הימור שלכם על הגרלת האלופות!

../images/Emo249.gif../images/Emo103.gif הימור שלכם על הגרלת האלופות!

תהמרו מה נראה לכם שיקרה. ואם אתם רוצים,אתם יכולים גם להגיד את ההגרלה שהייתם רוצים שתקרה! מי שיהמר על ההגרלה בדיוק יזכה בזוג כרטיסים למשחק המסקרן מחר בטדי בין הפועל קטמון לאורטודוכסים לוד! (לא באמת,אבל תאכלס תבואו,כיף בטדי בימי שישי)

הימור שלי:

הימור שלי למתרחש מחר: טוטנהאם-שחטיור מנצ'סטר-שאלקה ריאל-אינטר ברצלונה-צ'לסי חצאי הגמר: ריאל\אינטר-מנצ'סטר\שאלקה ברצלונה\צ'לסי-טוטנהאם\שחטיור ומה שהייתי רוצה: ריאל-שאלקה ברצלונה-שחטיור צ'לסי-טוטנהאם מנצ'סטר-אינטר חצי גמר: ריאל-צ'לסי ברצלונה-מנצ'סטר

Puskas

New member
בתקווה

ברצלונה-יונייטד ריאל-צ'לסי שחטיאר-שאלקה אינטר-טוטנאהם חצאי גמר: ברסה/יונייטד-שחטיור/שאלקה ריאל/צ'לסי-אינטר/טוטנאהם והכל בשביל סופר קלאסיקו בגמר :)

שומו

New member
ההימור שלי:

אינטרנאציונאלה מילאנו-ברצלונה טוטנהאם הוטספארס- מנצ'סטר ריאל מדריד-צ'לסי שאחטאר דונצק-שאלקה

רז 1978

New member
ההימור שלי

שחטיור דונצייק - ברצלונה מנצ'סטר יונייטד - ריאל מדריד צ'לסי - אינטר טוטנהאם - שאלקה חצי הגמר שחטיור/ברצלונה - טוטנהאם/שאלקה מנצ'סטר יונייטד/ריאל מדריד - צ'לסי/אינטר

itzikon5352106

New member
ההימורים שלי

שאלקה-ריאל מדריד ברצלונה-מנצסטר יוניטד טוטנהאם-שחטאיור אינטר-צ'לסי

Cade Foster

New member
?

בארסה - טוטנהאם שאלקה - שחטיור מאניו - צ'לסי ריאל - אינטר

Ron 22

New member
הניחוש שלי

בארסה - שחטאר אינטר - צ'לסי יונייטד - שאלקה ריאל - טוטנאהם רוצה: בארסה - יונייטד אינטר - שאלקה צ'לסי - שחטאר ריאל - טוטנאהם

למעלה