לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2219022,190 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *
x
הודעה מהנהלת הפורום
שיתוף הפעולה בין הפורום לערוץ הספורט מתמצה בשלב זה בלינקים הדדיים. אין למנהל הפורום קשר עם ערוץ הספורט, ואין להם כל אחריות לגבי החלטות הערוץ בנושאים השונים. לפניות ותלונות בנוגע לערוץ הספורט יש לפנות להנהלת ערוץ הספורט בלבד. הודעות כנגד מנהל הפורום בשל מעורבותו לכאורה בפעילות ערוץ הספורט, יימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'גומלין רבע גמר ליגת האלופות-יום שלישי '
גומלין רבע גמר ליגת האלופות-יום שלישי
<< ההודעה הנוכחית
12/04/2011 | 11:30
49
3
שחטיור-ברצלונה

למרות שאחרי המשחק הראשון בקאמפ נואו שנגמר בניצחון 1-5 של בארסה היה מי שהשמיע קולות שעדיין זה לא סגור.התוצאה מהמשחק הראשון משקרת כי שחטיור באה לשחק ויכלה לכבוש עוד 2 שערים אבל היא לא עשתה את זה והקלישאה הידועה אומרת שאם לא כובשים סופגים ובמיוחד נגד ברצלונה......
בארסה בשבת לא הרשימה למרות שניצחה 1-3 את אלמריה בבית לאחר שפיגרה אבל מה שמעסיק כרגע את כולם זה מי ירה על בית אחיו של ליאו מסי כשגם אם המשפחה הייתה בבית שבארגנטינה.פפ גרדיולה הודיע שלא יעלה עם הרכב משני למרות כוננות ריאל מדריד לקראת 4 מפגשים ב-18 ימים כשבשבת זה מתחיל בברנבאו עם מפגש ליגה כשריאל תרצה לנקום על החמישייה מהסיבוב הראשון.נכון שעדיין זה לא רשמי אבל קשה להאמין שבארסה וריאל לא ייפגשו בחצי הגמר אחרי הניצחונות שלהן ברבע הגמר.

בשחטיור לואיז אדריאנו צוטט כשאמר שאם בארסה ניצחה בקאמפ נואו 1-5 גם קבוצתו יכולה לנצח 1-5 או 0-4 בבית ולהעפיל לשלב הבא.קשה להאמין שזה יקרה אבל אם זה יקרה זו תהיה אחת הסנסציות הגדולות.רק 3 פעמים בכל מפעלי אופ''א קרה שקבוצות העפילו שלב למרות שבמשחק הראשון היו בפיגור ארבעה שערים.אחת מהן הייתה ריאל מדריד.השתיים האחרות היו פרטיזן בלגרד הסרבית וליישואש הפורטוגלית.

הניצחון 1-5 מהמפגש הראשון: http://www.youtube.com/watch?v=BzKiXkrbkEU

ההימור שלי להערב: 1-1

מנצ'סטר יוניטד-צ'לסי

המשחק הראשון לא היה גדול כ''כ אבל את אלכס פרגוסון ושחקניו זה לא מעניין.בסופו של דבר הם ניצחו 0-1 ונהנו מטעות שיפוט גורלית בדקה ה-95 שלא נשרק לחובתם פנדל ברור אחרי עבירה על רמירז.השדים האדומים השיגו שער חוץ יקר ונהנו מהצגה של אדווין ואן דר סאר בשער שרק משתבח עם השנים.

בצ'לסי מחכים כבר שפרננדו טורס ימצא את הרשת ואולי דווקא הערב במשחק הכי חשוב שלה שהיא מייגעת ורוצה כבר גביע אלופות זה יקרה.בשביל לנצח היא צריכה לכבוש לפחות פעמיים ולכן מלבד טורס גם דרוגבה ואנלקה יצטרכו לתת את כל כולם על מנת להכניע את ואן דר סאר.יוסי בניון חזר לסגל צ'לסי ויהיה בספסל והוא יודע מה זה לנצח משחקים גורליים והוא כבר עשה את זה נגד ריאל מדריד אז לא נראה שיוניטד תהיה עבורו בעיה.בניון צוטט כשאמר שניצחון על יוניטד יסלול את דרכה של צ'לסי לזכייה בליגת האלופות אבל אסור לשכוח שבחתי הגמר או אינטר או שאלקה יחכו לו ואם הוא יעבור אותן אז בארסה או ריאל בגמר ולכן גם ניצחון הערב וההעפלה לחצי הגמר לא מבטיח זכייה בליגת האלופות.

הניצחון של יוניטד 0-1 מהמשחק הראשון: http://www.youtube.com/watch?v=wZ4TITpR0Yg

ההימור שלי להערב: 1-1
כדורגל >>
לצפיה ב-'כנראה'
כנראה
12/04/2011 | 12:33
1
שחטאר לא תפסיד, כנראה תיקו או נצחון מינימלי, בכל מקרה ברצלונה כבר נחה לקראת הקלאסיקו.

באולד טראפורד לא כ"כ אכפת לי מי תעלה, יונייטד פייבוריטית אבל צ'לסי כבר ניצחה בOT, והיא בסה"כ תצטרך לנצח עוד פעם כדי להעפיל.

http://hastorresscoredforchelsea.com/
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא מעניין ומאכזב'
לא מעניין ומאכזב
12/04/2011 | 14:16
13
כל רבע הגמר הוא צפוי ומאכזב בטירוף..
ברסה,ריאל והיונייטד עלו כצפוי..
ההפתעה הנעימה היחידה שמצילה את רבע הגמר זה מביזיון,זו שאלקה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'אני היחידי שמאמין שאינטר מסוגלת לעלות??'
אני היחידי שמאמין שאינטר מסוגלת לעלות??
12/04/2011 | 15:06
1
1
שמע אבל בעיקרון אתה צודק אבל אין מה לעשות הקבוצות הגדולות תמיד יגיעו לשלבים הגבוהים
כדורגל >>
לצפיה ב-'וואללה אתה צודק'
וואללה אתה צודק
12/04/2011 | 18:49
אתה היחידי
כדורגל >>
לצפיה ב-'יונייטד עלתה?? יתרון שברירי מאוד'
יונייטד עלתה?? יתרון שברירי מאוד
12/04/2011 | 17:02
10
לצפיה ב-'אולי היום יתמזל מזלו של טורס והוא יכבווש'
אולי היום יתמזל מזלו של טורס והוא יכבווש
12/04/2011 | 18:34
9
1
לצידו יוסי בניון שאני מאמין שישולב מתישהו במשחק ויוסי שלנו כבר היה גיבור יותר מפעם אחת בליגת האלופות ואולי הערב הוא שוב יהיה הגיבור
כדורגל >>
לצפיה ב-'נקווה שלא'
נקווה שלא
12/04/2011 | 19:13
8
2
לצפיה ב-'יש לי כסף מושקע על MAN U שיזכו בצמפיונס'
יש לי כסף מושקע על MAN U שיזכו בצמפיונס
12/04/2011 | 19:13
7
לצפיה ב-'כבר היית משקיע בדברים אחרים'
כבר היית משקיע בדברים אחרים
12/04/2011 | 19:56
6
לא רואה את מנצ'סטר לוקחת את התואר
כדורגל >>
לצפיה ב-'התסריט שלי הוא ...'
התסריט שלי הוא ...
12/04/2011 | 20:55
5
שבארסה תשחק נגד מנצ'סטר בגמר,  ובארסה מתקשה מאוד לנצח קבוצות אנגליות עם הגנה קשוחה. אם היא התקשתה נגד ארסנל הלוזרית, והצליחה לעבור בנס אלוהי את צ'לסי שנתיים קודם,   נגד מנצ'סטר נחושה עם פרדיננד ווידיצ' היא תתקשה עד כדי הפסד.
כדורגל >>
לצפיה ב-'בנוסף מנצ'סטר משחקת בעיקר על האגפים'
בנוסף מנצ'סטר משחקת בעיקר על האגפים
12/04/2011 | 21:01
4
המגינים של בארסה מאוד התקפיים, לכן אני רואה פה פוטנציאל שמנצ'סטר תצליח להביך קשות את ההגנה של בארסה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'בארסנ מתקשה נגד אנגליות??'
בארסנ מתקשה נגד אנגליות??
12/04/2011 | 21:04
3
איפה היית שמסי פירק את ארסנל עם רביעייה ואיפה היית בגמר האלופות 08/09???
כדורגל >>
לצפיה ב-'פרק את מילואי ארסנל'
פרק את מילואי ארסנל
12/04/2011 | 21:21
2
לצפיה ב-'הגמר נגד מנצ'סטר לא היה טיול'
הגמר נגד מנצ'סטר לא היה טיול
12/04/2011 | 21:47
נכון שלקראת הסוף מנצ'סטר נשברה כבר,   אבל אם תסתכל על המשחק אתה תראה שדווקא מנצ'סטר פתחה טוב יותר את המשחק והייתה יותר קרובה להבקיע שער ראשון.

מעבר לכך, מנצ'סטר של אז הייתה קבוצה מבריקה והתקפית ולא אנגלית במובן הקלאסי של המילה.  מנצ'סטר של היום היא קבוצה הרבה יותר טקטית ואנגלית.
כדורגל >>
לצפיה ב-'היא אכן מתקשה נגד אנגליות'
היא אכן מתקשה נגד אנגליות
12/04/2011 | 23:10
חוץ מארסנל שחלשה יותר מהאחרות,גם מליברופול של בניטז שהייתה תותחית בעימותי נוק אאוט.
כדורגל >>
לצפיה ב-'איזה טירוף מה שהולך פה!!!'
איזה טירוף מה שהולך פה!!!
12/04/2011 | 21:34
9
אחרי אינספור ניסיונות האינטרנט סוף כל סוף עובד.
אז רק רציתי לשתף שאני בפאקינג אולד טראפורד ברבע גמר הצ'מפיונס ולמרות שזו בטח לא הפעם הראשונה שלי במעמד כזה אני מתרגש כמו ילד קטן.
מבטיח סיכום חוויות בדרך חזרה או מחר...

שיהיה לנו בהצלחה!
מהמר שאנחנו הולכים לראות דרמה ענקית ומשחק שיזכר לפחות לשנים הקרובות.
כדורגל >>
לצפיה ב-'ואוו!!! תהנה!!! יאללה גיגס '
ואוו!!! תהנה!!! יאללה גיגס
12/04/2011 | 21:42
1
לצפיה ב-'יש ראיין גיגס ויש בני אדם'
יש ראיין גיגס ויש בני אדם
13/04/2011 | 00:36
6
2
הרבה שנים גרתי באנגליה. יש לי הרבה מחשבות ודעות על הכדורגל האנגלי בכלל ומנצ'סטר יונייטד בפרט.
למשל שהמקום הכי טוב בעולם לאוהד נייטרלי לראות בו כדורגל זהו אולד טראפורד, לאוהדים של מאן יו עדיף ללכת למשחקי החוץ שם באמת הקהל מעודד.
היום היה אירוע חריג והקהל ממש עודד ודחף, מזמן אני לא זוכר כזו תצוגה של הקהל. אולי גם הוא נידבק באובססיה שפרגי דיבר עליה לגבי הצ'מפיונס ליג.

מקצועית היה משחק טוב ומעניין בעיקר בזכות זה שהרבה שחקנים גדולים היו ביכולת גדולה.
* אסיין נתן את אחד המשחקים הכי טובים שלו העונה.
* ללמפארד אמנם הבעיטות לא הלכו אבל הוא היה קטלני והמסוכן בשחקני צ'לסי במחצית הראשונה.
* דרוגבה היה מרשים כהרגלו. מעבר לאיכויות וליכולות שלו והכל דידייה דרוגבה הוא שחקן כדורגל מהמרשימים שראיתי.
* ווין רוני ממשיך ביכולת הטובה מאד שלו. לא נישאר עוד הרבה לסיום העונה ולמרות חוסר היציבות שמאפיינת אותו הוא מסוגל לשמור על הרמה הזאת עד סוף העונה.
* פארק כהרגלו גדול במשחקים גדולים. אם יש שחקן שאתה לא דואג מהיכולת שלו בשלבים האלה של העונה זה פארק, פשוט מדהים!

עוד עניינים שקשורים לגמרי לפסקה הקודמה אבל ראויים לדגש ופסקה משלהם:
* וידיץ' ופרדיננד אלו צמד הבלמים הכי טוב שראיתי אי פעם במנצ'סטר יונייטד. אין לי צל של ספק.
* לראות את ראיין גיגס זו זכות, בכל פעם על המגרש אתה מתלהב ממנו יותר... לראות ולא להאמין.

לפעמים דווקא קבוצות לא מאד גדולות משיגות דברים יותר היסטוריים מקבוצות טובות יותר.
כך למשל היה אצלנו שב-99 לקחנו טרבל עם קבוצה פחות טובה מזו שהייתה לנו בתחילת ה2000. ויש עוד ועוד דוגמאות מרחבי הגלובוס.
הקבוצה הפחות אטרקטיבית הזאת של מאן יו עם סיכויים לא רעים בכלל להשלים טרבל. או שמשהו הולך להתקלקל בדרך והעונה תסתיים במפלה גדולה, או שהולכים לנפח את הקבוצה הזאת ולכתוב עליה ספרים...

ומשהו קטן לסיום שאני כ"כ אוהד במועדון הזה,
מייד אחרי השווין של הפנסיונרים, כשמניחים את הכדור במרכז המגרש אחד האוהדים שמעליי אומר משהו כ"כ נכון: "אין מה לדאוג מקאמבק, אנחנו לא ניוקאסל או לידס, רק אם המצב היה הפוך צ'לסי היו צריכים לדאוג".
כדורגל >>
לצפיה ב-'כשאתה מדבר על טרבל עם קבוצה פחות טובה'
כשאתה מדבר על טרבל עם קבוצה פחות טובה
13/04/2011 | 02:31
5
מזו שהיתה "בתחילת שנות ה-2000", על איזו עונה אתה מדבר באזור הזמן הזה?
כדורגל >>
לצפיה ב-'אם הבנתי את שאלתך'
אם הבנתי את שאלתך
14/04/2011 | 20:22
4
2
אז אני חושב שהקבוצה שהייתה לנו ב2000-2002 הייתה טובה מזו של 99'.
כדורגל >>
לצפיה ב-'אני חושב שחלקים מסוימים בה אולי כן'
אני חושב שחלקים מסוימים בה אולי כן
14/04/2011 | 21:15
2
וחלקים אחרים פחות.

ההגנה בהחלט פחות. ב-1998/99 יכולנו להתבסס על סתאם בשיאו לצד יונסן היציב מאוד והנינג ברג בעונה טובה, וכמובן שמייכל מאחוריהם. אחר כך שמייכל פרש ולא ממש מצאנו תחליף יציב (פעם בוסניץ', פעם ואן דר חאו. אחר כך בארטז), יונסן עבר ניתוח, הושבת עונה שלמה ולא באמת חזר לעצמו. ברג ירד ברמתו. סתאם בעונתו השנייה כל הזמן שיחק לצד בלם אחר, לפעמים סילבסטרה (שלקח לו הרבה מאוד זמן להיכנס לעניינים, וגם כשכן...), ובעונתו השלישית והאחרונה החמיץ חצי שנה. בנוסף, איבדנו את בלומקוויסט אחרי שנה אחת ויורק מעולם לא שיחזר את היכולת שלו בעונה הראשונה.

את הליגה דרסנו בשנתיים אחרי הזכייה בליגת האלופות, ואולי זה גרם לנו להיראות טוב יותר ממה שהיינו (ארסנל, התחרות העיקרית שלנו בסופו של דבר למרות שלידס איימה מדי פעם, היתה בתהליך של בנייה מחדש). בעונה הראשונה אחרי 99' גם היה נדמה שאפשר לקחת את גביע אירופה, אבל ההגנה מול ריאל דפקה את זה. ב-2000/01 כבר אפילו לא היינו בכיוון ובשום שלב באותה עונה לא נראינו כמו קבוצה שבאמת יכולה לקחת את הגביע. 2001/02, בלי סתאם, עם בלאן, עם ורון, עם ואן ניסטלרוי... זו כבר היתה קבוצה אחרת.
כדורגל >>
לצפיה ב-'התיחסות קצרה'
התיחסות קצרה
14/04/2011 | 22:39
1
ההבדל העיקרי בין 99 לשתי העונות שאחרי מבחינת ההגנתה לדעתי זה החיסרון של שמייכל.
למרות כל מה שהזכרת אני לא חושב שנחלשנו בצורה דרמטית בהגנה, בעיקר בזכות קישור מעולה.

בסופו של דבר אפשר להשוות שחקן לשחק או שחקן מסויים ליכולת שלו בעונה אחת ובזו של אחריה.
אני דיברתי על הקבוצה כמכלול שלדעתי הציגה כדורגל טוב יותר מזו של 99'.
כן, יכול להיות שזה כי היריבות היו חלשות יותר, אני באמת שלא זוכר את זה.
ארסנל ולידס לטעמי היו יריבות ברמה גבוהה.
מה שאני כן זוכר שהצגנו כדורגל יותר טוב, יותר שוטף ופחות היינו צריכים את האופי לחזור מפיגורים בדקות האחרונת כמו ב99'.

ב2001/02 היה שינוי די משמעותי בקיץ. לדעתי גם לא היו הרבה עונות, בטח עד אז, שעשינו רכש בכאלה סכומים בחלון העברות אחד.
לכן התלבטתי הרבה אם להכניס את העונה הזאת או לא.
בסופו של דבר כן בחרתי להכניס אותה כי גם בה שיחקנו כדורגל לא פחות טוב מזה ששיחקנו בעונת הטרבל לדעתי, למרות השינויים עדיין השלד של הקבוצה נישמר עם הרבה מאד שחקנים ששיחקו לפני כן, ואופי המשחק ושיטת המשחק היו מאד דומים.
כדורגל >>
לצפיה ב-'תגובתי'
תגובתי
15/04/2011 | 01:19
כן, הקישור היה מעולה. קין-סקולס-בקהאם-גיגס, קישור ענק. אבל עובדה שהקישור הזה שהיה בהחלט ברמה של גביע אירופה לא הגיע לגמר נוסף, וההגנה שיחקה בכך תפקיד. יש הבדל משמעותי בין לשחק עם סתאם ויונסן וסתאם וברג, לבין לשחק עם סתאם וסילבסטרה, או סתאם והגרסה הדהויה של ברג אחרי עונת הטרבל. זה לא היה כמובן המקור לכל הצרות, אבל זה עשה לנו בעיות גדולות בליגה בשנה שלאחר הטרבל ושיחק תפקיד גדול בהדחה מול ריאל.

עם כל הכבוד לפיגורים של הדקות האחרונות ב-99', כמה פעמים זה כבר קרה? לא צריך להפריז. היו כמובן את הדרמות מול ליברפול ובאיירן, היה את הגול בדקה ה-90 נגד יובנטוס. העניין הוא שאיך שלא תסתכל על זה, באותה עונה ניצחנו את הגדולות. איכשהו, בקושי, לא משנה - ניצחנו. בשנתיים הבאות לא. לא ניצחנו קבוצות בסדר גודל הזה בשנתיים האלו. ניצחנו את פיורנטינה נדמה לי, לא הרבה יותר. מול ריאל ובאיירן ניגפנו, ברמה שהרבה לפני הדקה ה-90 אתה יודע שזה נגמר.

לא ברור לי מה בדיוק קרה באותן שנים. אולי אירופה למדה אותנו. מה שברור, עד שלא שינינו את הסגנון שלנו כעבור מספר שנים, לא הפכנו לכוח אירופי משמעותי כפי שאנחנו בשנים האחרונות. כן, במקביל קרקסנו את הליגה. אני לא אגיד שזו לא חוכמה, למרות שאחזור שוב על העובדה שארסנל בין 99 ל-2001 היתה בתהליכי חידוש והיא לא היתה בשיאה. לידס היתה בתהליכי עלייה, למרות שגם היא בעצם מעולם לא הגיעה לשיא. ב-2000 לקחנו אליפות עם פיניש מדהים בשלושת החודשים האחרונים, ב-2001 פשוט סגרנו סיפור עד אמצע העונה.

אולי ברמת הליגה זה היה מרשים יותר מאשר ב-99. ברמה הכללית, כולל ליגת האלופות, הקבוצה הזו לא היתה טובה יותר מאשר ב-99. כאמור, זה לא שהודחנו במקרה, בחוסר מזל. פשוט לא היינו טובים מספיק.

הקבוצה של 2001/02 היתה סוג של אדפטציה של הקבוצה של שלוש השנים הקודמות. היא היתה הרבה יותר ראויה לזכייה בליגת האלופות מאשר בשנתיים הקודמות ובאמת הגיעה לחצי הגמר, אבל שילוב של פציעות והגנה רכה מדי עלה לנו מול לברקוזן. זה מצחיק, כי בעונה הזו פרגי ניסה לשנות את הצורה שהקבוצה משחקת (עם ורון בקישור, וסקולס מאחורי חלוץ בודד) וזה ממש לא הצליח, עד כדי כך שהוא פשוט זרק את זה לפח וחזר ל-4-4-2 עם רוד וסולשיאר בחוד. וזה הצליח... אבל לא ברמה של תארים באותה שנה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'כמו שפרגוסון אמר..'
כמו שפרגוסון אמר..
14/04/2011 | 23:47
1
07-09 הכי גדולה...
פשוט קבוצה נושלמת ומכונה בלתי ניתנת לעצירה
כדורגל >>
לצפיה ב-'הגלייזרים לשלטוןןןןןןן'
הגלייזרים לשלטוןןןןןןן
13/04/2011 | 18:43
1
לצפיה ב-'יאללה, שיחזיר את מוריניו.'
יאללה, שיחזיר את מוריניו.
12/04/2011 | 22:43
3
לצפיה ב-'ראיתי את ברצלונה ולא את מנצ'סטר אבל'
ראיתי את ברצלונה ולא את מנצ'סטר אבל
12/04/2011 | 22:47
2
החוסן המנטלי של מנצ'סטר פשוט מדהים. הקבוצה הזו היא האיום האמיתי על ברצלונה ונראה לי שהיא בהחלט מסוגלת לנקום בגמר. לא משנה אם רונאלדו הולך והסגל נחלש, כל שנה הקבוצה הזו נמצאת גם בטופ האנגלי וגם בטופ האירופי. פשוט מדהים.
כדורגל >>
לצפיה ב-'הסגל הזה הוא החזק ביותר שהיה לנו'
הסגל הזה הוא החזק ביותר שהיה לנו
13/04/2011 | 02:41
והוא הסיבה העיקרית שאנחנו נמצאים היכן שאנחנו נמצאים. זה ההרכב הראשון שזקוק להזרקת איכות מסוימת, בעיקר במרכז השדה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'תסתכל מי היו הכוכבים שלה ברבע הגמר'
תסתכל מי היו הכוכבים שלה ברבע הגמר
13/04/2011 | 11:56
במשחק הראשון זה היה ואן דר סאר בן ה-40 ואתמול גיגסי שנתן שני בישולים גאוניים והוא בגיל 38 אם אני לא טועה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'מנצ'סטר שנים לא מציגה כדורגל אטרקטיבי'
מנצ'סטר שנים לא מציגה כדורגל אטרקטיבי
13/04/2011 | 05:50
גם כשרונאלדו היה שם הוא היחיד שהיה הופך את המשחק שלהם ליפה עם כל מיני דריבלים ומהלכים יפים ואני אומר את זה בתור אוהד של מנצ'סטר. הדבר היחיד שאפשר להתלהב ממנו במשחק שלהם זה המשמעת והדיוק והעמידה הנכונה במגרש והכל בצורה כל כך מדויקת שזה מדהים. מה שאני שם לב כמעט כל עונה במנצ'סטר בשנים האחרונות זה הגנה חזקה (והכוונה לווא דווקא רק למגנים אלא בכלל לכל הקבוצה) והתקפה יחסית חלשה אבל בגלל שהם מאוד טקטים וממושמעים קשה לפרוץ אותם מה שמאפשר להתקפה מדי פעם לצאת להתקפות ובסוף הם יבקיעו את הגול או שניים שלהם (או יותר אם מדובר בקבוצה חלשה) וינצחו. יעילות שאפילו הגרמנים היו מתפארים ממנה.
מה שאלכס פרגוסון עושה עם הקבוצה הזאת זה פשוט מדהים, זה ממש להוציא מים מסלע. ההוכחה הניצחת שאפשר להביא קבוצה למצב שהשלם יותר גדול מסך כל חלקיו. בכל שנותיי כאוהד מנצ'סטר (ואני אוהד אותם כמעט שני עשורים) אני לא זוכר קבוצה כל כך אנונימית עם שחקנים צעירים ולא מוכרים יחסית בלי איזה סופרסטארים מטורפים מכל עבר שדוהרת אל עבר הטרבל. וגם אם הם יזכו בסוף רק באחד מהתארים (מלבד הגביע) זה עדיין יהיה מדהים. ובכלל, כל קבוצה שיש לה שחקן כמו גיגס מגיע לה לזכות לא משנה במה. הבן אדם הזה פשוט לא נגמר, אביר בריטי אמיתי.
כדורגל >>
לצפיה ב-'סתם מעניין אותי...'
סתם מעניין אותי...
13/04/2011 | 07:57
6
עדיין יש פה אנשים שבטוחים שאנצ'לוטי הוא מאמן כל כך גדול?
כדורגל >>
לצפיה ב-'כן, עדיין בין הטובים בעולם'
כן, עדיין בין הטובים בעולם
13/04/2011 | 08:06
1
את מה שעובר על צ'לסי מאז נובמבר זו אשמתו הבלעדית של אברמוביץ' שחייב לדחוף את האף שלו לעניינים שהוא לא מבין בהם כלום.
כדורגל >>
לצפיה ב-'העניין הוא שההאשמות (המוצדקות!)'
העניין הוא שההאשמות (המוצדקות!)
13/04/2011 | 12:12
כלפי אברמוביץ' נוגעות לפיטורי העוזר ריי ווילקינס ומינוי מייקל אמנאלו במקומו. שזה טוב ויפה ומוצדק, אבל... איך דבר כזה גורם להתמוטטות כפי שהיתה לצ'לסי מאותו רגע, עוד לפני ענייני טורס?
כדורגל >>
לצפיה ב-'ואותי סתם מעניין'
ואותי סתם מעניין
13/04/2011 | 16:49
3
טורס עדיין נחשב לטופ שבחלוצים בעולם בשבילך?
כדורגל >>
לצפיה ב-'לא ביכולת הנוכחית.'
לא ביכולת הנוכחית.
13/04/2011 | 17:24
1
לצפיה ב-'form is temporary, class is permanent'
form is temporary, class is permanent
14/04/2011 | 01:41
לצפיה ב-'יש וידאו של ברצלונה-שחטיאר מאמש?'
יש וידאו של ברצלונה-שחטיאר מאמש?
13/04/2011 | 14:28
1
לצפיה ב-'כותב מספרד כדורגל ברצלונה - ענק וחובה !'
כותב מספרד כדורגל ברצלונה - ענק וחובה !
14/04/2011 | 02:03
1
5
לא יודע אם כל כך זה מעניין מישהו קבוצת בארסה...
אבל רבותי - גם מי שלא אוהד כדורגל  ---   חייב את החוויה הזו !
מעל מאה אלף צופים, סדר מופתי , גם האוהדים ממושמעים, כניסה למגרש ויציאה מדהימה  - ישר למטרו או לאוטובוסים.
האיטצדיון הגדול ביותר באירופה.  

לגבי המשחק  - בשניות הראשונות הלם מהגודל והאווירה.
ביצע גם קשישים וקשישות, זה חלק מחבילת התרבות שלהם : סרט הצגה קונצרט מסעדה ובארסה.
והקשישם האלו קופצים כמו משוגעים כשיש גול של מסי. פחדתי שאחד יחטוף התקף לב באמצע.

וסרטון קצר ברצלונה כדורגל
כדורגל >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הלוואי שיכולתי לומר שברסה לא מעניינת כאן'
הלוואי שיכולתי לומר שברסה לא מעניינת כאן
15/04/2011 | 06:44
(ושלא כל זאטוט שני לובש חולצה של מסי) כפי שהיא אינה מעסיקה רבים וטובים ברחבי אירופה והגלובוס אבל מצד שני זה מוכיח כמה כח יש לתקשורת שהצליחה להכניס לאנשים לראש שזו הקבוצה "שלנו" תוך התעלמות מוחלטת מעובדות שלא מתאימות לה
כדורגל >>
לצפיה ב-'מה נשתנה. על הסופר קלאסיקו שבדרך..'
מה נשתנה. על הסופר קלאסיקו שבדרך..
14/04/2011 | 01:52
8
2
בהשאלה מההגדה של פסח הקרב ובא, השאלה המתבקשת היא:
מה נשתנה סופר קלאסיקו הבאים עלינו לצפיה , מהמפגש הקודם שבו כרעה ריאל ברך
וליחכה דשא מר כלענה, בתבוסה בתוצאה היסטורית והיסטרית.
והתשובה , מסתבר שהשתנה. ואפילו באופן משמעותי.
הנה כמה נקודות ציון שיכולות להשפיע על התוצאות במפגשים הבאים.
נתחיל בברצלונה, שתגיע בשבת לברנבאו  הצמא לנקמה, מה שלא בהכרח יעשה עליה רושם,
כבר ראינו קונצרטים של בארסה בברנבאו, רק שהפעם המשימה תהיה קשה הרבה יותר.
פויול האיש והנחישות, הקפטן שמנהיג את ההגנה נעדר, וזה חיסרון משמעותי  שמשליך על כל מערך הקבוצה.
הבעיה מחריפה כשגם המחליף הטבעי  לעמדה , אבידל, חסר.
האופציה הראשונה הקיימת היא גבי מיליטו, שלא נראה במיטבו בלשון המעטה, ומול התקפה מהירה כשל ריאל
ולא פראירית  כשחטיאר לא בטוח שזה יספיק.
האפשרות השניה היא הסטתוו של בוסקטס   לעמדת הבלם, דבר שפוגע  בקישור האחורי של הקבוצה.
זאת ועוד, ההעדרותו של פויול, משליכה באופן ישיר על יכולתו של פיקה חברו להגנה.
ובמעבר מההגנה להתקפה, שם הענינים חורקים לאחרונה. פדרו אומנם חזר מהפציעה, אך עדיין לא
חזר לכושרו הרגיל.
אבל הסיפור האמיתי הוא וייה. החלוץ האימתני  לא כובש כבר זמן רב והתיסכול זועק ממנו בכל פעולה.
כך או כך, נראה שבארסה מתקשה להבקיע, ומה שהלך בקלות בתחילת העונה, הולך עכשיו בקושי רב.
ואם  על ברצלונה ניתן לומר שנחלשה מאז הסופר קלאסיקו הקודם, הרי שבריאל מדריד ההיפך הוא הנכון.
מוריניו כמו מוריניו, מפסיד בקרב אבל מנצח במלחמה.
בסיום המשחק הקודם, כשכל העולם יצא מגידרו, מוריניו שמר על איפוק וטען שזה בסך הכל עוד הפסד.
מאז הוא ייצב את השורות. משחק ההגנה השתפר והלך, וכך התיאום בין כל חלקי הקבוצה.
נקודות בולטות לציון  הן קודם לכל השינוי המדהים של מרסלו, שנזקף כולו לזכותו של מוריניו.
אי אפשר להתעלם  גם מההבדל ביכולתו של בנזמה, שהיה כמעט סוס מת בריאל במפגש הקודם, ועכשיו
פורח מחדש ונכנס לכושר מטורף.
לזה יש לצרף את הגעתו של אדביור שהוסיף מחץ להתקפה הקטלנית גם כך של ריאל בראשותו של רונאלדו.
הנה כי כן, השתנה, ועוד איך השתנה. הקבוצות מגיעות במגמות הפוכות. בעוד שיש ירידה ביכולת
של  בארסה, ריאל מגיעה בקו עליה ברור.  
אבל מה יותר טוב מסופר קלאסיקו , בשביל להחזיר את הסדר.
ויוה בארסה!!!  
כדורגל >>
לצפיה ב-'מה נשתנה, שאולי הפעם, לרגל'
מה נשתנה, שאולי הפעם, לרגל
14/04/2011 | 11:31
4
המיאוס שבוודאי יגרמו ארבעה מפגשים כאלה תוך 18 יום, נקרא לזה במונח הנכון - קלאסיקו, ולא סופר קלאסיקו.

כדורגל >>
לצפיה ב-'יש מצב.'
יש מצב.
14/04/2011 | 20:34
3
שאפו על שמצאת את הנקודה החיובית בעניין, לא חשבתי על זה.
כדורגל >>
לצפיה ב-'השאלה אם ניתן להיגמל ממנהג מגונה'
השאלה אם ניתן להיגמל ממנהג מגונה
15/04/2011 | 06:36
2
שגם עבדכם הנאמן לוקה בו לעתים

אגב היה יכול לקרות תהליך הפוך שבו הספרדים היו עלולים לאמץ את גרסת ארץ הקוידש אלמלא לשונם היתה תקועה כה חזק בתחת המוסלמי
כדורגל >>
לצפיה ב-'היה יכול לקרות באותה מידה '
היה יכול לקרות באותה מידה
15/04/2011 | 06:55
1
שהיינו יכולים להיוולד על מאדים.
כדורגל >>
לצפיה ב-'נראה לי שאם בקטאר היו קוראיים לזה סופר'
נראה לי שאם בקטאר היו קוראיים לזה סופר
15/04/2011 | 07:04
הם כבר היו מאמצים את זה
כדורגל >>
לצפיה ב-'תגיד ברק'
תגיד ברק
14/04/2011 | 18:46
2
מתי אתה חוזר מהפציעה כבר? לא היית אמור לחזור לפני חודשיים?
כדורגל >>
לצפיה ב-'בשביל מה?'
בשביל מה?
14/04/2011 | 23:50
יש אחלה מועדונים בת"א...ומלא כוסיות..הכול על חשבונו של מיץ'
כדורגל >>
לצפיה ב-'כן,'
כן,
15/04/2011 | 01:41
זה ניק לזכר הימים היפים בירושלים.
מה שברור שההזדהות יותר עם ברק מאשר עם יצחקי.
ברק על המגרש, (לפחות פעם) ויצחקי שהשתן עלה לו לראש, ומסביב סובלים מהריח..
כדורגל >>

הודעות אחרונות

07:58 | 28.08.19 somone1411
20:48 | 27.08.19 אורחים בפורום
09:46 | 27.08.19 אורחים בפורום
09:42 | 27.08.19 אורחים בפורום
22:20 | 26.08.19 אורחים בפורום
15:42 | 26.08.19 אורחים בפורום
12:56 | 26.08.19 אורחים בפורום
14:15 | 25.08.19 אורחים בפורום
11:07 | 25.08.19 אורחים בפורום
10:52 | 25.08.19 אורחים בפורום
05:53 | 25.08.19 אורחים בפורום
17:00 | 24.08.19 אורחים בפורום
12:10 | 23.08.19 אורחים בפורום
13:22 | 22.08.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ