לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2205622,056 עוקבים אודות עסקים

פורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *
x
הודעה מהנהלת הפורום
שיתוף הפעולה בין הפורום לערוץ הספורט מתמצה בשלב זה בלינקים הדדיים. אין למנהל הפורום קשר עם ערוץ הספורט, ואין להם כל אחריות לגבי החלטות הערוץ בנושאים השונים. לפניות ותלונות בנוגע לערוץ הספורט יש לפנות להנהלת ערוץ הספורט בלבד. הודעות כנגד מנהל הפורום בשל מעורבותו לכאורה בפעילות ערוץ הספורט, יימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'אחד מהוירטואוזים-פול גאסקווין...קבר'
אחד מהוירטואוזים-פול גאסקווין...קבר
<< ההודעה הנוכחית
26/04/2003 | 10:09
19
41
...עצמו באלכוהול...נפש מופרעת עם יכולת נדירה בכדורגל...

הנפש ניצחה...כמו מראדונה גם הוא מחפש עצמו במכוני גמילה...

שיקחו דוגמא מפלה, בקנבאוור, יוהאן קרוייף, האחים צ'ארלטון ואפילו סטנלי מתיוס...ולא ממרדונה, או גאסקווין...

כתבה מצורפת ממעריב...שווה לקרוא כקוריוז למסמך אנושי...

נ.ב. אולי אפשר לפתוח שירשור על אגדות כדורגל מהעבר ומה קורה איתן היום...
כדורגל >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'באמת משהו שרציתי לעשות כמה זמן'
באמת משהו שרציתי לעשות כמה זמן
26/04/2003 | 13:10
4
10
מה עלה בגורלם של השחקנים מהשיר האגדי של איינשטיין מאז ועד היום ?

אני אתחיל

ברגומי - ג'וזפה ברגומי, בלם מנבחרת איטליה, המשיך לשחק עד גיל 39 באינטר, זומן גם למונדיאל 98 (אני לא זוכר מה לגביי 94, אבל אני די בטוח שגם אז) , הגיע ל118 הופעות במדי אינטר במשחקים בינלאומיים, שיא שנשבר לא מזמן על ידי הגדול מכולם, ופרש.

בארזי - פרנצ'סקו בארזי הגדול, הבלם הכי טוב בהיסטוריה של איטליה ואולי גם של כל הזמנים (בוודאי כבלם נטו), המשיך כמובן במילאן עד עונת 96, לקח 4 אליפויות, גביע אירופה אחד, גביע בין יבשתי אחד, ואז פרש. אחר כך קיבל משרה אצל מילאן, עזב שנה שעברה לטובת פולהאם והבטחות גדולות, עזב את פולהאם בגלל התנגשות עם המאמן (שכחתי את שמו, הצרפתי שהיה במונאקו והיה שחקן בעצמו..), וחזר לאמן את הנערים במילאן.לאחר שפרש מהמועדון, פרשה גם חולצתו, ובצדק, כי מה שהוא נתן למועדון, אף אחד אחר לא ייתן.

אנצ'לוטי - קארלו אנצ'לוטי המשיך במילאן עוד כמה שנים, זכה בגביע אירופה לאלופות (עם שער בגמר הבלתי נשכח נגד בארסה) ,ואז פרש, והלך לאמן. בהתחלה אימן שנה אחת קבוצה מהסרייה בי, ואז עבר לפארמה, אימן שם משהו כמו ארבע שנים, הלך ליובנטוס, אימן שם שנתיים (שהאוהדים של יובה ישמחו לשכוח, לאו דווקא בגלל ההישגים), ואז עבר למילאן במקום פאתיח טרים שפוטר.

דונדוני - רוברטו דונדוני בעל התלתלים הנצחיים המשיך כמובן במילאן (אנחנו רואים כאן תבנית מסויימת?) , זכה בעוד ארבע אליפויות, גביע אירופה אחד, גביע בין יבשתי אחד, ואז הלך לחפש אתגרים, נדמה לי שהוא היה איפושהו בנסיכויות הנפט, ואז הלך לניו יורק מטרוסטארס, ואז פרש. למרות שמתישהו באמצע הוא חזר למילאן לתקופה קצרה.

טוב, אני אתן לכם להמשיך
כדורגל >>
לצפיה ב-'שכחת את הכי מפורסם...שהסתבך...'
שכחת את הכי מפורסם...שהסתבך...
26/04/2003 | 13:47
2
7
...פאולו רוסי...מה איתו?...

נ.ב. כאחד שכותב על ה Quadra Azzura...מה אם סקילצ'י?...
כדורגל >>
לצפיה ב-'סלבטורה סקילאצ'י מעניין אותי כמו'
סלבטורה סקילאצ'י מעניין אותי כמו
26/04/2003 | 14:01
1
12
שמעניין אותי פאולו רוסי... ושניהם לא. יובנטינים, איכס.
גם ג'וזפה ברגומי לא, אבל לא רציתי לקלקל
כדורגל >>
לצפיה ב-'ובכל זאת'
ובכל זאת
26/04/2003 | 14:17
10
"טוטו" כמובן סיים את הקריירה ומה שמעניין שהוא עשה זאת כמו לא מעט אגדות כדורגל אחרות בJ-LEAGUE היפנית.
כדורגל >>
לצפיה ב-'לגבי ברגומי...'
לגבי ברגומי...
26/04/2003 | 20:23
5
ב98 הוא אמנם שיחק, ב94 הוא לא היה בסגל בגלל פציעה... ב90 הוא היה קפטן הנבחרת (ולא ברזי), ב86 ו82 הוא גם כן היה בנבחרת (הוא אפילו היה בהרכב שניצח את גרמניה בגמר המונדיאל... בגיל 19)
ברגומי פרש בגיל 37 ולא 39... לאחר 20 עונות בבוגרים של אינטר (עונתו הראשונה היתה 79-80, האחרונה 98-99) והוא עדיין מחזיק בשיא ההופעות בליגה האיטלקית (500 ומשהו)
כדורגל >>
לצפיה ב-'תומאס ברולין (זהירות מחזה לא נעים)'
תומאס ברולין (זהירות מחזה לא נעים)
26/04/2003 | 13:30
13
116
ברולין הכוכב השבדי הגדול ביותר כנראה בכל הזמנים ורגע השיא שלו היה בארה"ב 94 שם נתן מונדיאל מצויין והגיע עם שבדיה לחצי הגמר. גם ישראל טעמה מנחת זרועו (או רגלו) במוקדמות 98.
ברולין נתן כמה עונות טובות בפארמה האיטלקית (בימים שהיא עוד היתה קבוצת פאר) וב98 נחת בקריסטאל פאלאס שם עבר פציעה קשה שסיימה לו את הקריירה.
כיום מנהל ברולין פאב מסעדה מאוד מצליח בשטוקלאהם שנקרא "אונדיצ'י" וכמו שאתם רואים המראה שלו לא מלבב במיוחד.
כדורגל >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אף פעם לא היה מחזה נעים לראות'
אף פעם לא היה מחזה נעים לראות
26/04/2003 | 13:40
6
16
אותו.. דובון איכפת לי ממש
כדורגל >>
לצפיה ב-'מישהו זוכר את אותו משחק שבו'
מישהו זוכר את אותו משחק שבו
26/04/2003 | 13:42
3
10
בוצע תרגיל ממש מעניין בבעיטת עונשין שבסיומו כבש ברולין שער נהדר? אני חושב שזה היה במונדיאל או ביורו מתישהו..
כדורגל >>
לצפיה ב-'זה היה במונדיאל 94'
זה היה במונדיאל 94
26/04/2003 | 14:44
2
8
שכחתי מי היתה היריבה, אבל זה היה באמת יופי של שער .
כדורגל >>
לצפיה ב-'רומניה'
רומניה
26/04/2003 | 14:52
8
לצפיה ב-'רבע גמר 94, שוודיה 2 רומניה 2'
רבע גמר 94, שוודיה 2 רומניה 2
26/04/2003 | 20:24
5
זה היה ה1-0... דקה 80 בערך... שוודיה ניצחה 5-4 בפנדלים
כדורגל >>
לצפיה ב-'אני בעיקר זוכר אותו'
אני בעיקר זוכר אותו
26/04/2003 | 20:16
1
7
מהשער שהוא כבש במדי פארמה בדקה ה-90 בקרית אליעזר, שער שבדיעבד מנע מאיתנו את העליה לשלב הבא. אה וגם את הסיבוב המטופש שלו אחרי גולים..
כדורגל >>
לצפיה ב-'סיבוב שאומץ ע"י משה גלאם'
סיבוב שאומץ ע"י משה גלאם
26/04/2003 | 21:36
14
לצפיה ב-'כבד, לא קיבה.'
כבד, לא קיבה.
26/04/2003 | 13:59
6
הקיבה לא סובלת יותר מדי מאלכוהול, מסתבר.
כדורגל >>
לצפיה ב-'והוא גם ניסה קריירת פופ כושלת'
והוא גם ניסה קריירת פופ כושלת
26/04/2003 | 14:47
3
7
עדיף לו לשכוח את הקררירה הזו, למרות שאחיו דווקא עוסק בפופ ודי מצליח.
כדורגל >>
לצפיה ב-'באותו נושא: חוליו איגלסיאס...'
באותו נושא: חוליו איגלסיאס...
26/04/2003 | 19:55
2
14
...היה שוער בריאל מדריד...ניפצע, "קורקע"...התחיל לשיר כי לא היה לו משהו אחר לעשות...והשאר זה היסטוריה...
כדורגל >>
לצפיה ב-'כמו שימון גרשון'
כמו שימון גרשון
26/04/2003 | 19:58
1
2
אילו הבלם של הפועל היה מסוגל לשיר שורה מבלי לזייף.
כדורגל >>
לצפיה ב-'המרחק בין שמעון לאיגלסיאס קצת...'
המרחק בין שמעון לאיגלסיאס קצת...
26/04/2003 | 23:47
1
...גדול, לא?...

היה סרט על מחנה שבויים בגרמניה, המון שחקני כדורגל השתתפו שם, כי היה משחק בין נבחרת גרמניה לשבויים...

סרט משעשע כזה...אני זוכר את פלה...ג'ורג' בסט...
כדורגל >>

הודעות אחרונות

01:51 | 27.05.19 - מבזקי ספורט -
07:12 | 26.05.19 - מבזקי ספורט -
08:07 | 25.05.19 - מבזקי ספורט -
08:16 | 23.05.19 - מבזקי ספורט -
07:17 | 22.05.19 - מבזקי ספורט -
08:06 | 21.05.19 - מבזקי ספורט -
00:27 | 20.05.19 - מבזקי ספורט -
01:28 | 19.05.19 - מבזקי ספורט -
08:28 | 18.05.19 - מבזקי ספורט -
09:11 | 17.05.19 - מבזקי ספורט -
01:35 | 16.05.19 - מבזקי ספורט -
00:39 | 15.05.19 - מבזקי ספורט -
06:30 | 14.05.19 - מבזקי ספורט -
08:52 | 13.05.19 - מבזקי ספורט -

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ