הכירו את המומחה לביתר ירושלים

../images/Emo22.gifהכירו את המומחה לביתר ירושלים ../images/Emo18.gif

ואנחנו ממשיכים במומחי הקבוצות שלנו,והפעם המומחה לענייני ביתר ירושלים. לא חסרים אוהדי ביתר בפורום כדורגל,אבל הוא ללא ספק משהו מיוחד... אחד המשתמשים הוותיקים ביותר בפורום,ולדעתי אם תשאלו את החברה אז גם אחד המוערכים ביותר. כמו המומחה הקודם שלנו,גם לו יש זיקה רצינית לכדורגל האיטלקי אנחנו מדברים כמובן על borat1 הלו הוא יגאל,והוא יטפל בענייני ביתר ירושלים,וכאלה לא חסרים לעולם. אז יאללה,תנו ליגאל בראש,ואל תפחדו לרדת על הקבוצה שהוא אוהד(אבל בגבול הטעם הטוב כן? אל תשכחו שגם אני אוהד אותם) בהצלחה יגאל
שם: גיל: מקום מגורים: מסגרת\\תעסוקה: כמה זמן אתה עוקב אחרי כדורגל ישראלי? אם לא מומחה לביתר ירושלים,היית מומחה ל...? קבוצת כדורגל אהודה בישראל: קבוצת כדורגל אהודה בעולם: כמה זמן אתה בפורום כדורגל: ספורט נוסף שאתה מאוד אוהב: דבר מה לאומה: ו...תמונה: (לא חובה,רק אם אתה מרגיש צורך...)

borat1

New member
חוליגנים

אין פה בכלל מקום לספק. הם יוצאים נגדו כי הוא היו"ר הראשן בהיסטוריה של בית"ר שיוצא נגדם אחרי שכל השאר התרפסו בפניהם ואפילו חיזקו אותם.

ifa1111

New member
ליגאל

קודם כל מזל טוב, למרות שהאמת היא מינוי לא מתאים ולא ראוי. מי שייצג פה את אוהדי בית"ר בפורום לא יכול להיות בעל כזו תרבות דיון, בקיאות ורוגע, צריך איזה "צ'חצ'ח" משוק מחנה יהודה שקורא לכל השחקנים חארות ומאיים לשרוף את המועדון אחרי כל הפסד... עם כל הכבוד יגאל הוא היוצא מן הכלל שאינו מעיד על הכלל... וקצת יותר ברצינות. אני לא יודע כמה זמן אתה אוהד בית"ר ואם תוכל לענות בכלל על השאלה, ובכל זאת איך אתה מרגיש עם אובדן הזהות בכדורגל בהקשר של בית"ר? איך אתה חי עם ששחקנים עוברים מבית"ר להפועל ולהפך בלי להניד עפעף, שאוהדי בית"ר מוכנים לקבל את בנאדו אחרי שזה התחנן להפועל שיקחו אותו וחזר רק כי לא היה מספיק טוב עבורם, ובנאדו הוא רק מקרה יחיד מן הסתם... שבית"ר ירושלים הולכת ונהיית עוד קבוצה עם צבעים יחודיים, וסמל משלה, ושירים משלה ומחלקת נוער משלה אבל בלי שום אג'נדה בית"רית או ירושלמית אמיתית, בטח לא בעוצמות שהיו בעבר? ועוד קצת כדי להקשות מה אתה חושב שבאמת מבדיל (ואני יודע שזו שאלה קשה אם מנסים לענות עליה בהרחבה בלי לחפור ולשעמם) בין בית"ר ירושלים לבין כל מועדון אחר בארץ..? שיהיה מברוק, והרבה בהצלחה! * למרות שתכל'ס אני לא כ"כ מבין למה צריך גם מומחה לענייני בית"ר ירושלים...

borat1

New member
ואו..שאלות מורכבות..../images/Emo13.gif

קודם תודה. שמע,צריך להבדיל בין שחקן שגדל בבית"ר ורוצה לעבור להפועל לבין שחקן שהגיע כשכיר חרב לבית"ר,כדי לעזור לה להצליח ועבר לשם. אבוקסיס זה היה המקרה היחיד ששחקן שהיה מזוהה עם בית"ר בצורה מובהקת שעורק להפועל,חוץ מזה,כל שאר השחקנים שעברו לשם לא היה להם קשר כ"כ חזק לבית"ר כך שאני באופן אישי לא רואה את העניין בצורה קשה מדי. אם ברוכיאן,יצחקי,בן שושן והרוש היו הולכים לשם מרצונם החופשי הייתי מצביע באמת על בעיה,אבל הם לא כי הם באמת בית"ריים והקשר שלהם למועדון \חק מדי כדי לעשות פשע כזה נתעב. האובדן זהות הזה כביכול זה תהליך עובר כמעט על כל מועדון בעולם בגלל השוק החופשי שהתפתח מאוד בכדרגל והמודרניזציה. בעבר קבוצות היו מתבססות אך ורק על שחקנים שגדלו במחלקת הנוער,שגדלו בעיר,לא היו זרים וכמעט ולא היו שחקני רכש,היום זה ממש שונה ואני לא חושב שאנחנו המועדון היחיד בעולם שאיבד את זה. האמוציונליות,לטוב ולרע. בית"ר זה הר געש אמיתי מבחינת האנרגיות,העממיות,האובססיה לכדורגל יפה בכל מחיר-כל זה תורם לנו הרבה פלפל ויחוד מצד אחד אבל כ"כ מונע מאיתנו להתקדם שלב אחד מבחינת איכות מועדון שכולל סדר ניהולי-מקצועי וכלכלי.

ifa1111

New member
קצת התפקשש לך

ברוכיאן, שושן והרוש הם דוגמאות טובות, יצחקי לא. זה אגב לדעתי מוכיח שברגע שתיתן לאיזשהו שחקן לעבור ליריבה מושבעת שלך, בסוף גם שחקנים שעבורך הם בנים מבשרך יערקו... פרגי בגישה דומה שהוא לא משחרר שום שחקן לליברפול בעיקר, וגם לא לסיטי, ארסנל ולידס אלא אם כן מדובר בשחקנים גמורים (לטבז נגמר החוזה לדוגמא, כל מי שבא לתת אותו כדוגמא, וסילבסטרה שחקן גמור שאולי מוסיף לתותחנים אבל זה רק מראה כמה המצב שלהם רע..) כך אפילו הייצה שרצה לעבור לליברפול לא עבר, והוא בטח לא היה מהסמלים הגדולים של היונייטד. * צריך כמובן לסייג ולומר שהיונייטד למרות החובות לא במצוקה כלכלית כמו בית"ר, כך שאולי במצב אחר פרגי כן היה נוהג אחרת. בכל אופן רק רציתי להעיר שיצחקי הוא לא דוגמא כי הוא רצה לעבור להפועל, אין לי ספק (וזה אישית אני יודע לא מתקשורת ושטויות) שאם ברק לא היה מפחד מהאוהדים ומההשלכות הוא היה עובר ישירות מבית"ר להפועל... ואם שחקן מאהודי היציע בכלל חושב על מעבר ליריבה השנואה כנראה שעשינו משהו לא נכון. אהבתי את התשובה האחרונה ד"א, שיהיה הרבה בהצלחה!

Cade Foster

New member
ברכות על המינוי

1. האם אתה רואה בבית"ר מועמדת לירידה העונה, כמו בתחילת העשור שניצלתם די בנס? 2. איך אתה מסביר את זה שכל בעלי שיגעון הגדלות נמשכים דווקא לקבוצה שלכם? אם זה גאידמק, גומא, גד זאבי שנטש, משה דדש הנוכל? האם זה משהו ב-DNA של המועדון? 3. אני יודע מה דעתך על לה פמיליה (מודה, גם אני מציץ בפורום בית"ר לפעמים...) - מה לדעתך צריך לעשות כדי לנקות את היציעים שלכם מאוהדים כאלה? הרי כבר שנים על גבי שנים שהם מכתיבים את סדר העניינים ביציע ולא נראה שיש איזשהו אור בקצה המנהרה בנושא הזה. האם זה משהו שצריך לקרות מהכיוון של ההנהלה, המשטרה או אולי מכם, האוהדים היותר שפויים? תן בראש ושיהיה בהצלחה...

borat1

New member
תודה ../images/Emo13.gif

1.לע..אין מצב. אז היה לנו סגל שהיה ברמה של ליגה לאומית,היום יש לנו סגל ברמה של מקומות 3-4. אני מאמין שבקרוב נכנס למומנטום חיובי של נצחונות ונחלץ מהצב המביך הזה. אנחנו ממש לא צריכים להיות שם. 2.לדעתי כן. הסברתי את זה קודם,האמוציונליות המדהימה של המועדון הזה נותנת כ"כ הרבה דברים חיוביים אבל מצד שני אנחנו משלמים על זה גם לא מעט מחירים ואחד מהם זה כמובן הבעלים ההזויים שבאים לכאן. מבחנה כללית,הבעיה של בית"ר היא הDNA שלה,אבל מצד שני גם ההיתרון של בית"ר והדבר שמבדיל אותה מהשאר הוא ה-DNA שלה. צריך מישהו שידע לאזן את זה,והמישהו הזה,למזלנו הרב,הוא גם היום היו"ר של הקבוצה. 3.צריך כאן משהו בהיקף משטרתי גדול.זה יעלה לא מעט כסף אבל הגיע הזמן לעשות את זה. להציב שוטרים ביציע,לתפוס את הראשון שמתחיל את הקריאות הגזעניות ו\או את המתפרעים,משפט מהיר ועונש מאסר בפועל. רק ענישה מחמירה ואכיפה של העונש תרתיע אותם. זה נורא פשוט על הנייר אבל מערכת המשפט כאן במדינה היא כ"כ רקובה ולא מרתיעה כך שגם אם השוטרים יתפסו את החולגנים השופטים ישחררו אותם למעצר בית,יתנו להם איזה עונש נגוחך על תנאי ואותם חולגינים יחזרו לעשות את פשעיהם. המשטרה ובתי המשפט צריכים להתגייס כאן במאמץ משותף,נחוש ואינטנסיבי כדי לטפל בבעיה הזאת.

רז 1978

New member
היי יגאל ../images/Emo13.gif

שאלותיי: 1.האם אתה הולך לכל משחק של בית"ר? יש לך מנוי? איזה יציע בטדי אתה נוהג לשבת? מערבי/מזרחי? 2.ציין 2-3 קבוצות בארץ שאתה שונא. 3.איזה קבוצות באירופה אתה אוהב? 4.איזה קבוצות באירופה אתה שונא? 5.נבחרת אהובה ונבחרת שנואה ביורו/מונדיאל

borat1

New member
תשובתיי

1.למשחקים ביום שבת זה בלתי אפשרי ללכת בגלל בעיות תחבורה,אני הולך לרוב במשחקים שנערכים בימי חול כשיש רכבות. נוהג לשבת במזרחי,לא יכול לשבת ביציע בלי אווירה של עידוד. 2.רק קבוצה אחת,מיותר לצין איך קוראים לה,עם כל השאר אין לי ממש בעיה. 3.השנה אין איזה קבוצה מיוחדת שגורמת לי להתפעלות..בשנה שעברה מאוד האהבתי לראות את פאלרמו וסאמפדוריה,היו להן קבוצות מצוינות ששיחקו כדורגל נפלא. השנה הבטן בליגה האיטלקית פשוט חלשה. 4.אינטר,ריאל וברצלונה. 5.אהבתי מאוד את אורוגוואי,רוח הלחימה שלהם היתה ממש מעוררת התפעלות. אני לא אגיד שנאתי אבלל ממש לא אהבתי את נבחרת ספרד,שיחקו כדורגל נורא משעמם.

מותר לי?

אם כן אז אקדים ואומר שאין לי שום בעיה עם אהדת קבוצות ישראליות מלבד מכבי ת"א כבעבר הבעייתיות היא בזיקה לכדורגל איטלקי אבל מכיוון שחצי פורום כאן תומך באנטי ספורט הזה אין לי אלא לקבל בהכנעה כי תמיד יכול להיות יותר גרוע וכבר היו כאן בעבר עוכרים אמיתיים שמפאת כבודם לא ננקוב בשמם אני מקוה שיחד עימי קיבלת בהלם את תבוסת המעצמה להיבס בזמן היעדרותי הנכפית אלא בשל קרבתך לגאטוסו הכסחן הבלתי נלאה סמל כחול בעברו ולברלוסקוני הג'יגולו הציוני שמחזיק גם מקדאפי לעת מצוא אז לפני שנתווכח שוב אני מציע שאני אברכך על הנקודה במבצר האדום ואתה בתמורה תאחל בהצלחה למי כמוך הערב מול האמא הפולניה פרוקום סופוט ובא לציון גואל(לא רצון חלילה
)

שימו לב כאן נמחקו מספר הודעות...

אתם צריכים לזכור שזה שירשור הכירות מומחה. אין הצדקה לכך שיהיו פה 18 הודעות ואף אחת מהן היא לא של אותו מומחה. אתם רוצים לקשקש ביניכם? אין בעיה,יש מספיק שירשורים שאפשר לקשקש בהם. אתם רוצים לקשקש בניכם לא על כדורגל? לשם כך קיים שירשור
שמיועד בדיוק לדברים כאלה קחו לשתומת ליבכם
(אתם מתבקשים לא להגיב להודעה הזאת)

itzikon5352106

New member
כבוד גדול יגאל

עוד בית''רי לפורום לאט לאט נמלוך פה על הפורום חחחח 1-הזר הכי טוב שהיה בבית''ר? 2-הזר הכי גרוע? 3-איפה היית ומה עשית כשפישונט הכניע את מאיר כהן במח' ה-29 של עונת 97/98 וגרם לאוהדי הפועל לבכות עם בקבוקי שמפניה? 4-האם לדעתך נזכה לראות אי פעם שחקן ערבי בבית''ר?

borat1

New member
תודה איציק!

1.מבחינת איכות לא היה ולא יהיה לצערי כמו ז'רום לראוה. השחקן הזר היחיד כאן בארץ שבאמת היה שווה לבוא ולשלם כסף כדי לראות רק אותו. 2.ואוו,היו הרבה בלי עין הרע. ואסקס זוכה בתואר הזה בכבוד (או שאולי לא),לא זוכר כזה שחקן זר שלא הועיל לנו פשוט בכלום. 3.לא נראה לי שידעתי מה זה בית"ר אז
התחלתי באמת לראות משחקים עונה אחרי זה. 4.יקרה מתישהו,אם כי בעוד הרבה הרבה זמן.

בנוגע לזרים הכושלים..

חוץ מאיברהים נדאללה היה איזה קשר אחורי עם שיער ארוך כשאוחנה אימן אצלכם.. איך קראו לו? זה באמת היה כישלון..

ifa1111

New member
אגב קאפיץ'

עם מספר 50 על הגב באימונים הוא כיכב.. אי אפשר להאמין שזה אותו שחקן מי שרואה אותו בבית וגן ומי שראה אותו במשחקים. הוא לא היה איזה וורלד קלאס אבל בטח היה שווה יותר מהליצן שראינו על המגרש.

itzikon5352106

New member
היו הרבה זרים מוזרים

פבלו דל ריו בעונת 02/03,טוטו רושל,קלאבר שווינקי וז'וזה רמאליו באליפות של 06/07 וכמובן איברהים נדאללה שנגח בפניו של אוהד

טוטו דווקא היה טוב

לא הצליח לממש את הפוטנציאל... שוונקי היה מוזר, אבל בכל זאת, הביא לנו שני גולים חשובים מאוד - 0-1 קשה על מכבי פ"ת באורווה, ואח"כ כבש ב1-4 הענק על חיפה וגם סחט פנדל. רמאליו בהחלט היה נפילה, אחרי זה הוא עוד שיחק במכבי אם אני לא טועה...חח...

מוזר שלא הזכרתם

את סאביץ' וסטויאנוסקי, צמד הבלמים האגדי מעונת זאבי המקוללת שחוץ מלהבקיע שערים עצמיים עשו הכל על הפנים.

למעלה