תוצאות המח' השני של מוקדמות יורו 2010

itzikon5352106

New member
תוצאות המח' השני של מוקדמות יורו 2010

בבית הישראלי 0-0 כפול בין גאיורגיה לישראל ויוון וקרואטיה ולטביה מסתפקת ב0-2 על מלטה בבית 1: טורקיה מנצחת 2-3 את בלגיה כשלבלגים כובש הבלם דניאל ואן בויטן פעמיים,גרמניה חוגגת עם 1-6 על אזריבבג'אן כשקלוזה כובש צמד ואוסטריה מנצחת 0-2 את קזחסטן בבית 2: סלובקיה ממשיכה את התקופה הטובה מהמונדיאל עם 0-1 ברוסיה,אירלנד מנצחת את אנדורה 1-3 ומקדוניה וארמניה נפרדות בתיקו 2-2 בבית 3: איטליה שחזרה מאסטוניה עם ניצחון דחוק חוגגת עם חמישייה על איי פארו,סלובניה עם 0-1 בסרביה בבית 4: בלארוס עושה רק תיקו מאופס עם רומניה אחרי הניצחון המדהים על צרפת ביום שישי,צרפת מתקשה בבוסניה עד הדקה ה-72 כשבמזמה כובש ו-6 דק' אחריו מלודה גם כן והם קובעים 0-2 לצרפת,אלבניה מנחת 0-1 את לוקסמבורג וכרגע היא ובלארוס בראש הטבלה עד כמה שזה נשמע הזוי בבית 5: שבדיה חוגגת שישייה על סן מרינו כשלא ברור לי איך שחקן ותיק כמו אולף מלברג מורחק במצב של 0-3 ועוד נגד סן מרינו,הולנד מתקשה בבית מול פינלנד אבל מנצחת 1-2 מצמד של הונטלאר שאלי גוטמן צריך לחשוש ממנו,הונגריה מנצחת מולדובה 1-2 בבית 7: אנגליה מנצחת בשוויץ 1-3 כשווין רוני כובש את הראשון בצל הסערה הגדולה שהלך לזונה ובגד באשתו,בולגריה מפסידה 0-1 למונטגרו, בבית 8: פורטוגל ממשיכה להדרדר הפעם הפסד חוץ 0-1 בנורבגיה,דנמרק מנצחת את איסלנד 0-1 בבית 9: ליטא מפתיעה 0-1 בצ'כיה וההפתעה הגדולה של הערב כמעט הגיעה מסקוטלנד כשהסקוטים פיגרו 0-1 נגד ליכטנשטיין אבל הצליחו לנצח רק בדקה ה-90 1-2

דקה 97 ליתר דיוק

מי אמר שהסקוטים לוזרים?

itzikon5352106

New member
הסקוטים לוזרים תמיד יהיו

והסיפור המצחיק של המשחק הוא שהאוהדים שרקו בוז בזמן ההמנון של ליכטנשטיין בגלל שהוא הזכיר להם את ההמנון האנגלי

לא מצחיק בכלל

פעם ראשונה שאני קורא על זה ואני כולי מזועזע איפה היו הנאמנים?

למעלה