הכירו את המומחה לכדורגל אירופאי

../images/Emo22.gif הכירו את המומחה לכדורגל אירופאי ../images/Emo222.gif

אחרי פגרה מסוימת,מינוי המומחים ממשיך ובגדול. טוב אז האמת שזה היה באוויר,מי שעוקב קצת אחרי ההודעות שלו לא יכול להתעלם מהידע הרב והאייכות שמגיעה איתו. אין ספק שכשהוא כאן,הוא תורם המון,ומכיוון שהוא הבטיח שישאר יותר בסביבה בתקופה הקרובה... אין לי אלא למנות אותו למומחה לכדורגל אירופאי! אני מדבר על אלון הלו הוא ifa1111 האיש שלכם לכדורגל האירופאי. אתם מוזמנים לשאול אותו שאלות(לא חודרניות מדי לבקשתו) עדיף על כדורגל וספורט
יאללה אלון בהצלחה שיהיה
שם: גיל: מקום מגורים: מסגרת\\תעסוקה: כמה זמן אתה עוקב אחרי כדורגל ישראלי? אם לא מומחה לכדורגל אירופאי,היית מומחה ל...? קבוצת כדורגל אהודה בישראל: קבוצת כדורגל אהודה בעולם: כמה זמן אתה בפורום כדורגל: ספורט נוסף שאתה מאוד אוהב: דבר מה לאומה: ו...תמונה: (לא חובה,רק אם אתה מרגיש צורך...)

ifa1111

New member
בלי לחפור יותר מדי

שם: אלון גיל: 39 מקום מגורים: ירושלים מסגרת\תעסוקה: בעבר הלא רחוק עיתונאות בפרט ותקשורת בכלל, כיום אפשר לקרוא לי עסקן (לא בענייני כדורגל) כמה זמן אתה עוקב אחרי כדורגל ישראלי: סוף שנות ה-70 פחות או יותר אם לא מומחה לכדורגל אירופאי,היית מומחה ל...: יין או טניס קבוצת כדורגל אהודה בישראל: בית"ר קבוצת כדורגל אהודה בעולם: מנצ'סטר יונייטד מעל כולן כמה זמן אתה בפורום כדורגל: אין לי מושג, רשום שנרשמתי לתפוז ב2008, אולי מאז. ספורט נוסף שאתה מאוד אוהב: אני פריק של ספורט, עדיף כבר למנות את ענפי הספורט שאני לא אוהב. דבר מה לאומה: הוצאתי הרבה כסף על אלכוהול ונשים את כל השאר סתם בזבזתי.

הלו אנשים,תשאלו שאלות! אני אשבור את הקרח ../images/Emo13.gif

1)רק אם בא לך לענות...איפה היית עיתונאי? 2)הכוונה בשאלת המומחה היא איזה מומחה בתחום הכדורגל היית אם לא היית מומחה לכדורגל אירופאי,זאת אומרת...מה העדיפות השנייה שלך בכדורגל? 3)אבל טוב שאמרת טניס,אני אחפור לך קצת על טניס...תן לי 3 טניסאים אהובים ו3 טניסאיות אהובות(אפשר לפי סדר אהבתך אליהם) 4)מה אתה חושב על מצב הטניס בארץ? יש עתיד? אתה עוקב אחרי הדור הצעיר? ומה אתה חושב על הדור העכשווי?(שמסתכם בדודי ושחר) אתה חושב שהם יגיעו לטופ של הטופ(שחר כבר כמעט שם למעשה) אתה חושב שיש סיכוי שאחד מהם יגיע לגמר גראנד סלאם? או יזכה בטורניר גדול? 5)ספר לי על אהדתך לביתר,מתי זה התחיל,איך זה התחיל,משחק ראשון,ואיך המשכת לעקוב אחריהם כל השנים...וכמובן,איך לעזאזל מוציאים את העגלה מהבוץ??? 6)מסתבר ששניינו גם אוהדים מנצ'סטר,יפה יפה,אותה שאלה על ביתר,גם על מנצ'סטר(אולי חוץ מעניין העגלה מהבוץ...) יש סיכוי להדיח את אחת מהספרדיות ולהגיע עד הסוף? 7)פריק של ספורט זה מעניין,מהם חמשת ענפי הספורט האהובים עליך מלבד כדורגל? 8)האם אתה עוקב אחרי אולימפיאדות וספורט הישגי? מה אתה חושב על המצב בארץ? כמה מדליות(אם בכלל) נביא מלונדון 2012? 9)השאלה שאני שואל את כולם,נבחרת ישראל לאן? מה אתה חושב על לואיס פרננדז,האם נגיע כבר לטורניר גדול בקרוב? ואם היית מאמן הנבחרת,מה ה11 שלך. 10)ולסיום,יש לי הרגשה שיש לך טעם מעניין ואתה עוקב אחרי הרבה מאוד ליגות,תן לי את הקבוצה האהובה והקבוצה השנואה עליך בליגות הבאות: ישראל: אהובה: שנואה: אנגליה: אהובה: שנואה: ספרד: אהובה: שנואה: איטליה: אהובה: שנואה: גרמניה: אהובה: שנואה: צרפת: אהובה: שנואה: הולנד: אהובה: שנואה: ארגנטינה: אהובה: שנואה: נבחרות: (לא כולל ישראל) אהובה: שנואה: תודה על זמנך היקר ובהצלחה!

ifa1111

New member
תשובות

1. איפה היית עיתונאי? כשחושבים עיתונאי ישר חושבים על כתב או על מגיש, אז אני התחלתי ככתב אבל מרבית העבודה שלי היא כעורך ומפיק. בארץ עבדתי בעיתונים: "חדשות", "מקור ראשון" ו"כל העיר" והאהוב עליי מכולם "שם המשחק". עבדתי תקופה בערוץ הספורט כע' מפיק ואחד העורכים של חדשות הספורט, והייתי סוג של תחקירן עבור דני ענבר. ובתקופה שגרתי באנגליה הייתי מכין למקומונים לונדונים כתבות על זרים בפמייר ליג, שחקני ומאמני נוער ומשחקים בליגות הנמוכות. 2. איזה מומחה בתחום הכדורגל היית אם לא היית מומחה לכדורגל אירופאי,זאת אומרת...מה העדיפות השנייה שלך בכדורגל? כדורגל אנגלי הוא האירופי האהוב עליי. 3. 3 טניסאים אהובים ו3 טניסאיות אהובות(אפשר לפי סדר אהבתך אליהם) זה קשה מאד. אני אוציא את הישראלים מראש. בגברים: א- פדה, ב- יואיט ג- בלייק. ובנשים: א- סרינה ב- ונוס ג- שארפובה ולילנה דוקיץ' תמיד יש אצלי פינה מאד חמה בלב. 4. מה אתה חושב על מצב הטניס בארץ? יש עתיד? אתה עוקב אחרי הדור הצעיר? ומה אתה חושב על הדור העכשווי?(שמסתכם בדודי ושחר) אתה חושב שהם יגיעו לטופ של הטופ(שחר כבר כמעט שם למעשה) אתה חושב שיש סיכוי שאחד מהם יגיע לגמר גראנד סלאם? או יזכה בטורניר גדול? *מצב הטניס כיום, יודעי דבר אומרים שהוא איום ונורא, אז אני אלך על איום ונורא. *אם יכתבו משהו על הדור הצעיר אני אעקוב, כרגע אין לי מושג מה הולך, פעם אגב הוקדש הרבה יותר לנוער ישראלי בעיתונות. *בשחר פאר אני פשוט מאוהב, מעריץ! ולדעתי היא כבר עכשיו בטופ העולמי. *סיכוי להגיע לגראנד סלאם יש גם לה וגם לדודי, אם אני חושב שזה יקרה? התשובה היא לא. 5. ספר על אהדתך לביתר,מתי זה התחיל,איך זה התחיל,משחק ראשון,ואיך המשכת לעקוב אחריהם כל השנים...וכמובן,איך לעזאזל מוציאים את העגלה מהבוץ??? * זה לא יכל שלא להתחיל, ילד קטן ממשפחה ביתרית (לא לגמרי אבל ברובה) בשנים בהן הפכנו לקבוצה לגיטימית וזכינו בגביעים הראשונים. קבוצה של אורי מלמיליאן ודני נוימן, זה פשוט לא יכל ללכת אחרת... * משחק ראשון לא בטוח שאני זוכר בכלל... אבל זה כבר סיפור שאם אני נכנס אליו אני אכביר במילים וזה סתם לסטות מהנושא. * המשכתי ללכת לימקא וטדי כמה שיותר, ככה נשארתי אוהד אני מניח כי באמת הרבה התרחקו מהקבוצה עם השנים... * נותנים לאיציק ולאורי לעבוד והקבוצה עוד תרוץ לאליפות תוך כדי שמירה על שפיות כלכלית. 6. אותה שאלה על ביתר,גם על מנצ'סטר(אולי חוץ מעניין העגלה מהבוץ...) יש סיכוי להדיח את אחת מהספרדיות ולהגיע עד הסוף? * בשנת 1990 מנצ'סטר יונייטד העפילה לגמר הגביע נגד הנשרים וראיתי פוסטר של שתי הקבוצות. באותה התקופה הייתי בצבא והיה איתי חבר אוהד ליברפול מושבע, החלטתי להיות נגדו ולעודד את הקבוצה של פרגוסון. לאט לאט נהייתי אוהד, אולי זה בזכות ההצלחה ואולי באמת כמו שאני מספר לעצמי בזכות כל מיני דברים אחרים. * לא הרבה אחרי הצבא עברתי לאנגליה ככה שלא היה קשה לשמור על קשר עם המועדון, אחרי שהאהבה התחזקה למה שזה יפסק אי פעם... 7. מהם חמשת ענפי הספורט האהובים עליך מלבד כדורגל? כדורסל, טניס, אתלטיקה קלה (בראש ובראשונה ריצה למרחקים קצרים), שחיה וראגבי. 8. האם אתה עוקב אחרי אולימפיאדות וספורט הישגי? מה אתה חושב על המצב בארץ? כמה מדליות(אם בכלל) נביא מלונדון 2012? * אולימפיאדה שניה רק למונדיאל מבחינת כל דבר בחיים. בשיגרה אני עוקב רק אחרי תחרויות מרכזיות במיוחד. * המצב בארץ לא בשמיים אבל גם לא כ"כ גרוע, דווקא פה נראה שיש עתיד יפה. העלייה ממזרח אירופה עשתה לנו טוב מאד בקטע הזה. * אתה מבקש ממני להיות נביא... מה גם שאני באמת לא מספיק בקיא במצב העולם בדברים בהם אנו חזקים. מה שכן נראה שלמשיח או צוברי מי מהם שילך יש סיכוי ראלי ביותר הביא מדליה. 9. נבחרת ישראל לאן? מה אתה חושב על לואיס פרננדז,האם נגיע כבר לטורניר גדול בקרוב? ואם היית מאמן הנבחרת,מה ה11 שלך? * נבחרת ישראל תגיע מתישהו לטורניר גדול, מאמין שב-10 שנים הקרובות זה יקרה. כנראה לא הפעם. * לואיס פרננדז מאמן לא רע, לא הייתי מביא אותו לנבחרת אבל הוא כבר פה אז בוא ניתן לו לעבוד. * לא יודע צריך לחשוב על זה... 10. תן לי את הקבוצה האהובה והקבוצה השנואה עליך בליגות הבאות: ישראל: אהובה: אולי נתניה (אם מוציאים את בית"ר), אני אוהב הרבה קבוצות בישראל. שנואה: הפועל ת"א וסכנין זה ברור ומובן. אנגליה: אהובה: ניוקאסל (אם מוציאים את מאן יו) שנואה: יותר מדי... השנואה עליי מכולן? כנראה לידס. ספרד: אהובה: זה משתנה משנה לשנה, הפעם זו מאיורקה. אחרי סלטה אני משתדל לעקוב. תמיד אהיה בעד הצלחה של אתלטיקו ואספניול שנואה: בילבאו בעיקר. איטליה: אהובה: טורינו כמובן! האהבה שלי באירופה אחרי מאן יו שנואה: מילאן כנראה... גרמניה: אהובה: אני לא מסוגל לאהוב קבוצות מגרמניה. אני מאד אוהב את הכדורגל אבל. שנואה: מינכן 1860, בסדר אז הגיעו מהתחתית עד לבונדסליגה עדיין סתם קבוצה שכל העולם משום מה מכיר וזה מעצבן אותי
צרפת: אהובה: בזמן השלטון של ליון הייתי בעד כל מי שניסתה לקרוא תיגר, ניס זה מקום מאד נחמד אז מצדי גם שיהיה לקבוצת הכדורגל שלהם בהצלחה שנואה: אין כזאת. מארסיי בעבר, היום שום דבר מיוחד. הולנד: אהובה: אייאקס בגלל כל השטות היהודית, למרות זאת גם את פ.ס.וו אני מאד אוהב. שנואה: פיינורד ארגנטינה: אהובה: בוקה שנואה: אולי ולז כי באחת הפעמים הבודדות שהימרתי דפקה לי זכיה של 5000 ש"ח, ואולי ארסנל רק בגלל השם. נבחרות: (לא כולל ישראל) אהובה: אני גם אוהב הרבה מאד נבחרות. הטופ 3 זה פורטוגל, הולנד ואנגליה. אני מאד רוצה ליסוע ב2014 לברזיל אז אני מנסה גם להתחבר מחדש למדינה. שנואה: איטליה, צרפת, שבדיה, ארגנטינה לא חסר... אם יש שגיאות כתיב תסלחו לי אובחנתי כדיסלקט לפני שנים!

ifa1111

New member
משמ רחל המשוררת

רַק עַל עַצְמִי לְסַפֵּר יָדַעְתִּי. צַר עוֹלָמִי כְּעוֹלַם נְמָלָה, גַּם מַשָּׂאִי עָמַסְתִּי כָּמוֹהָ רַב וְכָבֵד מִכְּתֵפִי הַדַּלָּה. גַּם אֶת דַרְכִּי – כְּדַרְכָּהּ אֶל צַמֶּרֶת – דֶּרֶך מַכְאוֹב וְדֶרֶךְ עָמָל, יַד עֲנָקִים זְדוֹנָה וּבוֹטַחַת, יַד מִתְבַּדַּחַת שָׂמָה לְאַל. כָּל אָרְחוֹתַי הִלִּיז וְהִדְמִיע פַּחַד טָמִיר מִיַּד עֲנָקִים. לָמָּה קְרָאתֶם לִי, חוֹפֵי הַפֶּלֶא? לָמָה כְּזַבְתֶּם, אוֹרוֹת רְחוֹקִים?

למעלה