רבע גמר גביע המדינה

itzikon5352106

New member
רבע גמר גביע המדינה ../images/Emo106.gif

אחרי ששתינו יין,אכלנו את המרור והחרוסת הגיע הזמן להתכונן לקראת משחקי הערב ומחר ברבע גמר גביע המדינה.האם בבלומפילד הפועל ת''א תאכל מרור? ובחיפה הפועל חיפה שוב תהפוך לתמימה ותפסיד בדרבי? האם ברעננה בערב החג קראו את ההגדה או שמא קראו את האגדה על סינדרלה והם ימשיכו לחצי הגמר? ובקופסה בנתניה האם נראה מכת ארבה או שמא נראה הרבה שערים?? הפועל ת''א-בית''ר י-ם לא חשוב אם זה בליגה,בגביע,בגביע הטוטו,במשחק נוער,משחק אימון,משחק ותיקים,ילדים טרום ב',בגביע השוקו והטוסטים או בפוקר חיות,כשהפועל ת''א ובית''ר י-ם נפגשות זה תמיד חם ומעניין. מפתיע לומר זאת אבל דווקא בית''ר מגיעה במומנטום טוב מהפועל עם שני ניצחונות שאמנם לא הספיקו לה לפלייאוף האמצעי אבל היא בכולת טובה.הפועל ת''א לעומתה בתקופה לא טובה,היא בקושי ניצחה בליגה את האחרונה הפועל ר''ג ובשבוע שעבר נכנעה לבני יהודה אבל הודות לשיטה 'הספורטיבית' של הקיזוז היא רק 2 נק' מהמוליכה מכבי חיפה.העונה הפועל ת''א לא ניצחה את בית''ר-תיקו ללא שערים בבלומפילד והפסד 0-1 בטדי.בהפועל ת''א איתמר ניצן ימשיך בשער במקום וינסנט אניימה הפצוע וגם גל שיש יפתח כמגן שמאלי במקום דדי בן דיין.מריו פצ'לקה פצוע וביוואן פרנסמן יהיה בהגנה יחד עם וואליד באדיר.אלרואי כהן יפתח כמגן ימני. בבית''ר י-ם מאוד רוצים גביע למרות שהם עדיין לא נשארנו בליגה.נגד ק''ש בשבת רוני לוי העלה בחוד את משה בן לולו וסמואל יבואה.נראה שהפעם הוא יעלה עם 3 קשרים אחוריים-קובי מויאל,דן אייבינדר ומושיקו מישאלוף וחן עזריאל יפתח לבד בחוד. ההימור שלי: משחק שקול שיוכרע בפנדלים אחרי 0-0.אריאל הרוש כבר הראה אשתקד מה הוא יודע בפנדלים נגד מכבי ת''א ואני מהמר שהערב אם המשחק יגיע לפנדלים הוא שוב יגנוב את ההצגה ויעלה את בית''ר לחצי הגמר. הפועל רעענה-עירוני ק''ש אייל לחמן מאמן רעננה כבר זכה בגביע בעבר וזה היה ב-03/04 כמאמן סכנין כשגבריאל לימה שמשחק אצלו בקבוצה היה שותף בכיר באותה זכייה.בשנים האחרונות הרבה קבוצות מהלאומית ומתחתיה הגיעו לחצי הגמר או הגמר ואף הניפו גביע-הפועל ר''ג,הפועל אשקלון,מכבי הרצליה,עירוני רמה''ש,בית''ר שמשון ת''א.רעננה תשמח להצטרף לרשימה הזו.עוד שחקן שזכה להניף גביע הוא השוער ניל אברבנל שב-06/07 עמד בשער הפועל ת''א ועצר פנדל מכריע נגד אשקלון.בעונה שעברה הוא זכה להניך עוד גביע אבל כשוער שני בהפועל ת''א. בק''ש מאוד מאוכזבים משני ההפסדים האחרונים למכבי חיפה ובית''ר.ק''ש עושה עונה גדולה ואחרי שזכתה בגביע הטוטו הוא מאוד רוצה לזכות בגביע מדינה היסטורי.ק''ש חולמת על מקום 3 בליגה על מנת להגיע שנה שנייה לאירופה אבל גם זכייה בגביע או עלייה לגמר למפגש נגד הפועל ת''א או מכבי חיפה יבטיחו לה אירופה. ההימור שלי: רעננה תבוא לשחק בונקר ולהעביר את הזמן לפנדלים,ק''ש תבוא לשחק התקפי כמו שהיא יודעת ותנצח 0-2 מכבי נתניה-מ.ס אשדוד שנים רבות עברו מהגביע האחרון של מכבי נתניה והעונה הטובה שלה שהסתיימה בהגעה לפלייאוף העליון ואין סיומת טובה יותר מזכייה בגביע.אשדוד תציג את יוסי מזרחי על הקווים שחזר אחרי הכשלון של ג'ון גרגורי ואיציק עובדיה.אשדוד נלחמת על חייה והגביע לא בראש העניינים שלה,אבל היא לא תוותר על זה בקלות ולא תשמש כתפאורה. ההימור שלי: ראובן עטר שהביא לבית''ר גביע כמאמן מול יוסי מזרחי שהביא לבית''ר אליפות כמאמן.אני מהמר על 0-2 של נתניה הפועל חיפה-מכבי חיפה הניצחון האחרון של הפועל בדרבי היה בגביע ב-04/05 בפנדלים.פני משחק הדרבי האחרון ביניהם בליגה יואב כץ הבעלים השמיע דברי יוהרה וגאוותנות שהודיע שהפועל תנצח.במכבי חיפה הבטיחו לדבר במגרש והם דיברו וניצחו כשליאור רפאלוב שבספק למשחק הערב מסר ד''ש ליואב כץ אחרי הניצחון הירוק.הירוקים איבדו נק' חשובות לקראת מאבק האליפות אחרי תיקו בנתניה והודות לקיזוז הפער הצטמק ל-2 נק'.האדומים שאפו לפלייאוף עליון וניצחו את הפועל פ''ת אבל מכבי נתניה עשתה תיקו נגד היריבה העירונית ושלחה אותם לפלייאוף האמצעי. ההימור שלי: יואב כץ הפעם שמר על שתיקה אבל גם הפעם הדרבי יהיה ירו עם 0-1 קטן גדול של מכבי חיפה ומה אתם אומרים??

the new L

New member
הימורים

הפועל 2 - בית"ר 0 רעננה 0 - ק"ש 3 נתניה 2 - אשדוד 0 הפועל חיפה 1 - מכבי חיפה 2

מהמר

הפועל ת"א תנצח את ביתר ירושלים 3-0 עירוני ק"ש תנצח את הפועל רעננה 4-1 מכבי נתניה תנצח את אשדוד 3-1 מכבי חיפה תנצח את הפועל חיפה 1-0 בהארכה.

רז 1978

New member
הימורים

הפועל ת"א - בית"ר ירושלים 1-2 אחרי הארכה (1-1 בתום 90 דקות) הפועל רעננה - קריית שמונה 1-0 מכבי נתניה - מ.ס אשדוד 1-1 נתניה מנצחת בפנדלים. הפועל חיפה - מכבי חיפה 3-0

אוהדי מכבי חיפה

הסירו דאגה מליבכם, הפועל לא תסכן את האליפות. ואם גוטמן לא יישאר, תשכחו ממנה גם בתור יריבה רצינית על התואר לפחות לעונה אחת. בית"ר נראית כמו קבוצה, יש בה שינוי לטובה, לזכותו של רוני לוי

ReDEAD

New member
כן בית"ר נראת כמו יופי של קבוצה

אם עוד טיפה מאמץ בדרך לליגה השניה.

ReDEAD

New member
הכי כיף שכולם אוהדים במדינת ישראל הפועל

נשאר לך רק לקנא ולהתבכיין מעניין כמה בחיים האישיים שלך אתה מרגיש מקופח על כל דבר שקורה לך

מעניין אם גם בחיים האישיים שלך

אתה אידיוט כמו שאתה פה? לקנא? בכם? אתם המיץ של הזבל. אתם מקנאים בנו שיש לנו את שחר, אתם מקנאים במחלקת הנוער שלנו ואתם בקרוב תקנאו באיצטדיון שלנו.

ReDEAD

New member
היה משחק בין הפועל לבית"ר

השופט החד צדדי והמכור שרק שתי עבירות שמנעו מאיתנו לכבוש שני שערים , לאחר מכן נגיד ונתן לנו פנדל וניצחנו את בית"ר שלולא הפנדל הזה כנראה היו מנצחים אותנו 5:0 אחר-כך אתה כאוהד חיפה שלא היה קשור בכלל למשחק נכנסת לכאן והתחלת לכתוב כל מיני הודעות בכייניות. מעניין שהתקשורת כזאת אדומה ובכל זאת בכל אתרי הספורט והעיתונים כולם אומרים שהשופט אפס וכמעט וקוראים גם לרצוח אותו.

אני לא חייב לך דין וחשבון.

אני אכנס לאיזה נושא שאני רוצה ואגיב, יש לך בעיה עם זה?כן? לך תדחוף מים.

ReDEAD

New member
אתה באמת לא חייב לי כלום

זה רק מראה את רמת הנחיתות והבכיינות שלך שכל משהו שקשור להפועל אתה נכנס וקופץ עם טיעונים מפגרים

אתה הבכיין פה ואתה עם טיעונים מפגרים

מעניין איך מכל התגובות פה התלבשת עליי יא קרציה, אם בא לך למצוץ לך לגן העצמאות.

the new L

New member
עכשיו ארבל בהילוך החוזר אומר

אז הוא נוגע בו, יש פה עבירה, אבל זו לא עבירה של פנדל. אין דבר כזה. כל עבירה ברחבה היא פנדל על פי החוקה.

למעלה