ישראל vs לטביה

../images/Emo104.gifישראל vs לטביה

20:10 בלומפילד שידור חי בערוץ 10 ובערוץ ספורט 5HD מוקדמות אליפות אירופה 2012 ישראל vs לטביה הרכב משוער של נבחרת ישראל: אוואט,טוואטחה,איציק כהן,בן חיים,גרשון,זיו,כיאל,נאתכו,רפאלוב,ברדה,דמארי דבר המנהל: קמפיין הזוי,מאמן הזוי,סגל הזוי,הרכב הזוי,שעה הזויה,פלא שאנשים מעדיפים את גמר האח הגדול? הזוי... משחק שלא באמת מעניין אף אחד,ובכל זאת,אם לא לעלות,לפחות להחזיר את הכבוד האבד,לנפק כדורגל טוב,שלפחות יהיו ציפיות בקמפיין הבא... תחזית: 0-0 במחצית,ואז כולנו נלחץ 22 בשלט...(מה אתם חושבים,שנפסיד גולים? גם יסתיים 0-0) תהנו
(או לפחות תשתדלו להנות...)

itzikon5352106

New member
התחזית שלי לקראת המשחק

500 צופים 'ממלאים' את בלומפילד,לואיס פרננדז כבר מכין את שקית הסוכריות שלו לקראת המשחק. ההרכב: אוואט,יואב זיו,איציק כהן,טל בן חיים,רמי גרשון,טווטחה,כיאל,נאתכו,רפאלוב,ברדה ודמארי. בקהל ילדה בת 12 שבאה למשחק עקב הערצתה לאיציק כהן מרוקדים עם כוכבים מתבאסת לראות שזה לא איציק כהן שהיא מעריצה הרי איציק כהן שלה הוא בחור גדול מימדים ואיציק כהן מהפועל עכו הוא צנום ואיציק כהן מרוקדים עם כוכבים בביס אחד בולע אותו פאשלה ראשונה-במקום לנגן את ההמנון הלטבי מנגנים את ההימנון של ליטא,אבי לוזון קם מיציע הכבוד ורץ לעבר מנהל האצטדיון ונוזף בו.הלטבים המומים ונראה שהם ינקמו על כך על כר הדשא.יהורם גאון שר את ההמנון הישראלי,הלא הוא התקוה והמשחק יוצא לדרך..... דקה 5-טווטחה מגביה משמאל השוער הלטבי יוצא לכדור ומפספס אותו ועומר דמארי נוגח מול שער ריק החוצה. דקה 18-רמי גרשון מאבד כדור על קו ה-16 והחלוץ הלטבי ארטיום רודבנס מוצא את עצמו אחד על אחד מול אוואט,הוא עובר את אוואט שמכשיל אותו וזה פנדל ואדום לשוער. פרננדז זועם ורותח על הבלם שמוחלף ואריאל הרוש נכנס לשער,אוואט שלא באשמתו מסיים את המשחק.רודבנס ניגש לבעוט את הפנדל אבל הוא בועט אותו לעבר כיכר השעון ביפו.ישראל ניצלת. דקה 35-קרן משמאל ללטביה,הכדור מוגבה וקספרס גורקס הבלם הלטבי מנצל יציאה גרועה של הרוש ונוגח פנימה,בדיוק כמו בקמפיין הקודם וקובע 0-1 ללטבים!!!! דקה 40-עוד קרן ללטבים הפעם מצד ימין ושוב הרוש יוצא גרועה וגורקס קובע 0-2!!!!!!!!! אבי לוזון ביציע לא יודע איפה לקבור את עצמו והוא רותח מזעם...... דקה 43-הלטבים יוצאים להתקפה מתפרצת והחלוץ מאריס ורפאקובסקיס קובע 0-3!!!!! הקהל שורק בוז,שלמה שרף כמעט ויורד מעמדת השידור לצרוח על פרננדז והקהל במחאה על התוצאה הולך הביתה וחלק הולך לפיצוצייה הסמוכה למגרש כדי לראות את גמר האח הגדול יוסי בניון נכנס במחצית השנייה אולי ב-10 שחקנים הוא יושיע את ישראל.חולפות 3 דק' והוא מותח שריר וגומר את המשחק.קרלו אנצ'לוטי מתעדכן בעניין ומודה שיתבע את הנבחרת.בן שהר נכנס במקומו של ברדה אבל עד סיום המשחק לא קורים אירועים מיוחדים.0-3 ללטביה בסיום. אבי לוזון מכנס מסיבת עיתונאים מיוחדת לאחר התבוסה ומודיע שפרננדז מפוטר ומחר בבוקר הוא שולח אותו חזרה לפריז לאכול צפרדעים וחילוזונות,הוא מודיע שרמי גרשון חירבן לנבחרת ת'משחק ולא מבין למה דקל קינן לא פתח,ומודיע שביום שלישי גיא לוזון ינהל את משחק מול גיאורגיה ולמרות ההפסד הוא מבטיח שישראל תהיה ביורו 2012 על אפם ועל חמתם של כל הציניקנים!!!!!!!!!!

רז 1978

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ענק קרעת אותי מצחוק

אזרח111

New member
מסכים, רק תיקון אחד קטן

במקום אוואט המורחק, יוסי בניון ייכנס לשער בתור ניסוי נוסף של פרננדז. לאחר מכן פרננדז יסביר שלבניון קשה לרוץ ונוכחתו על המגרש הייתה חשובה מאוד ובנוסף יש לו יכולות אתלטיות שמאפשרות לו לעמוד בשער.

נמשל

New member
יורם ארבל הקדיש את השידור לענת קם?

הייתי בטוח שאני חולם. ואם משה קצב היה אוהב כדורגל, היית מקדיש את השידור גם לו? לא מבין מה קורה לשדר הזה

נמשל

New member
ועכשיו הוא מתנצל ומבהיר

מה יש להבהיר? ממש לא מובן מה עובר עליו לעת בגרות

נמשל

New member
והוא ממשיך במופע האימים

שעה לקח לו עד שהבין שיש גול. איזה נבדל בראש בראש שלו? אפילו הלטבים לא טענו לנבדל. הטעננה היחידה שאולי טענו הייתה שהכדור לא עבר את הקו

itzikon5352106

New member
הצמד ברקוביץ' וארבל עולה לי העצבים

זה התחיל בבארסה נגד ארסנל ואתמול זה כבר עבר את שיא השיאים.... ארבל מקדיש את השידור לענת קם,אני מקווה שביום שלישי הוא לא יקדיש את השידור לבני סלע/אתי אלון/אברהם הירשזון/משה קצב. לפני השריקה ברקוביץ' קבע ''לטביה היא לא נבחרת''-לידיעת הקוסם לטביה לפני 7 שנים הייתה ביורו 2004,מתי אנחנו היינו שם???? ובקמפיין הקודם הפסדנו להם ועשינו תיקו.במהלך המשחק הוא קבע שלטביה היא אחת הנבחרות החלשות שנחתו בישראל-אם נוציא את איי פארו,אנדורה,ליכטנשטטין,לוקסמובורג וכל הדרג האחרון לטביה בהחלט לא הנבחרת החלשה שנחתה בארץ הקודש.ואז ארבל קבע שביברס נאתכו משחק בקבוצה הכי בכירה מלבד בניון בצ'לסי.יש לי רספקט לקאזאן ולליגה הרוסית אבל היי,מר ארבלוס,מה עם מיורקה?? מה עם סלטיק??? במחצית השנייה צפיתי בגמר האח הגדול,ובתזמון מושלם בהפסקת הפרסומות הראשונה לטביה כבשה. וגם שלמה שרף לא יוצא נקי-היום בבוקר הוא התראיין בגלי צה''ל וקבע נחרצות שלטביה לא נבחרת,אפילו נבחרת מכבי האש הייתה מנצחת אותה.......

באיכותה, אגב,

אין לי ספק שרובין קאזאן עולה על סלטיק ומאיורקה. היא אולי קבוצה מרוסיה ושם פחות גדול, אבל תקציבית ואיכותית, היא ברמה אחרת כיום גם אם ייקח לה זמן להתבסס. בנוגע לזלזול הלאומי בלטביה, מה יש לומר. בישראל רגילים לזלזל במי שאינה אחת מהנבחרות הגדולות/לא השיגה תוצאה ענקית במשחקיה האחרונים (כמו שעכשיו הופכים את גאורגיה ליריבה מי יודע מה. היא לא). ארבל והקטע עם ענת קם היה פשוט הזוי, לא יודע מה לומר על זה.

itzikon5352106

New member
ואתה יודע מה הכי מצחיק????

שקראתי הרגע שהשעו את יורם ארבל ל-48 שעות עד לשידור המשחק נגד גיאורגיה.הישעו אותו??? אפשר לחשוב שיש לו תוכנית יומית או שהוא עובד קבוע בערוץ הוא בסה''כ משדר שם פעם בתקופה משחק כדורגל כיח גם את הכדורסל לקחו ממנו..... זה אותו ארבל שבמשחק של הפועל ת''א קבע שהשופט הוא אנטישמי וקבע במשחק אחר או אולי באותו משחק אני לא זוכר שהשופט הוא אידיוט.....

ReDEAD

New member
הבן אדם שדרן כדורגל כבר 50 שנה ועדיין

ברדה מבקיע שער , הכוון רץ לכיוון מחצית המגרש ואדון שדרן צועק נבדל..

tanj

New member
כל כך עצוב. שיפרוש כבר

פעם הוא ידע איך לשדר גולים. היום הם מפתיעים אותו באמצע השנ"צ

ס ק ו ל ס

New member
../images/Emo127.gif על מה שכתבת על הזלזול ועצוב שיש כאלה

שאשכרה יוצאים מאוכזבים כי לא ניצחנו שלוש-ארבע אפס כמו ששרף/ברקוביץ' הבטיחו. פעם חשבתי שהם אומרים את הדברים מתוך רצון לגמד את היריבה היום אני יותר נוטה להאמין שזה מה שהם באמת חושבים מתוך שחצנות שלא לומר טיפשות (אין להם מושג מי משחק אצל היריבה). הזלזול הזה גרם לשרף להיכשל בנבחרת בעיקר במשחקי חוץ ששם נדרשת קצת יותר מחשבה ולמזלנו לעת עתה נחסך מאיתנו לראות את אייל ('אני המצאתי את הכדורגל') ברקוביץ' מאמן את הנבחרת. אם דני נוימן היה מקדיש את השידור לברוך גולדשטיין היו משעים אותו ליומיים?! צביעות אופיינית

itzikon5352106

New member
טור ביקורת נהדר על ארבל בעין השביעית

של הכתב שלמה מן אני אישית מאוד אוהב לקרוא את הטורים שלו בהם הוא מבקר את תקשורת הספורט בארץ.מציע לכולם לקרוא,ולשמור את דף הבית של אתר העין השביעית במועדפים,יש שם טורים מעולים לא רק בספורט. http://www.the7eye.org.il/Gatekeeper/Pages/260311_Upstream.aspx

otk

New member
אכן טור נהדר, אבל אני מקווה שברור לך

שכותב הטור בוחר לשבח את דבריו של ארבל, ולתקוף את ההתנצלות שכפו עליו קברניטי השידור.

itzikon5352106

New member
זו מדינה דמוקרטית

אז שישבח לא מפריע לי.אבל האמת זו השעייה בכאילו.הרי יורם ארבל הוא לא עובד בכלל בערוץ 10 פעם במיליון שנה הוא משדר שם איזה משחק.אם לדוגמה דני רופ היה בוחר להקדיש ת'תחזית לענת קם עקב אהבתה והערצתה למזג האוויר ורופ היה מושעה ליומיים אז באמת הייתי מבין כי הוא עובד הערוץ אבל ארבל הוא כמו הפועלים האלה שלא קוראים להם תקופה לעבוד ואז פתאום הם נקראים לעבודה נותנים את שלהם ואומרים תודה והולכים הביתה

הפעם אני לא מתרגש מהדברים של ארבל

התפרסם איתה ראון בסופשבוע שבו היא מספרת שאסור לה לצאת מהבית ומשחקי כדורגל זה הבילוי שמעביר לה את הזמן,אז ארבל ניסה לעשות סלט ולהראות איך שכדורגל עוזר לאנשים במצבים קשים,זה לא יצא לו טוב בגלל שהוא הקדיש לה את השידור, אבל חוץ מזה? אני לא רואה בעיה.

למעלה