הגרלת רבעי הגמר של ליגת האלופות

RKL8

New member
זה שווה רק בשביל לראות את פרצופי ה-ט' באב

בערוץ קטלוניה

Xavies6

New member
אוי שתוק כבר.

על איזו יהירות קטלונית אתה מדבר? למה זה קשור בכלל? בגלל ספורט 5 והרבה אוהדי הצלחות אתה שונא קבוצה שלמה שמשחקת כדורגל נהדר? תתבגרו כבר, תתחילו לעזאזל להתייחס לקבוצה ולא למה שמסביב. שנאה פשוט עיוורת שלא קשורה לכלום.

RKL8

New member
קבוצה שלמה שמשחקת כדורגל נהדר

ולא מייצגת אותי פאק דאם אול

ת'אמת הגרלה רעה

זה יישמע קצת מוגזם אבל אולי אפילו מהרעות שהיו יכולות לצאת במצב הנוכחי. יש 5 קבוצות אטרקטיביות, מתוכן שתיים שלדעתי קצת פחות מעניינות- מנצ'סטר וצ'לסי, שהשנה מתפקדות באופן קבוצתי ויעיל ביותר ואין להם איזה סופרסטאר עוצר נשימה השנה (כמו רונאלדו בריאל, מסי בבארסה או אטו באינטר). ובסוף המשחק היחיד בין "גדולות" שקיבלנו זה צ'לסי-מנצ'סטר, המשחק הכי פחות טוב (לדעתי, הכול לדעתי) שיכל לצאת בהגרלות האלה. חבל. מהצד השני, החצי גמר צפוי להיות פצצתי

../images/Emo45.gifבאמת הגרלה רעה../images/Emo5.gif

אמנם רציתי שיהיו התאמות כדי שהאנדרדוג יעוף, אבל זה באמת יצא גרוע.

אולי ההגרלה הכי גרועה שיכולתי לדמיין...

הקבוצה היחידה שאני אוהב מ8 האחרונות היא הגדולה היחידה שהגרילה קבוצה גדולה אחרת(טוב גם צ'לסי,אבל הבנתם את הראש) אינטר-שאלקה: לא אטרקטיבי מספיק ריאל טוטנהאם-גם לא כזה,יש לי הרגשה שטוטנהאם יסגרו את שני המשחקים ונראה את ריאל עוברת בקטן ומשעמם בארסה-שחטיור: אם כבר ההגרלה לא אטרקטיבית אז לפחות שבארסה תגריל איזה משהו אקזוטי,אבל גם כאן אני לא צופה משחקים כאלה מעניינים צ'לסי-מנצ'סטר: לא יודע,אבל גם פה יש לי הרגשה שלא נלקק את השפתיים,ובכל זאת,אני אוהד מנצ'סטר,אז לפחות אזיע קצת בשלב הזה...

למעלה