לפוצץ את המשחק ברגע שנשרק הפנדל, והאדום, כי אין טעם לשחק כשהמשחק הוא מכור ולא כיפי. גם המכות היו במקום הפעם, כי התגרו בשחקנים ובאוהדים. אני לא יכול להעלות על דעתי ארץ אחת בעולם שהמשחק היה ממשיך אחרי מתנה כזו מהשופט במו פיו ומשרוקיתו לקבוצה היריבה, ועדו אחרי ששיחקה גרוע, והקבוצה השנייה הייתה במומנטום. השחקנים היו צריכים לרדת מהמגרש באותו הרגע. העיקר ששוב ייקחו גביע מכור. לפחות בית"ר מנצחת בזכות יכולת, ולא בזכות אף אחד אחר את הבועל. פחחחח! בושה וחרפה!

jnus1

New member
אמר אוהד הבועל טישו לקחנו גביע ואליפות מכורה

ת"א... אתה עוד מדבר על קיפוח? אם זה היה ההפך הייתם רוצחים את השופט וקוראים לו ניאו נאצי חולה סרטן ומחברים עוד שיר שטנה. אלופי הבככי והעלק קורבנות אלה אתם. קורס מודעות עצמית דחוף לך ולחבר הנחות שלך דרקון גוסס.

אזרח111

New member
"הקייס" של שרף הוא שטותי לגמרי

לתמוז "לא היה סיכוי" להגיע לכדור .... מאיפה הוא יודע, הוא פיזיקאי? צריך לתת לבנאדם סיכוי הוגן לנסות ולהגיע ולא להרים עליו רגל כמו בבושידו

אתה לא מבין למה הגאון התכוון

מה שהוא רצה לומר בעצם זה שגם אם יש עבירה- לא צריך לתת עליה פנדל כי במידה ולא הייתה נעשית לתמוז לא היה סיכוי להגיע לכדור. אני לא מבין איך הסתומים האלה לא צילמו את תחילת המהומה, הם מתרכזים בשופט שהולך לחדר ההלבשה וכולם שומעים שהקהל מתחיל להרעיש, כל כך ברור שקורה משהו, רק כשמתחילים המכות הם מסיתים את המצלמה.מה יהיה מההההה
את האצבע שהייתה או לא הייתה של שהר אף אחד לא יראה, גם לא את קנדה. מילא בשבילנו-אבל לפחות שיהיה לבית הדין. אני באמת מקווה שפיפא תקדם כבר את החוק של עונש לשחקנים מתחזים, זה יעזור למשחק בצורה מהפכנית.

barakbl

New member
במקרה הכי גרוע, היה צריך לשרוק למשחק מסוכן

בגלל הרמת רגל = בעיטה בלתי ישירה. וגם זה ממש לא. לא לענין ובקשר לאדום הראשון, השחקן מטומטם והכל. אבל ביננו, מישהו כאן מאמין שאם זה היה בצד השני היו נותנים צהוב שני? על דבר כזה להרוס משחק? זו לא שריקה שאפשר להגיד שהיא לא נכונה, היא פשוט מיותרת. מסוג השריקות ששופט חכם מעלים עין, מסתפק בהתראה.

borat1

New member
גם השריקה הזאת שערוריתית

בן לולו בקושי ליטף אותו,על זה מרחיקים שחקן ועוד במעמד כזה?

או בכל מעמד או באף מעמד

השאלה באיזה משחק מדובר לא צריכה להוות שיקול בהחלטות השופט.

למעלה