Liga BBVA - מחזור 12

Puskas

New member
אני מסכים עם הכל

אין בעיה עם זה שהליגה לא תחרותית בשיט (בקרב על התואר,כי בקרבות על מקומות 3-4 יש אחלה מאבקים כל שנה כמעט).. אבל זה לא סותר את זה שהיא ליגה טובה עם רמה גבוהה גם בהמון משחקים שלא כוללים את באסה או רעל מדריד.. סה"כ ציינתי שעל אף שהליגה לא תחרותית יותר,עדיין משחקים של ולנסיה נגד סביליה או ויאריאל נגד הרקולס של השנה או אתלטיקו מדריד נגד בילבאו אלו עדיין משחקים מעניינים גם אם הם לא קובעים כלום במאבק האליפות,עדיין יש כשרונות בכל הקבוצות הללו.

וכאן שוב נכנס עניין הזיקה

כבר אין לי זיקה ללה ליגה כבעבר ולעומת זאת כן יש לי ל-SPL ואני מעדיף לראות הארטס-מת'רוול על ולנסיה-סבייה זה הופך אותי למטומטם? לא

Puskas

New member
זה לא הופך אותך למטומטם

אבל ההודעה הזו כן הופכת..תמיד אתה מגיב בלי קשר לכלום.. כותבים על טבע אתה מגיב על אלוהים,כותבים על אוכל אתה מגיב על חיות..יענו אין לך קשר לעולם.. ותאהב מה שבא לך אבל אתה במיעוט כמובן

אולי בבועה שלך

בעולם הגדול מעדיפים פרמיירליג אבל אתה תקוע בסן סירו יחד עם אבי רצון ועדיין חושב שזה הכי טוב בעולם

Puskas

New member
כרגיל אתה לא קשור

הארטס-מת'רוול זה פריימרליג? מישהו מעדיף את זה על איטליה או ספרד? הדיון אגב היה על ספרד ולא על איטליה,אבל כמובן שגם לפה תדחוף עקיצה עלובה כלפי הסריה A

הדיון היה על משמעות המילה זיקה

רשמתי שאין לי זיקה ללה ליגה כמו בעבר והגבת שאין דבר כזה זיקה לארץ אחרת כנראה שיש לנו קונספציות שונות למושג הזה הארטס-מת'רוול היה דוגמא זיקה עשויה להשתנות בהתאם לנסיבות שונות אני מעדיף NFL על ויאריאל נגד הרקולס כי יש לי יותר זיקה לתרבות הספורט ולשפה האמריקאית ממה שלעוד משחק בספרד שלא קובע כלום

Puskas

New member
כמו שאמרתי

תאהב מה שבא לך..אבל כל זמן שאתה מעדיף ליגה סקוטית או אמריקקית על פני הספרדית,אתה בודאות במיעוט עצום.. ואל תחשוב אפילו לדחוף את המילים "איטליה","סריה A","פריימרליג","אנגליה","הנאמנים" או משהו אחר שלא קשור לנושא.. והנושא למקרה שלא קלטת הוא: העובדה שאם אתה מעדיף ליגה סקוטית או אמריקקית על פני ספרדית,אז אתה במיעוט עצום בעולם.

בכלל לא

למקרה שלא ידעת האולד פירם מעניין הרבה יותר בעולם מכל משחק בספרד למעשה פרט למשחקי ריאל וברסה לא יודע באיזה יקום אתה חי אבל ה-NFL בוודאות יותר מעניין מבילבאו ולנסיה או כל פלוץ ספרדי אחר שלא קשור לריאל וברסה רק בוק צר אופקים כמוך יעדיף לראות בארי-אודינזה על משחק NFL כשתתבגר תודיע לי אני את הויכוח הזה סיימתי

Puskas

New member
אל תיהיה עקשן סתם..

אתה לוקח את המשחק הכי גדול מסקוטלנד ומשווה אותו למשחקים פשוטים בספרד..די לחפש כל פעם להיות צודק גם כשאתה חרטטן.. יודע מה? נגיד שהאולד פירם ספציפית מושך יותר רייטינג ועניין ממשחק בין סביליה לולנסיה (וזה לא ודאי בכלל,כי האולד פירם הוא עדיין משחק ברמה ירודה,למרות היוקרה שלו) אבל לקחת משחק אחד קטן.. אני אומר שאפילו הרקולס נגד בילבאו ימשוך יותר עניין מריינג'רס נגד כל קבוצה בסקוטלנד שהיא לא סלטיק..איך אני איתך? יש? אחלה והליגה של ארה"ב עם כל הכבוד ועם כל הפוזה של הנרי ובקאהם,זו ליגה שהיא עדיין חלשה בכמה דרגות מהספרדית ובוודאי שבתור ליגה שבקושי 10 שנים אנשים מכירים אותה מחוץ לארה"ב ושהפופולריות שלה גם בארה"ב עצמה לא ממש גבוהה,היא עדיין ליגה נחותה משמעותית מכל הבחינות כולל עניין ורייטינג מהליגה הספרדית.. ואני שמח שסיימת את הדיון כי אתה פשוט לא מכיר את המושג 'דברי טעם',אתה פשוט קשקשן WORLD CLASS ומעולם לא תרמת לדיון.

Puskas

New member
והנה אגב..

שוב הכנסת סריה A...תגיד לי אתה מוגבל? ביקשתי ממך לא להכניס סריה A או כל דבר שלא קשור לנושא עליו הגבתי והנה בכל זאת הכנסת סריה A..זה מוכיח דבר אחד בלבד..אתה פרובקטור שמטרתו היא אחת ויחידה,לחרחר ריבים וליצור בלאגן בפורום.. לא תקבל את זה ממני יותר ואכן סיימנו את הדיון גם אם תקרא לי בן זונה שרמוטה בהודעה הבאה,לא תזכה לתגובה.. אתה חסר טעם ותועלת לפורום הזה וימך פה ספורים גם ככה.. יום טוב,יובה אימפריה ומה זה סקוטלנד?

סבבה

שמח שהחלטת לא להגיב כי פשוט בלתי אפשרי להתווכח עם אחד שאין לו מושג ועכשיו הוכחת זאת בצורה חד משמעית עלק את הרקולס-בילבאו רואים יותר מריינג'רס-קילמרנוק שוב אתה חי בפלנטה אחרת לצערי אתה לא היחיד שאין לו מושג אבל אתה היחיד שאני מדבר על NFL אתה עונה לי MLS לא מפתיע בהתחשב בכך שאתה מדבר מתוך התחת של גיבנת זקנה שימיה ספורים גם ככה רק עצה אחת פעם הבאה תסתכל על מה אתה מגיב כדי שאדע על מה לא לענות לך

Puskas

New member
תודה :)

עזרת לי לקדם משהו חשוב,המשך כך :) ומה זה משנה MLS או NFL,שנינו התכוונו לליגת כדורגל של ארה"ב..אז אל תתפס לקטנות

למעלה