אחד מהוירטואוזים-פול גאסקווין...קבר

אחד מהוירטואוזים-פול גאסקווין...קבר

...עצמו באלכוהול...נפש מופרעת עם יכולת נדירה בכדורגל... הנפש ניצחה...כמו מראדונה גם הוא מחפש עצמו במכוני גמילה... שיקחו דוגמא מפלה, בקנבאוור, יוהאן קרוייף, האחים צ'ארלטון ואפילו סטנלי מתיוס...ולא ממרדונה, או גאסקווין... כתבה מצורפת ממעריב...שווה לקרוא כקוריוז למסמך אנושי... נ.ב. אולי אפשר לפתוח שירשור על אגדות כדורגל מהעבר ומה קורה איתן היום...

קיר קמט

New member
באמת משהו שרציתי לעשות כמה זמן

מה עלה בגורלם של השחקנים מהשיר האגדי של איינשטיין מאז ועד היום ? אני אתחיל ברגומי - ג'וזפה ברגומי, בלם מנבחרת איטליה, המשיך לשחק עד גיל 39 באינטר, זומן גם למונדיאל 98 (אני לא זוכר מה לגביי 94, אבל אני די בטוח שגם אז) , הגיע ל118 הופעות במדי אינטר במשחקים בינלאומיים, שיא שנשבר לא מזמן על ידי הגדול מכולם, ופרש. בארזי - פרנצ'סקו בארזי הגדול, הבלם הכי טוב בהיסטוריה של איטליה ואולי גם של כל הזמנים (בוודאי כבלם נטו), המשיך כמובן במילאן עד עונת 96, לקח 4 אליפויות, גביע אירופה אחד, גביע בין יבשתי אחד, ואז פרש. אחר כך קיבל משרה אצל מילאן, עזב שנה שעברה לטובת פולהאם והבטחות גדולות, עזב את פולהאם בגלל התנגשות עם המאמן (שכחתי את שמו, הצרפתי שהיה במונאקו והיה שחקן בעצמו..), וחזר לאמן את הנערים במילאן.לאחר שפרש מהמועדון, פרשה גם חולצתו, ובצדק, כי מה שהוא נתן למועדון, אף אחד אחר לא ייתן. אנצ'לוטי - קארלו אנצ'לוטי המשיך במילאן עוד כמה שנים, זכה בגביע אירופה לאלופות (עם שער בגמר הבלתי נשכח נגד בארסה) ,ואז פרש, והלך לאמן. בהתחלה אימן שנה אחת קבוצה מהסרייה בי, ואז עבר לפארמה, אימן שם משהו כמו ארבע שנים, הלך ליובנטוס, אימן שם שנתיים (שהאוהדים של יובה ישמחו לשכוח, לאו דווקא בגלל ההישגים), ואז עבר למילאן במקום פאתיח טרים שפוטר. דונדוני - רוברטו דונדוני בעל התלתלים הנצחיים המשיך כמובן במילאן (אנחנו רואים כאן תבנית מסויימת?) , זכה בעוד ארבע אליפויות, גביע אירופה אחד, גביע בין יבשתי אחד, ואז הלך לחפש אתגרים, נדמה לי שהוא היה איפושהו בנסיכויות הנפט, ואז הלך לניו יורק מטרוסטארס, ואז פרש. למרות שמתישהו באמצע הוא חזר למילאן לתקופה קצרה. טוב, אני אתן לכם להמשיך

שכחת את הכי מפורסם...שהסתבך...

...פאולו רוסי...מה איתו?... נ.ב. כאחד שכותב על ה Quadra Azzura...מה אם סקילצ'י?...

קיר קמט

New member
סלבטורה סקילאצ'י מעניין אותי כמו

שמעניין אותי פאולו רוסי... ושניהם לא. יובנטינים, איכס. גם ג'וזפה ברגומי לא, אבל לא רציתי לקלקל

שחר .ו

New member
ובכל זאת

"טוטו" כמובן סיים את הקריירה ומה שמעניין שהוא עשה זאת כמו לא מעט אגדות כדורגל אחרות בJ-LEAGUE היפנית.

Grimble Grumble

New member
לגבי ברגומי...

ב98 הוא אמנם שיחק, ב94 הוא לא היה בסגל בגלל פציעה... ב90 הוא היה קפטן הנבחרת (ולא ברזי), ב86 ו82 הוא גם כן היה בנבחרת (הוא אפילו היה בהרכב שניצח את גרמניה בגמר המונדיאל... בגיל 19) ברגומי פרש בגיל 37 ולא 39... לאחר 20 עונות בבוגרים של אינטר (עונתו הראשונה היתה 79-80, האחרונה 98-99) והוא עדיין מחזיק בשיא ההופעות בליגה האיטלקית (500 ומשהו)

שחר .ו

New member
תומאס ברולין (זהירות מחזה לא נעים)

ברולין הכוכב השבדי הגדול ביותר כנראה בכל הזמנים ורגע השיא שלו היה בארה"ב 94 שם נתן מונדיאל מצויין והגיע עם שבדיה לחצי הגמר. גם ישראל טעמה מנחת זרועו (או רגלו) במוקדמות 98. ברולין נתן כמה עונות טובות בפארמה האיטלקית (בימים שהיא עוד היתה קבוצת פאר) וב98 נחת בקריסטאל פאלאס שם עבר פציעה קשה שסיימה לו את הקריירה. כיום מנהל ברולין פאב מסעדה מאוד מצליח בשטוקלאהם שנקרא "אונדיצ'י" וכמו שאתם רואים המראה שלו לא מלבב במיוחד.

שחר .ו

New member
מישהו זוכר את אותו משחק שבו

בוצע תרגיל ממש מעניין בבעיטת עונשין שבסיומו כבש ברולין שער נהדר? אני חושב שזה היה במונדיאל או ביורו מתישהו..

Grimble Grumble

New member
רבע גמר 94, שוודיה 2 רומניה 2

זה היה ה1-0... דקה 80 בערך... שוודיה ניצחה 5-4 בפנדלים

אני בעיקר זוכר אותו

מהשער שהוא כבש במדי פארמה בדקה ה-90 בקרית אליעזר, שער שבדיעבד מנע מאיתנו את העליה לשלב הבא. אה וגם את הסיבוב המטופש שלו אחרי גולים..

Mama Mia, Santa Luchia...

...הוא ניראה כמו איכר שבדי שחזר מHangOver...או איזו אורגיה עם להקת ABBA... חהחהחהחההחהחהחה חהחהחחה חהח ח נ.ב. מה אם ג'ורג'י בסט?...כתוב שעבר השתלת כיבה...

והוא גם ניסה קריירת פופ כושלת

עדיף לו לשכוח את הקררירה הזו, למרות שאחיו דווקא עוסק בפופ ודי מצליח.

באותו נושא: חוליו איגלסיאס...

...היה שוער בריאל מדריד...ניפצע, "קורקע"...התחיל לשיר כי לא היה לו משהו אחר לעשות...והשאר זה היסטוריה...

muzza

New member
כמו שימון גרשון

אילו הבלם של הפועל היה מסוגל לשיר שורה מבלי לזייף.

המרחק בין שמעון לאיגלסיאס קצת...

...גדול, לא?... היה סרט על מחנה שבויים בגרמניה, המון שחקני כדורגל השתתפו שם, כי היה משחק בין נבחרת גרמניה לשבויים... סרט משעשע כזה...אני זוכר את פלה...ג'ורג' בסט...

למעלה