הפיגועים חוזרים

../images/Emo32.gif../images/Emo59.gif הפיגועים חוזרים ../images/Emo46.gif

ואת הפיגוע הזה ספציפית שמעתי מהדירה שלי... אין ספק עכשיו,אם בפיגוע הקודם אנשים יכלו לטמון ראשם בחול כי זה היה באיזו התנחלות נשכחת. אז הפיגוע הזה בלב ירושלים כנראה יעיר פה את האנשים. הפיגועים חוזרים,הפאסימיים יגידו שזאת תחילתה של האינתיפאדה השלישית. האופטימיים יגידו שזה רק פעולת נקם על מה שעשינו להם,והשקט המדומה יחזור במהרה. מה אתם אומרים על המצב? איפה הפיגוע תפס אתכם? ומה היו תגובותיכם הראשונות? שתפו אותנו...

RKL8

New member
מקווה שאינך מופתע

המוטיבציה לפגע בשם אללה נותרה בעינה כל הזמן אני רק מקוה שכל האשליות בדבר שלום משגשג עם הערב רב הזה יפוגו עם משב הרוח הקרוב מאבק הקיום של ישראל הוא לא רק נגד אותם מהגרים הנקראים "פלסטינים" הוא נגד כל העולם הערבי/איסלמי ואבוי אם נתפתה לחשוב אחרת

Cade Foster

New member
בסופו של דבר המלחמה תגיע

מה שבטוח, שנת 2011 זאת שנה שילמדו עליה בשיעורי היסטוריה בעתיד...

RKL8

New member
רק שארה"ב לא תנטוש אותנו

והבחירה באובמה לא ממש מעודדת בקטע הזה

קיר קמט

New member
במקום לעורר פה דיון פוליטי

וזה לא המקום וזה סתם מיותר, אני פשוט רוצה לאחל מכאן החלמה מהירה לכל הפצועים ולהשתתף בצער משפחת ההרוגה, בתקווה שהיא אכן תהיה היחידה.

Saladin

New member
../images/Emo45.gif

אני לא מבין, זה פורום כדורגל או פורום דיונים מתלהמים?

RKL8

New member
כולי תקווה שניתן יהיה לנהל דיונים בלי צורך

להתלהם

מוצארט

New member
בלתי אפשרי להתעלם מהעובדה

שיש קבוצה בפייסבוק שבה חברים בסביבות 250 אלף איש הקוראים לאינתיפאדה שלישית ולהשמדתה של ישראל ב15 למרץ הקרוב. אנחנו לא גרים בשוויץ או ב-להלה לנד.

רז 1978

New member
לדעתי לא יהיה מנוס

ובקרוב מאד הממשלה תחליט על יציאה למבצע עופרת יצוקה 2 כנראה שהברברים האלו מבינים רק בכוח

למעלה