מאמי תני לראות או נשמה מתחיל

ifa1111

New member
מאמי תני לראות או נשמה מתחיל

אם אתם פה כנראה שאתם אוהבים כדורגל, אולי אפילו חולי כדורגל ומעביר לא מעט שעות במעקב על 22 מפגרים שרצים אחרי כדור. השאלה שאני מעלה היא איזו בת/בן זוג אתם מעדיפים בהקשר של התחביב הזה, שיהיה איתכם, או שבזמן הזה שתלך/ילך למטבח לעשות כלים? מה יותר מדליק אתכם, בת/בן זוג שישב איתכם, תפצחו גרעינים יחד, תקפצו ותחגגו יחד אחרי גולים כמו שני משוגעים או דווקא ההפך. את התחביב הזה משאיר לחבר'ה ולא מכניסים לזוגיות, ואין לכם שום רצון שהשיחות שלכם יגלשו מדי פעם ל-האם עשה נכון או לא נכון טוטי שנשאר כל הקריירה ברומא ואתם אפילו די נהנים לצחקק על שאלות כמו "אז מה זה נבדל בעצם? ואופסייד מה?" תנו בראש

ifa1111

New member
קצת משובש

אני סה"כ די אוהב בנות שמבינות בספורט, אולי יותר נכון שונא את אלה שאנטי ולא מבינות איך איזה שוויצרי שעשה ימבה כסף מההפסד הזה יכול לשבש לך את מצב הרוח. ובכל זאת קוסמת לי הנשיות הזאת שנמנעת מלהתעמק בספורט, אחת שתעדיף לראות שידור חוזר בפעם השלישית של גיא פינס מאשר לראות חדשות הספורט. ולכן האמת היא איפה שהוא באמצע, מבחינתי שיהיה אפשר לקחת אותה מדי פעם לטדי, שתבין את הריגוש ותתלהב ממהלכים גדולים אבל לא תשב מיוזמתה לראות גביע הטוטו ושלא תבין מה ההבדל בין נבדל פאסיבי לאקטיבי. ככה זורם לי.

מוצארט

New member
להפריד בין בת הזוג לכדורגל

יחד עם זאת, אם היא אנטי או תגיב בזילזול לכדורגל, זאת תהווה בעיה גדולה מאוד.

Cade Foster

New member
בוא נגיד

שלא לפי זה אני אבחר את בת הזוג שלי

אני מעדיף אחת שלא תעשה טובות

ותאהד מה שאני אוהד בגללי אלא אם היא באמת מזדהה עם הערכים היתה לי פעם מישהי שהתחילה לראות משחק ריינג'רס-חיפה היא התחילה בתור אוהדת חיפה כי אח שלה אוהד אותם כשהיא ראתה שאני קופץ בגול של ריינג'רס היא כמובן לא ציפתה שאני אהיה בעד הגוים אבל אחרי שאמרתי לה שכחול יותר יפה מירוק היא הפנימה והתיישרה לפי הקו שלי אבל אני משער שאם היה גומלין והיתה יושבת עם אחיה היא שוב היתה משנה עורה בשבילו בגדול הישראליות אוהדות מה שהחבר אוהד באנגליה או ארה"ב בהרבה מקרים כל הליך הבחירה בבן/בת הזוג נעשה על רקע אהדת קבוצה זה אולי ההבדל בין מדינה שיש בה תרבות ספורט לכזו שלא

שלא תהיינה אי הבנות

על הרבה מהן הייתי מוותר אבל אם הן בוכות אחרי משחקים אז הן אוהדות אפילו אם היית מעדיף שהן תבאנה לראות חבורת פוקסיונרים מנצחים 0-3 את בנפיקה מלראות את מכבי-ויטוריה בהיכל

למעלה