סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 27

pgprince

New member
דברים מוזרים וחריגים קוראים להפועל ת"א

והתקשורת האדומה שקטה וסוגדת ולגוטמן ושחקניו. שחקנים מהמרים ונסחטים ע"י עבריינים, שחקן נוהג בשכרות ונעצר ע"י משטרה. התנהלות הבעלים בינם ולבין עצמם מזכירה קרקס שדומה למה שקורה באשקלון. טביב ממנה את ג'מג' לדוברו האישי (מה קרה, שמעון מזרחי לא היה פנוי?). ואני כבר הפסקתי לדבר על אופן כניסה תמוה של טביב להפועל תוך הבאת כמעט כל שחקן נורמלי מכפ"ס בחצי חינם וע"י כך פירוק הקבוצה מהשרון... אבל מה, כולם מתעסקים במיליונים של גולדהאר.. (ד"א, עפ"י פרסום מעריב מאתמול תקציב הפועל השנה עבר את 110 מיל' ש"ח אבל למי אכפת..).

RKL8

New member
כל עוד הם מצליחים זה לא רלוונטי

כי אם יזכו באליפות או בדאבל זה יהיה כשלג דאשתקד

ReDEAD

New member
אף אחד לא שקט וסוגד

התקשורת מתעסקת בזה כבר במשך שנה והאמת גם לה וגם לקהל הקוראים זה כבר דיי משעמם כי שום דבר לא מתחדש שם במריבה המטופשת בין הבעלים. ההתסבכויות של קנדה ידועות ולכן הוא בילה על הספסל בחצי שנה האחרונה ובכל מקרה גם בזה התעסקו מספיק בשנתיים האחרונות בן דיין נתפס נוהג בשכרות בדיוק כמו דאבשוילי ממכבי חיפה לפני שבוע, את שניהם הייתי זורק לקיבינימט לאיזה תקופה. בקשר לטביב, הוא או גאון מטורף או טיפש מטורף.

itzikon5352106

New member
מכבי חיפה-הועל אשקלון

זכרונות משמינית גמר הגביע עונת 96/97 ב-19.3.97 אירחה מכבי חיפה את הפועל אשקלון מוליכת הליגה הארצית,הליגה השנייה בזמנו למפגש בשמינית גמר הגביע.הירוקים שבליגה איבדו סיכוי לזכות באליפות ידעו שמה שנשאר להם זה הגביע והיו בטוחים שהם ידלגו בקלות על אשקלון.אבל כמה שהם טעו. 6,000 צופים הגיעו לק.אליעזר,ולכולם היה ספק שתוך 90 דקות מכבי חיפה עולה לרבע הגמר.אבל כולם טעו.חיפה התקשתה להכניע את שוער אשקלון אסי רחמים והמשחק נכנס להארכה.בהארכה לאשקלון כנראה נגמר הכוח ובדקה ה-101 סרגיי קנדאורוב הגביה לרחבת אשקלון וחזי שירזי הסיט את הכדור בידו לרשת. השופט אריק חיימוביץ שהיה קרוב למקום הארוע, סימן שנגיעת היד לא היתה במתכוון 0:1 לחיפה. חלפו דקתיים והפעם שער שלא עורר מחלוקת. שירזי שלח כדור רוחב מימין לסרגיי בלנצ`וק, שעמד 18 מטר משערה של אשקלון. הוא הניף רגל ובעט בעוצמה לרשת 0:2.הירוקים עלו לרבע הגמר אבל שם הודחו ע''י בני יהודה. 14 שנה בדיוק אח''כ חיפה ואשקלון נפגשות בליגה וגם הפעם כל תוצאה מלבד ניצחון חיפאי תהיה הפתעה.חיפה במקום הראשון אבל בחודש האחרון לא משחקת טוב.היא הובסה במשחק העונה מול הפועל ת''א,אח''כ ניצחה בקושי את הפועל ר''ג ובדרבי היא ניצחה 0-2 אבל לא הציגה כדורגל מלהיב.היכולת הזו לא תספיק לה לזכות באליפות. מולה הפועל אשקלון שהשבוע נתנה עוד סיבה למה הכדורגל שלנו רחוק שנות אור מהכדורגל האנגלי,הספרדי והגרמני.הבעלים פרוספר אזגי שגם ככה רב עם כל העולם ואשתו מנע מהמאמן גיא עזורי להעביר את אימון הקבוצה ואמר שהמאמן הבטיח לו להתפטר אם הקבוצה תפסיד לב''ש.הקבוצה הפסידה למרות שהייתה ראויה לתיקו וזה היה הפסדה השביעי ואזגי אמר שהוא לא מפטר מאמנים ועל עזורי להסיק מסקנות וללכת הביתה.עזורי הגיע לאימון כרגיל וישב ליד דגל הקרן וצפה בשחקנים.בסופו של דבר אלי מחפוד שפוטר העונה מהפועל פ''ת סיכם בקבוצה אבל אמר שיגיע רק לאחר שהעניינים עם עזורי יפתרו.בסופו של דבר סוכם שהשניים יאמנו ביחד כשמחפוד הוא הסמכות המקצועית העליונה.כולם היו בטחים שהכל הסתדר אבל ביום חמישי מנע אזגי מעזורי להעביר את האימון ומחפוד העביר אותו,מה שהרתיח את עזורי.נכון לעכשיו מחפוד יאמן את הקבוצה נגד חיפה ועד יום שני ימצא פתרון לגבי עזורי אחרת מחפוד לא יוכל לאמן את הקבוצה.בברצלונה,בריאל מדריד ובקבוצות גדולות באירופה זה עובד.באשקלון??? קשה לי להאמין.המטרה של השניים להשאיר את הקבוצה בליגה ומי יודע אולי הם יצליחו.אבל קל זה לא יהיה. ההימור שלי: 0-3 לחיפה בסיבוב הקודם: חיפה חוזרת מאשקלון עם ניצחון 0-3 http://www.youtube.com/watch?v=foDg_S18M1M

רז 1978

New member
מה שקורה באשקלון זה ביזיון אחד גדול

ביזיון בחסות פרוספר אזגי אחד הבעלים הכי מפגרים שהיו בליגת העל. מצד אחד הוא לא מוכן לפטר את גיא עזורי כדי לא לשלם לו פיצויים אבל מצד שני הוא רוצה לגרום לו ללכת ומחליט להשפיל אותו ע"י הבאת מאמן אחר (ואגב דעתי האישית גם אם גיא עזורי מתפטר אני חושב שהוא צריך לקבל פיצויים בגלל הפגיעה במעמדו). מצד שני גיא עזורי מבזה את עצמו בכך שהוא לא מתפטר, בעל הבית משפיל אותו בצורה מבישה והוא מתעקש להישאר, לו אני הייתי במקומו הייתי מתפטר ואח"כ תובע את אזגי על הפגיעה בסמכותו ועל ההשפלה. מצד שלישי גם על מחפוד אני כועס, במצב כזה מאמן כדורגל שמכבד את עצמו לא צריך להגיע לאשקלון כל עוד גיא עזורי טרם פוטר, הוא כאילו חותר תחתיו. בקיצור קרקס אחד גדול ומבזה בחסות פרוספר אזגי.

tanj

New member
דוגמא ברורה לנחיצות איגוד מקצועי

איגוד מקצועי נורמלי היה מונע מחבריו לעבוד בקבוצה הזאת עד שענין עזורי היה נפתר.

Benedictus2

New member
אין מה לכעוס

אם מסתובבים בכדורגל הישראלי אורגניזמים כמו אזגי, דני לוי, אלי טביב ואם בראש המערכת עומד אחד כמו לוזון - דברים כאלה הם מחוייבי המציאות.

ronko

New member
סאגת אשקלון. פרק 4938 - פיטורי עזורי

פרוספר הודיע היום שמכיוון שעזורי פנה לערכאות משפטיות, הוא רואה זאת כהתפטרות המאמן. אני לא עו"ד במקצועי, אבל לא נראה לי הגיוני שפניה למוסד משפטי - דינה כדין התפטרות. אני מאוד מקווה בשביל עזורי שיזכה במשפט ויקבל את כל מה שמגיע לו מפרוספר! התנהלות כל כך מבישה!!! רונקו

itzikon5352106

New member
בית''ר י-ם-הפועל חיפה

דיבורים לחוד ומעשים לחוד שבוע לפני הדרבי של הכרמל יואב כץ הבלעים של הפועל חיפה הצהיר שקבוצתו תנצח.בצד השני של העיר הבטיחו לענות לו במגרש ואכן עשו זאת.הפועל חיפה נראתה רע,עלתה עם מערך הגנתי.ככה קשה לנצח ואכן היא הפסידה וכץ בשפת החבר'ה יצא פארש.חיפה נמצאת במקום ה-7 רק 2 נק' פחות מהמקום המוליך לפלייאוף העליון וניצחון על בית''ר י-ם עשוי להעלות אותה לשם,תלוי מה יעשו מכבי פ''ת ובני יהודה.אבל מולה תתייצב בית''ר י-ם שקשה לדעת איך תגיע למשחק הזה.לפני שבועיים היא ניצחה את הפועל ת''א והאמינה שהיא יכולה להגיע לפלייאוף האמצעי.ואז היא יצאה לוינטר והפועל ר''ג כמעט ניצחה אותה הודות למשקוף.בית''ר רק 9 נק' מעל הקו האדום וזה לא טוב.עד סוף העונה נותרו לה 4 משחקים נגד יריבות שהיא יכולה לנצח-הפועל חיפה בבית,אשקלון בחוץ,עכו בבית וק''ש בחוץ.12 נק' יכולות להוליך אותה לפלייאוף האמצעי אבל קשה להאמין שבית''ר תשיג רצף שכזה אבל בבית מול הפועל חיפה החניכים של רוני לוי יכולים לנצח ולברוח עוד קצת מהתחתית.הפסד והקו האדום עלול להיות קרוב יותר מתמיד. ההימור שלי: 0-1 בית''ר רגע של נוסטלגיה: אחד המשחקים הגדולים בין שתי הקבוצות נערך בעונת 99/00.זה נגמר בתיקו 3-3 מרהיב שכלל שער בלתי נשכח של ראובן עטר שלבש אז את מדי בית''ר מבעיטה מחצי מגרש http://www.youtube.com/watch?v=ETGi13zj2Tc

שוב כדור שינה,אבל שוב מנצחים...

צריך הרבה מזל בשביל ליפול על שער במשחקים של ביתר. תסתכלו על 6 התוצאות האחרונות של הקבוצה: הפסד 0-1 לסכנין תיקו 0-0 עם אשדוד הפסד 0-1 להפועל פ"ת נצחון 0-1 על הפועל ת"א תיקו 0-0 עם הפועל ר"ג נצחון 0-1 על הפועל חיפה 4 שערים ב6 משחקים ממוצא של שליש שער למשחק לשני הצדדים האמת שגם אם הולכים עוד אחורה זה לא מרשים במיוחד: תיקו 1-1 עם בני יהודה תיקו 0-0 עם מכבי חיפה נצחון 1-2 על הפועל ב"ש הפסד 0-2 למכבי פ"ת הפסד 0-1 למכבי ת"א תיקו 0-0 עם מכבי נתניה נצחון 0-1 על קרית שמונה 9 שערים ב7 משחקים,אומנם ממוצע של קצת יותר משער למשחק,ועדיין... אם מחברים את המשחקים האלה עם ששת המשחקים האחרונים. יוצא 13 שערים ב13 משחקים,כמעט סיבוב שלם עם ממוצע של שער למשחק! פלא שהקהל בורח מטדי? מה שהכי מדהים זה שב14 המשחקים שקדמו ל13 היבשים האלה. הובקעו במשחקי ביתר 42 שערים! ממוצע של 3 שערים בדיוק למשחק! (וזאת למרות שתי תוצאות 0-0 נגד הפועל ת"א ובני סכנין) ביתר הפכה פתאום מהקבוצה הפרועה של הליגה לקבוצה המשעממת של הליגה. וכמו שזה נראה כרגע,היא הולכת להיות בפלייאוף האמצעי,ולדאוג שגם הפלייאוף יהיה משעמם וחסר תוכלת. לביתר נשאר משחק אחד העונה,נגד הפועל ת"א בגביע,אם הם יעשו את הבלתי נתפס ויעברו אותם,העונה המשעממת הזאת עוד עשויה להסתיים עם תואר...

itzikon5352106

New member
מכבי ת''א-מכבי נתניה

קללה חדשה על מכבי ת''א איזו תבוסה כואבת חטפה מכבי ת''א בק''ש.רביעייה ללא מענה,קבוצה עם התקציב הכי גבוה בליגה מול קבוצה עם תקציב נמוך משלה בהרבה אבל אם זר היה מגיע בשבת לק''ש והיו מספרים לו שהקבוצה שחטפה רביעייה היא הקבוצה העשירה בליגה הוא היה חושב שכנראה מישהו שתה יותר מדי לפני חג הפורים.מאור בוזגלו,במקום לשתוק,החליט להמשיך לדבר ואמר שנכון לעכשיו הודות לקיזוז הפער מהמקום הראשון רק 5 נק' והאליפות עדיין בהישג יד.בוזגלו,על איזה אליפות אתה מדבר בדיוק????? תלמד את המשפט הידוע-'סייג לחוכמה שתיקה'. האוהדים מצאו את הסיבה לכשלונות הרבים של הקבוצה בשנים האחרונות.אחרי קללת החלוצים הידועה לשמצה והקללה מעונת 04/05 שהקבוצה אירחה את באיירן מינכן בליגת האלופות בערב ראש השנה יש לאוהדים קללה חדשה.קללת דרור קשטן.המאמן הלאומי לשעבר הוביל את מכבי ת''א לדאבל בעונת 95/96 ובסיום העונה נזרק ואברהם גרנט חזר לקבוצה ומאז מכבי ת''א אמנם זכתה בגביעים ובאליפות אחת בעונת 02/03 אליפות שלא הגיע לה אחרי שהיא זכתה בה בהפרש שערים ובשערורייה שהמשחק האחרון המכריע נגד הפועל פ''ת הועבר לר''ג ולא שוחק בפ''ת.אבל מאז קשטן הקבוצה עוברת עונות של כשלון והאוהדים אומרים שרק כשקשטן יחזור הקללה תוסר.בינתיים האוהדים מקללים את מוטי איוניר אבל לא הוא הבעיה. מולה תתייצב מכבי נתניה של ראובן עטר שהיא קבוצה שקטה,צנועה שרוצה פלייאוף עליון.נתניה כרגע תשיעית עם 36 נק' כשבני יהודה במקום ה-6 עם 39 נק' ולנתניה נותרו 4 משחקים לא קלים כדי להגיע לפלייאוף העליון ולהימנע מהגעה שנה שנייה ברציפות לפלייאוף האמצעי.6 משחקים רצופים נתניה לא הפסידה והיא אחרי 3 תוצאות תיקו ובהחלט יש לה סיכוי לנצח ואם לא אז לעשות תיקו רביעי ברציפות שירחיק אותה ככל הנראה מהפלייאוף צהעליון. ההימור שלי: 2-2 רגע של נוסטלגיה: עונת 05/06,משחק סוער בבלומפילד שבסיומו מכבי ת''א מנצחת את נתניה 0-1 מפנדל של אבי נימני http://www.youtube.com/watch?v=bPL3EQWroJg

הגול של דג'אני אמנם מרהיב

אבל זה גול של סולומון. טוב שהחתימו את איווניר רק לחצי עונה, מאמן גדול הוא לא.מכבי יכולה לפנות כבר מעכשיו למאמן אחר.

the new L

New member
משחק מצוין של נתניה

מכבי לא הגיעו כמעט לאף הזדמנות ממשית. משחק ההגנה שלנו משתפר.

ReDEAD

New member
האמת להוריד את הכובע בפני עטר ומכבי נתניה.

עוד פעם הוכח שברגע שמכבי פוגשת קבוצה שיודעת לשחק כדורגל ושייכת לליגה העל ( מקום 8 ומעלה ) היא מתפרקת.

למעלה