בחירת הזר הגדול בכדורגל הישראלי-תוצאות הגמר

itzikon5352106

New member
בחירת הזר הגדול בכדורגל הישראלי-תוצאות הגמר

לכל מי שהצביע אני רוצה לומר תודה.לצערי הרב חברנו לוחם חופש לא שלח לי את הצבעתו ואינני יודע איפה הוא ולכן החלטתי שמכיוון שהוא איננו עונה למסרים אישיים,הוא לצערי לא ישתתף בגמר. אני חייב לציין שהתוצאות צמודות ובעיניי מפתיעות.... אז קדימה!!!!!

itzikon5352106

New member
מקום 8-סרגיי טרטיאק

אחד מגדולי הבלמים בתולדות בית''ר י-ם זכה ל-650 נק'

itzikon5352106

New member
מקום 6-סרגיי קנדאורוב

קשרה לשעבר של מכבי חיפה ומ.ס אשדוד זכה ל-800 נק'

itzikon5352106

New member
מקום רביעי-וינסנט אניימה

שוערה הניגרי של הפועל ת''א זכה ל-950 נק'

itzikon5352106

New member
מקום 3-אלכסנדר אובארוב

השוער הזר הכי גדול ששיחק בישראל זכה ל-1160 נק'

itzikon5352106

New member
../images/Emo47.gifובמקום הראשון-יעקובו איגיביני../images/Emo47.gif

החלוץ הניגרי הוא הזר הכי גדול ששיחק בישראל לפי בחירת חברי פורום כדורגל!!!!!!! הוא הקדים את ג'ובאני רוסו רק ב-10 נק' וזכה ל-1260 נק'

kakoon111

New member
למען האמת, זה היה צפוי שזה יהיה

בין רוסו לאיגיביני - למרות שפאונד פור פאונד, אניימה לא רואה כאן אפאחד ממטר..אבל שוער בדרך כלל הוא תפקיד כפוי טובה ולא פלשי כמו החלק הקדמי בכדורגל

RKL8

New member
צפוי ומעליב

השחקן הנבחר בסופו של דבר רק השתמש בנו כמקפצה ואף השליך מעליו את דגל ישראל אחרי ה-3ער שכבש מול אולימ' בדרך לאנגליה ואילו רוסו ושורה למדו עברית וחיים בארץ עד היום חבל שזה לא מדבר אל אנשים פה וזה לא שיעקובו מי יודע מה מצליח שם

kakoon111

New member
רונן

זה היה סקר על כשרון - לא פטריוטיות (יש מילה כזאת?
)

RKL8

New member
כפי שאמרו לפני

אי אפשר להשוות תפוחים לעגבניות כך אי אפשר להשוות חלוץ לשוער או בלם לקשר כבר הבעתי את דעתי שהסקר הזה לא במקום

kakoon111

New member
דווקא יצא טוב בסוף

חלוצים/התקפה: יעקובו רוסו שוערים: אובארוב אניימה קשרים: ז'וטא קנדאורוב בלמים: טרטיאק מגאמדוב

ז"א שה11 של הזרים היה נראה בערך כך...

שוער : אובארוב בלמים: טרטיאק ומגמאדוב מגנים: פנסטיל ומסיללה ( למרות שלא הועלה כאופציה לבחירה ) קשרים : ז'וטאוטאס, קנדאורוב, פישונט, רוסו. חלוצים :שאלוי ויעקובו.

לא מסכים,אניימה קיבל ממני נסיבות מקלות

ולדעתי הוא קיבל מקום ריאלי. איגביני הוא הזר הטוב ביותר שהיה פה, וסתם תזכורת, אצלנו רוסו היה בצל של חלילוביץ'...

למעלה