שאר משחקי מוקדמות אליפות אירופה 2012

../images/Emo222.gif שאר משחקי מוקדמות אליפות אירופה 2012

בבית הישראלי: 19:00 גאורגיה-קרואטיה 21:30 מלטה-יוון משחקים בולטים נוספים: 17:00 ווילס-אנגליה 18:45 בולגריה-שוויץ 21:00 גרמניה-קזחסטן נורווגיה-דנמרק תהנו

itzikon5352106

New member
משחקי אתמול היו משעממים

דויד וייה הציל את ספרד אחרי שפיגרה 0-1 עם צמד מול צ'כיה,הולנד טיילה בהונגריה,צרפת התקשתה מול לוקסמבורג אבל ניצחה איטליה ניצחה בסלובניה ובקיצור לא היה מעניין...... אגב,חוץ מאנגליה נגד ווילס הערב אף משחק לא מעניין כ''כ באף בית במיוחד לא הבית שלנו.........

רז 1978

New member
ספרד יכולה להזמין כבר כרטיסי טיסה ליורו

והולנד תזמין גם היא בקרוב את כרטיסי הטיסה שלה לשם אחרי שניצחה בהונגריה. ההפסד של אוסטריה אתמול בבית לבלגיה העלה גם באופן די מעשי את הגרמנים ליורו, אנחנו רק במחצית הדרך אבל כבר ב 4 בתים מסתמנים להם ראשי הבתים שהם מעשית כבר ביורו: גרמניה, איטליה הולנד וספרד. משחק מעניין יהיה באוסלו היום הדרבי הסקנדינבי בין נורבגיה לדנמרק. נורבגיה חולמת לשחזר את הצלחותיה היפות משנות התשעים אז העפילה לשני מונדיאלים אבל מאז קדם יורו 2000 הם לא צלחו שום טורניר מוקדמות ובקמפיין האחרון הם היו הסגנית הגרועה ביותר ובגלל זה הם לא העפילו לפליאוף על העלייה למונדיאל. למען האמת נורביגה היא נבחרת משעממת ולכן הייתי מעדיף את דנמרק ביורו אבל כל תוצאה אפשרית במשחק הזה אני מהמר על 1-1

רז 1978

New member
נורבגיה - דנמרק 1-1

חחחחחחחחחחחחחח איך הייתה לי הרגשה שזאת תהייה התוצאה.

גאורגיה מנצחת את קרואטיה 0-1 בדקה ה90

ולמעשה פותחת את הבית לחלוטין. כמה חבל שישראל כרגע בפעם המי יודע כמה...לא מנצלת את האגוזים שהיא מקבלת. ככה זה כשאין שיניים...

למעלה