סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 11

itzikon5352106

New member
../images/Emo104.gif סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 11 ../images/Emo104.gif

המשחקים: בני סכנין הפועל ת"א (17:00, שבת) דוחא שידור בספורט 2 מ.ס. אשדוד הפועל פ"ת (19:00, שבת) אשדוד מכבי פ"ת הפועל עכו (19:00, שבת) וינטר בית"ר ירושלים הפועל ר"ג (19:00, שבת) טדי שידור בספורט 1 מכבי נתניה בני יהודה (19:00, שבת) נתניה מכבי ת"א עירוני ק"ש (19:30, שבת) בלומפילד שידור בספורט 1 הפועל ב"ש הפועל אשקלון (20:00, ראשון) וסרמיל מכבי חיפה הפועל חיפה (20:45, שני) קריית אליעזר שידור בערוץ 1

itzikon5352106

New member
בני סכנין-הפועל ת''א

הכהן הגדול מאיר כהן הוא תופעה בכדורגל הישראלי.הוא בן 38 וכבר 20 שנה שהוא משחק בליגה הבכירה,ולטענתו 17 שנה מהן הוא בילה בקרבות הישרדות בליגה.הוא ולירן שטראובר הם שני השוערים הכי מבוגרים כאן אבל בניגוד לשטראובר שזכה בתארים ושיחק בליגת האלופות כהן ייזכר לנצח השוער של הפועל בית שאן שאינה קיימת.אחרי הירידה של בית שאן ב-98/99 הוא הגיע למכבי הרצליה ירד גם איתה,עבר לסכנין,עבר לאחי נצרת,חצי עונה בעירוני רמה''ש ואז חזרה לסכנין שם הוא עד היום.הוא קפטן הקבוצה,וסמל לדו קיום במגזר הערבי ואפילו יש בבית קפה בסכנין פינת שולחן שעל הקיר מולה תמונה שלו. בשנים האחרונות כשסכנין פוגשת את הפועל ת''א תמיד נזכרים בכהן וזה בגלל אותו רגע ארור במח' ה-29 של עונת 97/98 שבית שאן אירחה בק.אליעזר את בית''ר י-ם כשהיא מגלה בדקה ה-75 שהיא נשארה בליגה,בית''ר רצה לאליפות ראש בראש עם האדומים מת''א מובילה 1-2 על בית שאן ואז משום מקום מגיע אלמוג חזן,שיורם ארבל קרא לו מרוב תדהמה בשידור חי אלון חזן ושלח פצצה שעשתה 2-2.בבלומפילד הפועל ניצחה את הפועל פ''ת המשחק שם נגמר והאוהדים פתחו שמפניות,בית שאן נתנה לבית''ר לתקוף ומאיר כהן בהצלות מדהימות מנע שער בית''רי עד שבדקה ה-94 איתן טייב קשר שרוכים באמצע קרן,איציק קורנפיין בעט כדור שכהן הדף ואישטוואן פישונט כבש ובית''ר ניצחה 2-3. מאז בית שאן נעלמה מהנוף וכהן הוא השריד היחידי שלה למרות שהרבה לא יודעים שגם קובי גנון כיום מגן מכבי פ''ת היה אז שחקן בית שאני אבל הוא הגיע בהשאלה כשחקן נוער ממכבי חיפה.כהן הוא בית שאני שם נולד וגדל.בראיון למעריב באוקטובר 2007 הוא התייחס למשחק ההוא נגד בית''ר ואמר: '' המשחק ההוא, נגד בית"ר ירושלים, פירק את הקבוצה והשחקנים. אחד חזר בתשובה, אחד הלך לפוליטיקה. הם התייאשו. אותי קשה לייאש. דווקא במשחק ההוא השתדלתי. אני לא אשכח שיורם ארבל אמר: 'הנה הצדיק‭,'‬ אבל אוהדי הפועל ת"א לא מקבלים את העובדה שאני השריד האחרון. אמרו לי: 'עד שאתה לא תימחק, הפועל בית-שאן לא תימחק‭.'‬ אני אומר לאותם אנשים: 'אל תדאגו, אני לא הולך לשום מקום''.בקיץ האחרון הוא אמר לאתר one "בחיים לא היתה לי שנאה להפועל ת"א ברמות שהם שונאים אותי. באותו משחק הייתי מצוין והצלתי חמישה שישה שערים בטוחים. אני מרגיש שאני קורבן של אותו משחק בעיקר בגלל שנשארתי השריד האחרון מבית שאן .עם אחת ולתמיד אני רוצה לומר לאותם אוהדים: במשחק הזה הייתי מקצוען ועשיתי הכל על מנת לא לספוג. במשחק הזה ולפניו היו הרבה דברים שלא קשורים לכדורגל כמו העובדה שרבע שעה לסיומו המשחק של הפועל ת"א כבר הסתיים והלחץ היה גדול. בית שאן לא מכרה ולא נתנה את המשחק. באותן דקות אבל אני מרגיש נקי. אין לי בעיה עם זה שאוהדי הפועל ת"א מקללים ואם הם רוצים שימשיכו לקלל ולא יותר מכך כי מה שקרה לפני המשחק האחרון בסכנין כשהאוהדים של הפועל תקפו אותי, זו חציית קו אדום". לפני שנתיים בדוחא סכנין אירחה את הפועל,הובילה 0-1 ובדקה ה-94 מנשה משיח פסק להפועל פנדל שלא היה ולא נברא.כהן עצר את הבעיטה של יגאל אנטבי וחגג ניצחון חשוב.ביום שבת הוא יהיה מאוד מאושר להשיג ניצחון שני העונה שיהיה גם ניצחון שני רצוף ועוד על הפועל ת''א,הקבוצה שאותה כביכול דפק. סכנין מגיעה אחרי ניצחון חוץ,שהיה ניצחון בכורה העונה,0-1 על הפועל פ''ת של יובל נעים שנזרק מסכנין ורצה לנקום במועדון אבל לבסוף יצא מפסיד.סלובדאן דראפיץ' סיפסל את הכוכב מהעונה שעברה נסטיה צ'ה שלא פגע מתחילת העונה וכנראה שזה עשה לו רק טוב והסלובני כבש את שער הניצחון ביום שני.היא ממוקמת לפני אחרונה עם 5 נק' כשמעליה בית''ר והפועל פ''ת עם 6 נק'.בסכנין מודים שהפועל היא הקבוצה הכי טובה בארץ אבל מאמינים שאפשר לנצח אותם במיוחד אחרי שבית''ר עשתה נגדם תיקו במח' האחרון וגם בגלל שבעבר סכנין ידעה לנצח את הפועל ת''א יותר מפעם אחת ושהפועל ככל הנראה תחסר שחקנים כמו איתי שכטר,דאגלס דה סילבה,סלים טועמה,וואליד באדיר ואביחי ידין. אלי גוטמן מאמן הפועל ת''א מאוכזב מהמשחק נגד בית''ר שניצחון בו היה מביא לקבוצה חזרה את המקום הראשון.היא כרגע שלישית עם 20 נק' וניצחון על סכנין ואי ניצחונות של מכבי חיפה וק''ש והמקום הראשון יהיה שלהם.דאגלס דה סילבה קיבל הצעה רשמית מחטאפה ונחוש לעזוב בינואר,כדאי להפועל להביא בלם טוב במקומו כי בינתיים ביבאן פרנסמן לא מספק את הסחורה.התיקו מול בית''ר קטע רצף של חמישה ניצחונות רצופים ובהפועל רוצים לחזור לנצח. הימור שלי: 1-1 רגע של נוסטלגיה: עונת 08/09,סכנין מנצחת את הפועל ת''א 0-1 כשמאיר כהן שוער סכנין עוצר פנדל שלא היה ולא נברא בדקה ה-94 http://www.youtube.com/watch?v=CQ5nuJ2IqCQ&feature=related

מאיר כהן

אחד השרידים הבודדים ממשחק השרוכים המפורסם יזכה ללא מעט ברכות מאוהדי הפועל

itzikon5352106

New member
בית''ר י-ם-הפועל ר''ג

דרוש בדחיפות: נ-י-צ-ח-ו-ן לפני שבועיים בית''ר הפסידה בבית להפועל פ''ת ואורי מלמליאן אמר שהשחקנים בגדו בו והוא הודיע שאו שהוא הולך הביתה או ששחקנים בכירים שעושים שביתות כדוגמת סטיבן כהן ודריו פרננדז ושחקנים שנכשלו כמו כריסטיאן גונסלס יילכו הביתה..עבר שבוע לא קל על המועדון עד המשחק נגד הפועל ת''א שכולם חשבו שהפועל תיתן לבית''ר 6 חתיכות אבל אילולא וינסנט אניימה בית''ר יוצאת מבלומפילד עם ניצחון ולא עם 0-0.בית''ר צמאה לניצחון אותה לא השיגה מאז החמישייה על הפועל ב''ש במח' ה-4.היא יודעת שניצחון יבריח ממנה קצת את הפועל פ''ת ובני סכנין ויקרב אותה לעבר הפועל אשקלון,הפסד והפועל ר''ג תתקרב לבית''ר.בבית''ר לא היה שקט גם בגלל העונש של משחק ללא קהל שהיא קיבלה השבוע עקב נהמות האוהדים לטוטו תמוז ובקבוצה אף אמרו שהדיינים של ההתאחדות חיים בתקופת האבן. גם בהפועל ''ג לא שקט,6 הפסדים רצופים,מקום אחרון,מה שהביא להתפטרות של שלומי דורה והחתמתו של צביקה צמח שבעונה שעברה ירד ליגה עם הפועל רעננה אחרי שהגיע אליה מס' משחקים לפני סוף העונה אבל לא השאיר אותה.בשבת ר''ג סוף סוף כבשה אחרי 5 משחקים,זה לא עזר לה והיא הפסידה למכבי חיפה,1-3 תוך כדי זה שהיא הציגה משחק חלש.יש לה בעיה בהגנה,יש לה שוער חסר ניסיון,הזרים שלה לא פוגעים והיחידים שאיכשהו משתדלים הם לירון דיאמנט הצעיר ואופיר חיים הוותיק שלא ברור למה הוא פותח על הספסל ונכנס כמחליף.הוא זה שכבש את השער נגד מכבי חיפה וכשהוא שיחק בהפועל ב''ש הוא מצא את הרשת של בית''ר יותר מפעם אחת,ובר''ג מאוד ישמחו לראות אותו כובש שוב ומביא להם ניצחון חוץ יקר בטדי. הימור שלי: 0-2 לבית''ר. רגע של נוסטלגיה: עונה שעברה,בית''ר מנצחת בקושי את ר''ג 0-1 משער של טוטו תמוז. http://www.youtube.com/watch?v=Q0Tddg3ulP4

רז 1978

New member
לא יאומן איזה פראיירים אנחנו

חזרתי מטדי מאוכזב ומתוסכל אין לי מילים בפי כדי לתאר את האכזבה העמוקה שאני חש להוביל 0-2 ולרדת מנוצח זאת אכזבה עצומה ולא משנה מי היריבה גם אם מדובר במשחק חוץ. האמת היא שלפני המשחק ממש לא העליתי על דעתי שנוביל 0-2 במחצית הראשונה הייתי בהחלם (חיובי) מוחלט שעלינו ליתרון 0-2 וקפאתי על מקומי יחד עם זאת הערכתי שבית"ר עוד עלולה לחזור למשחק אבל לא העלתי על דעתי שכבר בדקה ה 50 בית"ר תוביל 2-3 לפי דעתי אם לא ננצח את סכנין שבוע הבא אפשר יהיה לסגור באופן סופי את הבעסטה, במקרה כזה אפשר יהיה לשחרר בינואר את כל שחקני הרכש ולעלות לשחק עם שחקני בית בלבד בתוספת שחקני נוער ולהתחיל לבנות את עצמינו מחדש לקראת עונה בלאומית בשנה הבאה.

itzikon5352106

New member
אל תתייאש ידידי

הליגה עוד ארוכה. בית''ר אתמול הייתה חלשה,ההגנה כבויה,דימטאר טלקיסקי סוף סוף הראה מה הוא יודע עם גול אדיר ובעיטה אדירה לחיבורים שהרוש בזינוק פנתרי הדף,בכלל טלקיסקי הוא מסוג השחקנים שרואים את בית''ר ותמיד יוצא לו לכבוש נגדה שערים מרהיבים.לירון דיאמנט שחקן נהדר,הוא עוד יפרוץ רק חבל שהוא הורחק בטיפשות-השחקן האחרון שעשה את מה שעשה היה ארבייטמן נגד מלאמו.מאז ארבייטמן הגיע לנבחרת,נהיה מלך השערים ועבר לאירופה.דיאמנט ישמח לעשות את אותה הדרך. הבעיה שלכם זה ששחקנים לא אכפת להם-הרי טופזקוב,ביבישקוב,ריברו לא אכפת להם כ''כ,גם אם הם ירדו ליגה הם שעה אחרי מח' הסיום יטוסו הביתה ויחתמו בקבוצה אחרת. בשבת אתם מארחים את סכנין למשחק אשששששש

רז 1978

New member
השחקנים שאתה ציינת את שמותיהם

מועמדים לעוף כבר בינואר. קשה לי להאמין שריברו למשל יישאר אחרי ינואר ולדעתי הוא יעלה על הטיסה הראשונה למונטיוודיאו, גם ביבשקוב וטופוזקוב לבטח יעזבו בינואר ואם זה היה תלוי בי גם חי בן לולו היה מייד מקבל שיחרור בינואר נצטרך להביא המון שחקנים חדשים בינואר רק השאלה היא האם כל זה יעזור? כי נצטרך להביא חצי קבוצה חדשה והשחקנים יצטרכו מייד להתחבר אחד לשני. כמובן שקודם צריך לנצח את בני סכנין ולעצור את סחף ההפסדים ולמען האמת ר"ג תהייה חייבת להוציא 7 נקודות ב 3 המשחקים הקרובים שלה (סכנין בבית אשדוד בחוץ והפועל פ"ת בבית), על נקודות בבלומפילד בסוף סיבוב ראשון אני לא בונה בכלל. אם נעצור את סחף ההפסדים בשבת ונצליח להשיג בכל זאת 7 נקודות ב 3 המשחקים הקרובים יהיה על מה לדבר, אחרת אין טעם בכלל לבזבז כסף על רכש וחיזוק בחודש ינואר. אגב היית אתמול במשחק? איפה ישבת?

itzikon5352106

New member
אני לא הולך למשחקים כבר הרבה זמן

אין אווירה כמו פעם,היום הקהל בא לקלל לא לעודד... לגבי קבוצתך-שמע למה אתה לא בונה על נק' בבלומפילד נגד הפועל ת''א??? לך תדע אולי הפועל תפתח רגליים לטובת טלקיסקי,טופזאקוב וסרור חחחחח עכשיו ברצינות-הליגה עוד ארוכה,יש קיזוז,אם תנצחו את סכנין,או לפחות תיקו אז אתם עדיין בסדר,אסור לכם שסכנין תברח לכם.לדעתי אתם שוב תגיעו למבחנים כמו בעונה שעברה,אשקלון וסכנין ירדו ליגה. אבל לא מבין איך שחקן עם ניסיון כמו אופיר חיים עולה כמחליף?? שצביקה צמח ייתן לו כבר חולצת הרכב...

itzikon5352106

New member
מכבי פ''ת-הפועל עכו

הטוגולזי של עכו הרבה חובבי כדורגל מכירים את קוב הסיפורים 'ההולנדי של עכו' בעריכתו של אבי מלר.הולנדים עדיין לא נחתו בעכו אבל מי שכן נחת הוא הטוגולזי,ג'אקו ערפאת שאחראי לכך שהפועל עכו היא קבוצת צמרת לכל דבר.יש לו כבר 8 שערים העונה שהשיא היה בשבת האחרונה עם צמד נהדר בניצחון הביתי 1-3 על המיליונרים ממכבי ת''א. בעונה שעברה הוא היה בבני סכנין אבל לא בלט ובקיץ האחרון שוחרר ונחת בעכו.סכנין הפסידה בענק,כי מה שחסר לה זה חלוץ שהיה עוזר לה במאבקים נגד הירידה.ציון ויצמן,היו''ר של עכו צריך להחתים אותו כבר עכשיו לחוזה חדש כדי שבינואר או בסוף העונה הוא לא יעבור לקבוצה גדולה ולפי הפירסומים,במכבי חיפה כבר מעוניינים בו. ההיסטוריה של זרים שכיכבו בקבוצות קטנות ועברו לקבוצות גדולות מלמדת שזה הסתיים ככשלון רציני.מקרים כמו ז'וזה דוארטה שכיכב בהפועל נצרת עילית עבר למכבי ת''א בעונת הגלאקטיקוס והיה פלופ ובפעם האחרונה ששמענו עליו היה בליגה הסינית.אנדראס פרוחננקובס שירד ליגה עם מכבי קריית גת ב-01/02 אבל היה חלוץ מסוכן עבר למכבי ת''א,אבל נכשל,ישמעאל אדו שעבר ממכבי נתניה למכבי ת''א וחוץ מלבשל לברוך דגו את השער הראשון נגד אייאקס ב-04/05 לא תרם כלום,יאניק קאמנן קרע רשתות במכבי הרצליה,נית במכבי ת''א ונכשל,איליה יבוריאן שנתן עונה גדולה בבי סכנין עבר למכבי ת''א ונכשל וכיום הוא בבני יהודה שגם שם הוא כשלון.רק יעקובו איגיביני שחזר את היכולת שלו בקבוצה גדולה אחרי מעבר מקבוצה קטנה אבל הוא היה סיפור אחר לגמרי בגלל שהוא נחת כנער צעיר במכבי חיפה הושאל להפועל כפ''ס,קרע שם רשתות במשך עונה אחת,חזר למכבי חיפה וקרע את כל הליגה ואת אירופה וכיום הוא באנגליה. ביחד עם רועי דיין יש לעכו התקפה נהדרת ובשבת היא מגיעה לוינטר למפגש מעניין עם מכבי פ''ת,שנמצאת שישית בטבלה עם 16 נק' כשיכו חמישית עם 18 נק'.גם לפ''ת יש התקפה נהדרת עם עומר דמארי שבהופעת בכורה בנבחרת הבוגרת כבש השבוע צמד על איסלנד בדרך לניצחון 2-3 ואת טל בן חיים ועומר גולן.שתי הקבוצות באות לנצח,צפוי משחק טוב. הימור שלי: 2-2.

אולי אני יהיר

אבל לדעתי, הפועל עכו וקרית שמונה, למרות שכולם מכתירים אותן "קבוצות צמרת" יסיימו בפליאוף האמצעי מקסימום.

itzikon5352106

New member
מכבי נתניה-בני יהודה

פגוש את האקסית 1 למרות ששלו מנשה לא גדל במכבי נתניה אין ספק ששם הוא פרח במשך שנתיים.הקשר בן ה-28 גדל בכלל בעירוני ראשל''צ והוא השריד היחידי של הקבוצה מימיה בליגת העל.את הופעת הבכורה שלו בראשל''צ ערך בינואר 2001 באותה עונה אומללה שראשל''צ חטפה 1-10 ממכבי ת''א.סימן ההיכר שלו הוא זה שהוא כובש,מרים את הנעל ו'מחייג' לאמא ומספר לה שכבש גול. אחרי שנדד במכבי פ''ת,הפועל כפ''ס ומכבי הרצליה הוא נחת ב-08/09 במכבי נתניה אחרי שהרשים את אלוף העולם לשעבר לותר מתיאוס שהגיע לאמן שם.מתיאוס בנה אותו כשחקן מפתח ואכן זה מה שקרה.בקיץ הוא עבר לבני יהודה ועדיין לא משחזר את היכולת מנתניה.בשבת,הוא ישמח מאוד לכבוש בקופסה בתאי שזה יביא לקבוצה שלו נקודות יקרות. מכבי נתניה נבנתה העונה על צעירים.ראובן עטר הביא את קובי דג'אני כמחליף לאלמוג כהן שעבר לנירנברג ובינתיים דג'אני מראה יכולות לא רעות ואף זכה השבוע להופעת בכורה בנבחרת.דג'אני גדל בבני יהודה והגיע עד הנבחרת הצעירה.אחרי 5 שנים בבני יהודה החליט לעזוב,שיחק שנתיים במ.ס אשדוד אבל לא בלט,בעונה שעברה החל את העונה בהפועל פ''ת ועזב בינואר להפועל אשקלון מהלאומית ועלה איתה ליגה.ראובן עטר הימר עליו בקיץ ודג'אני בינתיים פוגע בול.בשבת הוא ינסה להחזיר את נתניה למסלול הניצחונות אחרי שני הפסדים רצופים. נתניה כרגע שביעית אבל רוצה לחזור למעלה ויש לה שהי משחקי בית חשובים-בני יהודה בשבת ושבוע אח''כ מכבי ת''א מגיעה לקופסה.שני הפסדים יגררו את נתניה לתחתית.בני יהודה כגרע היא אכזבת העונה ביחד עם בית''ר.אחרי שגיא לוזון הביא אותה לאירופה ולגמר גביע הגיע דרור קשטן שלא מצליח לשחזר את העונה שעברה.הזהובים מקום 11,מקום שממנו מגיעים לפלייאוף התחתון.הם אמנם לא הפסידו כבר שלושה משחקים רצופים אבל היכולת עד כה מאכזבת והאוהדים הנאמנים לא מרוצים.עם שחקנים כמו עמרי אפק,פיני בלילי,שלו מנשה,פדרו גלבאן ומשה ביטון בני יהודה חייבת להיות במקומות 6-1. ניצחון בקופסה ייתן לה כוח להגיע לשם. הימור שלי: 1-2 לנתניה. רגע של נוסטלגיה: עונת 90/91,בני יהודה מנצחת בקופסה 0-1 http://www.youtube.com/watch?v=Vqr3n4Nczxk

רז 1978

New member
המשחק הזה

של עונת 1990-91 שוחק במחזור ה 15 בליגה הלאומית (הראשונה דאז) והיה המחזור הראשון שנערך אחרי פגרה מאולצת שנכפתה עלינו פגרה של כמעט חודש וחצי בגלל מלחמת המפרץ. עונת 1990-91 יצאה לדרך ב 5 לאוקטובר, הליגה הייתה אמורה להסתיים כמו בכל שנה בחודש מאי אבל מלחמת המפרץ שיבשה לחלוטין את הספורט בישראל, בהתחלה לא נערכו משחקי כדורגל, אח"כ נערכו בתקופת המלחמה משחקי חצי גמר גביע הטוטו ומשחקי סיבוב ח ושמינית הגמר של גביע המדינה, (משחק ראשון מתוך שתיים, באותה התקופה משחקי גביע המדינה היו נערכים בשיטה של התמודדות כפולה כמו בספרד) אך המשחקים לא נערכו בגוש דן בגלל שהג"א אסרו על קיום משחקים בגוש דן האיזור בו הייתה הכי הרבה נפילת טילים במלחמת המפרץ. הליגה התחדשה רק בתחילת מרץ 1991 כל זה הביאו לסיום מאוחר מאד של הליגה ב 22 ביוני 1991, שבוע לאחר מכן נערך משחק הפליאוף בין סגניות ליגה א הכח ר"ג והפועל עכו בו המנצחת (הכח ר"ג) עלתה לליגה הארצית (הליגה שנייה דאז) כל זה הביא לסיום מאד מאד מאוחר של הליגה.

itzikon5352106

New member
מ.ס אשדוד-הפועל פ''ת

עצבים,עצבים,עצבים לא שקט היה השבוע בהפועל פ''ת.ההפסד הביתי לסכנין הביא את יובל נעים להשתולל על שחקנים כדוגמת גיא צרפתי ולשחקנים לצאת נגד המאמן וההנהלה כדוגמת רפי דהן שהוחלף נגד סכנין בדקה ה-34 והקפטן גל כהן שטוען שהוא נותן הכל למועדון ולא מקבל תמורה חזרה.ניצחון על סכנין ופ''ת הייתה מדגלת על בית''ר י-ם ועולה למקום ה-13.פ''ת היא קבוצת תחתית לכל הדבר שהכוכב שלה הוא דודו ביטון,אחד השמות הכי חמים בליגה.לנעים וחניכיו מצפה משחק חוץ לא קל באשדוד שמגיעה אחרי 0-0 מאכזב בחוץ נגד בני יהודה,משחק שאשדוד הייתה עדיפה בו. כרגע אשדוד במקום ה-10 עם 13 נק' אבל בקבוצה חושבים קודם כל לברוח עוד קצת מהתחתית ואז לחשוב על התקדמות לכיוון הצמרת.משה אוחיון ממשיך להיות בעל הבית,ג'ון גרגורי נותן לצעירים לשחק ובשבת הוא דורש רק ניצחון. הימור שלי: 0-1 לאשדוד. רגע של נוסטלגיה: עונת 08/09,אשדוד מנצחת את פ''ת 1-4 http://www.youtube.com/watch?v=hLz7VOnoe2A

itzikon5352106

New member
מכבי ת''א-עיוני ק''ש

פגוש את האקסית 2 קיץ 2008.רן בן שמעון חותם כמאמן מכבי ת''א,אחרי עונה נהדרת בעירוני ק''ש שהביאה למועדון כרטיס לאירופה.סוף עונת 08/09-בן שמעון בעונה איומה שמתחילה בפתיחת עונה נוראית עם מכבי ת''א,פיטורים אחרי הפסד ביתי 0-1 לק''ש ולקראת סיום העונה הוא מגיע במקום אלי 'השריף' כהן כדי לנסות להציל את ק''ש מירידה ונכשל.המועדון חוזר ללאומית,לא נשבר ועולה לליגת העל חזרה.ק''ש כרגע ראשונה בטבלה,מי היה מאמין.בן שמעון לא רוצה להיזכר במה שקרה במכבי ת''א והוא מרוכז רק בק''ש ובטיפוח הצעירים.המשחק בשבת נגד המיליונרים של גולדהאר הוא ירצה להראות שכסף זה לא הכל בדיוק כמו שעכו הראתה בשבוע שעבר.בפעם האחרונה שק''ש הייתה בבלומפילד זה נגמר ברביעייה על הפועל ת''א. במכבי ת''א אין שקט.המנג'ר אבי נימני מודה שהביקורות מוצדקות,לירן שטראובר לא מבין למה כולם מבקרים את מכבי וכולם שואלים איפה היכולת של האריס מדנאונין.סאבו פאביצביץ' שהיה מן ימני נגד עכו והיה חלש יחזור להיות בלם,דימטאר רנגלוב נפצע במשחק של בולגריה וכנראה לא ישחק וזה בתוספת לרוברטו קולאוטי,אבי סטרול,ג'יבריל סידיבה ושירן ייני.האוהדים אחרי ההפסד לעכו עשו מחאה שקטה והפסיקו את האתר הרשמי ליום אחד והפסד ביתי לק''ש יבטיח ששקט לא יהיה שוב במועדון ושוב יהיה לחץ.מכבי רביעית עם 19 נק',ק''ש ראשונה עם 21 נק',משחק צמרת לכל דבר. הימור שלי: 2-2 רגע של נוסלגיה: עונת 08/09.רן בן שמעון ומכבי ת''א מופתעים בבלומפילד 1-0 ע''י ק''ש.בסיום אותו משחק עזב בן שמעון את מכבי ת''א,וחזר לקראת סוף העונה לק''ש כדי להשאיר אותה בליגה ונכשל. http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2925786

itzikon5352106

New member
הפועל ב''ש-הפועל אשקלון

פגוש את האקסית 3 גיא עזורי מאמן הפועל אשקלון יחזור ביום א' לוסרמיל,למועדון אותו אימן אשתקד.הוא לא זכה לאהדה רבה מהאוהדים והלך הביתה באמצע העונה.עכשיו עזורי מאמן את הפועל אשקלון שנמצאת במקום ה-12,רק 5 נק' מעל הקו האדום.הפסד יקרב אותה עוד למטה ובאשקלון לא רוצים להתקרב לשם ורוצים לשרוד בליגה.אשקלון מגיעה עם 3 הפסדים רצופים בהם לא כבשה והניצחון האחרון היה במח' ה-4 נגד הפועל חיפה. בב''ש יש בינתיים שקט,מקום 8 עם 15 נק' אבל השאיפה היא פלייאוף עליון.ניר קלינגר חזר מקפריסין והביא איתו את הזרים ריקרדו פרננדס וברנרדו ואנשקולס שלא מציגים רמה גבוהה.הזר היחידי שמתפקד הוא ויליאם סוארס.ב''ש מגיעה אחרי שספגה שער בדקה ה-92 בחוץ נגד הפועל חיפה שמנע ממנה ניצחון יקר והביא לה תיקו.בבית,נגד אשקלון,כשב''ש עדיפה היא חייבת לנצח.אחרי אשקלון היא משחקת את עכו וק''ש ולא יהיה לה קל לנצח אותן,לכן רק ניצחון יהיה הצלחה נגד אשקלון. הימור שלי: 0-1 לב''ש

מוצארט

New member
עזורי החריב אותנו בעונה שעברה

וזה מה שהוא עושה השנה לאשקלון. חוץ מהשמנמן, אין מה לאשקלון להציע.

itzikon5352106

New member
מכבי חיפה-הפועל חיפה

זכרונות מלפני 9 שנים 18.2.02,יום שני,מח' 22,מח' הסיום של הסיבוב השני.מכבי חיפה והפועל חיפה נפגשות לדרבי חם.מכבי רצה לאליפות,הפועל בעונה זוועתית נלחמה כנגד הירידה כשהבעלים ב-14.12.01 מחליט לסיים קץ לחייו.מכבי זקוקה לניצחון שיחזיר אותה למקום הראשון ויעניק לה בסיבוב השלישי את אירוח משחק העונה נגד הפועל ת''א.ג'ובאני רוסו שהביא להפועל אליפות היסטורית ב-98/99 מעלה את מכבי ליתרון,יואב זיו שנכנס כמחליף היה אז שחקן צעיר שגדל במכבי חיפה והושאל באותה עונה להפועל חיפה השווה בדקה ה-87 מבעיטה חלשה שחמקה לדודו אוואט מהידיים ומכבי נכנסה ללחץ.ישראל כהן עשה לפחות 4 פנדלים ברורים על ג'ובאני רוסו וזכה להתעלמות של השופט ערן פרוסט עד שבפעם החמישית רוסו הופל ע''י כהן ופרוסט עמד קרוב אליהם ושרק לפנדל אותו שוואליד באדיר כבש,1-2 ירוק.עד כאן הכל בסדר עד שמישהו הבין שיש משהו מסריח שישראל כהן אקס הפועל ת''א פשוט הכשיל את רוסו מס' רב של פעמים ואולי רוצה לדפוק את הפועל ת''א לקראת משחק העונה.רוסו אמר שבחיים לא עשו עליו כ''כ הרבה פנדלים ברורים ועוד במיוחד שזה אותו שחקן,יוסי בניון נקלט במצלמות הטלוויזיה לוחש למאמן השוערים גיורא אנטמן שכהן רוצה פה פנדל וכהן למחרת בוכה בשידור חי בתוכנית של ציון נאנוס בערוץ הספורט וטוען שצולבים אותו.עד היום לא הוכח אם כהן אכן מכר את המשחק אבל מאותו יום נגמרה לו הקריירה-הוא עבר למכבי כפר קנא ומשם לליגות הנמוכות עד שפרש בתחילת עונת 08/09.מכבי חיפה זכתה באליפות באותה עונה,הפועל חיפה ירדה ליגה. ביום שני אין ישראל כהן ואין ג'ובאני רוסו.יש את יניב קטן וכנראה שלא יהיה את ליאור רפאלוב שהודיע שלא יחמיץ את הדרבי ואם יצטרך יעלה עם זריקה.אלישע לוי יצא השבוע נגד הביקורות שהזרים של חיפה נכשלו וטען שגם במכבי והפועל ת''א הזרים נכשלים וכנראה שעידן ורד יהיה ביציע עקב פציעה ולא יזכה לשחק בדרבי.הירוקים כרגע מקום שני בגלל הפרש שערים ויקוו שבשבת ק''ש תפסיד למכבי ת''א וככה ניצחון שלהם ואולי תיקו יעלו אותם לראש הטבלה ואם מדברים על תיקו כולם זוכרים את התיקו בדרבי של מח' הסיום של הליגה הסדירה אשתקד לפני הקיזוז שגרם נזק לירוקים.חיפה טיילה בשבת האחרונה בוינטר נגד הפועל ר''ג וניצחה 1-3. בהפועל,יואב כץ אומר שהגיע הזמן לניצחון בדרבי ויש אמונה שהדרבי יהיה שלהם.עדן בן בסט שגדל אצל הירוקים ולא הצליח שם ירצה מאוד לנצח את האקסית ואחרי שכבש שער נפלא בשבת נגד הפועל ב''ש שהביא תיקו בדקה ה-92 הוא ישמח לכבוש שער שיביא ניצחון.יש ניסיון להכשיר את גולן חרמון,סאשה סטוינביץ',עידן ויצמן,יוסי דורה וגל אראל לקראת המשחק ועד יום שני יתברר מה מצבם.בכל מקרה,צפוי משחק אש. הימור שלי: 2-3 להפועל חיפה רגע של נוסטלגיה: הדרבי המפורסם של 01/02 עם הכוכב הראשי ישראל כהן http://www.youtube.com/watch?v=vs03SqnkQ5A

למעלה